Diarado

Gniady ogier ur. 09.05.2016 (3 lata)
Rasa: Pełna krew angielska
Pochodzenie: Polska
Ojciec: Estejo (GER, 2004)
Matka: Drobnostka (POL, 1999) / Saphir
Trener: K. Rogowski
Właściciel: SK Iwno i K. Rogowski
Hodowca: SK Iwno
Stajnia: Iwno I
Dosage: 0-1-1-0-0 (2)

DIARADO - STATYSTYKI

sezon I II III IV V bm starty suma
2018 0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
2 2 0 zł
suma 0 0 0 0 0 2 2 0 zł

DIARADO - WYKAZ STARTÓW

data tor dystans kat. jeździec waga trener mc wygrana
27.10.2018 Warszawa 1200 m II dż. D. Petryakov 57 K. Rogowski 7 / 7 0 zł
18.08.2018 Warszawa 1300 m dż. A. Kabardov 57 K. Rogowski 7 / 7 0 zł

DIARADO - RODOWÓD

                  DANZIG (USA) gn. 1977 NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961
DANEHILL (USA) gn. 1986
 
PAS DE NOM (USA) c. gn. 1968
 
 
 
RAZYANA (USA) gn. 1981 HIS MAJESTY (USA) gn. 1968
JOHAN CRUYFF (GB) gn. 1994 SPRING ADIEU (CAN) gn. 1974
 
 
 
OGYGIAN (USA) gn. 1983 DAMASCUS (USA) gn. 1964
TESLEMI (USA) gn. 1989
 
GONFALON (USA) kaszt. 1975
 
 
MARTHA QUEEN (USA) gn. 1983 NIJINSKY (CAN) gn. 1967
ESTEJO (GER) gn. 2004 ROSETTA STONE (USA) gn. 1964
 
 
THE MINSTREL (CAN) kaszt. 1974 NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961
THE NOBLE PLAYER (USA) kaszt. 1980
 
FLEUR (CAN) gn. 1964
 
 
 
NOBLE MARK (GB) kaszt. 1971 ON YOUR MARK (USA) kaszt. 1964
ESTE (GER) kaszt. 1988 NOBLE JOAN (IRE) kaszt. 1963
 
 
SURUMU (GER) kaszt. 1974 LITERAT (GER) c. gn. 1965
ERMIONE (GB) kaszt. 1980
 
SURAMA (GER) k. 1970
 
 
ENVIRA (FRA) c. gn. 1969 YOGGI (FRA) c. gn. 1955
ELEKTRA (GER) c. gn. 1962
LITERAT (GER) c. gn. 1965 BIRKHAHN (GER) c. gn. 1945
SURUMU (GER) kaszt. 1974
 
LIS (GER) gn. 1960
 
 
 
SURAMA (GER) k. 1970 RELIANCE (FRA) c. gn. 1962
SAPHIR (GER) c. gn. 1985 SUNCOURT (GB) c. gn. 1952
 
 
 
DSCHINGIS KHAN (GER) c. gn. 1961 TAMERLANE (GB) gn. 1952
SMERALDA (GER) c. gn. 1975
 
DONNA DIANA (GER) c. gn. 1956
 
 
SAXIFRAGA (GER) c. gn. 1966 ALIZIER (FRA) gn. 1947
DROBNOSTKA (POL) c. gn. 1999 SULEIKA (GER) c. gn. 1954
 
 
TURYSTA (ITY) gn. 1944 BELLINI (ITY) gn. 1937
EFFORT (POL) gn. 1964
 
SCUOLA BOLOGNESE (ITY) c. gn. 1934
 
 
 
ERBA (POL) gn. 1950 PILADE (ITY) kaszt. 1930
DOSTAWA (POL) gn. 1977 EFFORTA (POL) gn. 1938
 
 
MINTMASTER (GB) kaszt. 1961 COLONIST (FRA) s. 1946
DASZYNA (POL) s. 1972
 
JOYFUL CHRISTINE (GB) kaszt. 1949
 
 
DAGMARA (POL) s. 1963 CEREMONIAL (POL) s. 1949
DARUTA (POL) gn. 1957