Guerra

Ciemnogniada klacz ur. 04.03.2012 (6 lat)
Rasa: Pełna krew angielska
Pochodzenie: Polska
Ojciec: Grand Presidium (USA, 2002)
Matka: Gorycja (POL, 2003) / Jape
Trener: koń nie zgłoszony do sezonu 2018
Właściciel: T. Rybicki
Hodowca: B. M. Tomaszewski
Wymiary: 161.0-175.0-18.00
Stajnia: Rybenson
Handikap: 53.0 (13.11.2017)  wykres
Dosage: 7-6-5-2-0 (20)

GUERRA - STATYSTYKI

sezon I II III IV V bm starty suma
2017 0
(0%)
2
(16.67%)
0
(0%)
3
(25%)
3
(25%)
4 12 7 700 zł
2016 2
(28.57%)
0
(0%)
2
(28.57%)
0
(0%)
0
(0%)
3 7 15 500 zł
2015 0
(0%)
1
(10%)
1
(10%)
1
(10%)
0
(0%)
7 10 4 300 zł
2014 0
(0%)
0
(0%)
1
(50%)
1
(50%)
0
(0%)
0 2 2 850 zł
suma 2 3 4 5 3 14 31 30 350 zł

GUERRA - WYKAZ STARTÓW

data tor dystans kat. jeździec waga trener mc wygrana
11.11.2017 Warszawa 1300 m IV dż. M. Březina 59 M. Janikowski 9 / 10 0 zł
28.10.2017 Warszawa 1000 m IV dż. M. Březina 59 M. Janikowski 5 / 8 300 zł
14.10.2017 Warszawa 1200 m IV dż. M. Březina 59 M. Janikowski 2 / 6 2 400 zł
08.10.2017 Warszawa 1400 m IV dż. A. Kabardov 59 M. Janikowski 5 / 6 300 zł
17.09.2017 Warszawa 1300 m IV dż. M. Březina 59 M. Janikowski 4 / 7 600 zł
02.09.2017 Warszawa 1400 m III dż. A. Reznikov 56 M. Janikowski 4 / 7 700 zł
13.08.2017 Warszawa 1400 m IV dż. M. Březina 59 M. Janikowski 2 / 7 2 400 zł
30.07.2017 Warszawa 1800 m IV u. I. Bieliak 59 M. Janikowski 5 / 7 300 zł
02.07.2017 Warszawa 1400 m III dż. S. Mazur 56½ M. Janikowski 4 / 7 700 zł
11.06.2017 Warszawa 1400 m III dż. M. Březina 59 M. Janikowski 7 / 9 0 zł
21.05.2017 Warszawa 1300 m III dż. M. Březina 60½ M. Janikowski 6 / 6 0 zł
30.04.2017 Wrocław 3400 m płoty k. dż. D. Pastuszka 64 M. Janikowski 6 / 7 0 zł
23.10.2016 Warszawa 1300 m III dż. M. Březina 59½ M. Janikowski 6 / 10 0 zł
10.09.2016 Warszawa 2200 m IV pr. dż. A. Kardanov 59 J. Kozłowski 6 / 6 0 zł
28.08.2016 Warszawa 1400 m III dż. A. Reznikov 59 J. Kozłowski 7 / 7 0 zł
06.08.2016 Warszawa 1000 m IV dż. A. Reznikov 62 J. Kozłowski 3 / 7 1 200 zł
19.06.2016 Warszawa 1300 m III dż. A. Reznikov 63 J. Kozłowski 1 / 8 7 000 zł
22.05.2016 Warszawa 1300 m III dż. A. Reznikov 55 J. Kozłowski 1 / 7 4 900 zł
24.04.2016 Wrocław 2800 m płoty dż. M. Březina 64 J. Kozłowski 3 / 10 2 400 zł
22.11.2015 Warszawa 1400 m IV dż. P. Krowicki 60 J. Kozłowski 8 / 13 0 zł
15.11.2015 Warszawa 1600 m IV dż. P. Krowicki 57 J. Kozłowski 7 / 8 0 zł
25.10.2015 Warszawa 1800 m IV dż. A. Reznikov 56 J. Kozłowski 10 / 11 0 zł
11.10.2015 Warszawa 1300 m IV dż. A. Reznikov 58 J. Kozłowski 2 / 7 2 400 zł
20.09.2015 Warszawa 1600 m IV dż. S. Mazur 57 J. Kozłowski 3 / 10 1 200 zł
05.09.2015 Warszawa 1600 m IV st. u. I. Bieliak 56½ J. Kozłowski 7 / 10 0 zł
16.08.2015 Warszawa 1800 m IV st. u. I. Bieliak 59½ J. Kozłowski 8 / 12 0 zł
28.06.2015 Warszawa 1600 m III st. u. I. Wójcik 57 J. Kozłowski 7 / 10 0 zł
23.05.2015 Warszawa 2000 m III st. u. I. Wójcik 55 J. Kozłowski 10 / 11 0 zł
10.05.2015 Warszawa 1600 m III dż. V. Popov 58½ J. Kozłowski 4 / 7 700 zł
15.11.2014 Warszawa 1200 m II dż. V. Popov 56 J. Kozłowski 3 / 7 1 900 zł
26.10.2014 Warszawa 1600 m II dż. W. Szymczuk 57 J. Kozłowski 4 / 6 950 zł

