Ciernik

Kasztanowaty ogier ur. 1999
Rasa: Pełna krew angielska
Pochodzenie: Polska
Ojciec: Enjoy Plan (USA, 1990)
Matka: Cieniawa (1989) / Beauvallon
Trener: koń nie zgłoszony do sezonu 2019
Właściciel: M. Solberg
Hodowca: SK Stubno
Wymiary: 162.0-185.0-20.00
Stajnia: Sullington
Handikap: 70.0 (25.09.2006)  wykres
Dosage: 4-1-13-0-0 (18)

CIERNIK - STATYSTYKI

sezon I II III IV V bm starty suma
2005 2
(28.57%)
0
(0%)
1
(14.29%)
2
(28.57%)
0
(0%)
2 7 4 780 zł
2004 2
(28.57%)
0
(0%)
1
(14.29%)
2
(28.57%)
0
(0%)
2 7 11 520 zł
2003 0
(0%)
1
(33.33%)
0
(0%)
1
(33.33%)
0
(0%)
1 3 1 400 zł
2002 2
(22.22%)
1
(11.11%)
1
(11.11%)
3
(33.33%)
0
(0%)
2 9 10 850 zł
suma 6 2 3 8 0 7 26 28 550 zł

CIERNIK - WYKAZ STARTÓW

data tor dystans kat. jeździec waga trener mc wygrana
28.09.2005 Warszawa 1600 m III dż. A. Reznikov 60 I. Wróblewska 3 / 6 420 zł
24.08.2005 Warszawa 1800 m IV dż. A. Reznikov 62 I. Wróblewska 1 / 5 1 800 zł
13.08.2005 Warszawa 2000 m IV st. u. S. Georgiev 61 I. Wróblewska 4 / 6 180 zł
30.07.2005 Warszawa 1600 m II dż. J. Ochocki 56 I. Wróblewska 4 / 6 280 zł
02.07.2005 Warszawa 3800 m płoty am. u. M. Solberg 71 I. Wróblewska 7 / 10 0 zł
26.06.2005 Warszawa 1600 m III dż. A. Reznikov 60 I. Wróblewska 1 / 8 2 100 zł
11.06.2005 Warszawa 1600 m III u. L. Reznikova-Wróblewska 56 I. Wróblewska 5 / 8 0 zł
27.11.2004 Warszawa 1800 m IV dż. A. Reznikov 61 I. Wróblewska 1 / 8 1 800 zł
13.11.2004 Warszawa 2800 m płoty u. A. Czopyk 70 I. Wróblewska 6 / 9 0 zł
17.10.2004 Warszawa 3200 m płoty u. A. Czopyk 69 I. Wróblewska 1 / 6 9 000 zł
25.09.2004 Warszawa 2000 m IV dż. P. Słobodzian 60 I. Wróblewska 7 / 8 0 zł
08.09.2004 Warszawa 2000 m IV dż. A. Reznikov 60 I. Wróblewska 3 / 6 360 zł
28.08.2004 Warszawa 1600 m IV u. K. Gembicka 56 I. Wróblewska 4 / 7 180 zł
14.08.2004 Warszawa 1600 m IV u. K. Gembicka 56 I. Wróblewska 4 / 8 180 zł
23.07.2003 Warszawa 1600 m IV am. u. M. Solberg 62½ G. W. Wróblewski 2 / 7 960 zł
06.07.2003 Warszawa 2000 m II st. u. A. Reznikov 55 G. W. Wróblewski 4 / 6 440 zł
14.06.2003 Warszawa 1800 m I k. dż. Michał Romanowski 49½ G. W. Wróblewski 5 / 6 0 zł
28.09.2002 Warszawa 2800 m płoty k. dż. Z. Lica 66 G. W. Wróblewski 4 / 8 660 zł
08.09.2002 Warszawa 2400 m płoty k. dż. Z. Lica 65 G. W. Wróblewski 1 / 7 4 500 zł
18.08.2002 Sopot 2400 m płoty dż. R. G.-Panczew 64 G. W. Wróblewski 2 / 7 1 880 zł
07.08.2002 Warszawa 1800 m IV pr. dż. V. Popov 56 G. W. Wróblewski 1 / 7 2 400 zł
27.07.2002 Warszawa 2600 m płoty st. u. Joanna Patejuk 62 G. W. Wróblewski 4 / 9 450 zł
06.07.2002 Warszawa 2600 m płoty dż. J. Feodossiadi 64 G. W. Wróblewski 7 / 10 0 zł
15.06.2002 Warszawa 2000 m II k. dż. K. Kozłowska 56 G. W. Wróblewski 6 / 7 0 zł
19.05.2002 Warszawa 1600 m III dż. E. Zahariev 59 G. W. Wróblewski 4 / 8 320 zł
27.04.2002 Warszawa 1400 m III u. E. Zydor 55 G. W. Wróblewski 3 / 6 640 zł

