Double Mancer

Gniady ogier ur. 11.03.2012 (9 lat)
Rasa: Pełna krew angielska
Pochodzenie: Polska
Ojciec: Arithmancer (USA, 2007)
Matka: Dżewia (POL, 2001) / Special Power
Trener: koń nie zgłoszony do sezonu 2021
Właściciel: Plavac Sp. z o.o.
Hodowca: S. Plavac
Wymiary: 165.0-180.0-19.00
Stajnia: Plavac
Handikap: 74.0 (12.10.2015)  wykres
Dosage: 4-1-11-4-0 (20)

DOUBLE MANCER - STATYSTYKI

sezon I II III IV V bm starty suma
2015 1
(12.5%)
0
(0%)
1
(12.5%)
2
(25%)
2
(25%)
2 8 13 100 zł
2014 1
(25%)
0
(0%)
1
(25%)
0
(0%)
0
(0%)
2 4 11 900 zł
suma 2 0 2 2 2 4 12 25 000 zł

DOUBLE MANCER - WYKAZ STARTÓW

data tor dystans kat. jeździec waga trener mc wygrana
24.10.2015 Warszawa 2000 m III dż. A. Reznikov 57 J. Kozłowski 6 / 9 0 zł
26.09.2015 Warszawa 1600 m III dż. A. Polli 59 J. Kozłowski 3 / 7 1 400 zł
22.08.2015 Warszawa 2000 m III dż. T. Lukašek 59 J. Kozłowski 4 / 7 700 zł
02.08.2015 Warszawa 1600 m IV dż. T. Lukašek 61 J. Kozłowski 1 / 9 6 000 zł
05.07.2015 Warszawa 2400 m G1 A dż. G. Bietolini 59 J. Kozłowski 6 / 14 0 zł
07.06.2015 Warszawa 2200 m L A dż. G. Bietolini 59 J. Kozłowski 4 / 6 3 400 zł
17.05.2015 Warszawa 2000 m II dż. V. Popov 59 J. Kozłowski 5 / 10 450 zł
26.04.2015 Warszawa 1600 m B dż. T. Lukašek 55 J. Kozłowski 5 / 8 1 150 zł
02.11.2014 Warszawa 1300 m I dż. T. Lukašek 57 J. Kozłowski 3 / 6 2 400 zł
28.09.2014 Warszawa 1400 m L A dż. M. Srnec 57 J. Kozłowski 6 / 7 0 zł
30.08.2014 Warszawa 1400 m II dż. A. Reznikov 57 J. Kozłowski 1 / 7 9 500 zł
03.08.2014 Warszawa 1200 m dż. M. Srnec 57 J. Kozłowski 7 / 8 0 zł

DOUBLE MANCER - RODOWÓD

                  RAISE A NATIVE (USA) kaszt. 1961 NATIVE DANCER (USA) s. 1950
MR. PROSPECTOR (USA) gn. 1970
 
RAISE YOU (USA) kaszt. 1946
 
 
 
GOLD DIGGER (USA) gn. 1962 NASHUA (USA) gn. 1952
KINGMAMBO (USA) gn. 1990 SEQUENCE (USA) gn. 1946
 
 
 
NUREYEV (USA) gn. 1977 NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961
MIESQUE (USA) gn. 1984
 
SPECIAL (USA) gn. 1969
 
 
PASADOBLE (USA) gn. 1979 PROVE OUT (USA) kaszt. 1969
ARITHMANCER (USA) gn. 2007 SANTA QUILLA (FRA) c. gn. 1970
 
 
DAMASCUS (USA) gn. 1964 SWORD DANCER (USA) kaszt. 1956
PRIVATE ACCOUNT (USA) gn. 1976
 
KERALA (USA) gn. 1958
 
 
 
NUMBERED ACCOUNT (USA) gn. 1969 BUCKPASSER (USA) gn. 1963
CHIMES OF FREEDOM (USA) kaszt. 1987 INTRIGUING (USA) kaszt. 1964
 
 
NORTHFIELDS (USA) kaszt. 1968 NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961
AVIANCE (IRE) kaszt. 1982
 
LITTLE HUT (USA) gn. 1952
 
 
MINNIE HAUK (USA) gn. 1975 SIR IVOR (USA) gn. 1965
BEST IN SHOW (USA) kaszt. 1965
LYPHARD (USA) gn. 1969 NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961
LYPHARD'S SPECIAL (USA) gn. 1980
 
GOOFED (USA) kaszt. 1960
 
 
 
MY BUPERS (USA) c. gn. 1967 BUPERS (USA) c. gn. 1961
SPECIAL POWER (IRE) gn. 1987 PRINCESS REVOKED (USA) c. gn. 1959
 
 
 
ENGLISH PRINCE (IRE) gn. 1971 PETINGO (GB) gn. 1965
ANGEVIN (GB) kaszt. 1978
 
ENGLISH MISS (GB) gn. 1955
 
 
PADDYFLOWER (GB) gn. 1969 ST PADDY (GB) gn. 1957
DZEWIA (POL) gn. 2001 ALPINE BLOOM (GB) kaszt. 1955
 
 
KNOWN FACT (USA) k. 1977 IN REALITY (USA) gn. 1964
WHO KNOWS (IRE) c. gn. 1984
 
TAMERETT (USA) c. gn. 1962
 
 
 
HAPPY KIN (USA) gn. 1975 BOLD HITTER (USA) c. gn. 1966
DZENIDA (POL) gn. 1995 GAY NIECE (USA) gn. 1968
 
 
RUTILIO RUFO (USA) kaszt. 1982 ONE FOR ALL (USA) gn. 1966
DZAMIRA (POL) kaszt. 1990
 
ROSIE ROSE (USA) kaszt. 1978
 
 
DZAMINA (POL) kaszt. 1984 DIXIELAND (POL) gn. 1977
DZUNI (POL) kaszt. 1968