Juhas

Kasztanowaty ogier ur. 2003
Rasa: Pełna krew angielska
Pochodzenie: Polska
Ojciec: Llandaff (USA, 1990)
Matka: Jak Dama (POL, 1995) / Canadian Winter
Trener: koń nie zgłoszony do sezonu 2019
Właściciel: Niespodzianka
Hodowca: B. Dziubyna
Wymiary: 164.0-185.0-20.00
Stajnia: Niespodzianka
Handikap: 59.5 (27.06.2011)  wykres
Dosage: 4-0-14-0-2 (20)

JUHAS - STATYSTYKI

sezon I II III IV V bm starty suma
2010 1
(14.29%)
1
(14.29%)
0
(0%)
0
(0%)
1
(14.29%)
4 7 3 625 zł
2009 0
(0%)
1
(50%)
0
(0%)
1
(50%)
0
(0%)
0 2 1 850 zł
2008 1
(11.11%)
1
(11.11%)
1
(11.11%)
3
(33.33%)
1
(11.11%)
2 9 5 340 zł
2007 1
(16.67%)
0
(0%)
2
(33.33%)
1
(16.67%)
1
(16.67%)
1 6 4 920 zł
2006 2
(28.57%)
2
(28.57%)
0
(0%)
1
(14.29%)
0
(0%)
2 7 6 440 zł
2005 0
(0%)
2
(66.67%)
1
(33.33%)
0
(0%)
0
(0%)
0 3 3 000 zł
suma 5 7 4 6 3 9 34 25 175 zł

JUHAS - WYKAZ STARTÓW

data tor dystans kat. jeździec waga trener mc wygrana
20.11.2010 Warszawa 1400 m IV u. D. Panczew 59 K. Ziemiański 1 / 7 2 500 zł
06.11.2010 Warszawa 1400 m IV dż. M. Srnec 61 K. Ziemiański 6 / 6 0 zł
20.10.2010 Warszawa 1200 m IV st. u. J. Kołakowski 52½ K. Ziemiański 2 / 5 1 000 zł
09.10.2010 Warszawa 1300 m IV k. dż. A. Dul 59 K. Ziemiański 5 / 7 125 zł
04.07.2010 Warszawa 1600 m III st. u. M. Březina 62 K. Ziemiański 8 / 8 0 zł
13.06.2010 Warszawa 1400 m III u. J. Kołakowski 56 K. Ziemiański 9 / 9 0 zł
22.05.2010 Warszawa 1400 m III u. J. Kołakowski 55 K. Ziemiański 6 / 6 0 zł
21.06.2009 Warszawa 1200 m III dż. M. Pilich 60 K. Ziemiański 2 / 7 1 480 zł
31.05.2009 Warszawa 1400 m III dż. M. Pilich 60 K. Ziemiański 4 / 8 370 zł
30.11.2008 Warszawa 1200 m IV u. M. Włostowski 59 K. Ziemiański 1 / 10 2 600 zł
16.11.2008 Warszawa 1200 m IV k. dż. L. Reznikova-Wróblewska 59 K. Ziemiański 2 / 8 1 040 zł
02.11.2008 Warszawa 1300 m IV k. dż. L. Reznikova-Wróblewska 59 K. Ziemiański 4 / 12 260 zł
12.10.2008 Warszawa 1300 m IV pr. dż. L. Reznikova-Wróblewska 58 K. Ziemiański 6 / 11 0 zł
20.09.2008 Warszawa 1600 m IV pr. dż. L. Reznikova-Wróblewska 58 K. Ziemiański 5 / 11 130 zł
13.09.2008 Warszawa 1600 m III pr. dż. L. Reznikova-Wróblewska 52 K. Ziemiański 3 / 5 700 zł
16.08.2008 Warszawa 1200 m IV dż. A. Reznikov 60 K. Ziemiański 4 / 12 260 zł
26.07.2008 Warszawa 1400 m III k. dż. D. Petryakov 59 K. Ziemiański 4 / 10 350 zł
05.07.2008 Warszawa 1600 m III pr. dż. Aleksandra Gajos 58 K. Ziemiański 6 / 10 0 zł
25.11.2007 Warszawa 1600 m III dż. S. Wasiutow 61 K. Ziemiański 3 / 7 640 zł
11.11.2007 Warszawa 1600 m IV dż. A. Turgaev 63 K. Ziemiański 3 / 10 480 zł
01.07.2007 Warszawa 1600 m III st. u. D. Avramenko 61 K. Ziemiański 8 / 11 0 zł
10.06.2007 Warszawa 1600 m II dż. S. Wasiutow 60 K. Ziemiański 4 / 6 440 zł
19.05.2007 Warszawa 1600 m III dż. S. Wasiutow 62 K. Ziemiański 5 / 6 160 zł
05.05.2007 Warszawa 1400 m III dż. S. Wasiutow 60 K. Ziemiański 1 / 7 3 200 zł
03.12.2006 Warszawa 1300 m II dż. S. Wasiutow 60 K. Ziemiański 4 / 7 280 zł
19.11.2006 Warszawa 1600 m III dż. S. Wasiutow 59 K. Ziemiański 1 / 7 2 100 zł
29.10.2006 Warszawa 1600 m III dż. S. Wasiutow 59 K. Ziemiański 2 / 6 840 zł
14.10.2006 Warszawa 1300 m B dż. S. Wasiutow 55 K. Ziemiański 6 / 7 0 zł
22.09.2006 Warszawa 1200 m II dż. S. Wasiutow 59 K. Ziemiański 2 / 6 1 120 zł
08.09.2006 Warszawa 2000 m II dż. S. Wasiutow 56 K. Ziemiański 5 / 8 0 zł
19.08.2006 Warszawa 1200 m III st. u. K. Gembicka 58½ K. Ziemiański 1 / 7 2 100 zł
20.11.2005 Warszawa 1200 m II dż. A. Reznikov 57 K. Ziemiański 3 / 7 600 zł
26.10.2005 Warszawa 1000 m II dż. V. Popov 57 K. Ziemiański 2 / 5 1 200 zł
09.10.2005 Warszawa 1000 m II dż. A. Reznikov 57 K. Ziemiański 2 / 5 1 200 zł

