Nomina

Gniada klacz ur. 2001
Rasa: Pełna krew angielska
Pochodzenie: Polska
Ojciec: Enjoy Plan (USA, 1990)
Matka: Nashville (POL, 1995) / Chef Supreme
Trener: koń nie zgłoszony do sezonu 2019
Właściciel: Z. Kowalik
Hodowca: Z. Kowalik
Wymiary: 166.0-185.0-19.25
Stajnia: Teofile
Handikap: 58.5 (21.11.2005)  wykres
Dosage: 4-4-12-2-0 (22)

NOMINA - STATYSTYKI

sezon I II III IV V bm starty suma
2005 0
(0%)
1
(20%)
0
(0%)
3
(60%)
0
(0%)
1 5 2 880 zł
2004 2
(25%)
0
(0%)
1
(12.5%)
2
(25%)
0
(0%)
3 8 4 840 zł
suma 2 1 1 5 0 4 13 7 720 zł

NOMINA - WYKAZ STARTÓW

data tor dystans kat. jeździec waga trener mc wygrana
28.08.2005 Warszawa 1400 m IV dż. J. Gęborys 59 J. Gęborys 4 / 7 180 zł
24.07.2005 Warszawa 1600 m IV dż. J. Gęborys 58 J. Gęborys 6 / 7 0 zł
02.07.2005 Warszawa 3800 m płoty u. G. Unkowskij 64 J. Gęborys 4 / 10 600 zł
05.06.2005 Warszawa 3400 m płoty u. G. Unkowskij 64 J. Gęborys 2 / 9 1 720 zł
18.05.2005 Warszawa 1800 m I dż. S. Wasiutow 55 J. Gęborys 4 / 6 380 zł
28.11.2004 Warszawa 1600 m III dż. A. Reznikov 58 J. Gęborys 6 / 8 0 zł
13.11.2004 Warszawa 2800 m płoty u. G. Unkowskij 61 J. Gęborys 4 / 9 430 zł
03.10.2004 Warszawa 2000 m B dż. P. Słobodzian 52 J. Gęborys 6 / 6 0 zł
18.09.2004 Warszawa 2400 m płoty u. G. Unkowskij 60 J. Gęborys 3 / 5 600 zł
25.08.2004 Warszawa 1800 m IV dż. V. Popov 56 J. Gęborys 1 / 7 1 800 zł
08.08.2004 Warszawa 1600 m IV dż. S. Wasiutow 57 J. Gęborys 1 / 6 1 800 zł
21.07.2004 Warszawa 1400 m IV dż. S. Wasiutow 58 J. Gęborys D / 9 0 zł
04.07.2004 Warszawa 1800 m III dż. S. Wasiutow 57 J. Gęborys 4 / 5 210 zł

NOMINA - RODOWÓD

                  NATIVE DANCER (USA) s. 1950 POLYNESIAN (USA) c. gn. 1942
RAISE A NATIVE (USA) kaszt. 1961
 
GEISHA (USA) s. 1943
 
 
 
RAISE YOU (USA) kaszt. 1946 CASE ACE (USA) gn. 1934
ALYDAR (USA) kaszt. 1975 LADY GLORY (USA) c. gn. 1934
 
 
 
ON-AND-ON (USA) gn. 1956 NASRULLAH (GB) gn. 1940
SWEET TOOTH (USA) gn. 1965
 
TWO LEA (USA) gn. 1946
 
 
PLUM CAKE (USA) kaszt. 1958 PONDER (USA) c. gn. 1946
ENJOY PLAN (USA) gn. 1990 REAL DELIGHT (USA) c. gn. 1949
 
 
NANTALLAH (USA) gn. 1953 NASRULLAH (GB) gn. 1940
LT. STEVENS (USA) gn. 1961
 
SHIMMER (USA) gn. 1945
 
 
 
ROUGH SHOD (GB) gn. 1944 GOLD BRIDGE (FRA) kaszt. 1929
BEL SHEBA (USA) gn. 1970 DALMARY (GB) c. gn. 1931
 
 
WAR ADMIRAL (USA) c. gn. 1934 MAN O' WAR (USA) kaszt. 1917
BELTHAZAR (USA) c. gn. 1960
 
BRUSHUP (USA) gn. 1929
 
 
BLINKING OWL (USA) c. gn. 1938 PHARAMOND (GB) c. gn. 1925
BABA KENNY (USA) c. gn. 1928
DANZIG (USA) c. gn. 1977 NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961
Chief's Crown (USA) gn. 1982
 
PAS DE NOM (USA) c. gn. 1968
 
 
 
SIX CROWNS (USA) kaszt. 1976 SECRETARIAT (USA) kaszt. 1970
CHEF SUPREME (USA) kaszt. 1989 CHRIS EVERT (USA) kaszt. 1971
 
 
 
L'ENJOLEUR (CAN) gn. 1972 BUCKPASSER (USA) gn. 1963
PAR EXCELLANCE (CAN) gn. 1977
 
FANFRELUCHE (CAN) gn. 1967
 
 
CAM SHAFT (CAN) kaszt. 1962 FLEET PATH (USA) kaszt. 1952
NASHVILLE (POL) kaszt. 1995 CAMBALEE (GB) kaszt. 1950
 
 
HARLEKIN (GER) k. 1944 MAGNAT (GER) c. gn. 1938
CAROLUS () k. 1960
 
LHEURE BLEUE (FRA) gn. 1939
 
 
 
CARMEN () k. 1950 SCHWARZKUNSTLER (GER) 1941
NADRENIA (POL) c. gn. 1978 CASTULLA (GER) gn. 1943
 
 
MEHARI (FRA) gn. 1963 LAVANDIN (FRA) gn. 1953
NIEDZICA () 1969
 
EOS (GB) c. gn. 1946
 
 
NIENADOWA (POL) c. gn. 1961 TURYSTA (ITY) gn. 1944
NEKANDA (POL) gn. 1956