Nechius

Gniady ogier ur. 2010 (8 lat)
Rasa: Pełna krew angielska
Pochodzenie: Polska
Ojciec: Jape (USA, 1989)
Matka: Nechemia (POL, 2000) / Enjoy Plan
Trener: R. Ganczew-Panczew
Właściciel: A. Łabędzki
Hodowca: SK Golejewko
Wymiary: 164.0-180.0-20.00
Stajnia: Łabędź
Handikap: 68.5 (30.12.2016)  wykres
Dosage: 5-2-8-0-1 (16)

NECHIUS - STATYSTYKI

sezon I II III IV V bm starty suma
2018 1
(33.33%)
0
(0%)
1
(33.33%)
1
(33.33%)
0
(0%)
0 3 23 930 zł
2017 0
(0%)
0
(0%)
1
(20%)
0
(0%)
1
(20%)
3 5 19 300 zł
2016 1
(33.33%)
2
(66.67%)
0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
0 3 10 000 zł
2015 1
(20%)
1
(20%)
1
(20%)
2
(40%)
0
(0%)
0 5 18 850 zł
2014 2
(50%)
0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
2 4 16 000 zł
2013 4
(50%)
1
(12.5%)
0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
3 8 72 640 zł
2012 0
(0%)
2
(50%)
1
(25%)
0
(0%)
1
(25%)
0 4 6 300 zł
suma 9 6 4 3 2 8 32 167 020 zł

NECHIUS - WYKAZ STARTÓW

data tor dystans kat. jeździec waga trener mc wygrana
10.06.2018 Wrocław 5500 m steeple st. u. K. Mazur 69 R. Ganczew-Panczew 4 / 11 16 000 zł
29.04.2018 Wrocław 1907 m III st. u. A. Kaleta 57 R. Ganczew-Panczew 1 / 9 6 100 zł
15.04.2018 Wrocław 1907 m III st. u. A. Kaleta 57 R. Ganczew-Panczew 3 / 9 1 830 zł
10.09.2017 Wrocław 4200 m płoty st. u. P. Složil ml. 69 Č. Olehla 3 / 8 10 500 zł
13.08.2017 Wrocław 4200 m steeple u. M. Miksovsky 66 Č. Olehla 8 / 8 0 zł
11.06.2017 Wrocław 5500 m steeple u. M. Miksovsky 69 Č. Olehla 6 / 11 8 000 zł
21.05.2017 Wrocław 3600 m steeple u. M. Miksovsky 67 Č. Olehla 5 / 10 800 zł
30.04.2017 Wrocław 3400 m steeple u. P. Složil ml. 69 Č. Olehla 7 / 13 0 zł
26.06.2016 Wrocław 2200 m III st. u. I. Wójcik 61 T. Dębowski 2 / 11 2 500 zł
08.05.2016 Wrocław 1600 m III u. A. Kaleta 56 T. Dębowski 1 / 9 5 000 zł
24.04.2016 Wrocław 1907 m III k. dż. A. Mazurkiewicz 59 T. Dębowski 2 / 7 2 500 zł
24.10.2015 Warszawa 3200 m płoty pr. dż. I. Y.-Ivanov 69 T. Dębowski 4 / 6 2 000 zł
09.08.2015 Wrocław 4200 m steeple u. A. Čmiel 67 W. Kryszyłowicz 3 / 4 3 600 zł
28.06.2015 Wrocław 4000 m steeple u. A. Čmiel 66 W. Kryszyłowicz 2 / 7 4 500 zł
07.06.2015 Wrocław 4000 m steeple dż. M. Stromsky 66 W. Kryszyłowicz 4 / 11 2 250 zł
26.04.2015 Wrocław 3600 m steeple dż. T. Boyer 64 W. Kryszyłowicz 1 / 5 6 500 zł
19.10.2014 Wrocław 1600 m B dż. J. Fornal-Laskosz 60 T. Dębowski 6 / 7 0 zł
29.06.2014 Wrocław 3200 m płoty dż. P. Dębowski 67 T. Dębowski 1 / 7 8 000 zł
08.06.2014 Wrocław 2400 m L A dż. R. Ganczew-Panczew 60 T. Dębowski 8 / 8 0 zł
18.05.2014 Wrocław 2800 m płoty dż. P. Dębowski 66 T. Dębowski 1 / 8 8 000 zł
10.11.2013 Warszawa 3200 m B dż. A. Turgaev 60 M. Łojek 7 / 8 0 zł
29.09.2013 Warszawa 2600 m G1 A dż. A. Reznikov 55 M. Łojek 9 / 12 0 zł
08.09.2013 Wrocław 2600 m A dż. A. Turgaev 55 M. Łojek 1 / 7 50 000 zł
17.08.2013 Warszawa 1800 m III dż. A. Turgaev 58 M. Łojek 1 / 4 6 600 zł
20.07.2013 Sopot 2000 m III dż. A. Turgaev 59 M. Łojek 1 / 7 6 800 zł
22.06.2013 Warszawa 2000 m III dż. A. Reznikov 59 M. Łojek 1 / 8 6 600 zł
25.05.2013 Warszawa 1800 m III dż. V. Popov 59 M. Łojek 6 / 9 0 zł
04.05.2013 Warszawa 2000 m III dż. V. Popov 59 M. Łojek 2 / 8 2 640 zł
21.10.2012 Warszawa 1600 m II dż. S. Wasiutow 57 M. Łojek 3 / 7 1 200 zł
15.09.2012 Warszawa 1300 m II dż. S. Wasiutow 57 M. Łojek 2 / 7 2 400 zł
18.08.2012 Warszawa 1200 m II dż. W. Szymczuk 57 M. Łojek 2 / 6 2 400 zł
21.07.2012 Warszawa 1300 m II k. dż. L. Reznikova-Wróblewska 56 M. Łojek 5 / 7 300 zł

