Faghelaed

Kasztanowaty ogier ur. 2007 (11 lat)
Rasa: Pełna krew angielska
Pochodzenie: Irlandia
Ojciec: Captain Rio (GB, 1999)
Matka: Folcara (IRE, 1999) / Brief Truce
Trener: koń nie zgłoszony do sezonu 2018
Właściciel: A., M. i P. Laskowscy
Hodowca: Alevamento Porta Medaglia S.R.L.
Wymiary: 161.0-178.0-19.50
Stajnia: Sagittario
Handikap: 62.0 (12.10.2015)  wykres
Dosage: 3-1-9-1-0 (14)

FAGHELAED - STATYSTYKI

sezon I II III IV V bm starty suma
2015 0
(0%)
1
(16.67%)
1
(16.67%)
2
(33.33%)
1
(16.67%)
1 6 5 800 zł
2013 0
(0%)
0
(0%)
2
(33.33%)
0
(0%)
2
(33.33%)
2 6 12 500 zł
2012 2
(25%)
0
(0%)
2
(25%)
2
(25%)
0
(0%)
2 8 24 600 zł
2011 2
(20%)
1
(10%)
2
(20%)
4
(40%)
1
(10%)
0 10 32 980 zł
2010 4
(36.36%)
3
(27.27%)
0
(0%)
1
(9.09%)
1
(9.09%)
2 11 19 825 zł
suma 8 5 7 9 5 7 41 95 705 zł

FAGHELAED - WYKAZ STARTÓW

data tor dystans kat. jeździec waga trener mc wygrana
03.10.2015 Warszawa 1200 m IV dż. A. Turgaev 60 A. Laskowski 7 / 10 0 zł
05.09.2015 Warszawa 1400 m IV u. K. Mazur 59 A. Laskowski 4 / 5 600 zł
16.08.2015 Warszawa 1200 m IV u. K. Mazur 56 A. Laskowski 5 / 12 300 zł
12.07.2015 Sopot 1200 m III dż. S. Vasyutov 57 A. Laskowski 2 / 6 2 800 zł
03.05.2015 Warszawa 1200 m III dż. S. Mazur 60 A. Laskowski 3 / 7 1 400 zł
19.04.2015 Warszawa 1400 m III dż. A. Turgaev 61 A. Laskowski 4 / 8 700 zł
02.11.2013 Warszawa 1300 m I dż. W. Szymczuk 60 A. Laskowski 7 / 8 0 zł
15.09.2013 Warszawa 1600 m B dż. W. Szymczuk 56 A. Laskowski 5 / 6 1 200 zł
28.07.2013 Warszawa 1400 m LR A dż. W. Szymczuk 60 A. Laskowski 7 / 8 0 zł
07.07.2013 Warszawa 1600 m LR A dż. W. Szymczuk 60 A. Laskowski 5 / 12 1 700 zł
01.06.2013 Warszawa 1400 m B dż. W. Szymczuk 60 A. Laskowski 3 / 11 4 800 zł
11.05.2013 Warszawa 1300 m B dż. W. Szymczuk 60 A. Laskowski 3 / 6 4 800 zł
10.11.2012 Warszawa 1200 m I dż. W. Szymczuk 64 J. Kozłowski 1 / 9 6 000 zł
07.10.2012 Warszawa 1400 m I dż. M. Pilich 63 J. Kozłowski 3 / 9 1 200 zł
01.09.2012 Warszawa 1600 m B pr. dż. M. Włostowski 60 J. Kozłowski 6 / 6 0 zł
12.08.2012 Warszawa 1300 m B dż. W. Szymczuk 60 J. Kozłowski 4 / 7 1 200 zł
22.07.2012 Warszawa 1400 m LR A dż. P. Piątkowski 60 J. Kozłowski 6 / 6 0 zł
01.07.2012 Warszawa 1600 m LR A dż. P. Piątkowski 60 J. Kozłowski 4 / 13 1 800 zł
02.06.2012 Warszawa 1400 m B dż. P. Piątkowski 63 J. Kozłowski 3 / 8 2 400 zł
12.05.2012 Warszawa 1300 m B dż. W. Szymczuk 60 J. Kozłowski 1 / 7 12 000 zł
26.11.2011 Warszawa 1200 m I st. u. S. Mazur 57 J. Gęborys 1 / 9 6 000 zł
06.11.2011 Warszawa 1300 m LR A dż. S. Wasiutow 62 J. Gęborys 4 / 5 2 500 zł
16.10.2011 Warszawa 1600 m LR A dż. W. Szymczuk 60 J. Gęborys 5 / 8 1 100 zł
25.09.2011 Warszawa 1600 m B dż. W. Szymczuk 56 J. Gęborys 3 / 6 2 400 zł
04.09.2011 Warszawa 1400 m II dż. W. Szymczuk 63 J. Gęborys 4 / 5 520 zł
24.07.2011 Warszawa 1400 m LR A dż. W. Szymczuk 60 J. Gęborys 4 / 5 2 500 zł
03.07.2011 Warszawa 1600 m LR A dż. M. Zatloukal 60 J. Gęborys 4 / 10 2 000 zł
04.06.2011 Warszawa 1400 m B dż. W. Szymczuk 60 J. Gęborys 3 / 10 2 400 zł
14.05.2011 Warszawa 1300 m B dż. W. Szymczuk 56 J. Gęborys 1 / 5 12 000 zł
17.04.2011 Warszawa 1300 m III dż. W. Szymczuk 63 J. Gęborys 2 / 8 1 560 zł
27.11.2010 Warszawa 1200 m I dż. W. Szymczuk 57 J. Gęborys 1 / 8 5 600 zł
13.11.2010 Warszawa 1300 m III dż. M. Pilich 63½ J. Gęborys 1 / 7 3 500 zł
31.10.2010 Warszawa 1400 m III dż. M. Pilich 59 J. Gęborys 2 / 4 1 400 zł
13.10.2010 Warszawa 1200 m III dż. S. Wasiutow 62 J. Gęborys 2 / 7 1 400 zł
18.09.2010 Warszawa 1400 m III dż. M. Pilich 57½ J. Gęborys 4 / 7 350 zł
04.09.2010 Warszawa 1600 m III st. u. A. Mazurkiewicz 59½ J. Gęborys 6 / 8 0 zł
01.08.2010 Warszawa 1600 m III u. D. Panczew 58½ J. Gęborys 8 / 9 0 zł
10.07.2010 Sopot 1400 m IV dż. A. Laskowski 62 J. Gęborys 1 / 6 2 500 zł
13.06.2010 Warszawa 1200 m III dż. A. Laskowski 59½ W. Olkowski 1 / 10 3 500 zł
22.05.2010 Warszawa 1000 m III dż. A. Laskowski 59 W. Olkowski 2 / 7 1 400 zł
09.05.2010 Warszawa 1300 m III dż. A. Laskowski 59 W. Olkowski 5 / 7 175 zł

