Arsen Lupin

Gniady wałach ur. 2000
Rasa: Pełna krew angielska
Pochodzenie: Polska
Ojciec: Kabaret (POL, 1995)
Matka: Appasionata (POL, 1991) / Winds of Light
Trener: koń nie zgłoszony do sezonu 2019
Właściciel: Z. i M. Dupliccy
Hodowca: SK Golejewko
Wymiary: 162.0-182.0-19.50
Stajnia: Juliopol
Handikap: 69.5 (25.09.2006)  wykres
Dosage: 2-0-1-1-0 (4)

ARSEN LUPIN - STATYSTYKI

sezon I II III IV V bm starty suma
2005 2
(40%)
0
(0%)
1
(20%)
1
(20%)
0
(0%)
1 5 6 040 zł
2004 2
(28.57%)
0
(0%)
1
(14.29%)
2
(28.57%)
0
(0%)
2 7 12 740 zł
2003 1
(12.5%)
3
(37.5%)
1
(12.5%)
0
(0%)
0
(0%)
3 8 8 640 zł
2002 0
(0%)
0
(0%)
2
(40%)
0
(0%)
0
(0%)
3 5 1 880 zł
suma 5 3 5 3 0 9 25 29 300 zł

ARSEN LUPIN - WYKAZ STARTÓW

data tor dystans kat. jeździec waga trener mc wygrana
29.10.2005 Warszawa 2000 m II dż. V. Popov 60 Z. Lica 7 / 7 0 zł
06.08.2005 Warszawa 3600 m płoty dż. M. Stromsky 67 Z. Lica 3 / 12 860 zł
18.06.2005 Warszawa 2000 m II dż. J. Ochocki 61 Z. Lica 4 / 7 280 zł
04.06.2005 Warszawa 1400 m II dż. M. Pilich 60 Z. Lica 1 / 6 2 800 zł
22.05.2005 Warszawa 1600 m III dż. P. Słobodzian 60 Z. Lica 1 / 7 2 100 zł
13.11.2004 Warszawa 2800 m płoty k. dż. Z. Lica 70 G. W. Wróblewski 5 / 9 0 zł
17.10.2004 Warszawa 3200 m płoty u. G. Kowalski 68 G. W. Wróblewski 3 / 6 1 800 zł
02.10.2004 Warszawa 2800 m płoty k. dż. Z. Lica 70 G. W. Wróblewski 1 / 6 4 300 zł
12.09.2004 Warszawa 2800 m płoty k. dż. Z. Lica 67 G. W. Wróblewski 1 / 6 6 000 zł
03.07.2004 Warszawa 3800 m płoty k. dż. Z. Lica 66 M. Mełnicki D / 7 0 zł
06.06.2004 Warszawa 3400 m płoty k. dż. Z. Lica 63 M. Mełnicki 4 / 5 430 zł
22.05.2004 Warszawa 1800 m III dż. W. Szymczuk 60 M. Mełnicki 4 / 9 210 zł
16.11.2003 Warszawa 2000 m III dż. S. Wasiutow 59 G. W. Wróblewski 3 / 7 640 zł
02.11.2003 Warszawa 1600 m III k. dż. A. Reznikov 59 G. W. Wróblewski 2 / 7 1 280 zł
12.10.2003 Warszawa 1600 m II st. u. Aleksandra Gajos 61 G. W. Wróblewski 5 / 6 0 zł
24.09.2003 Warszawa 1600 m III dż. J. Ochocki 58 G. W. Wróblewski 7 / 9 0 zł
06.07.2003 Warszawa 2400 m G3 A dż. P. Słobodzian 59 G. W. Wróblewski 12 / 14 0 zł
14.06.2003 Warszawa 2000 m II dż. T. Pengkerego 59 G. W. Wróblewski 2 / 10 1 760 zł
18.05.2003 Warszawa 1600 m II st. u. Joanna Patejuk 56 G. W. Wróblewski 2 / 7 1 760 zł
26.04.2003 Warszawa 1400 m III st. u. Joanna Patejuk 56 G. W. Wróblewski 1 / 6 3 200 zł
24.11.2002 Warszawa 1300 m II dż. J. Gęborys 57 A. Rejek 3 / 7 940 zł
09.11.2002 Warszawa 1300 m II dż. J. Gęborys 57 A. Rejek 5 / 7 0 zł
29.09.2002 Warszawa 1300 m II dż. J. Gęborys 57 A. Rejek 3 / 7 940 zł
04.09.2002 Warszawa 1200 m II dż. J. Gęborys 57 A. Rejek 6 / 7 0 zł
25.08.2002 Warszawa 1000 m II dż. J. Gęborys 57 A. Rejek 7 / 7 0 zł

