Test

Kasztanowaty ogier ur. 2009 (9 lat)
Rasa: Pełna krew angielska
Pochodzenie: Polska
Ojciec: Exaltation (IRE, 1998)
Matka: Tempera (POL, 1990) / Athenagoras
Trener: J. Kozłowski
Właściciel: P. Szmigiel
Hodowca: SK Jaroszówka
Wymiary: 167.0-179.0-19.00
Stajnia: Franczesko
Handikap: 52.5 (23.04.2018)  wykres
Dosage: 5-0-8-5-0 (18)

TEST - STATYSTYKI

sezon I II III IV V bm starty suma
2018 1
(25%)
0
(0%)
1
(25%)
0
(0%)
0
(0%)
2 4 7 400 zł
2017 0
(0%)
1
(33.33%)
0
(0%)
0
(0%)
1
(33.33%)
1 3 2 700 zł
2014 4
(50%)
1
(12.5%)
0
(0%)
2
(25%)
0
(0%)
1 8 43 300 zł
2013 0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
9 9 0 zł
2012 0
(0%)
1
(14.29%)
0
(0%)
1
(14.29%)
1
(14.29%)
4 7 2 200 zł
2011 0
(0%)
1
(33.33%)
1
(33.33%)
0
(0%)
0
(0%)
1 3 3 840 zł
suma 5 4 2 3 2 18 34 59 440 zł

TEST - WYKAZ STARTÓW

data tor dystans kat. jeździec waga trener mc wygrana
05.08.2018 Wrocław 3800 m płoty k. dż. R. Benš 66 J. Kozłowski 7 / 13 0 zł
29.07.2018 Warszawa 1800 m IV dż. V. Popov 58 J. Kozłowski 1 / 5 6 000 zł
07.07.2018 Warszawa 1600 m IV dż. A. Reznikov 60 J. Kozłowski 9 / 12 0 zł
23.06.2018 Warszawa 1300 m III dż. S. Mazur 56½ J. Kozłowski 3 / 7 1 400 zł
12.11.2017 Warszawa 2200 m IV dż. A. Reznikov 61 J. Kozłowski 5 / 6 300 zł
28.10.2017 Warszawa 1000 m IV dż. A. Reznikov 60 J. Kozłowski 6 / 8 0 zł
15.10.2017 Warszawa 1800 m IV dż. D. Petryakov 60 J. Kozłowski 2 / 7 2 400 zł
10.11.2014 Warszawa 2800 m płoty u. P. Gogolewski 72 J. Kozłowski 1 / 7 6 500 zł
25.10.2014 Warszawa 3200 m płoty u. P. Gogolewski 70 J. Kozłowski 1 / 7 15 000 zł
05.10.2014 Warszawa 2800 m płoty u. P. Gogolewski 70 J. Kozłowski 1 / 9 10 000 zł
13.09.2014 Warszawa 2800 m płoty u. P. Gogolewski 69 J. Kozłowski 1 / 7 6 500 zł
02.08.2014 Warszawa 1600 m IV dż. V. Popov 60 J. Kozłowski 6 / 8 0 zł
06.07.2014 Warszawa 3800 m płoty dż. R. G.-Panczew 69 J. Kozłowski 2 / 6 4 000 zł
07.06.2014 Warszawa 3400 m płoty dż. R. G.-Panczew 69 J. Kozłowski 4 / 7 650 zł
10.05.2014 Warszawa 3000 m płoty dż. R. G.-Panczew 67 J. Kozłowski 4 / 7 650 zł
23.11.2013 Warszawa 1600 m IV dż. V. Popov 56½ J. Kozłowski 6 / 10 0 zł
09.11.2013 Warszawa 3000 m płoty k. dż. A. Lubarski 65 J. Kozłowski 6 / 7 0 zł
20.10.2013 Warszawa 1800 m IV k. dż. A. Falchi 60 J. Kozłowski 8 / 8 0 zł
31.08.2013 Warszawa 1000 m IV k. dż. S. Mura 60 W. Olkowski 10 / 10 0 zł
18.08.2013 Warszawa 1300 m IV k. dż. S. Mura 60 W. Olkowski 6 / 8 0 zł
06.07.2013 Warszawa 1300 m III k. dż. S. Mura 60 W. Olkowski 7 / 12 0 zł
23.06.2013 Warszawa 1300 m III k. dż. S. Mazur 59 W. Olkowski 7 / 9 0 zł
08.06.2013 Warszawa 1600 m III dż. A. Turgaev 58 W. Olkowski 8 / 9 0 zł
19.05.2013 Warszawa 1600 m III dż. M. Březina 60 W. Olkowski 9 / 11 0 zł
18.11.2012 Warszawa 1000 m IV dż. W. Szymczuk 61 W. Olkowski 11 / 13 0 zł
01.09.2012 Warszawa 1300 m IV dż. P. Krowicki 57½ W. Olkowski 7 / 9 0 zł
21.07.2012 Warszawa 1000 m IV dż. P. Krowicki 59 W. Olkowski 7 / 11 0 zł
23.06.2012 Warszawa 1400 m III dż. P. Krowicki 60½ W. Olkowski 6 / 11 0 zł
03.06.2012 Warszawa 1400 m III dż. P. Krowicki 59 W. Olkowski 2 / 9 1 600 zł
05.05.2012 Warszawa 1600 m III dż. M. Pilich 59 W. Olkowski 5 / 8 200 zł
15.04.2012 Warszawa 1800 m III dż. P. Krowicki 59 W. Olkowski 4 / 6 400 zł
12.11.2011 Warszawa 1300 m II dż. V. Popov 58 W. Olkowski 7 / 13 0 zł
16.10.2011 Warszawa 1000 m II dż. P. Krowicki 57 W. Olkowski 2 / 6 2 560 zł
11.09.2011 Warszawa 1200 m II dż. V. Popov 57 W. Olkowski 3 / 12 1 280 zł

