Orbita

Gniada klacz ur. 2006 (13 lat)
Rasa: Pełna krew angielska
Pochodzenie: Polska
Ojciec: Special Power (IRE, 1987)
Matka: Oliwka (POL, 1995) / Otmar
Trener: koń nie zgłoszony do sezonu 2019
Właściciel: P. Wlostowski i Z. Zaprzałek
Hodowca: A. Prus
Wymiary: 168.0-186.0-20.50
Stajnia: Lilianna
Handikap: 66.0 (14.11.2011)  wykres
Dosage: 1-0-5-0-0 (6)

ORBITA - STATYSTYKI

sezon I II III IV V bm starty suma
2011 1
(9.09%)
3
(27.27%)
3
(27.27%)
1
(9.09%)
2
(18.18%)
1 11 10 500 zł
2010 1
(11.11%)
0
(0%)
1
(11.11%)
1
(11.11%)
3
(33.33%)
3 9 6 225 zł
2009 3
(30%)
1
(10%)
2
(20%)
0
(0%)
2
(20%)
2 10 12 585 zł
2008 0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
1 1 0 zł
suma 5 4 6 2 7 7 31 29 310 zł

ORBITA - WYKAZ STARTÓW

data tor dystans kat. jeździec waga trener mc wygrana
22.10.2011 Warszawa 1600 m III st. u. D. Panczew 57 J. Gęborys 8 / 10 0 zł
09.10.2011 Warszawa 1300 m III st. u. D. Panczew 56 J. Gęborys 3 / 8 780 zł
02.10.2011 Warszawa 1600 m III pr. dż. A. Mazurkiewicz 60 J. Gęborys 5 / 10 195 zł
11.09.2011 Warszawa 1300 m IV pr. dż. A. Mazurkiewicz 59 J. Gęborys 1 / 6 2 900 zł
03.09.2011 Warszawa 1400 m IV dż. V. Popov 60 J. Gęborys 2 / 6 1 160 zł
20.08.2011 Warszawa 1400 m III dż. V. Popov 54½ J. Gęborys 2 / 9 1 560 zł
06.08.2011 Warszawa 1300 m IV dż. A. Turgaev 59 J. Gęborys 4 / 8 290 zł
09.07.2011 Sopot 2800 m płoty pr. dż. M. Mścich 65 J. Gęborys 3 / 6 1 080 zł
25.06.2011 Warszawa 1300 m III dż. W. Szymczuk 59 J. Gęborys 2 / 6 1 560 zł
21.05.2011 Warszawa 1600 m III pr. dż. M. Březina 61½ J. Gęborys 5 / 6 195 zł
30.04.2011 Warszawa 1200 m III st. u. A. Mazurkiewicz 56 J. Gęborys 3 / 8 780 zł
20.11.2010 Warszawa 1400 m IV u. A. Roś 58 J. Gęborys 5 / 7 125 zł
30.10.2010 Warszawa 2600 m płoty dż. Z. Lica 64 J. Gęborys 1 / 9 5 000 zł
09.10.2010 Warszawa 1300 m IV u. D. Panczew 59 J. Gęborys 3 / 7 500 zł
19.09.2010 Warszawa 1800 m III dż. V. Popov 54 J. Gęborys 6 / 6 0 zł
05.09.2010 Warszawa 1800 m IV dż. A. Reznikov 58 J. Gęborys 4 / 7 250 zł
31.07.2010 Warszawa 3600 m płoty u. G. Kowalski 61 J. Gęborys 6 / 7 0 zł
26.06.2010 Warszawa 1800 m III pr. dż. P. Gluza 56 J. Gęborys 8 / 10 0 zł
10.06.2010 Warszawa 1300 m III dż. A. Reznikov 59 J. Gęborys 5 / 6 175 zł
22.05.2010 Warszawa 1400 m III st. u. M. Włostowski 59½ J. Gęborys 5 / 6 175 zł
14.11.2009 Warszawa 1600 m III dż. A. Reznikov 61 J. Gęborys 1 / 7 3 700 zł
30.10.2009 Warszawa 1800 m III dż. J. Ochocki 62 J. Gęborys 7 / 8 0 zł
11.10.2009 Warszawa 1400 m III pr. dż. P. Gluza 60½ J. Gęborys 5 / 7 185 zł
12.09.2009 Warszawa 1200 m III st. u. M. Włostowski 61 J. Gęborys D / 9 0 zł
16.08.2009 Warszawa 1400 m IV st. u. M. Włostowski 60½ J. Gęborys 1 / 9 2 800 zł
08.08.2009 Warszawa 1300 m IV dż. J. Ochocki 58 J. Gęborys 1 / 13 2 800 zł
18.07.2009 Warszawa 1200 m IV dż. J. Ochocki 58 J. Gęborys 5 / 9 140 zł
28.06.2009 Warszawa 1400 m III st. u. M. Włostowski 57 J. Gęborys 2 / 10 1 480 zł
21.06.2009 Warszawa 1400 m III dż. J. Ochocki 59 J. Gęborys 3 / 8 740 zł
30.05.2009 Warszawa 1200 m III dż. J. Ochocki 59 J. Gęborys 3 / 7 740 zł
30.08.2008 Warszawa 1300 m dż. S. Wasiutow 56 J. Gęborys 7 / 8 0 zł

