Intifada

Gniada klacz ur. 2010 (8 lat)
Rasa: Pełna krew angielska
Pochodzenie: Polska
Ojciec: Enjoy Plan (USA, 1990)
Matka: Irlandka (FRA, 2000) / Marignan
Trener: R. Ganczew-Panczew
Właściciel: A. Łabędzki
Hodowca: J. Szmyt
Wymiary: 164.0-180.0-19.50
Stajnia: Łabędź
Handikap: 59.0 (23.04.2018)  wykres
Dosage: 6-2-14-0-0 (22)

INTIFADA - STATYSTYKI

sezon I II III IV V bm starty suma
2018 0
(0%)
0
(0%)
1
(33.33%)
0
(0%)
1
(33.33%)
1 3 2 440 zł
2017 0
(0%)
2
(22.22%)
1
(11.11%)
2
(22.22%)
0
(0%)
4 9 8 100 zł
2016 0
(0%)
0
(0%)
2
(28.57%)
1
(14.29%)
1
(14.29%)
3 7 9 850 zł
2015 0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
1
(25%)
0
(0%)
3 4 1 800 zł
2014 0
(0%)
5
(50%)
1
(10%)
1
(10%)
0
(0%)
3 10 14 180 zł
2013 1
(16.67%)
0
(0%)
1
(16.67%)
0
(0%)
0
(0%)
4 6 5 720 zł
2012 1
(33.33%)
1
(33.33%)
0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
1 3 8 400 zł
suma 2 8 6 5 2 19 42 50 490 zł

INTIFADA - WYKAZ STARTÓW

data tor dystans kat. jeździec waga trener mc wygrana
06.05.2018 Wrocław 1400 m III st. u. A. Kaleta 60 R. Ganczew-Panczew 5 / 7 610 zł
29.04.2018 Wrocław 1600 m III st. u. A. Kaleta 57 R. Ganczew-Panczew 0 / 7 0 zł
15.04.2018 Wrocław 1600 m III st. u. A. Kaleta 60 R. Ganczew-Panczew 3 / 11 1 830 zł
19.11.2017 Warszawa 1800 m IV st. u. P. Stepakin 58 T. Dębowski 11 / 15 0 zł
22.10.2017 Wrocław 1600 m IV st. u. A. Kaleta 60 T. Dębowski 2 / 10 2 000 zł
15.10.2017 Wrocław 1600 m IV st. u. A. Kaleta 57 T. Dębowski 4 / 11 1 000 zł
10.09.2017 Wrocław 1907 m IV st. u. A. Kaleta 57 T. Dębowski 2 / 9 2 000 zł
13.08.2017 Wrocław 3600 m steeple dż. N. Lovén 69 T. Dębowski 4 / 6 1 600 zł
30.07.2017 Wrocław 1907 m IV dż. D. Petryakov 60 T. Dębowski 3 / 11 1 500 zł
11.06.2017 Wrocław 5500 m steeple pr. dż. A. Chopyk 69 T. Dębowski 9 / 11 0 zł
21.05.2017 Wrocław 3600 m steeple pr. dż. A. Chopyk 69 T. Dębowski 6 / 10 0 zł
30.04.2017 Wrocław 3800 m steeple pr. dż. A. Chopyk 66 T. Dębowski 8 / 9 0 zł
16.10.2016 Wrocław 3600 m steeple st. u. A. Chopyk 64½ T. Dębowski 3 / 8 3 600 zł
25.09.2016 Wrocław 3800 m steeple st. u. A. Chopyk 66 T. Dębowski 6 / 8 0 zł
04.09.2016 Wrocław 4200 m steeple st. u. A. Chopyk 67 T. Dębowski 4 / 5 1 950 zł
07.08.2016 Wrocław 3600 m płoty dż. T. Boyer 64 T. Dębowski 9 / 11 0 zł
19.06.2016 Wrocław 4000 m steeple pr. dż. C. Timmons 65 T. Dębowski 3 / 8 3 000 zł
22.05.2016 Wrocław 3800 m steeple dż. T. Boyer 65 T. Dębowski 5 / 10 1 300 zł
24.04.2016 Wrocław 3600 m steeple pr. dż. I. Yordanov-Ivanov 65 T. Dębowski 6 / 10 0 zł
18.10.2015 Wrocław 3200 m płoty pr. dż. M. Liška 64 T. Dębowski 4 / 8 1 800 zł
04.10.2015 Wrocław 3800 m steeple st. u. A. Chopyk 63 T. Dębowski 0 / 10 0 zł
05.09.2015 Wrocław 3200 m płoty dż. A. Kabardov 64½ T. Dębowski 6 / 7 0 zł
02.08.2015 Wrocław 1400 m IV u. K. Mazur 55 T. Dębowski 0 / 9 0 zł
08.11.2014 Warszawa 1600 m IV st. u. I. Bieliak 55 M. Malinowski 0 / 7 0 zł
04.10.2014 Warszawa 1300 m IV dż. S. Wasiutow 59 A. Laskowski 0 / 8 0 zł
13.09.2014 Warszawa 1400 m IV dż. S. Wasiutow 59 A. Laskowski 2 / 11 2 240 zł
30.08.2014 Warszawa 1800 m IV dż. S. Wasiutow 58 A. Laskowski 2 / 7 2 240 zł
10.08.2014 Warszawa 1600 m III dż. S. Wasiutow 56 A. Laskowski 2 / 7 2 640 zł
27.07.2014 Warszawa 1200 m IV k. dż. A. Mazurkiewicz 58 A. Laskowski 2 / 7 2 240 zł
28.06.2014 Warszawa 1600 m II k. dż. A. Mazurkiewicz 55 A. Laskowski 4 / 7 860 zł
15.06.2014 Warszawa 1300 m III k. dż. A. Mazurkiewicz 58 A. Laskowski 3 / 7 1 320 zł
24.05.2014 Warszawa 1400 m III k. dż. A. Mazurkiewicz 58 A. Laskowski 2 / 13 2 640 zł
26.04.2014 Warszawa 1600 m III dż. T. Lukašek 58 A. Laskowski 11 / 13 0 zł
10.11.2013 Warszawa 1800 m II dż. T. Lukašek 57 A. Laskowski 8 / 8 0 zł
06.10.2013 Warszawa 1800 m II dż. S. Mazur 56 R. Świątek 3 / 8 1 720 zł
11.08.2013 Wrocław 2800 m płoty pr. dż. M. Rigo 62 R. Świątek 9 / 10 0 zł
07.07.2013 Warszawa 2000 m B dż. T. Lukašek 56 R. Świątek 8 / 12 0 zł
15.06.2013 Warszawa 1800 m II k. dż. S. Mazur 56 R. Świątek 6 / 7 0 zł
26.05.2013 Wrocław 1600 m III dż. A. Stasiak 59 R. Świątek 1 / 7 4 000 zł
17.11.2012 Warszawa 1200 m I dż. W. Szymczuk 58 K. Ziemiański 6 / 9 0 zł
29.09.2012 Warszawa 1200 m II k. dż. S. Mazur 57 A. Walicki 1 / 7 6 000 zł
08.09.2012 Warszawa 1000 m II pr. dż. S. Mazur 57 A. Walicki 2 / 6 2 400 zł

