Uczitelka Tanca

klacz ur. 2011 (7 lat)
Rasa: Pełna krew angielska
Pochodzenie: Polska
Ojciec: Cloword (IRE, 2003)
Matka: Ukajali (POL, 2000) / Royal Court
Trener: koń nie zgłoszony do sezonu 2018
Właściciel: J. i J. Zalewscy
Hodowca: GR J. Zalewska
Wymiary: 156.0-178.0-20.00
Stajnia: Konary
Handikap: 76.0 (13.11.2017)  wykres
Dosage: 2-1-9-2-0 (14)

UCZITELKA TANCA - STATYSTYKI

sezon I II III IV V bm starty suma
2017 0
(0%)
0
(0%)
2
(100%)
0
(0%)
0
(0%)
0 2 10 200 zł
2016 2
(100%)
0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
0 2 28 000 zł
2015 3
(33.33%)
4
(44.44%)
0
(0%)
1
(11.11%)
1
(11.11%)
0 9 42 700 zł
2014 1
(12.5%)
1
(12.5%)
0
(0%)
3
(37.5%)
0
(0%)
3 8 8 320 zł
suma 6 5 2 4 1 3 21 89 220 zł

UCZITELKA TANCA - WYKAZ STARTÓW

data tor dystans kat. jeździec waga trener mc wygrana
29.07.2017 Warszawa 1400 m L A dż. J. Šafař 59 M. Borkowski 3 / 7 6 000 zł
01.07.2017 Hamburg 1400 m st. u. B. Ganbat 56½ M. Borkowski 7 / 9 0 zł*
09.06.2017 Hoppegarten 1200 m dż. S. Mazur 61 M. Borkowski 4 / 8 4 410 zł*
13.05.2017 Warszawa 1300 m B dż. S. Mazur 62 M. Borkowski 3 / 6 4 200 zł
26.03.2017 Düsseldorf 1400 m dż. B. Ganbat 59 M. Borkowski 2 / 9 9 703 zł*
26.02.2017 St. Moritz 1300 m dż. B. Murzabayev 57½ M. Borkowski 5 / 9 6 160 zł*
12.02.2017 St. Moritz 1300 m dż. B. Murzabayev 57½ M. Borkowski 7 / 7 0 zł*
03.10.2016 Hoppegarten 1200 m dż. B. Ganbat 57 M. Borkowski 5 / 12 5 330 zł*
17.09.2016 Hoppegarten 1200 m F. Ladu 55½ M. Borkowski 1 / 9 27 715 zł*
13.08.2016 Hoppegarten 1200 m E. Lukyté 58½ M. Borkowski 8 / 11 0 zł*
24.07.2016 Hoppegarten 1200 m dż. A. Pietsch 59½ M. Borkowski 4 / 9 4 264 zł*
01.06.2016 Hoppegarten 1200 m dż. M. Srnec 59 M. Borkowski 0 / 10 0 zł*
14.05.2016 Warszawa 1300 m B dż. S. Mazur 55 M. Borkowski 1 / 7 21 000 zł
17.04.2016 Warszawa 1300 m III dż. S. Mazur 62 M. Borkowski 1 / 7 7 000 zł
14.11.2015 Warszawa 1200 m I dż. A. Turgaev 59 M. Borkowski 2 / 8 4 400 zł
18.10.2015 Wrocław 1600 m B dż. A. Turgaev 54 M. Borkowski 5 / 11 900 zł
27.09.2015 Warszawa 1300 m II dż. S. Mazur 59 M. Borkowski 1 / 8 9 000 zł
05.09.2015 Warszawa 1600 m B dż. A. Turgaev 54 M. Borkowski 2 / 7 8 400 zł
15.08.2015 Warszawa 1400 m III dż. J. Linek 59 M. Borkowski 1 / 7 7 000 zł
05.07.2015 Warszawa 1400 m III dż. T. O'Shea 54 M. Borkowski 1 / 11 7 000 zł
07.06.2015 Wrocław 1600 m III dż. T. O'Shea 58 M. Borkowski 2 / 7 2 100 zł
17.05.2015 Wrocław 2800 m płoty u. P. Pałczyński 64 M. Borkowski 4 / 7 1 800 zł
26.04.2015 Wrocław 1600 m III k. dż. K. Maryniak 57 M. Borkowski 2 / 10 2 100 zł
25.10.2014 Wrocław 2000 m IV dż. A. Stasiak 58 S. Kaszczyszyn 6 / 8 0 zł
12.10.2014 Wrocław 1700 m IV dż. A. Stasiak 58 S. Kaszczyszyn 6 / 9 0 zł
21.09.2014 Wrocław 1600 m IV k. dż. K. Barboríková 57 S. Kaszczyszyn 4 / 9 460 zł
07.09.2014 Wrocław 1700 m IV u. K. Dynarowska 54½ S. Kaszczyszyn 1 / 9 4 600 zł
17.08.2014 Wrocław 1600 m IV u. U. Bundz 55 S. Kaszczyszyn 4 / 8 460 zł
08.06.2014 Wrocław 2200 m III dż. J. Fornal-Laskosz 57 S. Kaszczyszyn 6 / 10 0 zł
18.05.2014 Wrocław 1600 m III dż. J. Fornal-Laskosz 57 S. Kaszczyszyn 4 / 7 560 zł
27.04.2014 Wrocław 1600 m III dż. J. Fornal-Laskosz 57 S. Kaszczyszyn 2 / 8 2 240 zł

