Danot

Kasztanowaty wałach ur. 2012 (6 lat)
Rasa: Pełna krew angielska
Pochodzenie: Irlandia
Ojciec: Zebedee (GB, 2008)
Matka: Hapipi (GB, 2006) / Bertolini
Trener: M. Krzyśków
Właściciel: M. Krzyśków i K. Brygier
Hodowca: Tally-Ho Stud
Wymiary: 159.0-183.0-20.00
Stajnia: Bayonetta
Dosage: 1-4-7-0-0 (12)

DANOT - STATYSTYKI

sezon I II III IV V bm starty suma
2018 1
(10%)
3
(30%)
2
(20%)
3
(30%)
0
(0%)
1 10 16 940 zł
suma 1 3 2 3 0 1 10 16 940 zł

DANOT - WYKAZ STARTÓW

data tor dystans kat. jeździec waga trener mc wygrana
21.10.2018 Warszawa 1200 m III dż. S. Vasyutov 60 M. Krzyśków 2 / 11 2 800 zł
14.10.2018 Wrocław 1400 m IV u. K. Brygier 59 M. Krzyśków 1 / 7 5 000 zł
16.09.2018 Wrocław 1600 m IV pr. dż. J. Spáčil 60 M. Krzyśków 2 / 11 2 000 zł
01.09.2018 Warszawa 1400 m III dż. M. Abik 60 M. Krzyśków 4 / 7 700 zł
18.08.2018 Warszawa 1200 m IV dż. M. Abik 60 M. Krzyśków 3 / 11 1 200 zł
05.08.2018 Warszawa 1600 m IV dż. M. Srnec 60 M. Krzyśków 8 / 10 0 zł
14.07.2018 Drezno 1500 m dż. M. Sanna 59 M. Krzyśków 0 / 12 0 zł*
01.07.2018 Warszawa 1400 m III dż. M. Srnec 60 M. Krzyśków 4 / 7 700 zł
10.06.2018 Warszawa 1400 m III dż. M. Srnec 60 M. Krzyśków 3 / 10 1 400 zł
20.05.2018 Warszawa 1000 m III dż. T. Lukašek 60 M. Krzyśków 4 / 8 700 zł
06.05.2018 Wrocław 1400 m III u. K. Brygier 59 M. Krzyśków 2 / 7 2 440 zł

DANOT - RODOWÓD

                  DANZIG (USA) gn. 1977 NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961
GREEN DESERT (USA) c. gn. 1983
 
PAS DE NOM (USA) c. gn. 1968
 
 
 
FOREIGN COURIER (USA) gn. 1979 SIR IVOR (USA) gn. 1965
INVINCIBLE SPIRIT (IRE) c. gn. 1997 COURTLY DEE (USA) c. gn. 1968
 
 
 
KRIS (GB) kaszt. 1976 SHARPEN UP (GB) kaszt. 1969
RAFHA (GB) gn. 1987
 
DOUBLY SURE (GB) gn. 1971
 
 
ELJAZZI (IRE) gn. 1981 ARTAIUS (USA) gn. 1974
ZEBEDEE (GB) s. 2008 BORDER BOUNTY (GB) gn. 1965
 
 
CARO (IRE) s. 1967 FORTINO (FRA) s. 1959
COZZENE (USA) s. 1980
 
CHAMBORD (GB) kaszt. 1955
 
 
 
RIDE THE TRAILS (USA) gn. 1971 PRINCE JOHN (USA) kaszt. 1953
COZY MARIA (USA) s. 1999 WILDWOOK (USA) gn. 1965
 
 
VERBATIM (USA) c. gn. 1965 SPEAK JOHN (USA) gn. 1958
MARIAMME (USA) gn. 1991
 
WELL KEPT (USA) gn. 1958
 
 
MISS TUSCULUM (USA) gn. 1970 BOLDNESIAN (USA) gn. 1963
SAILOR TOWN (USA) gn. 1965
NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961 NEARCTIC (CAN) c. gn. 1954
DANZIG (USA) gn. 1977
 
NATALMA (USA) gn. 1957
 
 
 
PAS DE NOM (USA) c. gn. 1968 ADMIRALS VOYAGE (USA) c. gn. 1959
BERTOLINI (USA) gn. 1996 PETITIONER (GB) gn. 1952
 
 
 
ALYDAR (USA) kaszt. 1975 RAISE A NATIVE (USA) kaszt. 1961
AQUILEGIA (USA) kaszt. 1989
 
SWEET TOOTH (USA) gn. 1965
 
 
COURTLY DEE (USA) c. gn. 1968 NEVER BEND (USA) c. gn. 1960
HAPIPI (GB) gn. 2006 TULLE (USA) gn. 1950
 
 
NEBBIOLO (GB) kaszt. 1974 YELLOW GOD (GB) kaszt. 1967
SUPERLATIVE (IRE) kaszt. 1981
 
NOVARA (GER) gn. 1965
 
 
 
CLARIDEN (GB) kaszt. 1966 HOOK MONEY (USA) kaszt. 1951
ARIAN DA (GB) kaszt. 1995 MATTERHORN (GB) gn. 1961
 
 
CANADIAN GIL (CAN) kaszt. 1969 NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961
NELL OF THE NORTH (USA) gn. 1977
 
JULIE KATE (USA) gn. 1957
 
 
SPRINKLE POWER (USA) c. gn. 1973 BALANCE OF POWER (USA) gn. 1965
NEILA (USA) c. gn. 1965