Administrator

Kasztanowaty wałach ur. 1998
Rasa: Pełna krew angielska
Pochodzenie: Niemcy
Ojciec: Lando (GER, 1990)
Matka: Alpha Magic (GB, 1993) / Be My Chief
Trener: koń nie zgłoszony do sezonu 2018
Właściciel: K. Zawiliński
Hodowca: R. W. Varisella
Wymiary: 161.0-185.0-21.00
Stajnia: Klonowa Korona
Handikap: 55.0 (27.06.2011)  wykres
Dosage: 1-4-3-2-0 (10)

ADMINISTRATOR - STATYSTYKI

sezon I II III IV V bm starty suma
2010 0
(0%)
1
(25%)
0
(0%)
2
(50%)
0
(0%)
1 4 1 500 zł
2009 1
(11.11%)
0
(0%)
0
(0%)
1
(11.11%)
0
(0%)
7 9 3 170 zł
2008 2
(33.33%)
0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
4 6 7 007 zł
2007 1
(8.33%)
1
(8.33%)
3
(25%)
0
(0%)
1
(8.33%)
6 12 5 400 zł
2006 1
(10%)
2
(20%)
2
(20%)
2
(20%)
0
(0%)
3 10 5 700 zł
2005 1
(16.67%)
2
(33.33%)
0
(0%)
2
(33.33%)
0
(0%)
1 6 3 900 zł
2002 2
(33.33%)
2
(33.33%)
2
(33.33%)
0
(0%)
0
(0%)
0 6 8 960 zł
2001 1
(100%)
0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
0 1 3 400 zł
2000 0
(0%)
2
(50%)
1
(25%)
1
(25%)
0
(0%)
0 4 7 030 zł
suma 9 10 8 8 1 22 58 46 067 zł