UCZITELKA TANCA - RODOWÓD

                  NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961 NEARCTIC (CAN) c. gn. 1954
NUREYEV (USA) gn. 1977
 
NATALMA (USA) gn. 1957
 
 
 
SPECIAL (USA) gn. 1969 FORLI (ARG) kaszt. 1963
SPINNING WORLD (USA) kaszt. 1993 THONG (USA) gn. 1964
 
 
 
RIVERMAN (USA) c. gn. 1969 NEVER BEND (USA) c. gn. 1960
IMPERFECT CIRCLE (USA) c. gn. 1988
 
RIVER LADY (USA) gn. 1963
 
 
AVIANCE (IRE) kaszt. 1982 NORTHFIELDS (USA) kaszt. 1968
CLOWORD (IRE) gn. 2003 MINNIE HAUK (USA) gn. 1975
 
 
MENDEZ (FRA) s. 1981 BELLYPHA (IRE) s. 1976
LINAMIX (FRA) s. 1987
 
MISS CARINA (FRA) s. 1975
 
 
 
LUNADIX (FRA) s. 1972 BRETON (GB) c. gn. 1967
CLODORA (FRA) s. 1994 LUTINE (GB) s. 1966
 
 
GOOD TIMES (ITY) gn. 1976 GREAT NEPHEW (GB) c. gn. 1963
CLOCHE D'OR (GB) gn. 1988
 
NEVER ANGEL (GB) gn. 1967
 
 
CHRYSICABANA (GB) c. gn. 1980 HOME GUARD (USA) c. gn. 1969
COPOCABANA (GB) gn. 1972
NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961 NEARCTIC (CAN) c. gn. 1954
SADLERS WELLS (USA) gn. 1981
 
NATALMA (USA) gn. 1957
 
 
 
FAIRY BRIDGE (USA) gn. 1975 BOLD REASON (USA) gn. 1968
ROYAL COURT (IRE) gn. 1993 SPECIAL (USA) gn. 1969
 
 
 
ALLEGED (USA) gn. 1974 HOIST THE FLAG (USA) gn. 1968
ROSE OF JERICHO (USA) gn. 1984
 
PRINCESS POUT (USA) gn. 1966
 
 
ROSE RED (USA) kaszt. 1979 NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961
UKAJALI (POL) gn. 2000 CAMBRIENNE (FRA) gn. 1969
 
 
KNOWN FACT (USA) k. 1977 IN REALITY (USA) gn. 1964
WHO KNOWS (IRE) c. gn. 1984
 
TAMERETT (USA) c. gn. 1962
 
 
 
HAPPY KIN (USA) gn. 1975 BOLD HITTER (USA) c. gn. 1966
UPSALA (POL) c. gn. 1990 GAY NIECE (USA) gn. 1968
 
 
ZIGEUNERSOHN () kaszt. 1965 GRANDE (GER) gn. 1948
UFERSCHWALBE () gn. 1977
 
ZIGEUNERKIND () kaszt. 1954
 
 
UNION () gn. 1967 BERNARDUS (GER) gn. 1953
UNO (GER) gn. 1953