INTIFADA - RODOWÓD

                  NATIVE DANCER (USA) s. 1950 POLYNESIAN (USA) c. gn. 1942
RAISE A NATIVE (USA) kaszt. 1961
 
GEISHA (USA) s. 1943
 
 
 
RAISE YOU (USA) kaszt. 1946 CASE ACE (USA) gn. 1934
ALYDAR (USA) kaszt. 1975 LADY GLORY (USA) c. gn. 1934
 
 
 
ON-AND-ON (USA) gn. 1956 NASRULLAH (GB) gn. 1940
SWEET TOOTH (USA) gn. 1965
 
TWO LEA (USA) gn. 1946
 
 
PLUM CAKE (USA) kaszt. 1958 PONDER (USA) c. gn. 1946
ENJOY PLAN (USA) gn. 1990 REAL DELIGHT (USA) c. gn. 1949
 
 
NANTALLAH (USA) gn. 1953 NASRULLAH (GB) gn. 1940
LT. STEVENS (USA) gn. 1961
 
SHIMMER (USA) gn. 1945
 
 
 
ROUGH SHOD (GB) gn. 1944 GOLD BRIDGE (FRA) kaszt. 1929
BEL SHEBA (USA) gn. 1970 DALMARY (GB) c. gn. 1931
 
 
WAR ADMIRAL (USA) c. gn. 1934 MAN O' WAR (USA) kaszt. 1917
BELTHAZAR (USA) c. gn. 1960
 
BRUSHUP (USA) gn. 1929
 
 
BLINKING OWL (USA) c. gn. 1938 PHARAMOND (GB) c. gn. 1925
BABA KENNY (USA) c. gn. 1928
RED GOD (USA) kaszt. 1954 NASRULLAH (GB) gn. 1940
BLUSHING GROOM (FRA) kaszt. 1974
 
SPRING RUN (USA) gn. 1948
 
 
 
RUNAWAY BRIDE (GB) gn. 1962 WILD RISK (FRA) gn. 1940
MARIGNAN (USA) kaszt. 1989 AIMEE (GB) gn. 1957
 
 
 
CARO (IRE) s. 1967 FORTINO (FRA) s. 1959
MADELIA (FRA) kaszt. 1974
 
CHAMBORD (GB) kaszt. 1955
 
 
MOONMADNESS (USA) kaszt. 1963 TOM FOOL (USA) gn. 1949
IRLANDKA (FRA) gn. 2000 SUNSET (GB) kaszt. 1950
 
 
STOP THE MUSIC (USA) gn. 1970 HAIL TO REASON (USA) c. gn. 1958
TAUFAN (USA) gn. 1977
 
BEBOPPER (USA) gn. 1962
 
 
 
STOLEN DATE (USA) kaszt. 1970 SADAIR (USA) gn. 1962
IVANA (IRE) s. 1989 STOLEN HOUR (USA) kaszt. 1953
 
 
PERSIAN BOLD (IRE) c. gn. 1975 BOLD LAD (IRE) gn. 1964
INANNA (IRE) s. 1984
 
RELKARUNNER (GB) gn. 1968
 
 
CALLIXENA (IRE) s. 1978 KALAMOUN (GB) s. 1970
MADELON (GB) gn. 1970