Dąbrowa

Gniada klacz ur. 26.04.2005 (14 lat)
Rasa: Pełna krew angielska
Pochodzenie: Polska
Ojciec: Enjoy Plan (USA, 1990)
Matka: Drobnostka (POL, 1999) / Saphir
Trener: koń nie zgłoszony do sezonu 2019
Właściciel: SK Iwno i J. Gęborys
Hodowca: SK Iwno
Wymiary: 157.0-180.0-19.50
Stajnia: Iwno III
Dosage: 4-1-11-0-0 (16)

DąBROWA - STATYSTYKI

sezon I II III IV V bm starty suma
2007 0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
1
(25%)
3 4 235 zł
suma 0 0 0 0 1 3 4 235 zł

DąBROWA - WYKAZ STARTÓW

data tor dystans kat. jeździec waga trener mc wygrana
27.10.2007 Warszawa 1200 m II dż. W. Szymczuk 57 J. Gęborys 9 / 9 0 zł
16.09.2007 Warszawa 1000 m II dż. S. Wasiutow 57 J. Gęborys 5 / 5 235 zł
19.08.2007 Warszawa 1200 m II dż. S. Wasiutow 56 J. Gęborys 7 / 7 0 zł
29.07.2007 Warszawa 1000 m II pr. dż. L. Reznikova-Wróblewska 55 J. Gęborys 7 / 8 0 zł

DąBROWA - RODOWÓD

                  NATIVE DANCER (USA) s. 1950 POLYNESIAN (USA) c. gn. 1942
RAISE A NATIVE (USA) kaszt. 1961
 
GEISHA (USA) s. 1943
 
 
 
RAISE YOU (USA) kaszt. 1946 CASE ACE (USA) gn. 1934
ALYDAR (USA) kaszt. 1975 LADY GLORY (USA) c. gn. 1934
 
 
 
ON-AND-ON (USA) gn. 1956 NASRULLAH (GB) gn. 1940
SWEET TOOTH (USA) gn. 1965
 
TWO LEA (USA) gn. 1946
 
 
PLUM CAKE (USA) kaszt. 1958 PONDER (USA) c. gn. 1946
ENJOY PLAN (USA) gn. 1990 REAL DELIGHT (USA) c. gn. 1949
 
 
NANTALLAH (USA) gn. 1953 NASRULLAH (GB) gn. 1940
LT. STEVENS (USA) gn. 1961
 
SHIMMER (USA) gn. 1945
 
 
 
ROUGH SHOD (GB) gn. 1944 GOLD BRIDGE (FRA) kaszt. 1929
BEL SHEBA (USA) gn. 1970 DALMARY (GB) c. gn. 1931
 
 
WAR ADMIRAL (USA) c. gn. 1934 MAN O' WAR (USA) kaszt. 1917
BELTHAZAR (USA) c. gn. 1960
 
BRUSHUP (USA) gn. 1929
 
 
BLINKING OWL (USA) c. gn. 1938 PHARAMOND (GB) c. gn. 1925
BABA KENNY (USA) c. gn. 1928
LITERAT (GER) gn. 1965 BIRKHAHN (GER) c. gn. 1945
SURUMU (GER) kaszt. 1974
 
LIS (GER) gn. 1960
 
 
 
SURAMA (GER) k. 1970 RELIANCE (FRA) c. gn. 1962
SAPHIR (GER) c. gn. 1985 SUNCOURT (GB) c. gn. 1952
 
 
 
DSCHINGIS KHAN (GER) c. gn. 1961 TAMERLANE (GB) gn. 1952
SMERALDA (GER) c. gn. 1975
 
DONNA DIANA (GER) c. gn. 1956
 
 
SAXIFRAGA (GER) c. gn. 1966 ALIZIER (FRA) gn. 1947
DROBNOSTKA (POL) 1999 SULEIKA (GER) c. gn. 1954
 
 
TURYSTA (ITY) gn. 1944 BELLINI (ITY) gn. 1937
EFFORT (POL) gn. 1964
 
SCUOLA BOLOGNESE (ITY) gn. 1934
 
 
 
ERBA (POL) gn. 1950 PILADE (ITY) kaszt. 1930
DOSTAWA (POL) gn. 1977 EFFORTA (POL) gn. 1938
 
 
MINTMASTER (GB) kaszt. 1961 COLONIST (FRA) s. 1946
DASZYNA (POL) s. 1972
 
JOYFUL CHRISTINE () kaszt. 1949
 
 
DAGMARA (POL) s. 1963 CEREMONIAL (POL) s. 1949
DARUTA (POL) gn. 1957