Artystka

Ciemnogniada klacz ur. 2008 (11 lat)
Rasa: Pełna krew angielska
Pochodzenie: Polska
Ojciec: Jape (USA, 1989)
Matka: Arrabona (POL, 2000) / Who Knows
Trener: koń nie zgłoszony do sezonu 2019
Właściciel: V. Sura
Hodowca: -
Wymiary: 155.0-177.0-19.00
Stajnia: Vasury
Handikap: 59.5 (14.11.2011)  wykres
Dosage: 4-2-5-0-1 (12)

ARTYSTKA - STATYSTYKI

sezon I II III IV V bm starty suma
2011 0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
1
(33.33%)
2 3 260 zł
2010 1
(20%)
1
(20%)
0
(0%)
1
(20%)
1
(20%)
1 5 8 570 zł
suma 1 1 0 1 2 3 8 8 830 zł

ARTYSTKA - WYKAZ STARTÓW

data tor dystans kat. jeździec waga trener mc wygrana
24.07.2011 Warszawa 1400 m III dż. A. Turgaev 58½ J. Siwonia 8 / 9 0 zł
29.05.2011 Warszawa 1600 m II dż. A. Turgaev 59½ J. Siwonia 6 / 7 0 zł
08.05.2011 Warszawa 1600 m II dż. V. Popov 59 J. Siwonia 5 / 6 260 zł
31.10.2010 Warszawa 1200 m I dż. A. Turgaev 56 J. Siwonia 5 / 8 320 zł
03.10.2010 Warszawa 1200 m II dż. A. Turgaev 56 J. Siwonia 1 / 6 5 500 zł
11.09.2010 Warszawa 1200 m II dż. A. Turgaev 56 J. Siwonia 4 / 5 550 zł
14.08.2010 Warszawa 1000 m II dż. A. Turgaev 57 J. Siwonia 2 / 6 2 200 zł
04.07.2010 Warszawa 1200 m dż. A. Turgaev 55 J. Siwonia 7 / 7 0 zł

ARTYSTKA - RODOWÓD

                  TOM ROLFE (USA) gn. 1962 RIBOT (GB) gn. 1952
HOIST THE FLAG (USA) gn. 1968
 
POCAHONTAS (USA) c. gn. 1955
 
 
 
WAVY NAVY (USA) gn. 1954 WAR ADMIRAL (USA) c. gn. 1934
ALLEGED (USA) gn. 1974 TRIOMPHE (FRA) gn. 1947
 
 
 
PRINCE JOHN (USA) kaszt. 1953 PRINCEQUILLO (IRE) gn. 1940
PRINCESS POUT (USA) gn. 1966
 
NOT AFRAID (USA) gn. 1948
 
 
DETERMINED LADY (USA) c. gn. 1959 DETERMINE (USA) s. 1951
JAPE (USA) gn. 1989 TUMBLING (USA) gn. 1953
 
 
FIRESTREAK (GB) gn. 1956 PARDAL (FRA) gn. 1947
SNOW KNIGHT (GB) kaszt. 1971
 
HOT SPELL (GB) gn. 1944
 
 
 
SNOW BLOSSOM (GB) c. gn. 1957 FLUSH ROYAL (FRA) gn. 1945
NORTHERN BLOSSOM (CAN) kaszt. 1980 ARIANA (FRA) c. gn. 1951
 
 
NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961 NEARCTIC (CAN) c. gn. 1954
VICTORIAN HEIRESS (CAN) gn. 1968
 
NATALMA (USA) gn. 1957
 
 
VICTORIANA (CAN) gn. 1952 WINDFIELDS (CAN) c. gn. 1943
IRIBELLE (CAN) gn. 1942
IN REALITY (USA) gn. 1964 INTENTIONALLY (USA) k. 1956
KNOWN FACT (USA) k. 1977
 
MY DEAR GIRL (USA) kaszt. 1957
 
 
 
TAMERETT (USA) c. gn. 1962 TIM TAM (USA) gn. 1955
WHO KNOWS (IRE) c. gn. 1984 MIXED MARRIAGE (GB) gn. 1952
 
 
 
BOLD HITTER (USA) c. gn. 1966 BOLD RULER (USA) c. gn. 1954
HAPPY KIN (USA) gn. 1975
 
BATTER UP (USA) c. gn. 1959
 
 
GAY NIECE (USA) gn. 1968 SIR GAYLORD (USA) c. gn. 1959
ARRABONA (POL) c. gn. 2000 GREAT NIECE (GB) kaszt. 1956
 
 
NORTHFIELDS (USA) kaszt. 1968 NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961
MOOVING DREAM (IRE) gn. 1984
 
LITTLE HUT (USA) gn. 1952
 
 
 
MILLOLETTA (GB) gn. 1977 MILL REEF (USA) gn. 1968
ANDALUZJA (POL) gn. 1993 AUREOLETTA (FRA) gn. 1970
 
 
DAKOTA (IRE) c. gn. 1971 STUPENDOUS (USA) c. gn. 1963
APENINA () 1988
 
ARDNEASKEN (GB) c. gn. 1964
 
 
ALPINA (POL) gn. 1982 DIPOL (POL) kaszt. 1969
ALPUHARA (POL) gn. 1966