Herbata

Gniada klacz ur. 09.02.2012 (6 lat)
Rasa: Pełna krew angielska
Pochodzenie: Polska
Ojciec: Don Corleone (GB, 1992)
Matka: Holandia (POL, 2006) / Belenus
Trener: T. Dębowski
Właściciel: B. Białowąs
Hodowca: SK Golejewko
Wymiary: 155.0-176.0-19.00
Stajnia: Skorpio
Handikap: 55.0 (26.06.2017)  wykres
Dosage: 2-0-5-4-1 (12)

HERBATA - STATYSTYKI

sezon I II III IV V bm starty suma
2018 1
(25%)
0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
2
(50%)
1 4 23 000 zł
2017 0
(0%)
0
(0%)
1
(16.67%)
1
(16.67%)
2
(33.33%)
2 6 18 000 zł
2016 1
(12.5%)
1
(12.5%)
0
(0%)
1
(12.5%)
2
(25%)
3 8 15 850 zł
2015 1
(11.11%)
2
(22.22%)
2
(22.22%)
3
(33.33%)
0
(0%)
1 9 16 220 zł
2014 0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
2
(100%)
0
(0%)
0 2 1 900 zł
suma 3 3 3 7 6 7 29 74 970 zł

HERBATA - WYKAZ STARTÓW

data tor dystans kat. jeździec waga trener mc wygrana
05.08.2018 Wrocław 4200 m steeple st. u. P. Pałczyński 65 T. Dębowski 1 / 10 10 000 zł
10.06.2018 Wrocław 5500 m steeple st. u. P. Pałczyński 67 T. Dębowski 5 / 11 12 000 zł
13.05.2018 Wrocław 4200 m steeple dż. T. Boyer 65 T. Dębowski 5 / 7 1 000 zł
15.04.2018 Wrocław 3800 m steeple dż. T. Boyer 67 T. Dębowski 0 / 9 0 zł
15.10.2017 Wrocław 3600 m steeple dż. T. Boyer 66 T. Dębowski 3 / 6 3 000 zł
10.09.2017 Wrocław 5000 m steeple dż. T. Boyer 66 T. Dębowski 6 / 8 0 zł
13.08.2017 Wrocław 4200 m steeple dż. T. Boyer 65 T. Dębowski 4 / 8 2 000 zł
22.07.2017 Sopot 2000 m IV dż. A. Turgaev 58 T. Dębowski 6 / 7 0 zł
11.06.2017 Wrocław 5500 m steeple dż. T. Boyer 65 T. Dębowski 5 / 11 12 000 zł
21.05.2017 Wrocław 4200 m steeple dż. T. Boyer 64 T. Dębowski 5 / 9 1 000 zł
16.10.2016 Wrocław 4000 m steeple dż. T. Boyer 65 T. Dębowski 4 / 10 4 000 zł
25.09.2016 Wrocław 3800 m steeple dż. T. Boyer 65 T. Dębowski 1 / 7 6 500 zł
04.09.2016 Wrocław 3800 m steeple dż. T. Boyer 64 T. Dębowski 2 / 7 3 750 zł
07.08.2016 Wrocław 3600 m steeple st. u. J. Mach 64 W. Kryszyłowicz 5 / 8 1 300 zł
16.07.2016 Sopot 2000 m IV dż. M. Kryszyłowicz 58 W. Kryszyłowicz 5 / 7 300 zł
19.06.2016 Wrocław 3600 m steeple k. dż. R. Benš 65 W. Kryszyłowicz 0 / 7 0 zł
22.05.2016 Wrocław 3600 m steeple k. dż. R. Benš 61 W. Kryszyłowicz 7 / 11 0 zł
24.04.2016 Wrocław 1907 m III st. u. J. Kołakowski 55 W. Kryszyłowicz 6 / 7 0 zł
25.10.2015 Warszawa 1800 m IV dż. M. Kryszyłowicz 58 W. Kryszyłowicz 11 / 12 0 zł
04.10.2015 Wrocław 2200 m IV dż. M. Kryszyłowicz 58 W. Kryszyłowicz 2 / 7 1 700 zł
20.09.2015 Wrocław 1600 m IV dż. M. Kryszyłowicz 59 W. Kryszyłowicz 3 / 8 1 360 zł
23.08.2015 Wrocław 1600 m IV u. R. Kułaga 59 W. Kryszyłowicz 2 / 6 1 700 zł
18.07.2015 Sopot 2000 m IV dż. M. Kryszyłowicz 57 W. Kryszyłowicz 1 / 7 6 000 zł
28.06.2015 Wrocław 2200 m III dż. M. Kryszyłowicz 57 W. Kryszyłowicz 3 / 7 1 680 zł
21.06.2015 Wrocław 2200 m III dż. M. Kryszyłowicz 57 W. Kryszyłowicz 4 / 7 1 260 zł
31.05.2015 Wrocław 2200 m III dż. M. Kryszyłowicz 57 W. Kryszyłowicz 4 / 5 1 260 zł
10.05.2015 Wrocław 1600 m III dż. M. Kryszyłowicz 57 W. Kryszyłowicz 4 / 7 1 260 zł
19.10.2014 Wrocław 1400 m II dż. M. Kryszyłowicz 56 W. Kryszyłowicz 4 / 7 950 zł
21.09.2014 Wrocław 1200 m II dż. M. Kryszyłowicz 56 W. Kryszyłowicz 4 / 6 950 zł

