Grajek

y ogier ur. 2006 (13 lat)
Rasa: Pełna krew angielska
Pochodzenie: Polska
Ojciec: Roulette (GB, 1994)
Matka: Graj z Casinos (IRE, 1994) / Bluebird
Trener: koń nie zgłoszony do sezonu 2019
Właściciel: P. Armatyński
Hodowca: S. Dewil
Wymiary: 168.0-184.0-20.00
Stajnia: Armatyński
Handikap: 68.0 (14.11.2011)  wykres
Dosage: 7-2-8-1-0 (18)

GRAJEK - STATYSTYKI

sezon I II III IV V bm starty suma
2011 1
(11.11%)
1
(11.11%)
2
(22.22%)
1
(11.11%)
2
(22.22%)
2 9 9 620 zł
2010 0
(0%)
0
(0%)
1
(25%)
0
(0%)
2
(50%)
1 4 1 780 zł
2009 2
(20%)
0
(0%)
3
(30%)
1
(10%)
0
(0%)
4 10 16 310 zł
2008 1
(50%)
0
(0%)
1
(50%)
0
(0%)
0
(0%)
0 2 5 840 zł
suma 4 1 7 2 4 7 25 33 550 zł

GRAJEK - WYKAZ STARTÓW

data tor dystans kat. jeździec waga trener mc wygrana
24.09.2011 Warszawa 1300 m II pr. dż. A. Kabardov 56 P. Armatyński 7 / 7 0 zł
04.09.2011 Warszawa 1400 m II dż. A. Reznikov 56 P. Armatyński 3 / 5 1 040 zł
07.08.2011 Warszawa 1300 m II dż. A. Reznikov 56 P. Armatyński 4 / 5 520 zł
30.07.2011 Warszawa 1200 m III dż. A. Reznikov 60 P. Armatyński 3 / 7 780 zł
17.07.2011 Warszawa 1400 m II k. dż. A. Falchi 56 P. Armatyński 5 / 8 260 zł
10.07.2011 Sopot 1600 m III dż. M. Pilich 60 P. Armatyński 2 / 6 1 560 zł
05.06.2011 Warszawa 1300 m II dż. A. Reznikov 59 P. Armatyński 1 / 6 5 200 zł
15.05.2011 Warszawa 1800 m III pr. dż. A. Falchi 60 P. Armatyński 7 / 8 0 zł
23.04.2011 Warszawa 1800 m II pr. dż. A. Falchi 56 P. Armatyński 5 / 6 260 zł
05.09.2010 Warszawa 2400 m I dż. J. Ochocki 56 P. Armatyński 5 / 5 310 zł
14.08.2010 Warszawa 2200 m I st. u. A. Mazurkiewicz 56 P. Armatyński 5 / 6 310 zł
12.06.2010 Warszawa 3000 m płoty pr. dż. I. Y.-Ivanov 66 P. Armatyński D / 7 0 zł
15.05.2010 Warszawa 2800 m płoty pr. dż. I. Y.-Ivanov 66 P. Armatyński 3 / 7 1 160 zł
14.11.2009 Warszawa 2000 m II dż. A. Reznikov 58 A. Walicki 3 / 5 940 zł
17.10.2009 Warszawa 1600 m II dż. A. Reznikov 58 A. Walicki 6 / 9 0 zł
26.09.2009 Warszawa 1800 m II dż. A. Reznikov 60½ A. Walicki 6 / 10 0 zł
06.09.2009 Warszawa 1600 m III dż. A. Reznikov 57 A. Walicki 1 / 10 3 700 zł
23.08.2009 Warszawa 1800 m II dż. A. Reznikov 54 A. Walicki 4 / 6 470 zł
08.08.2009 Warszawa 1600 m IV dż. A. Reznikov 58 A. Walicki 1 / 7 2 800 zł
05.07.2009 Warszawa 2400 m G3 A dż. S. Wasiutow 59 A. Walicki 6 / 13 0 zł
14.06.2009 Warszawa 2200 m LR A dż. M. Pilich 59 A. Walicki 9 / 11 0 zł
24.05.2009 Warszawa 1600 m LR A dż. A. Reznikov 59 A. Walicki 3 / 7 6 000 zł
03.05.2009 Warszawa 1600 m B dż. A. Reznikov 55 A. Walicki 3 / 7 2 400 zł
23.11.2008 Warszawa 1200 m I dż. A. Reznikov 58 A. Walicki 3 / 7 1 140 zł
28.09.2008 Warszawa 1300 m II dż. A. Reznikov 57 A. Walicki 1 / 10 4 700 zł

