Salzburg

Kasztanowaty ogier ur. 04.05.2012 (6 lat)
Rasa: Pełna krew angielska
Pochodzenie: Polska
Ojciec: Exaltation (IRE, 1998)
Matka: Santalina (POL, 2007) / Roulette
Trener: koń nie zgłoszony do sezonu 2018
Właściciel: K. i M. Wolanin, M. Kozak
Hodowca: SK Widzów - A. Tyszko
Wymiary: 161.0-183.0-19.50
Stajnia: Hermes
Handikap: 65.0 (13.11.2017)  wykres
Dosage: 4-0-9-5-0 (18)

SALZBURG - STATYSTYKI

sezon I II III IV V bm starty suma
2017 1
(12.5%)
3
(37.5%)
1
(12.5%)
1
(12.5%)
1
(12.5%)
1 8 15 650 zł
2016 2
(25%)
0
(0%)
2
(25%)
1
(12.5%)
1
(12.5%)
2 8 17 250 zł
2015 3
(50%)
1
(16.67%)
2
(33.33%)
0
(0%)
0
(0%)
0 6 26 650 zł
2014 0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
2 2 0 zł
suma 6 4 5 2 2 5 24 59 550 zł

SALZBURG - WYKAZ STARTÓW

data tor dystans kat. jeździec waga trener mc wygrana
14.10.2017 Warszawa 1600 m III dż. S. Mazur 60½ M. Jodłowski 4 / 7 700 zł
01.10.2017 Warszawa 2200 m IV st. u. P. Stepakin 61½ M. Jodłowski 2 / 7 2 400 zł
03.09.2017 Warszawa 1600 m IV dż. S. Mazur 60 M. Jodłowski 1 / 8 6 000 zł
12.08.2017 Warszawa 2200 m IV dż. A. Turgaev 60 M. Jodłowski 2 / 6 2 400 zł
08.07.2017 Warszawa 1600 m IV u. M. Sommer 59 M. Jodłowski 2 / 9 2 400 zł
17.06.2017 Warszawa 1800 m III st. u. P. Stepakin 60 M. Jodłowski 3 / 8 1 400 zł
27.05.2017 Warszawa 1400 m III st. u. P. Stepakin 60 M. Jodłowski 5 / 6 350 zł
06.05.2017 Warszawa 1600 m III pr. dż. D. Pantchev 58 M. Jodłowski 6 / 9 0 zł
06.11.2016 Warszawa 1800 m II pr. dż. D. Pantchev 59 M. Jodłowski 3 / 5 1 800 zł
15.10.2016 Warszawa 1800 m III pr. dż. D. Pantchev 60 M. Jodłowski 1 / 6 7 000 zł
18.09.2016 Warszawa 2000 m III dż. S. Mazur 60 M. Jodłowski 4 / 6 700 zł
27.08.2016 Warszawa 1600 m IV dż. S. Mazur 62 M. Jodłowski 1 / 7 6 000 zł
06.08.2016 Warszawa 1800 m III dż. S. Mazur 60 M. Jodłowski 3 / 6 1 400 zł
10.07.2016 Sopot 2000 m IV dż. S. Mazur 61 M. Jodłowski 6 / 7 0 zł
29.05.2016 Warszawa 1800 m II dż. S. Mazur 60 M. Jodłowski 6 / 8 0 zł
30.04.2016 Warszawa 2000 m III dż. S. Mazur 61 M. Jodłowski 5 / 7 350 zł
24.10.2015 Warszawa 2000 m III dż. A. Turgaev 58 M. Jodłowski 1 / 9 7 000 zł
13.09.2015 Warszawa 1800 m II dż. S. Mazur 58½ M. Jodłowski 3 / 5 1 800 zł
08.08.2015 Warszawa 1800 m III st. u. K. Kamińska 55½ M. Jodłowski 3 / 8 1 050 zł
05.07.2015 Warszawa 1800 m III dż. S. Mazur 63½ M. Jodłowski 2 / 10 2 800 zł
06.06.2015 Warszawa 1800 m III dż. T. O'Shea 57 M. Jodłowski 1 / 8 7 000 zł
10.05.2015 Warszawa 1600 m III dż. S. Mazur 53½ M. Jodłowski 1 / 7 7 000 zł
22.11.2014 Warszawa 1400 m II dż. V. Popov 58 M. Jodłowski 6 / 8 0 zł
10.11.2014 Warszawa 1000 m II dż. M. Srnec 57 M. Jodłowski 6 / 7 0 zł