ORBITA - RODOWÓD

                  NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961 NEARCTIC (CAN) c. gn. 1954
LYPHARD (USA) gn. 1969
 
NATALMA (USA) gn. 1957
 
 
 
GOOFED (USA) kaszt. 1960 COURT MARTIAL (GB) kaszt. 1942
LYPHARD'S SPECIAL (USA) gn. 1980 BARRA (FRA) kaszt. 1950
 
 
 
BUPERS (USA) c. gn. 1961 DOUBLE JAY (USA) c. gn. 1944
MY BUPERS (USA) c. gn. 1967
 
BUSANDA (USA) k. 1947
 
 
PRINCESS REVOKED (USA) c. gn. 1959 REVOKED (USA) c. gn. 1943
SPECIAL POWER (IRE) gn. 1987 MISS MUFFET (USA) c. gn. 1949
 
 
PETINGO (GB) gn. 1965 PETITION (GB) c. gn. 1944
ENGLISH PRINCE (IRE) gn. 1971
 
ALCAZAR (FRA) kaszt. 1957
 
 
 
ENGLISH MISS (GB) gn. 1955 BOIS ROUSSEL (FRA) c. gn. 1935
ANGEVIN (GB) kaszt. 1978 VIRELLE (FRA) s. 1942
 
 
ST PADDY (GB) gn. 1957 AUREOLE (GB) kaszt. 1950
PADDYFLOWER (GB) gn. 1969
 
EDIE KELLY (GB) c. gn. 1950
 
 
ALPINE BLOOM (GB) kaszt. 1955 CHAMOSSAIRE (GB) kaszt. 1942
FRAGRANT VIEW (GB) kaszt. 1941
TURYSTA (ITY) gn. 1944 BELLINI (ITY) gn. 1937
EROTYK (POL) kaszt. 1965
 
SCUOLA BOLOGNESE (ITY) gn. 1934
 
 
 
EROIKA (POL) kaszt. 1956 AQUINO (FRA) gn. 1948
OTMAR (POL) gn. 1979 ERBA (POL) gn. 1950
 
 
 
MEHARI (FRA) gn. 1963 LAVANDIN (FRA) gn. 1953
OMARA (POL) gn. 1971
 
EOS (GB) c. gn. 1946
 
 
ORENDA (POL) 1965 DEER LEAP (IRE) c. gn. 1956
OLIWKA (POL) gn. 1995 OREMBA () 1958
 
 
MEHARI (FRA) gn. 1963 LAVANDIN (FRA) gn. 1953
PAWIMENT (POL) c. gn. 1974
 
EOS (GB) c. gn. 1946
 
 
 
PYTIA (POL) 1965 DE CORTE (POL) gn. 1951
OBRACZKA (POL) gn. 1987 PUTNIA (POL) 1957
 
 
TUNY (GB) gn. 1959 ZUCCHERO (GB) c. gn. 1948
OLIWA (POL) 1971
 
MARSYAKA (FRA) kaszt. 1949
 
 
OLCHA (POL) 1961 AQUINO (FRA) gn. 1948
OTYKA (POL) 1956