Dekret

Kary ogier ur. 2010 (8 lat)
Rasa: Pełna krew angielska
Pochodzenie: Polska
Ojciec: Montbard (POL, 2001)
Matka: Damiana (POL, 2002) / Royal Court
Trener: K. Rogowski
Właściciel: P. Falzmann
Hodowca: SK Moszna
Wymiary: 164.0-188.0-21.00
Stajnia: Patryk
Handikap: 56.5 (23.04.2018)  wykres
Dosage: 2-0-9-2-1 (14)

DEKRET - STATYSTYKI

sezon I II III IV V bm starty suma
2018 0
(0%)
1
(25%)
0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
3 4 2 800 zł
2017 1
(6.25%)
0
(0%)
3
(18.75%)
2
(12.5%)
3
(18.75%)
7 16 12 550 zł
2016 0
(0%)
2
(11.76%)
3
(17.65%)
3
(17.65%)
3
(17.65%)
6 17 12 200 zł
2015 0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
1
(16.67%)
2
(33.33%)
3 6 1 250 zł
2014 0
(0%)
3
(23.08%)
1
(7.69%)
2
(15.38%)
2
(15.38%)
5 13 11 860 zł
2013 1
(7.69%)
1
(7.69%)
0
(0%)
3
(23.08%)
3
(23.08%)
5 13 11 755 zł
2012 0
(0%)
1
(11.11%)
1
(11.11%)
5
(55.56%)
1
(11.11%)
1 9 7 800 zł
suma 2 8 8 16 14 30 78 60 215 zł