JUHAS - RODOWÓD

                  NEARCTIC (CAN) c. gn. 1954 NEARCO (ITY) c. gn. 1935
NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961
 
LADY ANGELA (GB) kaszt. 1944
 
 
 
NATALMA (USA) gn. 1957 NATIVE DANCER (USA) s. 1950
LYPHARD (USA) gn. 1969 ALMAHMOUD (USA) kaszt. 1947
 
 
 
COURT MARTIAL (GB) kaszt. 1942 FAIR TRIAL (GB) kaszt. 1932
GOOFED (USA) kaszt. 1960
 
INSTANTANEOUS (GB) gn. 1931
 
 
BARRA (FRA) kaszt. 1950 FORMOR (FRA) kaszt. 1934
LLANDAFF (USA) kaszt. 1990 LA FAVORITE (FRA) gn. 1934
 
 
VIENNA (GB) kaszt. 1957 AUREOLE (GB) kaszt. 1950
VAGUELY NOBLE (IRE) gn. 1965
 
TURKISH BLOOD (GB) gn. 1944
 
 
 
NOBLE LASSIE (GB) gn. 1956 NEARCO (ITY) c. gn. 1935
DAHLIA (USA) kaszt. 1970 BELLE SAUVAGE (GB) kaszt. 1949
 
 
HONEYS ALIBI (USA) gn. 1952 ALIBHAI (GB) kaszt. 1938
CHARMING ALIBI (USA) kaszt. 1963
 
HONEYMOON (USA) gn. 1943
 
 
ADORADA (ARG) kaszt. 1947 HIEROCLES (FRA) kaszt. 1939
GILDED WAVE (USA) kaszt. 1938
BUCKPASSER (USA) gn. 1963 TOM FOOL (USA) gn. 1949
L'ENJOLEUR (CAN) gn. 1972
 
BUSANDA (USA) k. 1947
 
 
 
FANFRELUCHE (CAN) gn. 1967 NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961
CANADIAN WINTER (USA) c. gn. 1983 CIBOULETTE (CAN) c. gn. 1961
 
 
 
THE AXE (USA) s. 1958 MAHMOUD (FRA) s. 1933
COLD HEARTED (USA) gn. 1974
 
BLACKBALL (USA) c. gn. 1950
 
 
TURN TO NORTH (USA) gn. 1965 TURN-TO (USA) gn. 1951
JAK DAMA (POL) c. gn. 1995 BRIDLE WAY (GB) c. gn. 1952
 
 
SARAGAN (GB) s. 1965 SICAMBRE (FRA) c. gn. 1948
KASJAN (POL) kaszt. 1971
 
ASH PLANT (GB) s. 1948
 
 
 
KASJOPEA (POL) kaszt. 1963 AQUINO (FRA) gn. 1948
JAKA BADZ (POL) c. gn. 1981 KWADRYGA () kaszt. 1951
 
 
RIVER CHANTER (GB) gn. 1959 CHANTEUR (FRA) gn. 1942
JAZDA (POL) kaszt. 1972
 
RIVER TEST (GB) gn. 1946
 
 
JEJMOSC (POL) gn. 1967 TAUROW (POL) c. gn. 1961
JUSTINIANA (POL) gn. 1960