Tybet

Kasztanowaty ogier ur. 2008 (11 lat)
Rasa: Pełna krew angielska
Pochodzenie: Polska
Ojciec: Exaltation (IRE, 1998)
Matka: Tozzia (POL, 1998) / Jape
Trener: koń nie zgłoszony do sezonu 2019
Właściciel: G. K. i R. Gorczyca
Hodowca: SK Jaroszówka
Wymiary: 169.0-186.0-20.00
Stajnia: Długosiodło
Handikap: 66.0 (30.12.2016)  wykres
Dosage: 4-1-8-5-0 (18)

TYBET - STATYSTYKI

sezon I II III IV V bm starty suma
2016 1
(14.29%)
0
(0%)
0
(0%)
1
(14.29%)
2
(28.57%)
3 7 8 500 zł
2015 2
(22.22%)
2
(22.22%)
1
(11.11%)
1
(11.11%)
0
(0%)
3 9 20 100 zł
2014 2
(22.22%)
2
(22.22%)
1
(11.11%)
2
(22.22%)
0
(0%)
2 9 21 520 zł
2013 1
(11.11%)
5
(55.56%)
0
(0%)
0
(0%)
1
(11.11%)
2 9 24 230 zł
2012 1
(16.67%)
2
(33.33%)
0
(0%)
0
(0%)
2
(33.33%)
1 6 15 800 zł
2011 2
(28.57%)
2
(28.57%)
1
(14.29%)
1
(14.29%)
0
(0%)
1 7 37 600 zł
2010 1
(33.33%)
2
(66.67%)
0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
0 3 31 900 zł
suma 10 15 3 5 5 12 50 159 650 zł

TYBET - WYKAZ STARTÓW

data tor dystans kat. jeździec waga trener mc wygrana
08.10.2016 Warszawa 1600 m III dż. T. Lukašek 60 W. Olkowski 5 / 7 350 zł
11.09.2016 Warszawa 1800 m III st. u. I. Wójcik 58½ W. Olkowski 4 / 6 700 zł
30.07.2016 Warszawa 1600 m II st. u. I. Wójcik 58½ W. Olkowski 7 / 8 0 zł
02.07.2016 Warszawa 1600 m II dż. T. Lukašek 62½ W. Olkowski 5 / 8 450 zł
12.06.2016 Warszawa 1600 m II st. u. I. Wójcik 57 W. Olkowski 6 / 11 0 zł
21.05.2016 Warszawa 1400 m II dż. F. Lefebvre 60 W. Olkowski 8 / 8 0 zł
17.04.2016 Warszawa 1600 m III dż. T. Lukašek 60 W. Olkowski 1 / 7 7 000 zł
22.11.2015 Warszawa 1600 m III dż. V. Popov 61 J. Kozłowski 7 / 13 0 zł
31.10.2015 Warszawa 1400 m IV dż. A. Reznikov 63 J. Kozłowski 1 / 10 6 000 zł
17.10.2015 Warszawa 1400 m IV dż. A. Reznikov 63 J. Kozłowski 2 / 7 2 400 zł
03.10.2015 Warszawa 1200 m IV dż. A. Reznikov 63 J. Kozłowski 3 / 10 1 200 zł
29.08.2015 Warszawa 1600 m IV st. u. I. Wójcik 62 J. Kozłowski 8 / 12 0 zł
25.07.2015 Warszawa 1600 m III st. u. I. Wójcik 57 J. Kozłowski 7 / 8 0 zł
21.06.2015 Warszawa 1600 m III st. u. I. Wójcik 60 J. Kozłowski 1 / 8 7 000 zł
30.05.2015 Warszawa 1800 m III u. K. Grzybowski 60 J. Kozłowski 4 / 11 700 zł
10.05.2015 Warszawa 1600 m III st. u. I. Wójcik 57 J. Kozłowski 2 / 10 2 800 zł
23.11.2014 Warszawa 1600 m II dż. V. Popov 61½ J. Kozłowski 4 / 10 860 zł
10.11.2014 Warszawa 1600 m II dż. P. Krowicki 62 J. Kozłowski 2 / 9 3 440 zł
12.10.2014 Warszawa 1200 m III dż. V. Popov 60 J. Kozłowski 7 / 7 0 zł
20.09.2014 Warszawa 1600 m IV dż. V. Popov 62 J. Kozłowski 1 / 10 5 600 zł
30.08.2014 Warszawa 1400 m III dż. A. Reznikov 60 J. Kozłowski 2 / 6 2 640 zł
16.08.2014 Warszawa 1600 m II dż. A. Reznikov 61 J. Kozłowski 3 / 7 1 720 zł
22.06.2014 Warszawa 1600 m III dż. V. Popov 60 J. Kozłowski 1 / 7 6 600 zł
08.06.2014 Warszawa 1600 m III dż. V. Popov 60 J. Kozłowski 4 / 11 660 zł
24.05.2014 Warszawa 1400 m III dż. V. Popov 60 J. Kozłowski 6 / 13 0 zł
16.11.2013 Warszawa 1200 m II st. u. B. Giedyk 58 J. Kozłowski 5 / 8 430 zł
26.10.2013 Warszawa 1600 m II dż. A. Turgaev 60 J. Kozłowski 6 / 7 0 zł
06.10.2013 Warszawa 1800 m II dż. V. Popov 60 J. Kozłowski 2 / 8 3 440 zł
14.09.2013 Warszawa 1600 m II dż. A. Reznikov 60 J. Kozłowski 2 / 8 3 440 zł
01.09.2013 Warszawa 1400 m II dż. A. Reznikov 60 J. Kozłowski 2 / 8 3 440 zł
04.08.2013 Warszawa 1800 m II dż. A. Reznikov 60 J. Kozłowski 2 / 5 3 440 zł
07.07.2013 Warszawa 1600 m LR A dż. A. Reznikov 60 J. Kozłowski 7 / 12 0 zł
15.06.2013 Warszawa 1800 m II dż. A. Reznikov 60 J. Kozłowski 2 / 7 3 440 zł
01.06.2013 Warszawa 1800 m III dż. A. Reznikov 62 J. Kozłowski 1 / 6 6 600 zł
01.09.2012 Warszawa 1600 m B dż. V. Popov 56 M. Łojek 5 / 6 600 zł
12.08.2012 Warszawa 1300 m B dż. V. Popov 56 M. Łojek 2 / 7 4 800 zł
22.07.2012 Warszawa 1300 m II dż. V. Popov 63 M. Łojek 1 / 8 5 000 zł
01.07.2012 Warszawa 1600 m LR A dż. P. Graberg 60 M. Łojek 7 / 13 0 zł
02.06.2012 Warszawa 1400 m B dż. V. Popov 60 M. Łojek 5 / 8 600 zł
12.05.2012 Warszawa 1300 m B dż. V. Popov 60 M. Łojek 2 / 7 4 800 zł
06.11.2011 Warszawa 1300 m LR A dż. V. Popov 61 M. Łojek 2 / 5 10 000 zł
16.10.2011 Warszawa 1600 m LR A dż. V. Popov 58 M. Łojek 3 / 8 4 400 zł
25.09.2011 Warszawa 1600 m B dż. V. Popov 53½ M. Łojek 1 / 6 12 000 zł
14.08.2011 Warszawa 1300 m B dż. S. Wasiutow 54 M. Łojek 4 / 5 1 200 zł
03.07.2011 Warszawa 2400 m G3 A dż. N. Perret 59 M. Łojek 14 / 17 0 zł
19.06.2011 Warszawa 2200 m B dż. A. Reznikov 56 M. Łojek 2 / 7 4 800 zł
04.06.2011 Warszawa 1800 m II dż. A. Reznikov 61 M. Łojek 1 / 6 5 200 zł
23.10.2010 Warszawa 1600 m LR A dż. A. Reznikov 57 M. Łojek 2 / 7 10 000 zł
26.09.2010 Warszawa 1400 m LR A dż. A. Reznikov 57 M. Łojek 2 / 5 10 000 zł
14.08.2010 Warszawa 1200 m dż. A. Reznikov 57 M. Łojek 1 / 9 11 900 zł