GUERRA - RODOWÓD

                  NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961 NEARCTIC (CAN) c. gn. 1954
SADLERS WELLS (USA) gn. 1981
 
NATALMA (USA) gn. 1957
 
 
 
FAIRY BRIDGE (USA) gn. 1975 BOLD REASON (USA) gn. 1968
EL PRADO (IRE) s. 1989 SPECIAL (USA) gn. 1969
 
 
 
SIR IVOR (USA) gn. 1965 SIR GAYLORD (USA) c. gn. 1959
LADY CAPULET (USA) s. 1974
 
ATTICA (USA) kaszt. 1953
 
 
CAP AND BELLS (USA) s. 1958 TOM FOOL (USA) gn. 1949
GRAND PRESIDIUM (USA) c. gn. 2002 GHAZNI (USA) s. 1942
 
 
BLUSHING GROOM (FRA) kaszt. 1974 RED GOD (USA) kaszt. 1954
RAHY (USA) kaszt. 1985
 
RUNAWAY BRIDE (GB) gn. 1962
 
 
 
GLORIOUS SONG (CAN) gn. 1976 HALO (USA) c. gn. 1969
TIPPERARY MELODY (USA) gn. 1995 BALLADE (USA) c. gn. 1972
 
 
SARATOGA SIX (USA) gn. 1982 ALYDAR (USA) kaszt. 1975
SARATOGA SIZZLE (USA) gn. 1987
 
PRICELESS FAME (USA) c. gn. 1975
 
 
CONFIRM (USA) c. gn. 1977 PROUDEST ROMAN (USA) c. gn. 1968
SPANKED (USA) gn. 1971
HOIST THE FLAG (USA) gn. 1968 TOM ROLFE (USA) gn. 1962
ALLEGED (USA) gn. 1974
 
WAVY NAVY (USA) gn. 1954
 
 
 
PRINCESS POUT (USA) gn. 1966 PRINCE JOHN (USA) kaszt. 1953
JAPE (USA) gn. 1989 DETERMINED LADY (USA) gn. 1959
 
 
 
SNOW KNIGHT (GB) kaszt. 1971 FIRESTREAK (GB) gn. 1956
NORTHERN BLOSSOM (CAN) kaszt. 1980
 
SNOW BLOSSOM (GB) c. gn. 1957
 
 
VICTORIAN HEIRESS (CAN) gn. 1968 NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961
GORYCJA (POL) kaszt. 2003 VICTORIANA (CAN) gn. 1952
 
 
SARAGAN (GB) s. 1965 SICAMBRE (FRA) c. gn. 1948
JUROR (POL) gn. 1981
 
ASH PLANT (GB) s. 1948
 
 
 
JURYSTKA (POL) c. gn. 1973 NEGRESCO (FRA) c. gn. 1957
GRIMSEY (POL) gn. 1991 JURYSDYKCJA (POL) gn. 1959
 
 
BEAUVALLON (FRA) gn. 1971 VAL DE LOIR (FRA) gn. 1959
GRAPPA (POL) gn. 1984
 
BELLA CARLOTTA (FRA) c. gn. 1966
 
 
GERUZJA (POL) gn. 1978 MEHARI (FRA) gn. 1963
GERUNDA (POL) gn. 1970