Muminek

Gniady ogier ur. 02.04.2016 (6 lat)
Rasa: Pełna krew angielska
Pochodzenie: Polska
Ojciec: Exciting Life (IRE, 2008)
Matka: Musical Parade (IRE, 2010) / Amadeus Wolf
Trener: W. Olkowski
Właściciel: M. Mularczyk
Hodowca: W. Krzemiński
Wymiary: 155.0-176.0-20.00
Stajnia: Breaking News
Dosage: 1-0-2-1-0 (4)

MUMINEK - STATYSTYKI

sezon I II III IV V bm starty suma
2022 1
(20%)
0
(0%)
0
(0%)
1
(20%)
1
(20%)
2 5 9 200 zł
2021 0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
4
(44.44%)
2
(22.22%)
3 9 3 350 zł
2020 0
(0%)
1
(10%)
0
(0%)
1
(10%)
2
(20%)
6 10 4 325 zł
2019 2
(25%)
0
(0%)
0
(0%)
1
(12.5%)
2
(25%)
3 8 18 380 zł
2018 1
(20%)
2
(40%)
1
(20%)
1
(20%)
0
(0%)
0 5 20 220 zł
suma 4 3 1 8 7 14 37 55 475 zł

MUMINEK - WYKAZ STARTÓW

data tor dystans kat. jeździec waga trener mc wygrana
24.07.2022 Warszawa 1600 m IV dż. K. Mazur 62 W. Olkowski 9 / 10 0 zł
25.06.2022 Warszawa 1600 m III dż. D. Sabatbekov 56½ W. Olkowski 1 / 7 8 000 zł
12.06.2022 Warszawa 1800 m III dż. A. Turgaev 56½ W. Olkowski 8 / 10 0 zł
22.05.2022 Warszawa 1600 m III k. dż. O. Nowak 59 W. Olkowski 5 / 8 400 zł
24.04.2022 Warszawa 1600 m III dż. A. Turgaev 60 W. Olkowski 4 / 10 800 zł
07.11.2021 Warszawa 1600 m IV pr. dż. E. Turganaaly Uulu 61 W. Olkowski 5 / 10 325 zł
31.10.2021 Warszawa 1600 m IV dż. A. Turgaev 60 W. Olkowski 6 / 6 0 zł
09.10.2021 Warszawa 1600 m IV pr. dż. E. Turganaaly Uulu 58 W. Olkowski 5 / 8 325 zł
11.09.2021 Warszawa 1800 m IV dż. M. Srnec 59½ W. Olkowski 4 / 9 650 zł
21.08.2021 Warszawa 1800 m IV dż. A. Turgaev 60 W. Olkowski 4 / 6 650 zł
31.07.2021 Warszawa 1600 m IV dż. A. Turgaev 60 W. Olkowski 4 / 6 650 zł
06.06.2021 Warszawa 1600 m III pr. dż. E. Turganaaly Uulu 58 W. Olkowski 7 / 8 0 zł
23.05.2021 Warszawa 1400 m III dż. F. Lefebvre 60 W. Olkowski 7 / 7 0 zł
01.05.2021 Warszawa 1600 m III st. u. E. Turganaaly Uulu 57 W. Olkowski 4 / 11 750 zł
21.11.2020 Warszawa 1800 m IV k. dż. D. Pantchev 63 W. Olkowski 6 / 6 0 zł
15.11.2020 Warszawa 1600 m II dż. S. Mura 56 W. Olkowski 5 / 7 450 zł
24.10.2020 Warszawa 1600 m IV dż. S. Mura 62 W. Olkowski 2 / 9 2 600 zł
04.10.2020 Warszawa 1600 m II st. u. E. Turganaaly Uulu 60 W. Olkowski 5 / 7 375 zł
12.09.2020 Warszawa 1800 m II st. u. E. Turganaaly Uulu 57 W. Olkowski 7 / 8 0 zł
23.08.2020 Warszawa 1800 m III dż. S. Mazur 60 W. Olkowski D / 6 0 zł
16.08.2020 Warszawa 1600 m IV dż. S. Mazur 63 W. Olkowski 7 / 7 0 zł
04.07.2020 Warszawa 1600 m II dż. S. Mura 60 W. Olkowski 4 / 5 900 zł
20.06.2020 Warszawa 1800 m II k. dż. S. Abaev 59 W. Olkowski 7 / 7 0 zł
24.05.2020 Warszawa 1800 m II k. dż. S. Abaev 59 W. Olkowski 6 / 8 0 zł
26.10.2019 Warszawa 1300 m II dż. S. Vasyutov 62 W. Olkowski 6 / 9 0 zł
05.10.2019 Warszawa 1400 m I dż. M. Abik 59 W. Olkowski 6 / 10 0 zł
07.09.2019 Warszawa 1600 m II k. dż. D. Pantchev 56½ W. Olkowski 1 / 7 9 000 zł
25.08.2019 Warszawa 1400 m II dż. A. Turgaev 57 W. Olkowski 4 / 8 900 zł
03.08.2019 Warszawa 1600 m III pr. dż. S. Abaev 61½ W. Olkowski 1 / 6 7 500 zł
29.06.2019 Warszawa 1400 m II dż. A. Turgaev 59 W. Olkowski 5 / 8 450 zł
09.06.2019 Warszawa 2200 m I dż. M. Srnec 56 W. Olkowski 5 / 7 530 zł
18.05.2019 Warszawa 1600 m II dż. M. Srnec 59 W. Olkowski 8 / 11 0 zł
18.11.2018 Warszawa 1300 m I dż. M. Srnec 58 W. Olkowski 3 / 8 2 120 zł
06.10.2018 Warszawa 1400 m II st. u. S. Abaev 57 W. Olkowski 1 / 6 9 000 zł
08.09.2018 Warszawa 1400 m II dż. M. Srnec 57 W. Olkowski 2 / 7 3 600 zł
18.08.2018 Warszawa 1200 m II dż. S. Mazur 57 W. Olkowski 2 / 7 3 600 zł
01.07.2018 Warszawa 1200 m dż. T. Lukašek 56 W. Olkowski 4 / 6 1 900 zł

