Bel Vedere

Gniady wałach ur. 1994
Rasa: Pełna krew angielska
Pochodzenie: Polska
Ojciec: Nible (GB, 1984)
Matka: Badalona (CZE, 1985) / Amyndas
Trener: koń nie zgłoszony do sezonu 2019
Właściciel: Bohema - M. Bochińska
Hodowca: G. Kaczmarek i A. Żbikowski
Wymiary: 161.0-183.0-19.50
Stajnia: Bohema II
Handikap: 57.5 (21.11.2005)  wykres
Dosage: 3-0-1-1-1 (6)

BEL VEDERE - STATYSTYKI

sezon I II III IV V bm starty suma
2005 0
(0%)
2
(25%)
0
(0%)
1
(12.5%)
0
(0%)
5 8 1 620 zł
2004 0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
1 1 0 zł
2003 1
(16.67%)
1
(16.67%)
0
(0%)
2
(33.33%)
0
(0%)
2 6 3 920 zł
2002 2
(50%)
0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
2 4 6 400 zł
2001 0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
1
(100%)
0
(0%)
0 1 340 zł
2000 2
(33.33%)
2
(33.33%)
1
(16.67%)
0
(0%)
1
(16.67%)
0 6 16 020 zł
1999 1
(20%)
0
(0%)
1
(20%)
1
(20%)
1
(20%)
1 5 15 300 zł
1998 1
(14.29%)
1
(14.29%)
1
(14.29%)
0
(0%)
2
(28.57%)
2 7 15 000 zł
1997 2
(33.33%)
2
(33.33%)
0
(0%)
1
(16.67%)
0
(0%)
1 6 30 900 zł
1996 2
(100%)
0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
0 2 4 900 zł
suma 11 8 3 6 4 14 46 94 400 zł

BEL VEDERE - WYKAZ STARTÓW

data tor dystans kat. jeździec waga trener mc wygrana
04.12.2005 Warszawa 1600 m IV u. N. Mieleszkiewicz 56 M. Bochińska 11 / 12 0 zł
11.11.2005 Warszawa 1600 m IV u. N. Mieleszkiewicz 56 M. Bochińska 7 / 7 0 zł
21.09.2005 Warszawa 1400 m IV dż. J. Ochocki 60 M. Bochińska 5 / 6 0 zł
11.09.2005 Warszawa 1300 m IV dż. W. Szymczuk 60 M. Bochińska 6 / 8 0 zł
28.08.2005 Warszawa 1400 m IV dż. W. Szymczuk 60 M. Bochińska 2 / 7 720 zł
07.08.2005 Warszawa 1600 m IV dż. W. Szymczuk 60 M. Bochińska 4 / 5 180 zł
16.07.2005 Sopot 1600 m IV dż. W. Szymczuk 60 M. Bochińska 2 / 7 720 zł
18.06.2005 Warszawa 1400 m III dż. V. Popov 60 M. Bochińska 9 / 9 0 zł
12.09.2004 Warszawa 2800 m płoty u. A. Czopyk 67 M. Bochińska 6 / 6 0 zł
27.09.2003 Warszawa 1400 m IV k. dż. V. Popov 59 M. Bochińska 1 / 6 2 400 zł
03.09.2003 Warszawa 1600 m IV k. dż. V. Popov 59 M. Bochińska 5 / 7 0 zł
16.08.2003 Sopot 1600 m IV k. dż. V. Popov 59 M. Bochińska 2 / 5 960 zł
27.07.2003 Warszawa 1400 m IV k. dż. V. Popov 59 M. Bochińska 4 / 6 240 zł
07.06.2003 Warszawa 1800 m III pr. dż. M. Gajowiak 58 M. Bochińska 4 / 7 320 zł
03.05.2003 Warszawa 1200 m III k. dż. V. Popov 59 M. Bochińska 5 / 6 0 zł
14.09.2002 Warszawa 1300 m I dż. T. Dul 56 I. Wróblewska 8 / 8 0 zł
14.08.2002 Warszawa 1400 m II k. dż. V. Popov 59 I. Wróblewska 5 / 6 0 zł
30.06.2002 Warszawa 1300 m III pr. dż. V. Popov 63 I. Wróblewska 1 / 7 3 200 zł
02.06.2002 Warszawa 1600 m III pr. dż. V. Popov 58 I. Wróblewska 1 / 7 3 200 zł
05.05.2001 Warszawa 1800 m III dż. P. Piątkowski 62 G. W. Wróblewski 4 / 8 340 zł
01.10.2000 Warszawa 1600 m G2 A dż. J. Fortune 60 G. W. Wróblewski 5 / 7 1 500 zł
13.09.2000 Warszawa 1600 m LR B dż. S. Landi 56 G. W. Wróblewski 2 / 6 3 600 zł
27.08.2000 Sopot 2400 m płoty k. dż. Z. Lica 67 G. W. Wróblewski 1 / 4 4 200 zł
26.07.2000 Warszawa 1600 m II pr. dż. W. Panow 62 G. W. Wróblewski 1 / 8 4 200 zł
08.07.2000 Sopot 2400 m płoty am. pr. dż. P. Peprna 66 G. W. Wróblewski 2 / 8 1 680 zł
17.06.2000 Warszawa 2600 m płoty k. dż. Z. Lica 64 G. W. Wróblewski 3 / 9 840 zł
10.10.1999 Warszawa 1600 m G2 A dż. T. Kluczyński 60 A. Walicki 4 / 7 2 500 zł
15.09.1999 Warszawa 1600 m LR B dż. M. Pilich 56 A. Walicki 1 / 4 7 000 zł
31.07.1999 Warszawa 1400 m G2 A dż. T. Kluczyński 60 A. Walicki 3 / 7 5 000 zł
27.06.1999 Warszawa 1600 m G3 A dż. T. Kluczyński 60 A. Walicki 5 / 7 800 zł
16.05.1999 Warszawa 1300 m LR B dż. T. Kluczyński 60 A. Walicki D / 9 0 zł
31.10.1998 Warszawa 1300 m G3 A dż. J. Ochocki 62 M. Janikowski 6 / 7 0 zł
11.10.1998 Warszawa 1600 m G2 A dż. J. Ochocki 60 M. Janikowski 5 / 6 1 100 zł
09.09.1998 Warszawa 2000 m LR B dż. J. Ochocki 60 M. Janikowski 5 / 5 300 zł
01.08.1998 Warszawa 1400 m G2 A dż. J. Ochocki 60 M. Janikowski 3 / 7 4 400 zł
28.06.1998 Warszawa 1600 m G3 A dż. J. Ochocki 60 M. Janikowski 6 / 8 0 zł
06.06.1998 Warszawa 1400 m LR B dż. J. Ochocki 63 M. Janikowski 1 / 7 6 000 zł
17.05.1998 Warszawa 1300 m LR B dż. J. Ochocki 63 M. Janikowski 2 / 7 3 200 zł
27.08.1997 Warszawa 1300 m LR B dż. J. Gęborys 57 M. Janikowski 4 / 9 600 zł
02.08.1997 Warszawa 1400 m G2 A dż. J. Gęborys 57 M. Janikowski 1 / 7 22 000 zł
06.07.1997 Warszawa 2400 m G1 A dż. R. G.-Panczew 59 M. Janikowski 7 / 17 0 zł
21.06.1997 Warszawa 2200 m LR B dż. J. Gęborys 59 M. Janikowski 2 / 7 2 400 zł
31.05.1997 Warszawa 2000 m LR B dż. J. Gęborys 59 M. Janikowski 2 / 8 2 400 zł
04.05.1997 Warszawa 1600 m I dż. J. Gęborys 59 M. Janikowski 1 / 7 3 500 zł
01.12.1996 Warszawa 1200 m I dż. J. Gęborys 58 M. Janikowski 1 / 7 2 700 zł
13.11.1996 Warszawa 1000 m II dż. J. Gęborys 57 M. Janikowski 1 / 5 2 200 zł