ADMINISTRATOR - WYKAZ STARTÓW

data tor dystans kat. jeździec waga trener mc wygrana
20.11.2010 Warszawa 1400 m IV u. R. Dyrlaga 58 K. Zawiliński 4 / 7 250 zł
13.10.2010 Warszawa 1600 m IV u. R. Dyrlaga 57½ K. Zawiliński 2 / 6 1 000 zł
17.07.2010 Sopot 140 m IV dż. V. Popov 60 K. Zawiliński 4 / 7 250 zł
12.06.2010 Warszawa 1600 m III u. R. Dyrlaga 58 K. Zawiliński 8 / 10 0 zł
18.10.2009 Warszawa 1600 m IV u. R. Dyrlaga 62 K. Zawiliński 8 / 11 0 zł
26.09.2009 Warszawa 1300 m IV dż. S. Wasiutow 63 K. Zawiliński 7 / 7 0 zł
06.09.2009 Warszawa 1600 m III u. R. Dyrlaga 56 K. Zawiliński 9 / 10 0 zł
14.08.2009 Warszawa 1800 m IV dż. M. Pilich 62 K. Zawiliński 8 / 9 0 zł
12.07.2009 Sopot 1300 m IV dż. M. Pilich 60 K. Zawiliński 1 / 7 2 800 zł
20.06.2009 Warszawa 1600 m III st. u. M. Włostowski 57 K. Zawiliński 8 / 9 0 zł
30.05.2009 Warszawa 1600 m III k. dż. L. Reznikova-Wróblewska 59 K. Zawiliński 6 / 8 0 zł
17.05.2009 Warszawa 1600 m III k. dż. L. Reznikova-Wróblewska 59 K. Zawiliński 4 / 8 370 zł
03.05.2009 Warszawa 1400 m III dż. A. Reznikov 60 K. Zawiliński 7 / 9 0 zł
15.11.2008 Warszawa 1800 m II dż. W. Szymczuk 60 K. Zawiliński 11 / 11 0 zł
02.11.2008 Warszawa 1600 m II u. M. Włostowski 56 K. Zawiliński 6 / 8 0 zł
04.10.2008 Warszawa 1600 m II dż. V. Popov 60 K. Zawiliński 9 / 9 0 zł
24.08.2008 Warszawa 1600 m II u. M. Włostowski 57 K. Zawiliński 6 / 7 0 zł
20.07.2008 Sopot 1300 m III pr. dż. A. Kulikowski 63 K. Zawiliński 1 / 6 3 507 zł
13.07.2008 Sopot 1600 m III pr. dż. A. Kulikowski 59 K. Zawiliński 1 / 7 3 500 zł
25.11.2007 Warszawa 1600 m III dż. V. Popov 61 K. Zawiliński 7 / 7 0 zł
17.11.2007 Warszawa 1600 m IV dż. V. Popov 63 K. Zawiliński 8 / 9 0 zł
04.11.2007 Warszawa 1200 m III dż. A. Reznikov 60 K. Zawiliński 9 / 9 0 zł
14.10.2007 Warszawa 1600 m IV dż. M. Pilich 60 K. Zawiliński 1 / 8 2 400 zł
29.09.2007 Warszawa 1200 m IV dż. S. Wasiutow 60 K. Zawiliński 9 / 11 0 zł
23.09.2007 Warszawa 2000 m IV pr. dż. L. Reznikova-Wróblewska 58 K. Zawiliński 5 / 7 120 zł
09.09.2007 Warszawa 1300 m IV dż. M. Pilich 60 K. Zawiliński 2 / 10 960 zł
22.07.2007 Warszawa 1800 m IV pr. dż. L. Reznikova-Wróblewska 58 K. Zawiliński 10 / 10 0 zł
01.07.2007 Warszawa 2600 m LR A dż. J. Fortune 60 K. Zawiliński 8 / 10 0 zł
09.06.2007 Warszawa 2000 m III pr. dż. L. Reznikova-Wróblewska 58 K. Zawiliński 3 / 7 640 zł
20.05.2007 Warszawa 2200 m III pr. dż. K. Gembicka 58 K. Zawiliński 3 / 9 640 zł
29.04.2007 Warszawa 2000 m III dż. A. Turgaev 60 K. Zawiliński 3 / 9 640 zł
09.12.2006 Warszawa 1800 m III k. dż. D. Petryakov 59 K. Zawiliński 3 / 7 210 zł
26.11.2006 Warszawa 1800 m III dż. P. Piątkowski 60 K. Zawiliński 4 / 7 210 zł
18.11.2006 Warszawa 2000 m III k. dż. D. Petryakov 59 K. Zawiliński 2 / 7 840 zł
11.11.2006 Warszawa 1400 m III pr. dż. K. Gembicka 61½ K. Zawiliński 11 / 12 0 zł
29.10.2006 Warszawa 1400 m III st. u. L. Reznikova-Wróblewska 57 K. Zawiliński 6 / 7 0 zł
15.10.2006 Warszawa 1800 m IV st. u. L. Reznikova-Wróblewska 62 K. Zawiliński 4 / 5 180 zł
30.09.2006 Warszawa 1400 m LR B dż. M. Pilich 60 K. Zawiliński 7 / 9 0 zł
07.09.2006 Warszawa 1400 m III dż. S. Wasiutow 63 K. Zawiliński 2 / 7 840 zł
20.08.2006 Warszawa 1600 m III dż. V. Popov 62 K. Zawiliński 3 / 10 420 zł
23.07.2006 Sopot 1300 m II dż. S. Wasiutow 57 K. Zawiliński 1 / 8 3 000 zł
03.09.2005 Warszawa 1600 m III dż. A. Reznikov 60 K. Zawiliński 2 / 6 840 zł
21.08.2005 Warszawa 1400 m III dż. A. Reznikov 60 K. Zawiliński 2 / 5 840 zł
16.07.2005 Sopot 1600 m IV dż. A. Reznikov 60 K. Zawiliński 1 / 7 1 800 zł
26.06.2005 Warszawa 1600 m III dż. V. Popov 60 K. Zawiliński 5 / 8 0 zł
12.06.2005 Warszawa 1800 m III pr. dż. D. Petryakov 58 K. Zawiliński 4 / 5 210 zł
29.05.2005 Warszawa 1300 m III pr. dż. D. Petryakov 58 K. Zawiliński 4 / 6 210 zł
24.11.2002 Warszawa 1800 m III k. dż. A. Dul 59 D. Kałuba 3 / 11 640 zł
10.11.2002 Warszawa 1600 m III dż. T. Dul 60 D. Kałuba 2 / 5 1 280 zł
27.10.2002 Warszawa 2000 m IV dż. T. Dul 61 D. Kałuba 1 / 6 2 400 zł
02.10.2002 Warszawa 1600 m II dż. T. Dul 57 D. Kałuba 2 / 6 1 760 zł
22.09.2002 Warszawa 1800 m IV dż. T. Dul 60 D. Kałuba 1 / 5 2 400 zł
28.08.2002 Warszawa 1800 m IV pr. dż. A. Dul 58 D. Kałuba 3 / 7 480 zł
28.04.2001 Warszawa 1600 m III dż. T. Dul 59 D. Kałuba 1 / 7 3 400 zł
11.11.2000 Warszawa 1300 m II dż. T. Dul 57 D. Kałuba 3 / 10 900 zł
21.10.2000 Warszawa 1200 m II dż. T. Dul 57 D. Kałuba 2 / 6 1 800 zł
15.07.2000 Warszawa 1000 m II dż. T. Dul 56 D. Kałuba 4 / 6 450 zł
25.06.2000 Warszawa 1200 m dż. T. Dul 56 D. Kałuba 2 / 7 3 880 zł

