Hornet

Gniady ogier ur. 07.04.2016 (3 lata)
Rasa: Pełna krew angielska
Pochodzenie: Polska
Ojciec: Ecosse (FRA, 2000)
Matka: Henrietta (POL, 2005) / Special Power
Trener: A. Walicki
Właściciel: AMP Invest Sp. z o.o.
Hodowca: A. Zieliński
Wymiary: 162.0-186.0-20.00
Stajnia: Pegaz II
Dosage: 1-0-11-0-0 (12)

HORNET - STATYSTYKI

sezon I II III IV V bm starty suma
2018 0
(0%)
0
(0%)
1
(50%)
0
(0%)
0
(0%)
1 2 1 800 zł
suma 0 0 1 0 0 1 2 1 800 zł

HORNET - WYKAZ STARTÓW

data tor dystans kat. jeździec waga trener mc wygrana
17.11.2018 Warszawa 1400 m II dż. A. Kabardov 58 A. Walicki 10 / 10 0 zł
27.10.2018 Warszawa 1400 m II dż. A. Reznikov 58½ A. Walicki 3 / 6 1 800 zł

HORNET - RODOWÓD

                  NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961 NEARCTIC (CAN) c. gn. 1954
NUREYEV (USA) gn. 1977
 
NATALMA (USA) gn. 1957
 
 
 
SPECIAL (USA) gn. 1969 FORLI (ARG) kaszt. 1963
PEINTRE CELEBRE (USA) kaszt. 1994 THONG (USA) gn. 1964
 
 
 
ALYDAR (USA) kaszt. 1975 RAISE A NATIVE (USA) kaszt. 1961
PEINTURE BLEUE (USA) kaszt. 1987
 
SWEET TOOTH (USA) gn. 1965
 
 
PETROLEUSE (IRE) gn. 1978 HABITAT (USA) gn. 1966
ECOSSE (FRA) c. gn. 2000 PLENCIA (FRA) kaszt. 1968
 
 
SURUMU (GER) kaszt. 1974 LITERAT (GER) c. gn. 1965
ACATENANGO (GER) kaszt. 1982
 
SURAMA (GER) k. 1970
 
 
 
AGGRAVATE (GB) gn. 1966 AGGRESSOR (GB) gn. 1955
ELACATA (GER) c. gn. 1990 RAVEN LOCKS (GB) k. 1945
 
 
AUTHI (IRE) gn. 1970 AUREOLE (GB) kaszt. 1950
ELKE (GER) gn. 1978
 
VIRTUOUS (GB) gn. 1962
 
 
ELISABETH (GER) c. gn. 1966 ORSINI (GER) c. gn. 1954
EGINA (IRE) kaszt. 1956
LYPHARD (USA) gn. 1969 NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961
LYPHARD'S SPECIAL (USA) gn. 1980
 
GOOFED (USA) kaszt. 1960
 
 
 
MY BUPERS (USA) c. gn. 1967 BUPERS (USA) c. gn. 1961
SPECIAL POWER (IRE) gn. 1987 PRINCESS REVOKED (USA) c. gn. 1959
 
 
 
ENGLISH PRINCE (IRE) gn. 1971 PETINGO (GB) gn. 1965
ANGEVIN (GB) kaszt. 1978
 
ENGLISH MISS (GB) gn. 1955
 
 
PADDYFLOWER (GB) gn. 1969 ST PADDY (GB) gn. 1957
HENRIETTA (POL) gn. 2005 ALPINE BLOOM (GB) kaszt. 1955
 
 
NUREYEV (USA) gn. 1977 NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961
GOLDNEYEV (USA) c. gn. 1986
 
SPECIAL (USA) gn. 1969
 
 
 
GOLD RIVER (FRA) kaszt. 1977 RIVERMAN (USA) c. gn. 1969
HALSZKA (POL) s. 2000 GLANEUSE (FRA) gn. 1966
 
 
COURTROOM (FRA) s. 1982 KENMARE (FRA) s. 1975
HELENA DE LA ROQUE (FRA) s. 1995
 
SERVANNE (FRA) gn. 1970
 
 
MONEY MOON (IRE) 1984 AUCTION RING (USA) gn. 1972
LUNA REAL (GB) s. 1973