Murmańsk

Gniady ogier ur. 2004
Rasa: Pełna krew angielska
Pochodzenie: Polska
Ojciec: Belenus (GER, 1996)
Matka: Muskaryna (1993) / Calderon
Trener: koń nie zgłoszony do sezonu 2019
Właściciel: BHT Animal Trade sp. z o.o., K. Chmiel, J. Englert i Andrzej Walicki
Hodowca: BHT Animal Trade Sp. z o.o., K. Chmiel, J. Englert i St. Korab
Wymiary: 158.0-175.0-18.75
Stajnia: Kwartet
Handikap: 68.0 (16.11.2009)  wykres
Dosage: 2-0-3-1-2 (8)

MURMAńSK - STATYSTYKI

sezon I II III IV V bm starty suma
2009 1
(10%)
1
(10%)
2
(20%)
3
(30%)
1
(10%)
2 10 6 750 zł
2008 1
(14.29%)
0
(0%)
0
(0%)
1
(14.29%)
1
(14.29%)
4 7 4 275 zł
2007 3
(37.5%)
3
(37.5%)
0
(0%)
1
(12.5%)
1
(12.5%)
0 8 15 490 zł
2006 0
(0%)
1
(100%)
0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
0 1 1 200 zł
suma 5 5 2 5 3 6 26 27 715 zł

MURMAńSK - WYKAZ STARTÓW

data tor dystans kat. jeździec waga trener mc wygrana
24.10.2009 Warszawa 2000 m III dż. P. Gluza 58 A. Walicki 4 / 9 370 zł
03.10.2009 Warszawa 2200 m IV dż. M. Pilich 61 A. Walicki 3 / 8 560 zł
12.09.2009 Warszawa 2000 m IV dż. M. Pilich 60 A. Walicki 1 / 6 2 800 zł
30.08.2009 Warszawa 1800 m IV pr. dż. P. Gluza 58 A. Walicki 3 / 9 560 zł
08.08.2009 Warszawa 2200 m III pr. dż. P. Gluza 55 A. Walicki 2 / 7 1 480 zł
19.07.2009 Warszawa 2200 m IV dż. P. Gluza 58 A. Walicki 5 / 10 140 zł
04.07.2009 Warszawa 2000 m II pr. dż. P. Gluza 57½ A. Walicki 7 / 10 0 zł
06.06.2009 Warszawa 2000 m II dż. P. Gluza 55 A. Walicki 4 / 5 470 zł
23.05.2009 Warszawa 2200 m III pr. dż. P. Gluza 58 A. Walicki 4 / 10 370 zł
09.05.2009 Warszawa 2000 m III pr. dż. P. Gluza 58 A. Walicki 6 / 9 0 zł
30.11.2008 Warszawa 2000 m I pr. dż. P. Gluza 56 A. Walicki 4 / 10 600 zł
26.10.2008 Warszawa 2000 m III pr. dż. P. Gluza 61 A. Walicki 11 / 12 0 zł
05.10.2008 Warszawa 2000 m B dż. A. Reznikov 57 A. Walicki 8 / 10 0 zł
21.09.2008 Warszawa 1800 m III dż. A. Reznikov 60 A. Walicki 1 / 6 3 500 zł
24.08.2008 Warszawa 2200 m III st. u. P. Gluza 57 A. Walicki 5 / 7 175 zł
10.08.2008 Warszawa 2600 m LR A st. u. P. Gluza 60 A. Walicki 8 / 8 0 zł
29.06.2008 Warszawa 2000 m B st. u. P. Gluza 57 A. Walicki 7 / 8 0 zł
25.11.2007 Warszawa 2000 m I st. u. P. Gluza 54 A. Walicki 2 / 11 2 400 zł
20.10.2007 Warszawa 2000 m II u. P. Gluza 55½ A. Walicki 2 / 7 1 760 zł
13.10.2007 Warszawa 1800 m III u. P. Gluza 54 A. Walicki 1 / 5 3 200 zł
23.09.2007 Warszawa 2400 m IV dż. A. Reznikov 60 A. Walicki 1 / 6 2 400 zł
02.09.2007 Warszawa 1600 m III dż. P. Piątkowski 59 A. Walicki 4 / 9 320 zł
04.08.2007 Warszawa 1600 m II pr. dż. K. Gembicka 55 A. Walicki 2 / 7 1 760 zł
26.05.2007 Warszawa 2000 m B dż. W. Szymczuk 56 A. Walicki 5 / 6 450 zł
06.05.2007 Warszawa 1800 m III dż. P. Piątkowski 59 A. Walicki 1 / 7 3 200 zł
09.12.2006 Warszawa 1000 m II dż. A. Reznikov 57 A. Walicki 2 / 7 1 200 zł

