Laron

Gniady wałach ur. 2002
Rasa: Pełna krew angielska
Pochodzenie: Polska
Ojciec: Don Graf (POL, 1995)
Matka: Lady Lou (POL, 1996) / Baby Bid
Trener: koń nie zgłoszony do sezonu 2019
Właściciel: MK M. Kaszubowski
Hodowca: W. Koźmiński
Wymiary: 164.0-181.0-20.00
Stajnia: Beniaminek
Handikap: 70.5 (22.11.2010)  wykres
Dosage: 1-4-7-0-0 (12)

LARON - STATYSTYKI

sezon I II III IV V bm starty suma
2010 1
(12.5%)
0
(0%)
0
(0%)
4
(50%)
1
(12.5%)
2 8 5 625 zł
2009 1
(11.11%)
2
(22.22%)
1
(11.11%)
2
(22.22%)
0
(0%)
3 9 10 070 zł
2008 1
(14.29%)
2
(28.57%)
1
(14.29%)
1
(14.29%)
1
(14.29%)
1 7 16 880 zł
2007 3
(50%)
1
(16.67%)
0
(0%)
1
(16.67%)
1
(16.67%)
0 6 13 780 zł
2006 1
(14.29%)
3
(42.86%)
1
(14.29%)
1
(14.29%)
0
(0%)
1 7 7 040 zł
2005 0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
2 2 0 zł
2004 0
(0%)
0
(0%)
1
(50%)
1
(50%)
0
(0%)
0 2 900 zł
suma 7 8 4 10 3 9 41 54 295 zł

LARON - WYKAZ STARTÓW

data tor dystans kat. jeździec waga trener mc wygrana
20.10.2010 Warszawa 1600 m III dż. A. Reznikov 60 I. Wróblewska 4 / 7 350 zł
22.09.2010 Warszawa 1800 m IV dż. S. Wasiutow 62 I. Wróblewska 4 / 7 250 zł
04.09.2010 Warszawa 1600 m B dż. A. Reznikov 56 I. Wróblewska 4 / 5 1 000 zł
25.08.2010 Warszawa 1600 m III dż. A. Reznikov 64 I. Wróblewska 1 / 6 3 500 zł
01.08.2010 Warszawa 1400 m IV dż. A. Reznikov 60 I. Wróblewska D / 8 0 zł
04.07.2010 Warszawa 1600 m LR A dż. R. Juraček 60 I. Wróblewska 7 / 9 0 zł
20.06.2010 Warszawa 1600 m III k. dż. L. Reznikova-Wróblewska 59 I. Wróblewska 4 / 7 350 zł
15.05.2010 Warszawa 1800 m III st. u. M. Włostowski 60 I. Wróblewska 5 / 6 175 zł
17.10.2009 Warszawa 1600 m II dż. W. Szymczuk 60 I. Wróblewska 3 / 9 940 zł
27.09.2009 Warszawa 1600 m LR A dż. W. Mongil 60 I. Wróblewska 4 / 6 2 100 zł
06.09.2009 Warszawa 1600 m III dż. W. Szymczuk 62 I. Wróblewska 2 / 10 1 480 zł
16.08.2009 Warszawa 1600 m III dż. A. Reznikov 60 I. Wróblewska 1 / 7 3 700 zł
29.07.2009 Warszawa 1400 m III dż. A. Reznikov 60 I. Wróblewska 6 / 7 0 zł
05.07.2009 Warszawa 1600 m LR A dż. D. Anders 60 I. Wróblewska 7 / 7 0 zł
14.06.2009 Warszawa 1400 m II dż. P. Piątkowski 60 I. Wróblewska 7 / 9 0 zł
30.05.2009 Warszawa 1600 m III dż. P. Krowicki 62 I. Wróblewska 4 / 8 370 zł
17.05.2009 Warszawa 1600 m III dż. A. Reznikov 62 I. Wróblewska 2 / 8 1 480 zł
16.11.2008 Warszawa 1300 m LR A dż. W. Szymczuk 62 I. Wróblewska 6 / 9 0 zł
26.10.2008 Warszawa 1600 m LR A dż. W. Mongil 60 I. Wróblewska 4 / 10 1 800 zł
04.10.2008 Warszawa 1600 m II dż. W. Szymczuk 60 I. Wróblewska 5 / 9 220 zł
30.08.2008 Warszawa 1400 m LR A dż. W. Szymczuk 60 I. Wróblewska 3 / 6 3 600 zł
10.08.2008 Warszawa 1600 m LR A dż. W. Mongil 60 I. Wróblewska 2 / 10 6 000 zł
13.07.2008 Warszawa 1600 m II dż. W. Szymczuk 60 I. Wróblewska 2 / 7 1 760 zł
29.06.2008 Warszawa 1400 m III dż. W. Szymczuk 63 I. Wróblewska 1 / 12 3 500 zł
01.12.2007 Taby 1600 m dż. S. Wasiutow 62 I. Wróblewska 7 / 0 848 zł*
30.09.2007 Warszawa 1600 m LR A dż. W. Szymczuk 60 I. Wróblewska 5 / 10 900 zł
01.09.2007 Warszawa 1600 m II dż. P. Krowicki 60 I. Wróblewska 1 / 9 4 400 zł
05.08.2007 Warszawa 1400 m II dż. E. Zahariev 60 I. Wróblewska 2 / 6 1 760 zł
24.06.2007 Warszawa 1400 m III dż. W. Szymczuk 63 I. Wróblewska 1 / 8 3 200 zł
03.06.2007 Warszawa 1600 m III dż. W. Szymczuk 60 I. Wróblewska 1 / 9 3 200 zł
19.05.2007 Warszawa 1600 m III dż. W. Szymczuk 60 I. Wróblewska 4 / 6 320 zł
27.01.2007 Dortmund 1700 m dż. P. Heugl 56 I. Wróblewska 6 / 0 0 zł*
09.12.2006 Warszawa 1800 m III dż. J. Ochocki 60 I. Wróblewska 2 / 7 840 zł
27.11.2006 Warszawa 1800 m B dż. E. Zahariev 57 I. Wróblewska 5 / 7 0 zł
12.11.2006 Warszawa 1800 m III dż. E. Zahariev 60 I. Wróblewska 2 / 7 840 zł
28.10.2006 Warszawa 1600 m LR A dż. E. Zahariev 60 I. Wróblewska 4 / 8 1 860 zł
01.10.2006 Warszawa 1600 m II dż. J. Ochocki 60 I. Wróblewska 3 / 10 560 zł
17.09.2006 Warszawa 1600 m III dż. E. Zahariev 60 I. Wróblewska 1 / 11 2 100 zł
27.08.2006 Warszawa 1300 m III dż. J. Ochocki 60 I. Wróblewska 2 / 9 840 zł
26.11.2005 Warszawa 1600 m IV st. u. K. Gembicka 56 I. Wróblewska 5 / 11 0 zł
20.11.2005 Warszawa 1600 m IV dż. J. Ochocki 59 I. Wróblewska 7 / 8 0 zł
28.11.2004 Warszawa 1200 m II dż. J. Ochocki 58 B. Mazurek 3 / 6 600 zł
24.10.2004 Warszawa 1200 m II dż. E. Zahariev 57 B. Mazurek 4 / 8 300 zł