NECHIUS - RODOWÓD

                  TOM ROLFE (USA) gn. 1962 RIBOT (GB) gn. 1952
HOIST THE FLAG (USA) gn. 1968
 
POCAHONTAS (USA) c. gn. 1955
 
 
 
WAVY NAVY (USA) gn. 1954 WAR ADMIRAL (USA) c. gn. 1934
ALLEGED (USA) gn. 1974 TRIOMPHE (FRA) gn. 1947
 
 
 
PRINCE JOHN (USA) kaszt. 1953 PRINCEQUILLO (IRE) gn. 1940
PRINCESS POUT (USA) gn. 1966
 
NOT AFRAID (USA) c. gn. 1948
 
 
DETERMINED LADY (USA) gn. 1959 DETERMINE (USA) s. 1951
JAPE (USA) gn. 1989 TUMBLING (USA) gn. 1953
 
 
FIRESTREAK (GB) gn. 1956 PARDAL (FRA) gn. 1947
SNOW KNIGHT (GB) kaszt. 1971
 
HOT SPELL (GB) gn. 1944
 
 
 
SNOW BLOSSOM (GB) c. gn. 1957 FLUSH ROYAL (FRA) gn. 1945
NORTHERN BLOSSOM (CAN) kaszt. 1980 ARIANA (FRA) gn. 1951
 
 
NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961 NEARCTIC (CAN) c. gn. 1954
VICTORIAN HEIRESS (CAN) gn. 1968
 
NATALMA (USA) gn. 1957
 
 
VICTORIANA (CAN) gn. 1952 WINDFIELDS (CAN) c. gn. 1943
IRIBELLE (CAN) gn. 1942
RAISE A NATIVE (USA) kaszt. 1961 NATIVE DANCER (USA) s. 1950
ALYDAR (USA) kaszt. 1975
 
RAISE YOU (USA) kaszt. 1946
 
 
 
SWEET TOOTH (USA) gn. 1965 ON-AND-ON (USA) gn. 1956
ENJOY PLAN (USA) gn. 1990 PLUM CAKE (USA) kaszt. 1958
 
 
 
LT. STEVENS (USA) gn. 1961 NANTALLAH (USA) gn. 1953
BEL SHEBA (USA) gn. 1970
 
ROUGH SHOD (GB) gn. 1944
 
 
BELTHAZAR (USA) c. gn. 1960 WAR ADMIRAL (USA) c. gn. 1934
NECHEMIA (POL) 2000 BLINKING OWL (USA) c. gn. 1938
 
 
L'ENJOLEUR (CAN) gn. 1972 BUCKPASSER (USA) gn. 1963
CANADIAN WINTER (USA) c. gn. 1983
 
FANFRELUCHE (CAN) gn. 1967
 
 
 
COLD HEARTED (USA) gn. 1974 THE AXE (USA) s. 1958
NETANYA (POL) c. gn. 1992 TURN TO NORTH (USA) gn. 1965
 
 
DAKOTA (IRE) c. gn. 1971 STUPENDOUS (USA) c. gn. 1963
NEMEZIA (POL) k. 1986
 
ARDNEASKEN (GB) c. gn. 1964
 
 
NURSJA (POL) c. gn. 1980 FREEFOOT (GB) gn. 1970
NAPAJEDLA (POL) c. gn. 1974