SALZBURG - RODOWÓD

                  RED GOD (USA) kaszt. 1954 NASRULLAH (GB) gn. 1940
BLUSHING GROOM (FRA) kaszt. 1974
 
SPRING RUN (USA) gn. 1948
 
 
 
RUNAWAY BRIDE (GB) gn. 1962 WILD RISK (FRA) gn. 1940
RAINBOW QUEST (USA) gn. 1981 AIMEE (GB) gn. 1957
 
 
 
HERBAGER (FRA) gn. 1956 VANDALE (FRA) gn. 1943
I WILL FOLLOW (USA) gn. 1975
 
FLAGETTE (FRA) kaszt. 1951
 
 
WHERE YOU LEAD (USA) kaszt. 1970 RAISE A NATIVE (USA) kaszt. 1961
EXALTATION (IRE) kaszt. 1998 NOBLESSE (FRA) kaszt. 1960
 
 
SHARPEN UP (GB) kaszt. 1969 ATAN (USA) kaszt. 1961
KRIS (GB) kaszt. 1976
 
ROCCHETTA (GB) kaszt. 1961
 
 
 
DOUBLY SURE (GB) gn. 1971 RELIANCE (FRA) c. gn. 1962
CARNIVAL SPIRIT (GB) kaszt. 1986 SOFT ANGELS (GB) kaszt. 1963
 
 
WELSH PAGEANT (FRA) gn. 1966 TUDOR MELODY (GB) c. gn. 1956
FIESTA FUN (GB) c. gn. 1978
 
PICTURE LIGHT (FRA) gn. 1954
 
 
ANTIGUA (GB) kaszt. 1958 HYPERION (GB) kaszt. 1930
NASSAU (GB) gn. 1947
MR. PROSPECTOR (USA) gn. 1970 RAISE A NATIVE (USA) kaszt. 1961
MACHIAVELLIAN (USA) c. gn. 1987
 
GOLD DIGGER (USA) gn. 1962
 
 
 
COUP DE FOLIE (USA) gn. 1982 HALO (USA) c. gn. 1969
ROULETTE (GB) gn. 1994 RAISE THE STANDARD (CAN) gn. 1978
 
 
 
STORM BIRD (CAN) gn. 1978 NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961
RIMSH (USA) gn. 1985
 
SOUTH OCEAN (CAN) gn. 1967
 
 
CAREFULLY HIDDEN (USA) gn. 1979 CARO (IRE) s. 1967
SANTALINA (POL) gn. 2007 TREASURE CHEST (USA) gn. 1962
 
 
CONOR PASS (IRE) gn. 1970 TIEPOLO (GB) c. gn. 1964
DIXIELAND (POL) gn. 1977
 
WINDFIELD LILY (GB) gn. 1962
 
 
 
DOSTOJNA (POL) kaszt. 1964 DORPAT (POL) kaszt. 1950
SANTA ANA SL (POL) 1998 DORQUINA (POL) gn. 1955
 
 
FIVE STAR CAMP (USA) gn. 1985 DEPUTY MINISTER (CAN) gn. 1979
SOCORA (POL) 1991
 
HAVE A NICE (USA) gn. 1977
 
 
SONORA (POL) c. gn. 1979 DAKOTA (IRE) c. gn. 1971
SERBIA (POL) gn. 1970