Jansen

Gniady ogier ur. 2008 (10 lat)
Rasa: Pełna krew angielska
Pochodzenie: Polska
Ojciec: Tempelwächter (GER, 1994)
Matka: Juvenia (2004) / Fourth of June
Trener: W. Olkowski
Właściciel: W. i R. Sokołowscy, B. Olkowska160
Hodowca: SK Golejewko
Wymiary: 160.0-179.0-19.50
Stajnia: Esperance II
Handikap: 51.5 (23.04.2018)  wykres
Dosage: 1-0-1-0-0 (2)

JANSEN - STATYSTYKI

sezon I II III IV V bm starty suma
2018 0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
1 1 0 zł
2017 0
(0%)
1
(10%)
1
(10%)
1
(10%)
2
(20%)
5 10 5 000 zł
2016 0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
1
(50%)
1 2 300 zł
2015 0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
1
(20%)
4 5 300 zł
2014 1
(12.5%)
0
(0%)
1
(12.5%)
2
(25%)
1
(12.5%)
3 8 8 220 zł
2013 1
(11.11%)
0
(0%)
2
(22.22%)
2
(22.22%)
2
(22.22%)
2 9 11 810 zł
2012 1
(10%)
1
(10%)
3
(30%)
0
(0%)
3
(30%)
2 10 6 750 zł
2011 1
(12.5%)
2
(25%)
2
(25%)
0
(0%)
2
(25%)
1 8 10 950 zł
2010 1
(33.33%)
0
(0%)
1
(33.33%)
0
(0%)
0
(0%)
1 3 6 600 zł
suma 5 4 10 5 12 20 56 49 930 zł

