Irving

Ciemnogniady ogier ur. 2002
Rasa: Pełna krew angielska
Pochodzenie: Polska
Ojciec: Special Power (IRE, 1987)
Matka: Imbra (POL, 1995) / Jape
Trener: koń nie zgłoszony do sezonu 2019
Właściciel: SJ Viola - W. i K. Grudziąż
Hodowca: SK Kozienice
Wymiary: 169.0-188.0-20.50
Stajnia: Viola
Handikap: 61.5 (14.11.2011)  wykres
Dosage: 2-1-5-0-0 (8)

IRVING - STATYSTYKI

sezon I II III IV V bm starty suma
2011 0
(0%)
1
(9.09%)
3
(27.27%)
1
(9.09%)
2
(18.18%)
4 11 4 635 zł
2010 3
(25%)
0
(0%)
2
(16.67%)
1
(8.33%)
3
(25%)
3 12 10 925 zł
2009 0
(0%)
1
(9.09%)
3
(27.27%)
5
(45.45%)
1
(9.09%)
1 11 5 375 zł
2008 2
(18.18%)
3
(27.27%)
2
(18.18%)
2
(18.18%)
0
(0%)
2 11 14 650 zł
2007 1
(25%)
2
(50%)
1
(25%)
0
(0%)
0
(0%)
0 4 7 920 zł
2006 2
(33.33%)
1
(16.67%)
1
(16.67%)
0
(0%)
0
(0%)
2 6 5 920 zł
2005 1
(33.33%)
0
(0%)
1
(33.33%)
1
(33.33%)
0
(0%)
0 3 2 340 zł
suma 9 8 13 10 6 12 58 51 765 zł

