Tovjan

Ciemnogniady ogier ur. 2001
Rasa: Pełna krew angielska
Pochodzenie: Polska
Ojciec: Jape (USA, 1989)
Matka: Toina (POL, 1996) / Alagos
Trener: koń nie zgłoszony do sezonu 2019
Właściciel: K. Rogowski i M. Falzmann
Hodowca: V. Napierkowska
Wymiary: 159.0-182.0-19.00
Stajnia: Metis II
Handikap: 54.0 (25.06.2012)  wykres
Dosage: 3-3-5-0-1 (12)

TOVJAN - STATYSTYKI

sezon I II III IV V bm starty suma
2011 0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
4
(36.36%)
2
(18.18%)
5 11 1 700 zł
2009 1
(8.33%)
2
(16.67%)
1
(8.33%)
0
(0%)
2
(16.67%)
6 12 8 170 zł
2008 0
(0%)
1
(8.33%)
2
(16.67%)
2
(16.67%)
3
(25%)
4 12 3 845 zł
2007 1
(7.14%)
3
(21.43%)
2
(14.29%)
2
(14.29%)
2
(14.29%)
4 14 9 380 zł
2006 0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
1
(50%)
0
(0%)
1 2 210 zł
2005 1
(9.09%)
4
(36.36%)
1
(9.09%)
2
(18.18%)
0
(0%)
3 11 5 460 zł
2004 1
(9.09%)
4
(36.36%)
2
(18.18%)
1
(9.09%)
0
(0%)
3 11 5 640 zł
suma 4 14 8 12 9 26 73 34 405 zł