JANSEN - WYKAZ STARTÓW

data tor dystans kat. jeździec waga trener mc wygrana
06.05.2018 Warszawa 1800 m III u. M. Nikonorow 56 W. Olkowski 7 / 7 0 zł
29.10.2017 Warszawa 1800 m IV dż. M. Abik 56½ W. Olkowski 9 / 9 0 zł
15.10.2017 Warszawa 1800 m IV dż. S. Mazur 60 W. Olkowski 5 / 7 300 zł
24.09.2017 Warszawa 1600 m IV dż. T. Lukašek 56 W. Olkowski 5 / 6 300 zł
26.08.2017 Warszawa 1800 m IV dż. M. Abik 52½ W. Olkowski 6 / 7 0 zł
12.08.2017 Warszawa 2200 m IV dż. M. Srnec 60 W. Olkowski 4 / 6 600 zł
30.07.2017 Warszawa 1800 m IV dż. S. Mazur 56 W. Olkowski 2 / 7 2 400 zł
08.07.2017 Warszawa 1600 m IV u. M. Nikonorow 58 W. Olkowski 8 / 9 0 zł
17.06.2017 Warszawa 1800 m III u. M. Nikonorow 58 W. Olkowski 7 / 8 0 zł
27.05.2017 Warszawa 1600 m III dż. T. Lukašek 56½ W. Olkowski 7 / 7 0 zł
07.05.2017 Warszawa 1800 m III dż. S. Mazur 55 W. Olkowski 3 / 6 1 400 zł
27.11.2016 Warszawa 1800 m IV dż. M. Abik 61 W. Olkowski 5 / 10 300 zł
12.11.2016 Warszawa 1600 m IV u. M. Nikonorow 57 W. Olkowski 7 / 7 0 zł
22.11.2015 Warszawa 1400 m IV dż. T. Lukašek 61 W. Olkowski 12 / 13 0 zł
15.11.2015 Warszawa 1800 m IV dż. T. Lukašek 56 W. Olkowski 5 / 11 300 zł
08.08.2015 Warszawa 1800 m IV u. M. Sommer 56 W. Olkowski 9 / 9 0 zł
25.07.2015 Warszawa 1800 m IV dż. T. Lukašek 60 W. Olkowski 11 / 11 0 zł
24.05.2015 Warszawa 1600 m III dż. M. Srnec 62½ W. Olkowski 6 / 7 0 zł
23.11.2014 Warszawa 2000 m III dż. S. Wasiutow 59 W. Olkowski 6 / 11 0 zł
26.10.2014 Warszawa 2000 m IV dż. M. Srnec 61 W. Olkowski 1 / 9 5 600 zł
27.09.2014 Warszawa 1800 m IV u. K. Kamińska 59 W. Olkowski 5 / 7 280 zł
30.08.2014 Warszawa 1800 m IV dż. S. Mazur 60 W. Olkowski 4 / 8 560 zł
02.08.2014 Warszawa 1600 m IV dż. S. Mazur 60 W. Olkowski 3 / 8 1 120 zł
29.06.2014 Warszawa 2000 m III k. dż. A. Mazurkiewicz 59 W. Olkowski 8 / 8 0 zł
08.06.2014 Warszawa 1600 m III pr. dż. D. Pantchev 58 W. Olkowski 10 / 11 0 zł
10.05.2014 Warszawa 2000 m III k. dż. S. Mura 60 W. Olkowski 4 / 6 660 zł
16.11.2013 Warszawa 1800 m III dż. S. Mazur 61 W. Olkowski 4 / 7 660 zł
09.11.2013 Warszawa 1800 m IV dż. S. Mazur 62 W. Olkowski 3 / 8 1 120 zł
02.11.2013 Warszawa 1800 m IV dż. S. Mazur 62 W. Olkowski 5 / 8 280 zł
15.09.2013 Warszawa 2000 m III k. dż. S. Mura 60 W. Olkowski 3 / 7 1 320 zł
17.08.2013 Warszawa 2200 m IV k. dż. S. Mura 61 W. Olkowski 5 / 7 280 zł
04.08.2013 Warszawa 1800 m III k. dż. S. Mazur 59 W. Olkowski 6 / 7 0 zł
15.06.2013 Warszawa 1800 m II k. dż. S. Mazur 59 W. Olkowski 7 / 7 0 zł
11.05.2013 Warszawa 2000 m III dż. A. Turgaev 60 W. Olkowski 1 / 9 6 600 zł
27.04.2013 Warszawa 1800 m I pr. dż. A. Mazurkiewicz 53½ W. Olkowski 4 / 10 1 550 zł
17.11.2012 Warszawa 1800 m IV dż. S. Wasiutow 61 W. Olkowski 1 / 10 3 000 zł
10.11.2012 Warszawa 1800 m IV dż. S. Wasiutow 61 W. Olkowski 5 / 9 150 zł
14.10.2012 Warszawa 1600 m IV u. L. Grigoreva 59 W. Olkowski 3 / 6 600 zł
23.09.2012 Warszawa 1600 m IV dż. P. Krowicki 60 W. Olkowski 3 / 6 600 zł
02.09.2012 Warszawa 1800 m IV dż. P. Krowicki 60 W. Olkowski 2 / 7 1 200 zł
12.08.2012 Warszawa 2000 m IV dż. P. Krowicki 60 W. Olkowski 6 / 9 0 zł
21.07.2012 Warszawa 1800 m IV u. L. Grigoreva 59 W. Olkowski 8 / 10 0 zł
10.06.2012 Warszawa 2400 m III dż. P. Krowicki 60 W. Olkowski 5 / 11 200 zł
20.05.2012 Warszawa 2200 m III dż. P. Krowicki 60 W. Olkowski 3 / 9 800 zł
21.04.2012 Warszawa 1800 m III dż. P. Krowicki 60 W. Olkowski 5 / 7 200 zł
27.11.2011 Warszawa 2000 m I dż. P. Krowicki 56 W. Olkowski 3 / 12 1 400 zł
05.11.2011 Warszawa 1800 m II dż. A. Reznikov 59½ W. Olkowski 3 / 7 1 040 zł
23.10.2011 Warszawa 2000 m III dż. A. Reznikov 60 W. Olkowski 2 / 7 1 560 zł
04.09.2011 Warszawa 2400 m I dż. A. Turgaev 54 W. Olkowski 5 / 5 350 zł
03.07.2011 Warszawa 2400 m G3 A dż. V. Popov 59 W. Olkowski 11 / 17 0 zł
05.06.2011 Warszawa 2200 m I dż. V. Popov 56 W. Olkowski 5 / 8 300 zł
14.05.2011 Warszawa 2000 m III dż. V. Popov 60 W. Olkowski 1 / 8 3 900 zł
17.04.2011 Warszawa 1600 m I dż. V. Popov 54 W. Olkowski 2 / 7 2 400 zł
27.11.2010 Warszawa 1400 m II dż. V. Popov 58 W. Olkowski 1 / 8 5 500 zł
14.11.2010 Warszawa 1200 m II dż. V. Popov 57 W. Olkowski 6 / 10 0 zł
16.10.2010 Warszawa 1000 m II dż. V. Popov 57 W. Olkowski 3 / 8 1 100 zł