BEL VEDERE - RODOWÓD

                  PALESTINE (GB) s. 1947 FAIR TRIAL (GB) kaszt. 1932
PALL MALL (IRE) kaszt. 1955
 
UNA (GB) s. 1930
 
 
 
MALAPERT (GB) kaszt. 1946 PORTLAW (GB) s. 1928
SALLUST (GB) kaszt. 1969 MALATESTA (GB) kaszt. 1937
 
 
 
MATADOR (IRE) kaszt. 1953 GOLDEN CLOUD (GB) kaszt. 1941
BANDARILLA (GB) kaszt. 1960
 
SPANISH GALANTRY (GB) kaszt. 1945
 
 
INTERVAL (GB) kaszt. 1948 JAMAICA INN (GB) kaszt. 1937
NIBLE (GB) gn. 1984 SECOND ACT (GB) s. 1939
 
 
NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961 NEARCTIC (CAN) c. gn. 1954
NORTHFIELDS (USA) kaszt. 1968
 
NATALMA (USA) gn. 1957
 
 
 
LITTLE HUT (USA) gn. 1952 OCCUPY (USA) gn. 1941
NOVALESA (GB) gn. 1976 SAVAGE BEAUTY (USA) gn. 1934
 
 
RELIANCE (FRA) gn. 1962 TANTIEME (FRA) gn. 1947
READY AND WILLING (IRE) gn. 1971
 
RELANCE (FRA) kaszt. 1952
 
 
NO SAINT (GB) gn. 1957 NARRATOR (GB) gn. 1951
VELLADA (FRA) gn. 1939
HARD TACK (GB) gn. 1955 HARD SAUCE (GB) gn. 1948
SPARKLER (GB) gn. 1968
 
COWES (GB) kaszt. 1949
 
 
 
DIAMOND SPUR (IRE) kaszt. 1961 PRECIPTIC (GB) kaszt. 1942
AMYNDAS (IRE) gn. 1978 DIAMOND PRINCESS (IRE) kaszt. 1944
 
 
 
GREY SOVEREIGN (GB) s. 1948 NASRULLAH (GB) gn. 1940
GEM OF GEMS (GB) gn. 1963
 
KONG (GB) s. 1933
 
 
TWICE BLESSED (GB) gn. 1956 TULYAR (IRE) c. gn. 1949
BADALONA (CZE) c. gn. 1985 PHASE (GB) gn. 1939
 
 
ST PADDY (GB) gn. 1957 AUREOLE (GB) kaszt. 1950
BACCIO BANDINELLI (ITY) gn. 1965
 
EDIE KELLY (GB) c. gn. 1950
 
 
 
BEATRICE ADAMS (ITY) gn. 1955 PEARL DIVER (FRA) c. gn. 1944
BULBA (RUS) c. gn. 1980 BALESTRINA (ITY) gn. 1947
 
 
PANDOFELL (IRE) gn. 1957 SOLAR SLIPPER (GB) gn. 1945
BETA (RUS) gn. 1970
 
NADIKA (FRA) gn. 1948
 
 
BELBINA (RUS) gn. 1946 BAYGIST (RUS) kaszt. 1940
BEGONIA IV (RUS) gn. 1940