HERBATA - RODOWÓD

                  NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961 NEARCTIC (CAN) c. gn. 1954
NIJINSKY (CAN) gn. 1967
 
NATALMA (USA) gn. 1957
 
 
 
FLAMING PAGE (CAN) gn. 1959 BULL PAGE (USA) gn. 1947
CAERLEON (USA) gn. 1980 FLARING TOP (USA) kaszt. 1947
 
 
 
ROUND TABLE (USA) gn. 1954 PRINCEQUILLO (IRE) gn. 1940
FORESEER (USA) c. gn. 1969
 
KNIGHTS DAUGHTER (GB) gn. 1941
 
 
REGAL GLEAM (USA) c. gn. 1964 HAIL TO REASON (USA) c. gn. 1958
DON CORLEONE (GB) k. 1992 MIZ CAROL (USA) gn. 1953
 
 
NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961 NEARCTIC (CAN) c. gn. 1954
NORTHFIELDS (USA) kaszt. 1968
 
NATALMA (USA) gn. 1957
 
 
 
LITTLE HUT (USA) gn. 1952 OCCUPY (USA) gn. 1941
DANCE BY NIGHT (GB) kaszt. 1982 SAVAGE BEAUTY (USA) gn. 1934
 
 
DANCER'S IMAGE (USA) s. 1965 NATIVE DANCER (USA) s. 1950
ELVINA (FRA) s. 1975
 
NOORS IMAGE (USA) gn. 1953
 
 
RELICIA (GB) kaszt. 1967 RELKO (GB) c. gn. 1960
ALICE DELYSIA (GB) kaszt. 1956
NINISKI (USA) gn. 1976 NIJINSKY (CAN) gn. 1967
LOMITAS (GB) kaszt. 1988
 
VIRGINIA HILLS (USA) gn. 1971
 
 
 
LA COLORADA (GER) kaszt. 1981 SURUMU (GER) kaszt. 1974
BELENUS (GER) kaszt. 1996 LA DORADA (IRE) gn. 1974
 
 
 
LORD UDO (GER) kaszt. 1971 UTRILLO (GER) c. gn. 1954
BEAUTE (GER) kaszt. 1988
 
LADY WINDERMERE (GER) gn. 1965
 
 
BLAUFICHTE (GER) kaszt. 1975 FRONTAL (FRA) gn. 1964
HOLANDIA (POL) 2006 BLAUE WICKE (GER) c. gn. 1967
 
 
TOPSIDER (USA) gn. 1974 NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961
ALL HANDS ON DECK (USA) gn. 1982
 
DRUMTOP (USA) gn. 1966
 
 
 
AWARE (USA) gn. 1972 BUCKPASSER (USA) gn. 1963
HIPOLETTA () 1994 AESTHETIC (USA) gn. 1956
 
 
DAKOTA (IRE) c. gn. 1971 STUPENDOUS (USA) c. gn. 1963
HIPPIKA (POL) kaszt. 1982
 
ARDNEASKEN (GB) c. gn. 1964
 
 
HURYSA (POL) kaszt. 1967 DORPAT (POL) kaszt. 1950
HEKLA (POL) kaszt. 1955