Ismina

Ciemnogniada klacz ur. 19.02.2012 (6 lat)
Rasa: Pełna krew angielska
Pochodzenie: Polska
Ojciec: Needham's Fort (USA, 2004)
Matka: Implikacja (2002) / Royal Court
Trener: R. Świątek
Właściciel: T. Sieradzki
Hodowca: SK Moszna
Wymiary: 160.0-177.0-19.50
Stajnia: Borowa
Handikap: 45.0 (12.10.2015)  wykres
Dosage: 4-5-13-2-0 (24)

ISMINA - STATYSTYKI

sezon I II III IV V bm starty suma
2018 0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
1
(50%)
0
(0%)
1 2 1 600 zł
2017 1
(25%)
0
(0%)
0
(0%)
3
(75%)
0
(0%)
0 4 13 000 zł
2016 0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
1 1 0 zł
2015 0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
1
(20%)
0
(0%)
4 5 1 020 zł
2014 0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
1
(50%)
1 2 475 zł
suma 1 0 0 5 1 7 14 16 095 zł

ISMINA - WYKAZ STARTÓW

data tor dystans kat. jeździec waga trener mc wygrana
10.06.2018 Wrocław 4000 m steeple dż. J. Myška 67 R. Świątek 0 / 8 0 zł
13.05.2018 Wrocław 3600 m steeple dż. T. Boyer 66 R. Świątek 4 / 7 1 600 zł
15.10.2017 Wrocław 3600 m płoty st. u. M. Miksovsky 64 R. Świątek 4 / 6 1 800 zł
13.08.2017 Wrocław 3600 m steeple dż. M. Novák 66 R. Świątek 1 / 6 8 000 zł
11.06.2017 Wrocław 4000 m steeple dż. D. Andres 62 R. Świątek 4 / 10 1 600 zł
30.04.2017 Wrocław 3400 m steeple dż. J. Faltejsek 64 R. Świątek 4 / 13 1 600 zł
25.09.2016 Wrocław 3800 m steeple dż. D. Andres 62 R. Świątek 0 / 7 0 zł
04.10.2015 Wrocław 2200 m IV dż. J. Fornal-Laskosz 58 R. Świątek 4 / 7 1 020 zł
06.09.2015 Wrocław 1600 m IV u. H. Fritz 55 R. Świątek 6 / 6 0 zł
02.08.2015 Wrocław 1400 m IV u. P. Lenartowicz 56 R. Świątek 8 / 9 0 zł
28.06.2015 Wrocław 2200 m III k. dż. P. Gluza 56 R. Świątek 6 / 7 0 zł
10.05.2015 Wrocław 1600 m III u. L. Danisova 57 R. Świątek 6 / 7 0 zł
19.10.2014 Wrocław 1400 m II k. dż. J. Pavliček 58 W. Kryszyłowicz 5 / 7 475 zł
07.09.2014 Wrocław 1200 m II k. dż. J. Pavliček 58 W. Kryszyłowicz 6 / 9 0 zł

ISMINA - RODOWÓD

                  BOLD REASONING (USA) c. gn. 1968 BOLDNESIAN (USA) gn. 1963
SEATTLE SLEW (USA) c. gn. 1974
 
REASON TO EARN (USA) gn. 1963
 
 
 
MY CHARMER (USA) gn. 1969 POKER (USA) gn. 1963
A.P. INDY (USA) c. gn. 1989 FAIR CHARMER (USA) kaszt. 1959
 
 
 
SECRETARIAT (USA) kaszt. 1970 BOLD RULER (USA) c. gn. 1954
WEEKEND SURPRISE (USA) gn. 1980
 
SOMETHINGROYAL (USA) gn. 1952
 
 
LASSIE DEAR (USA) gn. 1974 BUCKPASSER (USA) gn. 1963
NEEDHAM'S FORT (USA) gn. 2004 GAY MISSILE (USA) gn. 1967
 
 
MR. PROSPECTOR (USA) gn. 1970 RAISE A NATIVE (USA) kaszt. 1961
AFLEET (CAN) kaszt. 1984
 
GOLD DIGGER (USA) gn. 1962
 
 
 
POLITE LADY (USA) gn. 1977 VENETIAN JESTER (USA) kaszt. 1964
CALL ME FLEET (USA) gn. 1993 FRIENDLY WAYS (USA) gn. 1968
 
 
NORTHERN ANSWER (CAN) gn. 1966 NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961
OCEAN'S ANSWER (CAN) gn. 1976
 
WINDY ANSWER (CAN) gn. 1955
 
 
SOUTH OCEAN (CAN) gn. 1967 NEW PROVIDENCE (CAN) gn. 1956
SHINING SUN (CAN) gn. 1962
NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961 NEARCTIC (CAN) c. gn. 1954
SADLERS WELLS (USA) gn. 1981
 
NATALMA (USA) gn. 1957
 
 
 
FAIRY BRIDGE (USA) gn. 1975 BOLD REASON (USA) gn. 1968
ROYAL COURT (IRE) gn. 1993 SPECIAL (USA) gn. 1969
 
 
 
ALLEGED (USA) gn. 1974 HOIST THE FLAG (USA) gn. 1968
ROSE OF JERICHO (USA) gn. 1984
 
PRINCESS POUT (USA) gn. 1966
 
 
ROSE RED (USA) kaszt. 1979 NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961
IMPLIKACJA () 2002 CAMBRIENNE (FRA) gn. 1969
 
 
NUREYEV (USA) gn. 1977 NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961
BEACONSFIELD (GB) gn. 1988
 
SPECIAL (USA) gn. 1969
 
 
 
BEACONAIRE (USA) gn. 1974 VAGUELY NOBLE (IRE) gn. 1965
IMMA (POL) gn. 1993 OLE LIZ (USA) c. gn. 1963
 
 
DAKOTA (IRE) c. gn. 1971 STUPENDOUS (USA) c. gn. 1963
IMADA (POL) gn. 1987
 
ARDNEASKEN (GB) c. gn. 1964
 
 
IMPERIA (POL) gn. 1975 MEHARI (FRA) gn. 1963
IMPRESJA (POL) c. gn. 1970