IRVING - WYKAZ STARTÓW

data tor dystans kat. jeździec waga trener mc wygrana
12.11.2011 Warszawa 1600 m IV st. u. S. Mazur 61 M. Łojek 5 / 6 145 zł
05.11.2011 Warszawa 1800 m II k. dż. L. Reznikova-Wróblewska 53 M. Łojek 6 / 7 0 zł
16.10.2011 Warszawa 1600 m III st. u. S. Mazur 52½ M. Łojek 2 / 8 1 560 zł
18.09.2011 Warszawa 1800 m IV k. dż. L. Reznikova-Wróblewska 59 M. Łojek 6 / 11 0 zł
20.08.2011 Warszawa 1800 m IV dż. A. Turgaev 60 M. Łojek 9 / 13 0 zł
31.07.2011 Warszawa 1600 m IV dż. A. Turgaev 60 M. Łojek 4 / 5 290 zł
03.07.2011 Warszawa 2000 m II dż. A. Turgaev 59 M. Łojek 6 / 9 0 zł
11.06.2011 Warszawa 2000 m III u. A. Roś 59 M. Łojek 3 / 7 780 zł
22.05.2011 Warszawa 2000 m III dż. A. Turgaev 60 M. Łojek 3 / 10 780 zł
01.05.2011 Warszawa 2000 m III dż. A. Turgaev 60 M. Łojek 3 / 9 780 zł
17.04.2011 Warszawa 1800 m I u. A. Roś 54 M. Łojek 5 / 7 300 zł
27.11.2010 Warszawa 2000 m III dż. A. Turgaev 61 M. Łojek 1 / 6 3 500 zł
06.11.2010 Warszawa 2000 m IV dż. A. Turgaev 61 M. Łojek 1 / 5 2 500 zł
30.10.2010 Warszawa 2000 m III u. D. Panczew 56 M. Łojek 5 / 7 175 zł
17.10.2010 Warszawa 2000 m IV u. D. Panczew 56 M. Łojek 1 / 5 2 500 zł
02.10.2010 Warszawa 1800 m III dż. J. Ochocki 58½ M. Łojek 5 / 6 175 zł
19.09.2010 Warszawa 1800 m III dż. M. Pilich 54 M. Łojek 4 / 6 350 zł
05.09.2010 Warszawa 1800 m IV dż. J. Ochocki 60 M. Łojek 5 / 7 125 zł
08.08.2010 Warszawa 2000 m IV st. u. A. Mazurkiewicz 57 K. Gembicka 7 / 10 0 zł
26.06.2010 Warszawa 1800 m III dż. E. Zahariev 60 K. Gembicka 7 / 10 0 zł
11.06.2010 Warszawa 2000 m II k. dż. K. Gembicka 56 K. Gembicka 6 / 7 0 zł
16.05.2010 Warszawa 1600 m II k. dż. K. Gembicka 55 K. Gembicka 3 / 7 900 zł
25.04.2010 Warszawa 1800 m III k. dż. K. Gembicka 59 K. Gembicka 3 / 11 700 zł
21.11.2009 Warszawa 2000 m IV dż. W. Szymczuk 61 K. Ziemiański 2 / 7 1 120 zł
08.11.2009 Warszawa 1300 m III dż. S. Wasiutow 61 K. Ziemiański 4 / 6 370 zł
25.10.2009 Warszawa 1600 m III dż. S. Wasiutow 59 K. Ziemiański 4 / 14 370 zł
11.10.2009 Warszawa 1800 m III st. u. M. Březina 57 K. Ziemiański 4 / 7 370 zł
26.09.2009 Warszawa 1800 m II u. P. Landsberg 53 K. Ziemiański 9 / 10 0 zł
05.09.2009 Warszawa 1800 m III st. u. M. Włostowski 62 K. Ziemiański 4 / 8 370 zł
16.08.2009 Warszawa 1600 m III dż. M. Pilich 60 K. Ziemiański 3 / 7 740 zł
26.07.2009 Warszawa 1800 m III dż. E. Zahariev 60 K. Ziemiański 4 / 7 370 zł
12.07.2009 Sopot 2000 m III dż. M. Pilich 60 K. Ziemiański 3 / 7 740 zł
20.06.2009 Warszawa 1600 m III dż. M. Pilich 62 K. Ziemiański 5 / 9 185 zł
30.05.2009 Warszawa 1600 m III dż. M. Pilich 62 K. Ziemiański 3 / 8 740 zł
30.11.2008 Warszawa 2000 m I dż. M. Pilich 58 K. Ziemiański 6 / 10 0 zł
15.11.2008 Warszawa 1800 m II k. dż. L. Reznikova-Wróblewska 59 K. Ziemiański 6 / 11 0 zł
02.11.2008 Warszawa 1600 m II k. dż. L. Reznikova-Wróblewska 59 K. Ziemiański 3 / 8 880 zł
18.10.2008 Warszawa 1800 m II pr. dż. L. Reznikova-Wróblewska 55 K. Ziemiański 1 / 10 4 400 zł
04.10.2008 Warszawa 1600 m II pr. dż. L. Reznikova-Wróblewska 55 K. Ziemiański 2 / 9 1 760 zł
21.09.2008 Warszawa 1800 m III pr. dż. L. Reznikova-Wróblewska 58 K. Ziemiański 3 / 6 700 zł
07.09.2008 Warszawa 1600 m IV dż. P. Piątkowski 62 K. Ziemiański 4 / 8 260 zł
17.08.2008 Warszawa 1600 m III k. dż. D. Petryakov 59 K. Ziemiański 4 / 7 350 zł
02.08.2008 Warszawa 1600 m III k. dż. D. Petryakov 59 K. Ziemiański 1 / 7 3 500 zł
19.07.2008 Warszawa 1600 m III dż. A. Reznikov 60 K. Ziemiański 2 / 10 1 400 zł
06.07.2008 Warszawa 2000 m III dż. A. Reznikov 60 K. Ziemiański 2 / 6 1 400 zł
24.06.2007 Warszawa 2000 m II dż. M. Pilich 60 K. Ziemiański 2 / 6 1 760 zł
27.05.2007 Warszawa 2000 m II dż. M. Pilich 60 K. Ziemiański 2 / 6 1 760 zł
13.05.2007 Warszawa 1800 m III dż. S. Wasiutow 60 K. Ziemiański 1 / 7 3 200 zł
28.04.2007 Warszawa 1800 m I dż. S. Wasiutow 60 K. Ziemiański 3 / 6 1 200 zł
10.12.2006 Warszawa 2000 m I dż. M. Pilich 57 K. Ziemiański 3 / 8 760 zł
19.11.2006 Warszawa 1600 m II dż. J. Ochocki 60 M. Łojek 7 / 7 0 zł
21.10.2006 Warszawa 1800 m I dż. J. Ochocki 56 M. Łojek 6 / 7 0 zł
16.09.2006 Warszawa 2000 m III dż. J. Ochocki 61 M. Łojek 1 / 6 2 100 zł
26.08.2006 Warszawa 1800 m III dż. J. Ochocki 63 M. Łojek 1 / 8 2 100 zł
23.07.2006 Sopot 1600 m III dż. A. Reznikov 60 M. Łojek 2 / 10 960 zł
21.09.2005 Warszawa 1800 m IV dż. M. Pilich 61 M. Łojek 3 / 7 360 zł
03.09.2005 Warszawa 1600 m IV dż. A. Reznikov 59 M. Łojek 1 / 8 1 800 zł
13.08.2005 Warszawa 1600 m IV dż. G. Bartol 59 M. Łojek 4 / 5 180 zł

