Austin

Kasztanowaty ogier ur. 20.02.2007 (12 lat)
Rasa: Pełna krew angielska
Pochodzenie: Polska
Ojciec: Don Corleone (GB, 1992)
Matka: Aquitania (POL, 1999) / Chef Supreme
Trener: koń nie zgłoszony do sezonu 2019
Właściciel: B. M. Tomaszewski
Hodowca: Damis BT
Wymiary: 158.0-176.0-20.00
Stajnia: Damis
Dosage: 2-3-5-6-0 (16)

AUSTIN - STATYSTYKI

sezon I II III IV V bm starty suma
2009 0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
2
(66.67%)
0
(0%)
1 3 1 160 zł
suma 0 0 0 2 0 1 3 1 160 zł

AUSTIN - WYKAZ STARTÓW

data tor dystans kat. jeździec waga trener mc wygrana
17.10.2009 Warszawa 1200 m II dż. A. Turgaev 57 J. Siwonia 4 / 7 580 zł
26.09.2009 Warszawa 1200 m II dż. A. Turgaev 57 J. Siwonia 4 / 7 580 zł
06.09.2009 Warszawa 1200 m II dż. A. Turgaev 57 J. Siwonia 7 / 8 0 zł

AUSTIN - RODOWÓD

                  NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961 NEARCTIC (CAN) c. gn. 1954
NIJINSKY (CAN) gn. 1967
 
NATALMA (USA) gn. 1957
 
 
 
FLAMING PAGE (CAN) gn. 1959 BULL PAGE (USA) gn. 1947
CAERLEON (USA) gn. 1980 FLARING TOP (USA) kaszt. 1947
 
 
 
ROUND TABLE (USA) gn. 1954 PRINCEQUILLO (IRE) gn. 1940
FORESEER (USA) c. gn. 1969
 
KNIGHTS DAUGHTER (GB) c. gn. 1941
 
 
REGAL GLEAM (USA) c. gn. 1964 HAIL TO REASON (USA) c. gn. 1958
DON CORLEONE (GB) k. 1992 MIZ CAROL (USA) gn. 1953
 
 
NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961 NEARCTIC (CAN) c. gn. 1954
NORTHFIELDS (USA) kaszt. 1968
 
NATALMA (USA) gn. 1957
 
 
 
LITTLE HUT (USA) gn. 1952 OCCUPY (USA) gn. 1941
DANCE BY NIGHT (GB) kaszt. 1982 SAVAGE BEAUTY (USA) gn. 1934
 
 
DANCER'S IMAGE (USA) s. 1965 NATIVE DANCER (USA) s. 1950
ELVINA (FRA) s. 1975
 
NOORS IMAGE (USA) gn. 1953
 
 
RELICIA (GB) kaszt. 1967 RELKO (FRA) gn. 1960
ALICE DELYSIA (GB) kaszt. 1956
DANZIG (USA) c. gn. 1977 NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961
Chief's Crown (USA) gn. 1982
 
PAS DE NOM (USA) c. gn. 1968
 
 
 
SIX CROWNS (USA) kaszt. 1976 SECRETARIAT (USA) kaszt. 1970
CHEF SUPREME (USA) kaszt. 1989 CHRIS EVERT (USA) kaszt. 1971
 
 
 
L'ENJOLEUR (CAN) gn. 1972 BUCKPASSER (USA) gn. 1963
PAR EXCELLANCE (CAN) gn. 1977
 
FANFRELUCHE (CAN) gn. 1967
 
 
CAM SHAFT (CAN) kaszt. 1962 FLEET PATH (USA) kaszt. 1952
AQUITANIA (POL) kaszt. 1999 CAMBALEE (GB) kaszt. 1950
 
 
PYJAMA HUNT (IRE) kaszt. 1975 HUNTERCOMBE (GB) gn. 1967
KREZUS (POL) gn. 1986
 
KAMIYAANA (FRA) s. 1967
 
 
 
KRESYDA () 1979 DERSLAW (POL) c. gn. 1974
ASYRIA (POL) kaszt. 1993 KALIOPE (POL) kaszt. 1968
 
 
DAKOTA (IRE) c. gn. 1971 STUPENDOUS (USA) c. gn. 1963
ADDIS ABBEBA (POL) kaszt. 1981
 
ARDNEASKEN (GB) c. gn. 1964
 
 
ABISYNIA () 1975 Ziegeunersohn () kaszt. 1965
AFRYKA (POL) gn. 1970