DEKRET - WYKAZ STARTÓW

data tor dystans kat. jeździec waga trener mc wygrana
10.06.2018 Warszawa 1400 m III u. P. Bolewska 56 K. Rogowski 8 / 10 0 zł
13.05.2018 Warszawa 1300 m III dż. S. Mazur 60 K. Rogowski 6 / 6 0 zł
05.05.2018 Warszawa 1600 m III u. P. Bolewska 58 K. Rogowski 2 / 6 2 800 zł
15.04.2018 Wrocław 1600 m III u. M. Sommer 59 K. Rogowski 7 / 11 0 zł
18.11.2017 Warszawa 1200 m IV u. S. Sawaed 64 K. Rogowski 9 / 14 0 zł
29.10.2017 Warszawa 1600 m II u. M. Sommer 47½ K. Rogowski 5 / 7 450 zł
14.10.2017 Warszawa 1200 m IV k. dż. K. Grzybowski 63 K. Rogowski 4 / 6 600 zł
01.10.2017 Warszawa 2200 m IV dż. A. Reznikov 58½ K. Rogowski 7 / 7 0 zł
10.09.2017 Warszawa 1600 m III dż. A. Turgaev 60 K. Rogowski 7 / 7 0 zł
26.08.2017 Warszawa 1800 m IV dż. A. Turgaev 60½ K. Rogowski 5 / 7 300 zł
13.08.2017 Warszawa 1400 m IV dż. A. Turgaev 59½ K. Rogowski 1 / 7 6 000 zł
06.08.2017 Warszawa 1600 m IV st. u. P. Stepakin 57 K. Rogowski 6 / 8 0 zł
15.07.2017 Sopot 1400 m IV dż. A. Reznikov 60 K. Rogowski 5 / 8 300 zł
01.07.2017 Warszawa 2000 m III st. u. Y. Hamad 60 K. Rogowski 4 / 7 700 zł
24.06.2017 Warszawa 1300 m III st. u. Y. Hamad 60 K. Rogowski 6 / 6 0 zł
18.06.2017 Warszawa 1200 m III dż. A. Reznikov 60 K. Rogowski 3 / 6 1 400 zł
27.05.2017 Warszawa 1600 m III st. u. P. Stepakin 58 K. Rogowski 3 / 7 1 400 zł
13.05.2017 Warszawa 1600 m III u. S. Sawaed 53 K. Rogowski 3 / 7 1 400 zł
06.05.2017 Warszawa 1200 m III st. u. Y. Hamad 60 K. Rogowski 7 / 7 0 zł
23.04.2017 Warszawa 1300 m III st. u. P. Stepakin 57 K. Rogowski 6 / 7 0 zł
20.11.2016 Warszawa 1200 m IV st. u. P. Stepakin 57 K. Rogowski 6 / 8 0 zł
12.11.2016 Warszawa 1600 m IV pr. dż. K. Kamińska 59 K. Rogowski 3 / 7 1 200 zł
05.11.2016 Warszawa 1300 m IV st. u. P. Stepakin 58 K. Rogowski 4 / 7 600 zł
29.10.2016 Warszawa 1000 m IV st. u. P. Stepakin 58 K. Rogowski 5 / 8 300 zł
15.10.2016 Warszawa 1800 m III st. u. A. Gil 44½ K. Rogowski 6 / 6 0 zł
02.10.2016 Warszawa 1800 m IV pr. dż. J. Wyrzyk 58 K. Rogowski 7 / 10 0 zł
18.09.2016 Warszawa 2000 m III pr. dż. J. Wyrzyk 55 K. Rogowski 5 / 6 350 zł
11.09.2016 Warszawa 1800 m III pr. dż. K. Kamińska 49 K. Rogowski 5 / 6 350 zł
27.08.2016 Warszawa 1600 m IV pr. dż. J. Wyrzyk 58 K. Rogowski 7 / 7 0 zł
14.08.2016 Warszawa 1600 m III pr. dż. D. Pantchev 55 K. Rogowski 4 / 7 700 zł
06.08.2016 Warszawa 1800 m IV pr. dż. D. Pantchev 58 K. Rogowski 3 / 8 1 200 zł
16.07.2016 Sopot 2000 m IV dż. A. Reznikov 60 K. Rogowski 3 / 7 1 200 zł
10.07.2016 Sopot 1400 m III dż. A. Reznikov 56 K. Rogowski 2 / 6 2 800 zł
29.05.2016 Warszawa 1400 m III st. u. M. Szabla 57 K. Rogowski 7 / 7 0 zł
08.05.2016 Warszawa 1800 m III pr. dż. K. Kamińska 56½ K. Rogowski 4 / 7 700 zł
30.04.2016 Warszawa 1600 m III u. A. Gil 44½ K. Rogowski 2 / 7 2 800 zł
17.04.2016 Warszawa 1600 m III dż. S. Mazur 60 K. Rogowski 6 / 7 0 zł
14.11.2015 Warszawa 1300 m IV u. M. Falzmann 57 K. Rogowski 4 / 7 600 zł
08.11.2015 Warszawa 2000 m IV u. M. Falzmann 56 K. Rogowski 6 / 7 0 zł
10.10.2015 Warszawa 1600 m IV u. M. Falzmann 56 K. Rogowski 5 / 7 300 zł
26.09.2015 Warszawa 2000 m IV u. M. Falzmann 56½ K. Rogowski 6 / 7 0 zł
22.08.2015 Warszawa 1600 m III dż. D. Petryakov 56 K. Rogowski 7 / 7 0 zł
08.08.2015 Warszawa 1200 m III dż. D. Petryakov 56 K. Rogowski 5 / 7 350 zł
16.11.2014 Warszawa 2000 m IV dż. A. Kabardov 61 K. Rogowski 2 / 5 2 240 zł
25.10.2014 Warszawa 3200 m płoty pr. dż. M. Włostowski 69 K. Rogowski 7 / 7 0 zł
19.10.2014 Wrocław 3200 m płoty u. T. Pastuszka 69 K. Rogowski 0 / 7 0 zł
28.09.2014 Wrocław 3200 m płoty u. T. Pastuszka 67 K. Rogowski 2 / 6 3 200 zł
13.09.2014 Warszawa 2800 m płoty u. T. Pastuszka 67 K. Rogowski 4 / 7 650 zł
06.09.2014 Wrocław 3200 m płoty dż. T. Pastuszka 65 K. Rogowski 2 / 10 3 200 zł
16.08.2014 Warszawa 1200 m IV dż. L. Reznikova-Wróblewska 60 K. Rogowski 7 / 9 0 zł
26.07.2014 Sopot 1400 m IV u. K. Kamińska 56 K. Rogowski 5 / 6 300 zł
19.07.2014 Sopot 2000 m IV u. K. Kamińska 56 K. Rogowski 4 / 10 600 zł
12.07.2014 Sopot 2000 m III u. K. Kamińska 55 K. Rogowski 5 / 7 350 zł
14.06.2014 Warszawa 1400 m III k. dż. A. Kabardov 54½ K. Rogowski 7 / 7 0 zł
24.05.2014 Warszawa 1400 m III u. C. Pawlak 56 K. Rogowski 9 / 13 0 zł
04.05.2014 Warszawa 1400 m III u. K. Kamińska 56 M. Rogowska 3 / 7 1 320 zł
17.11.2013 Warszawa 2000 m IV k. dż. A. Kabardov 60 K. Rogowski 5 / 7 280 zł
02.11.2013 Warszawa 1600 m IV dż. S. Mazur 61 K. Rogowski 5 / 7 280 zł
19.10.2013 Warszawa 1800 m II k. dż. A. Mazurkiewicz 54 K. Rogowski 6 / 6 0 zł
13.10.2013 Warszawa 1600 m II k. dż. A. Kabardov 54 K. Rogowski 7 / 7 0 zł
14.09.2013 Warszawa 2200 m I k. dż. A. Kabardov 56 K. Rogowski 5 / 5 775 zł
17.08.2013 Warszawa 1800 m III dż. S. Mazur 56 K. Rogowski 4 / 4 660 zł
10.08.2013 Warszawa 2000 m IV u. K. Grzybowski 55 K. Rogowski 1 / 8 5 600 zł
20.07.2013 Sopot 2000 m III dż. M. Pilich 57 K. Rogowski 7 / 7 0 zł
07.07.2013 Warszawa 1800 m III k. dż. A. Kabardov 59 K. Rogowski 7 / 13 0 zł
15.06.2013 Warszawa 1600 m III k. dż. A. Kabardov 59 K. Rogowski 4 / 9 660 zł
19.05.2013 Warszawa 1400 m II k. dż. S. Mura 55 K. Rogowski 6 / 7 0 zł
05.05.2013 Warszawa 1300 m II k. dż. A. Kabardov 55 K. Rogowski 4 / 6 860 zł
28.04.2013 Warszawa 1600 m III k. dż. A. Kabardov 59 K. Rogowski 2 / 6 2 640 zł
10.11.2012 Warszawa 1300 m II k. dż. A. Kabardov 58 K. Rogowski 3 / 7 1 200 zł
13.10.2012 Warszawa 1300 m II k. dż. A. Kabardov 57 K. Rogowski 4 / 7 600 zł
29.09.2012 Warszawa 1400 m LR A k. dż. S. Mazur 57 K. Rogowski 9 / 10 0 zł
16.09.2012 Warszawa 1200 m II k. dż. L. Reznikova-Wróblewska 57 K. Rogowski 4 / 7 600 zł
09.09.2012 Warszawa 1200 m II pr. dż. S. Mazur 57 K. Rogowski 4 / 6 600 zł
25.08.2012 Warszawa 1000 m II pr. dż. S. Mazur 57 K. Rogowski 2 / 6 2 400 zł
11.08.2012 Warszawa 1300 m B pr. dż. S. Mazur 57 K. Rogowski 5 / 6 600 zł
21.07.2012 Warszawa 1200 m B k. dż. A. Kabardov 56 K. Rogowski 4 / 5 1 200 zł
24.06.2012 Warszawa 1200 m II k. dż. L. Reznikova-Wróblewska 56 K. Rogowski 4 / 5 600 zł