MUMINEK - RODOWÓD

                  MR. PROSPECTOR (USA) gn. 1970 RAISE A NATIVE (USA) kaszt. 1961
MACHIAVELLIAN (USA) c. gn. 1987
 
GOLD DIGGER (USA) gn. 1962
 
 
 
COUP DE FOLIE (USA) gn. 1982 HALO (USA) k. 1969
TITUS LIVIUS (FRA) kaszt. 1993 RAISE THE STANDARD (CAN) gn. 1978
 
 
 
BE MY GUEST (USA) kaszt. 1974 NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961
PARTY DOLL (GB) kaszt. 1986
 
WHAT A TREAT (USA) gn. 1962
 
 
MIDNIGHT LADY (FRA) gn. 1975 MILL REEF (USA) gn. 1968
EXCITING LIFE (IRE) gn. 2008 MIA POLA (FRA) s. 1966
 
 
SADLERS WELLS (USA) gn. 1981 NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961
ENTREPRENEUR (GB) gn. 1994
 
FAIRY BRIDGE (USA) gn. 1975
 
 
 
EXCLUSIVE ORDER (USA) kaszt. 1979 EXCLUSIVE NATIVE (USA) kaszt. 1965
PUERTO ORO (IRE) gn. 2000 BONAVISTA (USA) gn. 1964
 
 
FOOLS HOLME (USA) gn. 1982 NOHOLME (AUS) kaszt. 1956
FOOLISH FUN (GB) kaszt. 1989
 
FANCIFOOL (USA) gn. 1972
 
 
CALALOO SIOUX (USA) kaszt. 1981 OUR NATIVE (USA) gn. 1970
ROSHANNDRA (GB) gn. 1975
DANEHILL (USA) gn. 1986 DANZIG (USA) gn. 1977
MOZART (IRE) gn. 1998
 
RAZYANA (USA) gn. 1981
 
 
 
VICTORIA CROSS (USA) gn. 1983 SPECTACULAR BID (USA) s. 1976
AMADEUS WOLF (GB) gn. 2003 GLOWING TRIBUTE (USA) gn. 1973
 
 
 
MARK OF ESTEEM (IRE) gn. 1993 DARSHAAN (GB) c. gn. 1981
RACHELLE (IRE) gn. 1998
 
HOMAGE (GB) gn. 1989
 
 
ROSE VIOLET (USA) gn. 1990 ALLEGED (USA) gn. 1974
MUSICAL PARADE (IRE) gn. 2010 SHAWNEE CREEK (USA) gn. 1980
 
 
LAST TYCOON (IRE) gn. 1983 TRY MY BEST (USA) gn. 1975
MARJU (IRE) c. gn. 1988
 
MILL PRINCESS (IRE) gn. 1977
 
 
 
FLAME OF TARA (IRE) gn. 1980 ARTAIUS (USA) gn. 1974
MARJU GUEST (IRE) gn. 1997 WELSH FLAME (GB) gn. 1973
 
 
SHAREEF DANCER (USA) gn. 1980 NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961
DANCE AHEAD (GB) gn. 1988
 
SWEET ALLIANCE (USA) gn. 1974
 
 
SHOOT CLEAR (IRE) c. gn. 1981 BAY EXPRESS (IRE) gn. 1971
UNSUSPECTED (GB) gn. 1972