MURMAńSK - RODOWÓD

                  NIJINSKY (CAN) gn. 1967 NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961
NINISKI (USA) gn. 1976
 
FLAMING PAGE (CAN) gn. 1959
 
 
 
VIRGINIA HILLS (USA) gn. 1971 TOM ROLFE (USA) gn. 1962
LOMITAS (GB) kaszt. 1988 RIDIN' EASY (USA) kaszt. 1967
 
 
 
SURUMU (GER) kaszt. 1974 LITERAT (GER) gn. 1965
LA COLORADA (GER) kaszt. 1981
 
SURAMA (GER) k. 1970
 
 
LA DORADA (IRE) gn. 1974 KRONZEUGE (GER) c. gn. 1961
BELENUS (GER) kaszt. 1996 LOVE IN (GB) kaszt. 1966
 
 
UTRILLO (GER) c. gn. 1954 ORATOR (GER) gn. 1938
LORD UDO (GER) kaszt. 1971
 
UNTERWEGS (GER) kaszt. 1942
 
 
 
LADY WINDERMERE (GER) gn. 1965 WALDCANTER (GER) kaszt. 1956
BEAUTE (GER) kaszt. 1988 LIATRIS (GER) 1961
 
 
FRONTAL (FRA) gn. 1964 LE HAAR (FRA) kaszt. 1954
BLAUFICHTE (GER) kaszt. 1975
 
FAVREALE (FRA) gn. 1956
 
 
BLAUE WICKE (GER) c. gn. 1967 WORDPAM (GB) gn. 1957
BLAUKEHLCHEN (GER) gn. 1952
QUORUM (GB) s. 1954 VILMORIN (GB) s. 1943
PARYSOW (GB) kaszt. 1969
 
AKIMBO (GB) c. gn. 1947
 
 
 
PALINODE (GB) gn. 1963 PALL MALL (IRE) kaszt. 1955
CALDERON (POL) kaszt. 1983 CANZONET (GB) gn. 1958
 
 
 
TORPID (GB) gn. 1965 MATCH (FRA) c. gn. 1958
CARMEN (POL) kaszt. 1973
 
CUTTER (GB) gn. 1955
 
 
CIVITA (POL) kaszt. 1966 SOLALI (POL) kaszt. 1958
MUSKARYNA () 1993 CYRENAIKA (POL) c. gn. 1954
 
 
HABITAT (USA) gn. 1966 SIR GAYLORD (USA) c. gn. 1959
EURO STAR (IRE) s. 1972
 
LITTLE HUT (USA) gn. 1952
 
 
 
FLYING BY (GB) s. 1964 BLEEP-BLEEP (GB) gn. 1956
MUSCARI (POL) 1982 JAPHETTE (FRA) s. 1959
 
 
PAS PAROL (ROM) kaszt. 1963 RAZBEG (RUS) kaszt. 1952
MURGA (ROM) gn. 1975
 
POTCOAVA (ROM) 1958
 
 
MIOARA (ROM) 1968 GAL (ROM) 1955
MOLDA (ROM) gn. 1958