ARSEN LUPIN - RODOWÓD

                  HABITAT (USA) gn. 1966 SIR GAYLORD (USA) c. gn. 1959
EURO STAR (IRE) s. 1972
 
LITTLE HUT (USA) gn. 1952
 
 
 
FLYING BY (GB) s. 1964 BLEEP-BLEEP (GB) gn. 1956
TYTON (POL) c. gn. 1985 JAPHETTE (FRA) s. 1959
 
 
 
DAKOTA (IRE) c. gn. 1971 STUPENDOUS (USA) c. gn. 1963
TABAKIERA (POL) c. gn. 1980
 
ARDNEASKEN (GB) c. gn. 1964
 
 
TELIMENA (POL) gn. 1975 KADYKS (POL) gn. 1966
KABARET (POL) gn. 1995 TATARKA (POL) gn. 1966
 
 
HUNTERCOMBE (GB) gn. 1967 DERRING-DO (GB) gn. 1961
PYJAMA HUNT (IRE) kaszt. 1975
 
ERGINA (GB) gn. 1957
 
 
 
KAMIYAANA (FRA) s. 1967 CHARLOTTESVILLE (GB) gn. 1957
KOMEDIA (POL) kaszt. 1985 ATREVIDA (FRA) s. 1958
 
 
DERSLAW (POL) c. gn. 1974 MEHARI (FRA) gn. 1963
KRESYDA () 1979
 
DEBORA (POL) gn. 1963
 
 
KALIOPE (POL) kaszt. 1968 AQUINO (FRA) gn. 1948
KWADRYGA () kaszt. 1951
MAJESTIC PRINCE (USA) kaszt. 1966 RAISE A NATIVE (USA) kaszt. 1961
MAJESTIC LIGHT (USA) gn. 1973
 
GAY HOSTESS (USA) kaszt. 1957
 
 
 
IRRADIATE (USA) s. 1966 RIBOT (GB) gn. 1952
WINDS OF LIGHT (USA) gn. 1983 HIGH VOLTAGE (USA) s. 1952
 
 
 
NIJINSKY (CAN) gn. 1967 NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961
DANCING DETENTE (USA) gn. 1973
 
FLAMING PAGE (CAN) gn. 1959
 
 
ALLUVIAL (USA) kaszt. 1969 BUCKPASSER (USA) gn. 1963
APPASIONATA (POL) gn. 1991 BAYOU (USA) kaszt. 1954
 
 
STUPENDOUS (USA) c. gn. 1963 BOLD RULER (USA) c. gn. 1954
DAKOTA (IRE) c. gn. 1971
 
MAGNETO (USA) c. gn. 1953
 
 
 
ARDNEASKEN (GB) c. gn. 1964 RIGHT ROYAL (FRA) c. gn. 1958
ADDIS ABBEBA (POL) kaszt. 1981 ALICE DELYSIA (GB) kaszt. 1956
 
 
Ziegeunersohn () kaszt. 1965 GRANDE (GER) gn. 1948
ABISYNIA () 1975
 
ZIGEUNERKIND () kaszt. 1954
 
 
AFRYKA (POL) gn. 1970 MEHARI (FRA) gn. 1963
ALWA (POL) gn. 1956