IRVING - RODOWÓD

                  NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961 NEARCTIC (CAN) c. gn. 1954
LYPHARD (USA) gn. 1969
 
NATALMA (USA) gn. 1957
 
 
 
GOOFED (USA) kaszt. 1960 COURT MARTIAL (GB) kaszt. 1942
LYPHARD'S SPECIAL (USA) gn. 1980 BARRA (FRA) kaszt. 1950
 
 
 
BUPERS (USA) c. gn. 1961 DOUBLE JAY (USA) c. gn. 1944
MY BUPERS (USA) c. gn. 1967
 
BUSANDA (USA) k. 1947
 
 
PRINCESS REVOKED (USA) c. gn. 1959 REVOKED (USA) c. gn. 1943
SPECIAL POWER (IRE) gn. 1987 MISS MUFFET (USA) c. gn. 1949
 
 
PETINGO (GB) gn. 1965 PETITION (GB) c. gn. 1944
ENGLISH PRINCE (IRE) gn. 1971
 
ALCAZAR (FRA) kaszt. 1957
 
 
 
ENGLISH MISS (GB) gn. 1955 BOIS ROUSSEL (FRA) c. gn. 1935
ANGEVIN (GB) kaszt. 1978 VIRELLE (FRA) s. 1942
 
 
ST PADDY (GB) gn. 1957 AUREOLE (GB) kaszt. 1950
PADDYFLOWER (GB) gn. 1969
 
EDIE KELLY (GB) c. gn. 1950
 
 
ALPINE BLOOM (GB) kaszt. 1955 CHAMOSSAIRE (GB) kaszt. 1942
FRAGRANT VIEW (GB) kaszt. 1941
HOIST THE FLAG (USA) gn. 1968 TOM ROLFE (USA) gn. 1962
ALLEGED (USA) gn. 1974
 
WAVY NAVY (USA) gn. 1954
 
 
 
PRINCESS POUT (USA) gn. 1966 PRINCE JOHN (USA) kaszt. 1953
JAPE (USA) gn. 1989 DETERMINED LADY (USA) c. gn. 1959
 
 
 
SNOW KNIGHT (GB) kaszt. 1971 FIRESTREAK (GB) gn. 1956
NORTHERN BLOSSOM (CAN) kaszt. 1980
 
SNOW BLOSSOM (GB) c. gn. 1957
 
 
VICTORIAN HEIRESS (CAN) gn. 1968 NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961
IMBRA (POL) c. gn. 1995 VICTORIANA (CAN) gn. 1952
 
 
STUPENDOUS (USA) c. gn. 1963 BOLD RULER (USA) c. gn. 1954
DAKOTA (IRE) c. gn. 1971
 
MAGNETO (USA) c. gn. 1953
 
 
 
ARDNEASKEN (GB) c. gn. 1964 RIGHT ROYAL (FRA) c. gn. 1958
IMADA (POL) gn. 1987 ALICE DELYSIA (GB) kaszt. 1956
 
 
MEHARI (FRA) gn. 1963 LAVANDIN (FRA) gn. 1953
IMPERIA (POL) gn. 1975
 
EOS (GB) c. gn. 1946
 
 
IMPRESJA (POL) c. gn. 1970 NEGRESCO (FRA) c. gn. 1957
INTRADA (POL) gn. 1958