TOVJAN - WYKAZ STARTÓW

data tor dystans kat. jeździec waga trener mc wygrana
30.10.2011 Warszawa 1300 m III pr. dż. D. Shcherbakov 57½ M. Rogowska 4 / 5 390 zł
15.10.2011 Warszawa 2000 m IV u. B. Giedyk 59 M. Rogowska 4 / 5 290 zł
01.10.2011 Warszawa 1600 m IV k. dż. L. Reznikova-Wróblewska 55½ M. Rogowska 4 / 6 290 zł
24.09.2011 Warszawa 1200 m IV pr. dż. A. Kabardov 60 M. Rogowska 7 / 7 0 zł
18.09.2011 Warszawa 1400 m III k. dż. L. Reznikova-Wróblewska 55 M. Rogowska 7 / 7 0 zł
23.07.2011 Warszawa 1200 m IV u. G. Kowalski 59 M. Rogowska 5 / 5 145 zł
10.07.2011 Sopot 1600 m III k. dż. A. Falchi 57 M. Rogowska 4 / 6 390 zł
26.06.2011 Warszawa 1600 m III pr. dż. P. Gluza 58 M. Rogowska 5 / 7 195 zł
19.06.2011 Warszawa 1400 m III pr. dż. A. Falchi 60 M. Rogowska 8 / 9 0 zł
28.05.2011 Warszawa 1600 m III k. dż. L. Reznikova-Wróblewska 59 M. Rogowska 6 / 9 0 zł
08.05.2011 Warszawa 1200 m II pr. dż. A. Falchi 56 M. Rogowska 6 / 7 0 zł
31.10.2009 Warszawa 1400 m III st. u. M. Włostowski 58 M. Rogowska 7 / 7 0 zł
19.09.2009 Warszawa 2200 m III dż. A. Reznikov 60 M. Rogowska 5 / 5 185 zł
16.08.2009 Warszawa 1600 m III pr. dż. P. Gluza 58 M. Rogowska 5 / 7 185 zł
29.07.2009 Warszawa 1400 m III k. dż. L. Reznikova-Wróblewska 59 M. Rogowska 7 / 7 0 zł
12.07.2009 Sopot 2000 m III st. u. M. Włostowski 57 M. Rogowska 6 / 7 0 zł
05.07.2009 Warszawa 1400 m III u. J. Sokoluk 63 M. Rogowska 2 / 7 1 480 zł
28.06.2009 Warszawa 1600 m II k. dż. L. Reznikova-Wróblewska 59 M. Rogowska 7 / 7 0 zł
06.06.2009 Warszawa 1300 m III dż. A. Reznikov 62½ M. Rogowska 3 / 7 740 zł
24.05.2009 Warszawa 1300 m II k. dż. L. Reznikova-Wróblewska 59 M. Rogowska 6 / 7 0 zł
10.05.2009 Warszawa 1300 m III dż. A. Reznikov 61½ M. Rogowska 1 / 5 3 700 zł
03.05.2009 Warszawa 1600 m II k. dż. L. Reznikova-Wróblewska 48½ M. Rogowska 2 / 7 1 880 zł
19.04.2009 Warszawa 1300 m III dż. L. Reznikova-Wróblewska 59 M. Rogowska 6 / 10 0 zł
29.11.2008 Warszawa 1800 m IV u. J. Marcialis 57 M. Rogowska 5 / 11 130 zł
15.11.2008 Warszawa 1300 m III dż. A. Reznikov 55½ M. Rogowska 2 / 9 1 400 zł
09.11.2008 Warszawa 1600 m III dż. A. Turgaev 55 M. Rogowska 3 / 8 700 zł
02.11.2008 Warszawa 1400 m III u. J. Marcialis 55 M. Rogowska 7 / 9 0 zł
11.10.2008 Warszawa 1800 m III dż. L. Reznikova-Wróblewska 49 M. Rogowska 3 / 6 700 zł
05.10.2008 Warszawa 1800 m IV dż. A. Turgaev 56 M. Rogowska 5 / 7 130 zł
14.09.2008 Warszawa 1300 m IV pr. dż. L. Reznikova-Wróblewska 58 M. Rogowska 4 / 7 260 zł
24.08.2008 Warszawa 1600 m IV u. Ž. Žalaite 50½ M. Rogowska 6 / 6 0 zł
17.08.2008 Warszawa 1600 m III u. Ž. Žalaite 55 M. Rogowska 7 / 7 0 zł
03.08.2008 Warszawa 2000 m III u. Ž. Žalaite 53½ M. Rogowska 5 / 7 175 zł
20.07.2008 Sopot 1300 m III st. u. K. Maryniak 57 M. Rogowska 4 / 6 350 zł
29.06.2008 Warszawa 1400 m III dż. J. Ochocki 60 M. Rogowska 8 / 12 0 zł
18.11.2007 Warszawa 2200 m III pr. dż. L. Reznikova-Wróblewska 59 M. Rogowska 6 / 6 0 zł
11.11.2007 Warszawa 1600 m IV dż. W. Szymczuk 63 M. Rogowska 4 / 10 240 zł
28.10.2007 Warszawa 1600 m IV dż. A. Turgaev 62 M. Rogowska 5 / 13 120 zł
13.10.2007 Warszawa 1300 m IV dż. L. Reznikova-Wróblewska 63 M. Rogowska 4 / 10 240 zł
09.09.2007 Warszawa 1400 m I pr. dż. Aleksandra Gajos 55 M. Rogowska 6 / 7 0 zł
01.09.2007 Warszawa 1600 m II pr. dż. Aleksandra Gajos 55 M. Rogowska 7 / 9 0 zł
18.08.2007 Warszawa 1200 m II pr. dż. L. Reznikova-Wróblewska 55 M. Rogowska 3 / 6 880 zł
29.07.2007 Warszawa 1400 m III pr. dż. L. Reznikova-Wróblewska 55 M. Rogowska 1 / 6 3 200 zł
14.07.2007 Sopot 1600 m III pr. dż. L. Reznikova-Wróblewska 55 M. Rogowska 2 / 7 1 280 zł
01.07.2007 Warszawa 1600 m III dż. J. Moriarty 57½ M. Rogowska 10 / 11 0 zł
24.06.2007 Warszawa 1400 m III dż. A. Turgaev 60 M. Rogowska 2 / 8 1 280 zł
10.06.2007 Warszawa 1600 m II pr. dż. L. Reznikova-Wróblewska 55 M. Rogowska 5 / 6 220 zł
19.05.2007 Warszawa 1600 m III dż. L. Reznikova-Wróblewska 58 M. Rogowska 3 / 6 640 zł
05.05.2007 Warszawa 1400 m III dż. L. Reznikova-Wróblewska 58 M. Rogowska 2 / 7 1 280 zł
05.11.2006 Warszawa 1600 m IV k. dż. D. Petryakov 60 M. Rogowska 7 / 8 0 zł
22.09.2006 Warszawa 1600 m III dż. D. Petryakov 59 M. Rogowska 4 / 5 210 zł
27.11.2005 Warszawa 1600 m III k. dż. A. Turgaev 59½ J. Kozłowski 8 / 8 0 zł
19.11.2005 Warszawa 2000 m III k. dż. A. Turgaev 59 J. Kozłowski 3 / 6 420 zł
12.11.2005 Warszawa 1800 m IV dż. V. Popov 62 J. Kozłowski 2 / 6 720 zł
26.10.2005 Warszawa 1800 m IV dż. V. Popov 62 J. Kozłowski 2 / 8 720 zł
12.10.2005 Warszawa 1800 m IV dż. V. Popov 62 J. Kozłowski 4 / 5 180 zł
21.09.2005 Warszawa 1800 m IV pr. dż. A. Turgaev 58 J. Kozłowski 1 / 7 1 800 zł
07.09.2005 Warszawa 1800 m IV pr. dż. M. Gajowiak 58 J. Kozłowski 4 / 6 180 zł
20.08.2005 Warszawa 1800 m IV dż. V. Popov 60 J. Kozłowski 2 / 6 720 zł
07.08.2005 Warszawa 1600 m IV pr. dż. D. Petryakov 58 J. Kozłowski 2 / 5 720 zł
24.07.2005 Warszawa 1600 m IV pr. dż. D. Petryakov 58 J. Kozłowski 5 / 7 0 zł
03.07.2005 Warszawa 1800 m III dż. G. Hind 59½ J. Kozłowski 5 / 8 0 zł
28.11.2004 Warszawa 1800 m IV dż. M. Pilich 62 K. Ziemiański 2 / 7 720 zł
14.11.2004 Warszawa 1800 m IV dż. M. Pilich 62 K. Ziemiański 2 / 7 720 zł
24.10.2004 Warszawa 2000 m IV dż. M. Pilich 58 K. Ziemiański 4 / 5 180 zł
03.10.2004 Warszawa 1800 m IV dż. M. Pilich 56½ K. Ziemiański 1 / 7 1 800 zł
11.09.2004 Warszawa 1600 m IV st. u. Aleksandra Gajos 54 K. Ziemiański 6 / 8 0 zł
29.08.2004 Warszawa 1600 m IV u. J. Kołakowski 52 K. Ziemiański 3 / 6 360 zł
07.08.2004 Warszawa 1600 m IV u. J. Kołakowski 53 K. Ziemiański 2 / 7 720 zł
25.07.2004 Warszawa 1600 m IV u. J. Kołakowski 58½ K. Ziemiański 2 / 5 720 zł
05.06.2004 Warszawa 1800 m III dż. O. Nowak 55 K. Ziemiański 7 / 8 0 zł
16.05.2004 Warszawa 1400 m III dż. O. Nowak 59 K. Ziemiański 3 / 7 420 zł
25.04.2004 Warszawa 1400 m III dż. O. Nowak 59 K. Ziemiański 5 / 6 0 zł

