Be Best

Gniada klacz ur. 2009 (11 lat)
Rasa: Pełna krew angielska
Pochodzenie: Polska
Ojciec: Country Club (GB, 1996)
Matka: Britney (POL, 2004) / Two-Twenty-Two
Trener: koń nie zgłoszony do sezonu 2020
Właściciel: M. i G. Konarscy
Hodowca: M. Konarska
Wymiary: 162.0-179.0-19.50
Stajnia: Żółkiewka
Handikap: 59.5 (05.11.2012)  wykres
Dosage: 1-0-2-1-0 (4)

BE BEST - STATYSTYKI

sezon I II III IV V bm starty suma
2012 0
(0%)
1
(11.11%)
0
(0%)
1
(11.11%)
1
(11.11%)
6 9 2 350 zł
2011 1
(20%)
0
(0%)
2
(40%)
2
(40%)
0
(0%)
0 5 11 700 zł
suma 1 1 2 3 1 6 14 14 050 zł

BE BEST - WYKAZ STARTÓW

data tor dystans kat. jeździec waga trener mc wygrana
17.11.2012 Warszawa 1400 m IV dż. V. Popov 63 A. Walicki 8 / 14 0 zł
07.10.2012 Warszawa 1400 m III dż. M. Pilich 60½ A. Walicki 7 / 7 0 zł
22.09.2012 Warszawa 2200 m III k. dż. A. Kabardov 60 A. Walicki 6 / 7 0 zł
02.09.2012 Warszawa 1400 m III dż. W. Szymczuk 55½ A. Walicki 2 / 9 1 600 zł
18.08.2012 Warszawa 1600 m IV dż. W. Szymczuk 58 A. Walicki 6 / 9 0 zł
04.08.2012 Warszawa 1600 m II k. dż. A. Falchi 55½ A. Walicki 7 / 7 0 zł
17.06.2012 Warszawa 1800 m II k. dż. A. Falchi 58½ A. Walicki 6 / 8 0 zł
19.05.2012 Warszawa 2000 m II pr. dż. A. Mazurkiewicz 58 A. Walicki 4 / 6 500 zł
29.04.2012 Warszawa 1400 m II u. D. Bujakowska 58 A. Walicki 5 / 6 250 zł
05.11.2011 Warszawa 1200 m II dż. A. Reznikov 57 A. Walicki 1 / 9 6 400 zł
02.10.2011 Warszawa 1200 m II dż. A. Reznikov 56 A. Walicki 4 / 9 640 zł
04.09.2011 Warszawa 1300 m LR A dż. A. Reznikov 56 A. Walicki 4 / 7 2 100 zł
30.07.2011 Warszawa 1200 m II dż. A. Reznikov 56 A. Walicki 3 / 7 1 280 zł
02.07.2011 Warszawa 1200 m II dż. A. Reznikov 56 A. Walicki 3 / 6 1 280 zł

BE BEST - RODOWÓD

                  NIJINSKY (CAN) gn. 1967 NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961
GREEN DANCER (USA) c. gn. 1972
 
FLAMING PAGE (CAN) gn. 1959
 
 
 
GREEN VALLEY (FRA) c. gn. 1967 VAL DE LOIR (FRA) gn. 1959
SUAVE DANCER (USA) gn. 1988 SLY POLA (USA) kaszt. 1957
 
 
 
ALLEGED (USA) gn. 1974 HOIST THE FLAG (USA) gn. 1968
SUAVITE (USA) gn. 1981
 
PRINCESS POUT (USA) gn. 1966
 
 
GUINEVERES FOLLY (USA) gn. 1976 ROUND TABLE (USA) gn. 1954
COUNTRY CLUB (GB) kaszt. 1996 LODGE (USA) c. gn. 1969
 
 
HONEYWAY (GB) c. gn. 1941 FAIRWAY (GB) c. gn. 1925
GREAT NEPHEW (GB) c. gn. 1963
 
HONEY BUZZARD (GB) kaszt. 1931
 
 
 
SYBIL'S NIECE (GB) kaszt. 1951 ADMIRAL'S WALK (GB) kaszt. 1936
CUT NO ICE (GB) gn. 1985 SYBIL'S SISTER (GB) gn. 1943
 
 
BOLD LAD (IRE) gn. 1964 BOLD RULER (USA) c. gn. 1954
FOILED AGAIN (IRE) c. gn. 1972
 
BARN PRIDE (GB) kaszt. 1957
 
 
TIME TO LEAVE (GB) gn. 1967 KHALKIS (GB) gn. 1960
DAWN CHORUS (GB) kaszt. 1951
NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961 NEARCTIC (CAN) c. gn. 1954
FAIRY KING (USA) gn. 1982
 
NATALMA (USA) gn. 1957
 
 
 
FAIRY BRIDGE (USA) gn. 1975 BOLD REASON (USA) gn. 1968
TWO TWENTY TWO (IRE) gn. 1995 SPECIAL (USA) gn. 1969
 
 
 
AFFIRMED (USA) kaszt. 1975 EXCLUSIVE NATIVE (USA) kaszt. 1965
EASY TO COPY (USA) gn. 1981
 
WONT TELL YOU (USA) gn. 1962
 
 
TALKING PICTURE (USA) c. gn. 1971 SPEAK JOHN (USA) gn. 1958
BRITNEY (POL) gn. 2004 POSTER GIRL (USA) gn. 1960
 
 
BALLAD ROCK (IRE) kaszt. 1974 BOLD LAD (IRE) gn. 1964
CHIEF SINGER (IRE) c. gn. 1981
 
TRUE ROCKET (IRE) s. 1967
 
 
 
PRINCIPIA (FRA) gn. 1970 LE FABULEUX (FRA) kaszt. 1961
BLAGA (POL) gn. 1994 PIA (GB) c. gn. 1964
 
 
DIXIELAND (POL) gn. 1977 CONOR PASS (IRE) c. gn. 1970
BIBA (POL) kaszt. 1987
 
DOSTOJNA (POL) kaszt. 1964
 
 
BALANGA (POL) kaszt. 1982 SARAGAN (GB) s. 1965
BRZYDULA (POL) kaszt. 1977