Tankredi

Ciemnogniada klacz ur. 15.04.2012 (6 lat)
Rasa: Pełna krew angielska
Pochodzenie: Polska
Ojciec: Cloword (IRE, 2003)
Matka: Turbulencja (POL, 1993) / Who Knows
Trener: E. Porębna
Właściciel: E. Porębna
Hodowca: E. Porebna
Wymiary: 156.0-182.0-18.00
Stajnia: EM-EKO.CZ
Handikap: 61.5 (23.04.2018)  wykres
Dosage: 2-1-7-0-0 (10)

TANKREDI - STATYSTYKI

sezon I II III IV V bm starty suma
2017 1
(12.5%)
1
(12.5%)
1
(12.5%)
3
(37.5%)
0
(0%)
2 8 11 260 zł
2016 0
(0%)
1
(20%)
1
(20%)
0
(0%)
2
(40%)
1 5 5 050 zł
2015 3
(37.5%)
2
(25%)
0
(0%)
1
(12.5%)
0
(0%)
2 8 28 100 zł
2014 0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
1 1 0 zł
suma 4 4 2 4 2 6 22 44 410 zł

TANKREDI - WYKAZ STARTÓW

data tor dystans kat. jeździec waga trener mc wygrana
30.09.2017 Warszawa 1600 m II dż. D. Petryakov 55 E. Porębna 8 / 8 0 zł
24.09.2017 Warszawa 1200 m III dż. D. Petryakov 62 E. Porębna 11 / 13 0 zł
03.09.2017 Drezno 1200 m dż. T. Scardino 57 E. Porębna 1 / 5 8 821 zł*
13.08.2017 Wrocław 1600 m IV dż. D. Petryakov 58 E. Porębna 1 / 9 5 000 zł
22.07.2017 Sopot 1600 m III dż. D. Petryakov 55 E. Porębna 4 / 7 700 zł
15.07.2017 Sopot 1400 m IV dż. D. Petryakov 59 E. Porębna 3 / 8 1 200 zł
18.06.2017 Wrocław 1600 m III dż. D. Petryakov 58 E. Porębna 2 / 9 2 440 zł
20.05.2017 Warszawa 1600 m III dż. D. Petryakov 58 E. Porębna 4 / 7 700 zł
07.05.2017 Wrocław 1600 m III dż. D. Petryakov 58 E. Porębna 4 / 6 1 220 zł
18.09.2016 Warszawa 1400 m IV dż. T. Lukašek 62 E. Porębna 5 / 7 300 zł
04.09.2016 Wrocław 1400 m III st. u. N. Petrlík 59 E. Porębna 3 / 7 2 000 zł
13.08.2016 Warszawa 1300 m IV dż. T. Lukašek 62 E. Porębna 2 / 7 2 400 zł
30.07.2016 Warszawa 1300 m III pr. dż. D. Pantchev 57 E. Porębna 5 / 8 350 zł
02.07.2016 Warszawa 1600 m II dż. S. Mazur 59½ E. Porębna 7 / 8 0 zł
25.10.2015 Warszawa 1300 m L A dż. P. Krowicki 60 E. Porębna 7 / 8 0 zł
19.09.2015 Warszawa 1200 m III dż. T. Lukašek 61 E. Porębna 1 / 7 7 000 zł
29.08.2015 Warszawa 1200 m III k. dż. M. Abik 57 E. Porębna 1 / 9 7 000 zł
16.08.2015 Warszawa 1400 m III pr. dż. M. Abik 58 E. Porębna 2 / 7 2 800 zł
25.07.2015 Warszawa 1200 m III pr. dż. M. Abik 58 E. Porębna 4 / 7 700 zł
28.06.2015 Warszawa 1400 m II dż. S. Mazur 58 E. Porębna 2 / 7 3 600 zł
16.05.2015 Warszawa 1600 m L A dż. S. Mura 59 E. Porębna 7 / 8 0 zł
19.04.2015 Warszawa 1300 m III k. dż. M. Mach 59 E. Porębna 1 / 7 7 000 zł
23.11.2014 Warszawa 1300 m II k. dż. B. Murzabayev 58 E. Porębna 7 / 11 0 zł

TANKREDI - RODOWÓD

                  NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961 NEARCTIC (CAN) c. gn. 1954
NUREYEV (USA) gn. 1977
 
NATALMA (USA) gn. 1957
 
 
 
SPECIAL (USA) gn. 1969 FORLI (ARG) kaszt. 1963
SPINNING WORLD (USA) kaszt. 1993 THONG (USA) gn. 1964
 
 
 
RIVERMAN (USA) c. gn. 1969 NEVER BEND (USA) c. gn. 1960
IMPERFECT CIRCLE (USA) c. gn. 1988
 
RIVER LADY (USA) gn. 1963
 
 
AVIANCE (IRE) kaszt. 1982 NORTHFIELDS (USA) kaszt. 1968
CLOWORD (IRE) gn. 2003 MINNIE HAUK (USA) gn. 1975
 
 
MENDEZ (FRA) s. 1981 BELLYPHA (IRE) s. 1976
LINAMIX (FRA) s. 1987
 
MISS CARINA (FRA) s. 1975
 
 
 
LUNADIX (FRA) s. 1972 BRETON (GB) c. gn. 1967
CLODORA (FRA) s. 1994 LUTINE (GB) s. 1966
 
 
GOOD TIMES (ITY) gn. 1976 GREAT NEPHEW (GB) c. gn. 1963
CLOCHE D'OR (GB) gn. 1988
 
NEVER ANGEL (GB) gn. 1967
 
 
CHRYSICABANA (GB) c. gn. 1980 HOME GUARD (USA) c. gn. 1969
COPOCABANA (GB) gn. 1972
IN REALITY (USA) gn. 1964 INTENTIONALLY (USA) k. 1956
KNOWN FACT (USA) k. 1977
 
MY DEAR GIRL (USA) kaszt. 1957
 
 
 
TAMERETT (USA) c. gn. 1962 TIM TAM (USA) gn. 1955
WHO KNOWS (IRE) c. gn. 1984 MIXED MARRIAGE (GB) gn. 1952
 
 
 
BOLD HITTER (USA) c. gn. 1966 BOLD RULER (USA) c. gn. 1954
HAPPY KIN (USA) gn. 1975
 
BATTER UP (USA) gn. 1959
 
 
GAY NIECE (USA) gn. 1968 SIR GAYLORD (USA) c. gn. 1959
TURBULENCJA (POL) 1993 GREAT NIECE (GB) kaszt. 1956
 
 
PALL MALL (IRE) kaszt. 1955 PALESTINE (GB) s. 1947
CLUB HOUSE (IRE) gn. 1970
 
MALAPERT (GB) kaszt. 1946
 
 
 
COUNTRY HOUSE (GB) c. gn. 1955 VIEUX MANOIR (FRA) gn. 1947
TUNDRA (POL) 1980 MISS COVENTRY (GB) gn. 1943
 
 
ZIGEUNERSOHN () kaszt. 1965 GRANDE (GER) gn. 1948
TURYNGIA (POL) c. gn. 1975
 
ZIGEUNERKIND () kaszt. 1954
 
 
TAORMINA (POL) gn. 1967 NEGRESCO (FRA) c. gn. 1957
TARNOGORA (POL) 1962