Argon

Ciemnogniady ogier ur. 27.01.2004
Rasa: Wielkopolska
Pochodzenie: Polska
Ojciec: Sexman
Matka: Arba / Arion
Trener: koń nie zgłoszony do sezonu 2019
Właściciel: SK Racot
Hodowca: SK Racot
Wymiary: 164.0-184.0-20.75
Stajnia: Racot

ARGON - STATYSTYKI

sezon I II III IV V bm starty suma
2007 1
(33.33%)
0
(0%)
0
(0%)
2
(66.67%)
0
(0%)
0 3 3 000 zł
suma 1 0 0 2 0 0 3 3 000 zł

ARGON - WYKAZ STARTÓW

data tor dystans kat. jeździec waga trener mc wygrana
24.06.2007 Wrocław 2400 m I u. A. Wyszyńska 57 J. Pochwatka 4 / 8 300 zł
13.05.2007 Wrocław 2000 m I u. K. Dynarowska 55 J. Pochwatka 4 / 6 300 zł
15.04.2007 Wrocław 1600 m II dż. S. Wasiutow 59 J. Pochwatka 1 / 7 2 400 zł

ARGON - RODOWÓD

                  NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961 NEARCTIC (ITY) sk. gn. 1954
DANZING (USA) sk. gn. 1977
 
NATALMA (USA) gn. 1957
 
 
 
PAS DE NOM (USA) sk. gn. 1968 ADMIRAL'S VOYAGE (USA) sk. gn. 1959
GRAF (USA) gn. 1987 PETITIONER (GB) gn. 1952
 
 
 
BEST TURN (USA) sk. gn. 1966 TURN-TO (USA) gn. 1951
MICHELLE MON AMOUR (USA) gn. 1979
 
SWEET CLEMENTINE (USA) gn. 1960
 
 
COXSWAIN'S MEG (USA) gn. 1970 SAILOR (USA) kaszt. 1952
SEXMAN (POL) c. gn. 1993 DASH'N HOME (USA) gn. 1962
 
 
VAL DE LOIR (FRA) gn. 1959 VIEUX MANIOR (FRA) gn. 1947
BEAUVALLON (FRA) gn. 1971
 
VALI (FRA) c. gn. 1954
 
 
 
BELLA CARLOTTA (FRA) gn. 1966 CHARLOTTES VILLE (GB) gn. 1957
SEXONIA (POL) gn. 1983 TORBELLA III (FRA) c. gn. 1955
 
 
AQUINO (FRA) gn. 1948 TORNADO (FRA) gn. 1939
SEXBOMBA (POL) gn. 1970
 
APULIA (FRA) gn. 1931
 
 
SEKUNDA (POL) gn. 1963 SURMACZ (POL) gn. 1954
SORBONA (POL) kaszt. 1952
TRAUM (GER) c. gn. 1939 TYRAN (GER) gn. 1931
POPRAD (POL) gn. 1961
 
ALLMENDE (GER) c. gn. 1928
 
 
 
POPRAWKA (RUS) k. 1950 PILGRIM (GER) k. 1944
ARION (POL) gn. 1980 POLANA (GER) k. 1944
 
 
 
DZIĘGIEL (POL) kaszt. 1957 SZCZECIN (GB) gn. 1946
ARAGONIA (POL) kaszt. 1964
 
DZIEWANNA (POL) kaszt. 1950
 
 
ARKTYKA (POL) kaszt. 1956 CELSIUS (GER) kaszt. 1943
ARBA (POL) kaszt. 1994 ARIZONA (GER) gn. 1935
 
 
AZAN (POL) gn. 1960 DORPAD (POL) kaszt. 1950
KOS (POL) kaszt. 1973
 
AZANIA (POL) gn. 1953
 
 
 
KOSAKA (POL) kaszt. 1966 ORKAN II (POL) kaszt. 1948
ARUBA (POL) kaszt. 1982 KOSTKA (POL) kaszt. 1949
 
 
ANDRUT (POL) s. 1967 NEGATIW (RUS) s. 1945
ADA (POL) kaszt. 1977
 
ANDORRA (POL) gn. 1961
 
 
ADWA (POL) kaszt. 1967 NEMROD (POL) gn. 1961
ADELKA (POL) kaszt. 1956