LARON - RODOWÓD

                  NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961 NEARCTIC (CAN) c. gn. 1954
DANZIG (USA) c. gn. 1977
 
NATALMA (USA) gn. 1957
 
 
 
PAS DE NOM (USA) c. gn. 1968 ADMIRALS VOYAGE (USA) c. gn. 1959
GRAF (USA) gn. 1987 PETITIONER (GB) gn. 1952
 
 
 
BEST TURN (USA) c. gn. 1966 TURN-TO (USA) gn. 1951
MICHELLE MON AMOUR (USA) gn. 1979
 
SWEET CLEMENTINE (USA) gn. 1960
 
 
COXSWAINS MEG (USA) gn. 1970 SAILOR (USA) kaszt. 1952
DON GRAF (POL) gn. 1995 DASHN HOME (USA) gn. 1962
 
 
SAINT CRESPIN (IRE) kaszt. 1956 AUREOLE (GB) kaszt. 1950
KAYOON (GB) kaszt. 1968
 
NEOCRACY (GB) c. gn. 1944
 
 
 
BAGHICHEH (FRA) kaszt. 1951 NASRULLAH (GB) gn. 1940
DONNA KAYA (POL) gn. 1979 MEHMANY (GB) gn. 1943
 
 
SARAGAN (GB) s. 1965 SICAMBRE (FRA) c. gn. 1948
DONNA SARA (POL) gn. 1974
 
ASH PLANT (GB) s. 1948
 
 
DONNA BEATA () 1967 JONGLEUR (IRE) gn. 1953
DONNA AQUI (POL) gn. 1957
BOLD BIDDER (USA) gn. 1962 BOLD RULER (USA) c. gn. 1954
SPECTACULAR BID (USA) s. 1976
 
HIGH BID (USA) gn. 1956
 
 
 
SPECTACULAR (USA) s. 1970 PROMISED LAND (USA) s. 1954
BABY BID (USA) s. 1982 STOP ON RED (USA) kaszt. 1959
 
 
 
SO BOLD (ARG) gn. 1971 MASTER BOLD (USA) gn. 1965
SO JOYFUL (ARG) gn. 1976
 
SELVA (FRA) c. gn. 1962
 
 
SHOUT FOR JOY (USA) kaszt. 1966 COURT MARTIAL (GB) kaszt. 1942
LADY LOU (POL) s. 1996 UNROMANTIC (USA) c. gn. 1962
 
 
DANZIG (USA) c. gn. 1977 NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961
ROI DANZIG (USA) gn. 1986
 
PAS DE NOM (USA) c. gn. 1968
 
 
 
GDYNIA (USA) kaszt. 1978 SIR IVOR (USA) gn. 1965
LILY LOU (GB) 1991 CLASSICIST (USA) kaszt. 1965
 
 
ARCTIC TERN (USA) kaszt. 1973 SEA-BIRD (FRA) kaszt. 1962
EMMYLOU (IRE) kaszt. 1981
 
BUBBLING BEAUTY (USA) kaszt. 1961
 
 
ALACE (GB) gn. 1961 RAPACE (FRA) gn. 1952
FAIR ALYCIA (GB) kaszt. 1952