TEST - RODOWÓD

                  RED GOD (USA) kaszt. 1954 NASRULLAH (GB) gn. 1940
BLUSHING GROOM (FRA) kaszt. 1974
 
SPRING RUN (USA) gn. 1948
 
 
 
RUNAWAY BRIDE (GB) gn. 1962 WILD RISK (FRA) gn. 1940
RAINBOW QUEST (USA) gn. 1981 AIMEE (GB) gn. 1957
 
 
 
HERBAGER (FRA) gn. 1956 VANDALE (FRA) gn. 1943
I WILL FOLLOW (USA) gn. 1975
 
FLAGETTE (FRA) kaszt. 1951
 
 
WHERE YOU LEAD (USA) kaszt. 1970 RAISE A NATIVE (USA) kaszt. 1961
EXALTATION (IRE) kaszt. 1998 NOBLESSE (FRA) kaszt. 1960
 
 
SHARPEN UP (GB) kaszt. 1969 ATAN (USA) kaszt. 1961
KRIS (GB) kaszt. 1976
 
ROCCHETTA (GB) kaszt. 1961
 
 
 
DOUBLY SURE (GB) gn. 1971 RELIANCE (FRA) gn. 1962
CARNIVAL SPIRIT (GB) kaszt. 1986 SOFT ANGELS (GB) kaszt. 1963
 
 
WELSH PAGEANT (FRA) gn. 1966 TUDOR MELODY (GB) c. gn. 1956
FIESTA FUN (GB) c. gn. 1978
 
PICTURE LIGHT (FRA) gn. 1954
 
 
ANTIGUA (GB) kaszt. 1958 HYPERION (GB) kaszt. 1930
NASSAU (GB) gn. 1947
NASRULLAH (GB) gn. 1940 NEARCO (ITY) c. gn. 1935
NASRAM (USA) gn. 1960
 
MUMTAZ BEGUM (FRA) s. 1932
 
 
 
LA MIRAMBULE (FRA) gn. 1949 COARAZE (FRA) gn. 1942
ATHENAGORAS (GER) c. gn. 1970 LA FUTAIE (FRA) gn. 1937
 
 
 
NECKAR (GER) k. 1948 TICINO (GER) gn. 1939
AVENIDA (GER) gn. 1959
 
NIXE (GER) gn. 1941
 
 
ANGELA (GER) gn. 1952 NEBELWERFER (GER) c. gn. 1944
TEMPERA (POL) kaszt. 1990 ASGARD (GER) gn. 1941
 
 
QUORUM (GB) s. 1954 VILMORIN (GB) s. 1943
Parys?w (GB) kaszt. 1969
 
AKIMBO (GB) c. gn. 1947
 
 
 
PALINODE (GB) gn. 1963 PALL MALL (IRE) kaszt. 1955
TERCJA (POL) kaszt. 1982 CANZONET (GB) gn. 1958
 
 
MEHARI (FRA) gn. 1963 LAVANDIN (FRA) gn. 1953
TRYLOGIA (POL) gn. 1972
 
EOS (GB) c. gn. 1946
 
 
TATARKA (POL) gn. 1966 NEGRESCO (FRA) c. gn. 1957
TARTARIA (POL) c. gn. 1955