TYBET - RODOWÓD

                  RED GOD (USA) kaszt. 1954 NASRULLAH (GB) gn. 1940
BLUSHING GROOM (FRA) kaszt. 1974
 
SPRING RUN (USA) gn. 1948
 
 
 
RUNAWAY BRIDE (GB) gn. 1962 WILD RISK (FRA) gn. 1940
RAINBOW QUEST (USA) gn. 1981 AIMEE (GB) gn. 1957
 
 
 
HERBAGER (FRA) gn. 1956 VANDALE (FRA) gn. 1943
I WILL FOLLOW (USA) gn. 1975
 
FLAGETTE (FRA) kaszt. 1951
 
 
WHERE YOU LEAD (USA) kaszt. 1970 RAISE A NATIVE (USA) kaszt. 1961
EXALTATION (IRE) kaszt. 1998 NOBLESSE (FRA) kaszt. 1960
 
 
SHARPEN UP (GB) kaszt. 1969 ATAN (USA) kaszt. 1961
KRIS (GB) kaszt. 1976
 
ROCCHETTA (GB) kaszt. 1961
 
 
 
DOUBLY SURE (GB) gn. 1971 RELIANCE (FRA) gn. 1962
CARNIVAL SPIRIT (GB) kaszt. 1986 SOFT ANGELS (GB) kaszt. 1963
 
 
WELSH PAGEANT (FRA) gn. 1966 TUDOR MELODY (GB) c. gn. 1956
FIESTA FUN (GB) c. gn. 1978
 
PICTURE LIGHT (FRA) gn. 1954
 
 
ANTIGUA (GB) kaszt. 1958 HYPERION (GB) kaszt. 1930
NASSAU (GB) gn. 1947
HOIST THE FLAG (USA) gn. 1968 TOM ROLFE (USA) gn. 1962
ALLEGED (USA) gn. 1974
 
WAVY NAVY (USA) gn. 1954
 
 
 
PRINCESS POUT (USA) gn. 1966 PRINCE JOHN (USA) kaszt. 1953
JAPE (USA) gn. 1989 DETERMINED LADY (USA) c. gn. 1959
 
 
 
SNOW KNIGHT (GB) kaszt. 1971 FIRESTREAK (GB) gn. 1956
NORTHERN BLOSSOM (CAN) kaszt. 1980
 
SNOW BLOSSOM (GB) c. gn. 1957
 
 
VICTORIAN HEIRESS (CAN) gn. 1968 NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961
TOZZIA (POL) kaszt. 1998 VICTORIANA (CAN) gn. 1952
 
 
NASRAM (USA) gn. 1960 NASRULLAH (GB) gn. 1940
ATHENAGORAS (GER) c. gn. 1970
 
LA MIRAMBULE (FRA) gn. 1949
 
 
 
AVENIDA (GER) gn. 1959 NECKAR (GER) k. 1948
TEMPERA (POL) kaszt. 1990 ANGELA (GER) gn. 1952
 
 
Parys?w (GB) kaszt. 1969 QUORUM (GB) s. 1954
TERCJA (POL) kaszt. 1982
 
PALINODE (GB) gn. 1963
 
 
TRYLOGIA (POL) gn. 1972 MEHARI (FRA) gn. 1963
TATARKA (POL) gn. 1966