ADMINISTRATOR - RODOWÓD

                  LITERAT (GER) gn. 1965 BIRKHAHN (GER) gn. 1945
SURUMU (GER) kaszt. 1974
 
LIS (GER) gn. 1960
 
 
 
SURAMA (GER) k. 1970 RELIANCE (FRA) gn. 1962
ACATENANGO (GER) kaszt. 1982 SUNCOURT (GB) c. gn. 1952
 
 
 
AGGRESSOR (GB) gn. 1955 COMBAT (GB) c. gn. 1944
AGGRAVATE (GB) gn. 1966
 
PHAETONIA (GB) kaszt. 1945
 
 
RAVEN LOCKS (GB) k. 1945 MR JINKS (GB) s. 1926
LANDO (GER) gn. 1990 GENTLEMEN'S RELISH (GB) c. gn. 1926
 
 
SHARPEN UP (GB) kaszt. 1969 ATAN (USA) kaszt. 1961
SHARPMAN (IRE) kaszt. 1976
 
ROCCHETTA (GB) kaszt. 1961
 
 
 
MISS MANON (FRA) gn. 1970 BON MOT (FRA) kaszt. 1963
LAUREA (IRE) gn. 1983 MISS MOLLY (FRA) gn. 1965
 
 
DSCHINGIS KHAN (GER) c. gn. 1961 TAMERLANE (GB) c. gn. 1952
LICATA (GER) gn. 1973
 
DONNA DIANA (GER) c. gn. 1956
 
 
LIBERTY (GER) gn. 1966 BIRKHAHN (GER) gn. 1945
LIS (GER) gn. 1960
DANZIG (USA) c. gn. 1977 NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961
Chief's Crown (USA) gn. 1982
 
PAS DE NOM (USA) c. gn. 1968
 
 
 
SIX CROWNS (USA) kaszt. 1976 SECRETARIAT (USA) kaszt. 1970
BE MY CHIEF (USA) gn. 1987 CHRIS EVERT (USA) kaszt. 1971
 
 
 
SIR IVOR (USA) gn. 1965 SIR GAYLORD (USA) c. gn. 1959
LADY BE MINE (USA) c. gn. 1978
 
ATTICA (USA) kaszt. 1953
 
 
MY ADVANTAGE (GB) c. gn. 1966 PRINCELY GIFT (GB) gn. 1951
ALPHA MAGIC (GB) 1993 MY GAME (IRE) c. gn. 1957
 
 
LE HAAR (FRA) kaszt. 1954 VIEUX MANOIR (FRA) gn. 1947
FRONTAL (FRA) gn. 1964
 
MINCE PIE (FRA) gn. 1949
 
 
 
FAVREALE (FRA) gn. 1956 BOREALIS (GB) kaszt. 1941
ALPHA (GER) gn. 1980 LA FAVORITA (IRE) gn. 1949
 
 
SHANTUNG (FRA) gn. 1956 SICAMBRE (FRA) c. gn. 1948
ANKERTROSSE (GER) gn. 1962
 
BARLEY CORN (GB) gn. 1950
 
 
ANKERKETTE (GER) gn. 1957 NEARCO (ITY) c. gn. 1935
ANKA (GER) gn. 1942