FAGHELAED - RODOWÓD

                  NUREYEV (USA) gn. 1977 NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961
POLAR FALCON (USA) c. gn. 1987
 
SPECIAL (USA) gn. 1969
 
 
 
MARIE D'ARGONNE (FRA) kaszt. 1981 JEFFERSON (GB) kaszt. 1967
PIVOTAL (GB) kaszt. 1993 MOHAIR (FRA) kaszt. 1974
 
 
 
COZZENE (USA) s. 1980 CARO (IRE) s. 1967
FEARLESS REVIVAL (GB) kaszt. 1987
 
RIDE THE TRAILS (USA) gn. 1971
 
 
STUFIDA (GB) gn. 1981 BUSTINO (GB) gn. 1971
CAPTAIN RIO (GB) kaszt. 1999 ZERBINETTA (GB) gn. 1970
 
 
MR. PROSPECTOR (USA) gn. 1970 RAISE A NATIVE (USA) kaszt. 1961
MISWAKI (USA) kaszt. 1978
 
GOLD DIGGER (USA) gn. 1962
 
 
 
HOPESPRINGSETERNAL (USA) kaszt. 1971 BUCKPASSER (USA) gn. 1963
BELOVED VISITOR (USA) c. gn. 1988 ROSE BOWER (USA) kaszt. 1958
 
 
NIJINSKY (CAN) gn. 1967 NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961
ABEESH (USA) gn. 1982
 
FLAMING PAGE (CAN) gn. 1959
 
 
LADY BUGLER (USA) kaszt. 1966 COURT MARTIAL (GB) kaszt. 1942
TRUMPET FLOWER (USA) kaszt. 1960
RIVERMAN (USA) c. gn. 1969 NEVER BEND (USA) gn. 1960
IRISH RIVER (FRA) kaszt. 1976
 
RIVER LADY (USA) gn. 1963
 
 
 
IRISH STAR (FRA) gn. 1960 KLAIRON (FRA) gn. 1952
BRIEF TRUCE (USA) gn. 1989 BOTANY BAY (FRA) gn. 1954
 
 
 
NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961 NEARCTIC (CAN) c. gn. 1954
FALAFEL (CAN) gn. 1973
 
NATALMA (USA) gn. 1957
 
 
QUEEN'S STATUTE (GB) gn. 1954 LE LAVANDOU (FRA) gn. 1944
FOLCARA (IRE) kaszt. 1999 STATUTE (GB) gn. 1936
 
 
NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961 NEARCTIC (CAN) c. gn. 1954
BE MY GUEST (USA) kaszt. 1974
 
NATALMA (USA) gn. 1957
 
 
 
WHAT A TREAT (USA) kaszt. 1962 TUDOR MINSTREL (GB) c. gn. 1944
SEPT A NEUF (IRE) gn. 1984 RARE TREAT (USA) kaszt. 1952
 
 
BUCKPASSER (USA) gn. 1963 TOM FOOL (USA) gn. 1949
FASCINATING TRICK (USA) gn. 1970
 
BUSANDA (USA) k. 1947
 
 
INTRIGUING (USA) kaszt. 1964 SWAPS (USA) kaszt. 1952
GLAMOUR (USA) gn. 1953