Next

Ciemnogniady ogier ur. 2003
Rasa: Pełna krew angielska
Pochodzenie: Polska
Ojciec: Fourth of June (USA, 1991)
Matka: Nexia (POL, 1996) / Who Knows
Trener: koń nie zgłoszony do sezonu 2019
Właściciel: Damis
Hodowca: Damis BT
Wymiary: 163.0-181.0-19.50
Stajnia: Damis
Handikap: 66.5 (12.11.2007)  wykres
Dosage: 5-0-5-0-0 (10)

NEXT - STATYSTYKI

sezon I II III IV V bm starty suma
2007 2
(28.57%)
1
(14.29%)
2
(28.57%)
1
(14.29%)
1
(14.29%)
0 7 9 200 zł
2006 1
(25%)
0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
3 4 1 800 zł
suma 3 1 2 1 1 3 11 11 000 zł

NEXT - WYKAZ STARTÓW

data tor dystans kat. jeździec waga trener mc wygrana
04.11.2007 Warszawa 1200 m III dż. A. Turgaev 60 K. Ziemiański 1 / 9 3 200 zł
22.09.2007 Warszawa 1400 m III dż. A. Turgaev 56½ K. Ziemiański 1 / 6 3 200 zł
02.09.2007 Warszawa 1800 m IV dż. S. Wasiutow 60 K. Ziemiański 4 / 10 240 zł
29.07.2007 Warszawa 1600 m IV dż. S. Wasiutow 60 K. Ziemiański 3 / 7 480 zł
17.06.2007 Warszawa 1200 m III dż. S. Wasiutow 60 K. Ziemiański 2 / 7 1 280 zł
19.05.2007 Warszawa 1600 m III dż. S. Wasiutow 60 K. Ziemiański 3 / 7 640 zł
29.04.2007 Warszawa 1600 m III pr. dż. K. Gembicka 58 K. Ziemiański 5 / 7 160 zł
21.10.2006 Warszawa 2000 m III dż. S. Wasiutow 59 K. Ziemiański 6 / 7 0 zł
07.10.2006 Warszawa 1400 m IV dż. S. Wasiutow 58 K. Ziemiański 1 / 7 1 800 zł
22.09.2006 Warszawa 1800 m III dż. S. Wasiutow 59 K. Ziemiański 8 / 9 0 zł
27.08.2006 Warszawa 1600 m III dż. S. Wasiutow 59 K. Ziemiański 5 / 9 0 zł

NEXT - RODOWÓD

                  RAISE A NATIVE (USA) kaszt. 1961 NATIVE DANCER (USA) s. 1950
MR. PROSPECTOR (USA) gn. 1970
 
RAISE YOU (USA) kaszt. 1946
 
 
 
GOLD DIGGER (USA) gn. 1962 NASHUA (USA) gn. 1952
MISWAKI (USA) kaszt. 1978 SEQUENCE (USA) c. gn. 1946
 
 
 
BUCKPASSER (USA) gn. 1963 TOM FOOL (USA) gn. 1949
HOPESPRINGSETERNAL (USA) kaszt. 1971
 
BUSANDA (USA) k. 1947
 
 
ROSE BOWER (USA) kaszt. 1958 PRINCEQUILLO (IRE) gn. 1940
FOURTH OF JUNE (USA) kaszt. 1991 LEA LANE (USA) gn. 1952
 
 
GREAT NEPHEW (GB) c. gn. 1963 HONEYWAY (GB) c. gn. 1941
GOOD TIMES (ITY) gn. 1976
 
SYBIL'S NIECE (GB) kaszt. 1951
 
 
 
NEVER ANGEL (GB) gn. 1967 NEVER SAY DIE (USA) kaszt. 1951
PICNICING (USA) kaszt. 1984 LOS ANGELES (GB) c. gn. 1959
 
 
REFORM (GB) gn. 1964 PALL MALL (IRE) kaszt. 1955
MRS. MOSS (GB) kaszt. 1969
 
COUNTRY HOUSE (GB) gn. 1955
 
 
GOLDEN PLATE (GB) kaszt. 1964 WHISTLER (GB) kaszt. 1950
GOOD AS GOLD (GB) kaszt. 1955
IN REALITY (USA) gn. 1964 INTENTIONALLY (USA) k. 1956
KNOWN FACT (USA) k. 1977
 
MY DEAR GIRL (USA) kaszt. 1957
 
 
 
TAMERETT (USA) c. gn. 1962 TIM TAM (USA) gn. 1955
WHO KNOWS (IRE) c. gn. 1984 MIXED MARRIAGE (GB) gn. 1952
 
 
 
BOLD HITTER (USA) c. gn. 1966 BOLD RULER (USA) c. gn. 1954
HAPPY KIN (USA) gn. 1975
 
BATTER UP (USA) c. gn. 1959
 
 
GAY NIECE (USA) gn. 1968 SIR GAYLORD (USA) c. gn. 1959
NEXIA (POL) k. 1996 GREAT NIECE (GB) kaszt. 1956
 
 
STUPENDOUS (USA) c. gn. 1963 BOLD RULER (USA) c. gn. 1954
DAKOTA (IRE) c. gn. 1971
 
MAGNETO (USA) c. gn. 1953
 
 
 
ARDNEASKEN (GB) c. gn. 1964 RIGHT ROYAL (FRA) c. gn. 1958
NEMEZIA (POL) k. 1986 ALICE DELYSIA (GB) kaszt. 1956
 
 
FREEFOOT (GB) gn. 1970 RELKO (FRA) gn. 1960
NURSJA (POL) c. gn. 1980
 
CLOSE UP (GB) c. gn. 1958
 
 
NAPAJEDLA (POL) c. gn. 1974 MEHARI (FRA) gn. 1963
NICEA (POL) gn. 1967