TOVJAN - RODOWÓD

                  TOM ROLFE (USA) gn. 1962 RIBOT (GB) gn. 1952
HOIST THE FLAG (USA) gn. 1968
 
POCAHONTAS (USA) c. gn. 1955
 
 
 
WAVY NAVY (USA) gn. 1954 WAR ADMIRAL (USA) c. gn. 1934
ALLEGED (USA) gn. 1974 TRIOMPHE (FRA) gn. 1947
 
 
 
PRINCE JOHN (USA) kaszt. 1953 PRINCEQUILLO (IRE) gn. 1940
PRINCESS POUT (USA) gn. 1966
 
NOT AFRAID (USA) gn. 1948
 
 
DETERMINED LADY (USA) c. gn. 1959 DETERMINE (USA) s. 1951
JAPE (USA) gn. 1989 TUMBLING (USA) gn. 1953
 
 
FIRESTREAK (GB) gn. 1956 PARDAL (FRA) gn. 1947
SNOW KNIGHT (GB) kaszt. 1971
 
HOT SPELL (GB) gn. 1944
 
 
 
SNOW BLOSSOM (GB) c. gn. 1957 FLUSH ROYAL (FRA) gn. 1945
NORTHERN BLOSSOM (CAN) kaszt. 1980 ARIANA (FRA) c. gn. 1951
 
 
NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961 NEARCTIC (CAN) c. gn. 1954
VICTORIAN HEIRESS (CAN) gn. 1968
 
NATALMA (USA) gn. 1957
 
 
VICTORIANA (CAN) gn. 1952 WINDFIELDS (CAN) c. gn. 1943
IRIBELLE (CAN) gn. 1942
CARO (IRE) s. 1967 FORTINO (FRA) s. 1959
NEBOS (GER) c. gn. 1976
 
CHAMBORD (GB) kaszt. 1955
 
 
 
NOSTRANA (GER) c. gn. 1960 BOTTICELLI (ITY) gn. 1951
ALAGOS (GER) c. gn. 1983 NAXOS (GER) c. gn. 1950
 
 
 
LITERAT (GER) gn. 1965 BIRKHAHN (GER) gn. 1945
AGUADA (GER) gn. 1975
 
LIS (GER) gn. 1960
 
 
AGGRAVATE (GB) gn. 1966 AGGRESSOR (GB) gn. 1955
TOINA (POL) kaszt. 1996 RAVEN LOCKS (GB) k. 1945
 
 
KALAMOUN (GB) s. 1970 ZEDDAAN (GB) s. 1965
UNOAPRILE (IRE) gn. 1977
 
KHAIRUNISSA (GB) s. 1960
 
 
 
USSIN (IRE) 1972 HOGARTH (ITY) gn. 1965
TONACJA (POL) kaszt. 1991 URI (ITY) gn. 1965
 
 
DAKOTA (IRE) c. gn. 1971 STUPENDOUS (USA) c. gn. 1963
TROJA (POL) 1980
 
ARDNEASKEN (GB) c. gn. 1964
 
 
TAURYDA (POL) 1970 AQUINO (FRA) gn. 1948
TARNAWATKA (POL) gn. 1959