GRAJEK - RODOWÓD

                  RAISE A NATIVE (USA) kaszt. 1961 NATIVE DANCER (USA) s. 1950
MR. PROSPECTOR (USA) gn. 1970
 
RAISE YOU (USA) kaszt. 1946
 
 
 
GOLD DIGGER (USA) gn. 1962 NASHUA (USA) gn. 1952
MACHIAVELLIAN (USA) c. gn. 1987 SEQUENCE (USA) c. gn. 1946
 
 
 
HALO (USA) k. 1969 HAIL TO REASON (USA) c. gn. 1958
COUP DE FOLIE (USA) gn. 1982
 
COSMAH (USA) gn. 1953
 
 
RAISE THE STANDARD (CAN) gn. 1978 HOIST THE FLAG (USA) gn. 1968
ROULETTE (GB) gn. 1994 NATALMA (USA) gn. 1957
 
 
NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961 NEARCTIC (CAN) c. gn. 1954
STORM BIRD (CAN) gn. 1978
 
NATALMA (USA) gn. 1957
 
 
 
SOUTH OCEAN (CAN) gn. 1967 NEW PROVIDENCE (CAN) gn. 1956
RIMSH (USA) gn. 1985 SHINING SUN (CAN) gn. 1962
 
 
CARO (IRE) s. 1967 FORTINO (FRA) s. 1959
CAREFULLY HIDDEN (USA) gn. 1979
 
CHAMBORD (GB) kaszt. 1955
 
 
TREASURE CHEST (USA) gn. 1962 ROUGH'N TUMBLE (USA) gn. 1948
ILTIS (USA) gn. 1947
NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961 NEARCTIC (CAN) c. gn. 1954
STORM BIRD (CAN) gn. 1978
 
NATALMA (USA) gn. 1957
 
 
 
SOUTH OCEAN (CAN) gn. 1967 NEW PROVIDENCE (CAN) gn. 1956
BLUEBIRD (USA) gn. 1984 SHINING SUN (CAN) gn. 1962
 
 
 
SIR IVOR (USA) gn. 1965 SIR GAYLORD (USA) c. gn. 1959
IVORY DAWN (USA) gn. 1978
 
ATTICA (USA) kaszt. 1953
 
 
DUSKY EVENING (USA) gn. 1967 TIM TAM (USA) gn. 1955
GRAJ Z CASINOS (IRE) gn. 1994 HOME BY DARK (USA) s. 1959
 
 
NIJINSKY (CAN) gn. 1967 NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961
GORYTUS (USA) gn. 1980
 
FLAMING PAGE (CAN) gn. 1959
 
 
 
GLAD RAGS (GB) kaszt. 1963 HIGH HAT (GB) kaszt. 1957
GLENASLENA () 1988 DRYAD (IRE) kaszt. 1950
 
 
HOTFOOT (GB) c. gn. 1966 FIRESTREAK (GB) gn. 1956
SCALDED (GB) 1982
 
PITTER PATTER (GB) c. gn. 1953
 
 
QUICK BURN (GB) gn. 1969 CARNIVAL DANCER (GB) gn. 1957
ERMYN LASS (GB) kaszt. 1963