CIERNIK - RODOWÓD

                  NATIVE DANCER (USA) s. 1950 POLYNESIAN (USA) c. gn. 1942
RAISE A NATIVE (USA) kaszt. 1961
 
GEISHA (USA) s. 1943
 
 
 
RAISE YOU (USA) kaszt. 1946 CASE ACE (USA) gn. 1934
ALYDAR (USA) kaszt. 1975 LADY GLORY (USA) c. gn. 1934
 
 
 
ON-AND-ON (USA) gn. 1956 NASRULLAH (GB) gn. 1940
SWEET TOOTH (USA) gn. 1965
 
TWO LEA (USA) gn. 1946
 
 
PLUM CAKE (USA) kaszt. 1958 PONDER (USA) c. gn. 1946
ENJOY PLAN (USA) gn. 1990 REAL DELIGHT (USA) c. gn. 1949
 
 
NANTALLAH (USA) gn. 1953 NASRULLAH (GB) gn. 1940
LT. STEVENS (USA) gn. 1961
 
SHIMMER (USA) gn. 1945
 
 
 
ROUGH SHOD (GB) gn. 1944 GOLD BRIDGE (FRA) kaszt. 1929
BEL SHEBA (USA) gn. 1970 DALMARY (GB) c. gn. 1931
 
 
WAR ADMIRAL (USA) c. gn. 1934 MAN O' WAR (USA) kaszt. 1917
BELTHAZAR (USA) c. gn. 1960
 
BRUSHUP (USA) gn. 1929
 
 
BLINKING OWL (USA) c. gn. 1938 PHARAMOND (GB) c. gn. 1925
BABA KENNY (USA) c. gn. 1928
VIEUX MANOIR (FRA) gn. 1947 BRANTOME (FRA) gn. 1931
VAL DE LOIR (FRA) gn. 1959
 
VIEILLE MAISON (FRA) gn. 1936
 
 
 
VALI (FRA) c. gn. 1954 SUNNY BOY (FRA) gn. 1944
BEAUVALLON (FRA) gn. 1971 HER SLIPPER (GB) gn. 1936
 
 
 
CHARLOTTESVILLE (GB) gn. 1957 PRINCE CHEVALIER (FRA) gn. 1943
BELLA CARLOTTA (FRA) gn. 1966
 
NOORANI (GB) kaszt. 1950
 
 
TORBELLA (FRA) c. gn. 1955 TORNADO (FRA) gn. 1939
CIENIAWA () 1989 DJEBELLICA (FRA) kaszt. 1948
 
 
LAVANDIN (FRA) gn. 1953 VERSO (FRA) gn. 1940
MEHARI (FRA) gn. 1963
 
LAVANDE (FRA) gn. 1936
 
 
 
EOS (GB) c. gn. 1946 SOLFERINO (GB) gn. 1940
CISZA (POL) kaszt. 1983 ORMEL () kaszt. 1940
 
 
MINTMASTER (GB) kaszt. 1961 COLONIST (FRA) s. 1946
CIERLICA (POL) gn. 1972
 
JOYFUL CHRISTINE () kaszt. 1949
 
 
CERKARIA (POL) gn. 1966 TUNY (GB) gn. 1959
CALIZNA () 1961