DEKRET - RODOWÓD

                  NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961 NEARCTIC (CAN) c. gn. 1954
LYPHARD (USA) gn. 1969
 
NATALMA (USA) gn. 1957
 
 
 
GOOFED (USA) kaszt. 1960 COURT MARTIAL (GB) kaszt. 1942
LLANDAFF (USA) kaszt. 1990 BARRA (FRA) kaszt. 1950
 
 
 
VAGUELY NOBLE (IRE) gn. 1965 VIENNA (GB) kaszt. 1957
DAHLIA (USA) kaszt. 1970
 
NOBLE LASSIE (GB) gn. 1956
 
 
CHARMING ALIBI (USA) kaszt. 1963 HONEYS ALIBI (USA) gn. 1952
MONTBARD (POL) gn. 2001 ADORADA (ARG) kaszt. 1947
 
 
ALLEGED (USA) gn. 1974 HOIST THE FLAG (USA) gn. 1968
JAPE (USA) gn. 1989
 
PRINCESS POUT (USA) gn. 1966
 
 
 
NORTHERN BLOSSOM (CAN) kaszt. 1980 SNOW KNIGHT (GB) kaszt. 1971
MAGENTA (POL) gn. 1995 VICTORIAN HEIRESS (CAN) gn. 1968
 
 
CONOR PASS (IRE) gn. 1970 TIEPOLO (GB) c. gn. 1964
MARACANA (POL) c. gn. 1983
 
WINDFIELD LILY (GB) gn. 1962
 
 
MARAMBA (POL) c. gn. 1977 BEAUVALLON (FRA) gn. 1971
MAJORKA (POL) gn. 1972
NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961 NEARCTIC (CAN) c. gn. 1954
SADLERS WELLS (USA) gn. 1981
 
NATALMA (USA) gn. 1957
 
 
 
FAIRY BRIDGE (USA) gn. 1975 BOLD REASON (USA) gn. 1968
ROYAL COURT (IRE) gn. 1993 SPECIAL (USA) gn. 1969
 
 
 
ALLEGED (USA) gn. 1974 HOIST THE FLAG (USA) gn. 1968
ROSE OF JERICHO (USA) gn. 1984
 
PRINCESS POUT (USA) gn. 1966
 
 
ROSE RED (USA) kaszt. 1979 NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961
DAMIANA (POL) 2002 CAMBRIENNE (FRA) gn. 1969
 
 
ALLEGED (USA) gn. 1974 HOIST THE FLAG (USA) gn. 1968
JAPE (USA) gn. 1989
 
PRINCESS POUT (USA) gn. 1966
 
 
 
NORTHERN BLOSSOM (CAN) kaszt. 1980 SNOW KNIGHT (GB) kaszt. 1971
DYNAMIKA (POL) gn. 1997 VICTORIAN HEIRESS (CAN) gn. 1968
 
 
DAKOTA (IRE) c. gn. 1971 STUPENDOUS (USA) c. gn. 1963
DA DAMA (POL) c. gn. 1986
 
ARDNEASKEN (GB) c. gn. 1964
 
 
DA COSTA (POL) c. gn. 1978 MEHARI (FRA) gn. 1963
DA GOLA (POL) gn. 1967