JANSEN - RODOWÓD

                  LITERAT (GER) gn. 1965 BIRKHAHN (GER) gn. 1945
SURUMU (GER) kaszt. 1974
 
LIS (GER) gn. 1960
 
 
 
SURAMA (GER) k. 1970 RELIANCE (FRA) gn. 1962
ACATENANGO (GER) kaszt. 1982 SUNCOURT (GB) c. gn. 1952
 
 
 
AGGRESSOR (GB) gn. 1955 COMBAT (GB) c. gn. 1944
AGGRAVATE (GB) gn. 1966
 
PHAETONIA (GB) kaszt. 1945
 
 
RAVEN LOCKS (GB) k. 1945 MR JINKS (GB) s. 1926
TEMPELWACHTER (GER) c. gn. 1994 GENTLEMEN'S RELISH (GB) c. gn. 1926
 
 
DSCHINGIS KHAN (GER) c. gn. 1961 TAMERLANE (GB) c. gn. 1952
KONIGSSTUHL (GER) c. gn. 1976
 
DONNA DIANA (GER) c. gn. 1956
 
 
 
KONIGSKRONUNG (GER) c. gn. 1965 TIEPOLETTO (FRA) c. gn. 1956
TEMPELWACHE (GER) gn. 1989 KRONUNG (GER) c. gn. 1957
 
 
KAISERADLER (GER) c. gn. 1957 NEBELWERFER (GER) c. gn. 1944
TANNENPRINZESSIN (GER) c. gn. 1976
 
KAISERWURDE (GER) s. 1945
 
 
TANNE (GER) gn. 1964 ORSINI (GER) k. 1954
TANNHALDE (GER) c. gn. 1957
MR. PROSPECTOR (USA) gn. 1970 RAISE A NATIVE (USA) kaszt. 1961
MISWAKI (USA) kaszt. 1978
 
GOLD DIGGER (USA) gn. 1962
 
 
 
HOPESPRINGSETERNAL (USA) kaszt. 1971 BUCKPASSER (USA) gn. 1963
FOURTH OF JUNE (USA) kaszt. 1991 ROSE BOWER (USA) kaszt. 1958
 
 
 
GOOD TIMES (ITY) gn. 1976 GREAT NEPHEW (GB) c. gn. 1963
PICNICING (USA) kaszt. 1984
 
NEVER ANGEL (GB) gn. 1967
 
 
MRS. MOSS (GB) kaszt. 1969 REFORM (GB) gn. 1964
JUVENIA () 2004 GOLDEN PLATE (GB) kaszt. 1964
 
 
CAERLEON (USA) gn. 1980 NIJINSKY (CAN) gn. 1967
DON CORLEONE (GB) k. 1992
 
FORESEER (USA) c. gn. 1969
 
 
 
DANCE BY NIGHT (GB) kaszt. 1982 NORTHFIELDS (USA) kaszt. 1968
JALOUSIE (POL) 1999 ELVINA (FRA) s. 1975
 
 
WINDS OF LIGHT (USA) gn. 1983 MAJESTIC LIGHT (USA) gn. 1973
JESIENNA ROZA (POL) gn. 1990
 
DANCING DETENTE (USA) gn. 1973
 
 
JESIENNA NOC (POL) c. gn. 1984 CONOR PASS (IRE) c. gn. 1970
JESIEN (POL) c. gn. 1972