Isuzu

Ciemnogniada klacz ur. 2010 (8 lat)
Rasa: Pełna krew angielska
Pochodzenie: Polska
Ojciec: Rhodesian winner (GER, 1999)
Matka: Implikacja (2002) / Royal Court
Trener: K. Rogowski
Właściciel: P. Falzmann
Hodowca: SK Moszna
Wymiary: 167.0-189.0-21.00
Stajnia: Patryk
Handikap: 58.0 (23.04.2018)  wykres
Dosage: 1-0-5-2-4 (12)

ISUZU - STATYSTYKI

sezon I II III IV V bm starty suma
2018 0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
3 3 0 zł
2017 1
(9.09%)
2
(18.18%)
0
(0%)
0
(0%)
2
(18.18%)
6 11 40 850 zł
2016 1
(9.09%)
1
(9.09%)
1
(9.09%)
1
(9.09%)
5
(45.45%)
2 11 15 650 zł
2015 0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
1
(100%)
0
(0%)
0 1 2 250 zł
2014 1
(8.33%)
1
(8.33%)
3
(25%)
2
(16.67%)
1
(8.33%)
4 12 34 830 zł
2013 0
(0%)
4
(30.77%)
4
(30.77%)
0
(0%)
1
(7.69%)
4 13 16 650 zł
2012 0
(0%)
2
(25%)
1
(12.5%)
1
(12.5%)
2
(25%)
2 8 8 150 zł
suma 3 10 9 5 11 21 59 118 380 zł

ISUZU - WYKAZ STARTÓW

data tor dystans kat. jeździec waga trener mc wygrana
10.06.2018 Wrocław 2400 m III st. u. A. Kaleta 57 K. Rogowski 11 / 12 0 zł
13.05.2018 Wrocław 3600 m płoty dż. Z. Lica 70 K. Rogowski 7 / 7 0 zł
15.04.2018 Wrocław 3800 m steeple pr. dż. A. Chopyk 66 K. Rogowski 7 / 9 0 zł
15.11.2017 Grosseto 4500 m steeple dż. P. Peprna 68½ K. Rogowski 6 / 8 0 zł*
15.10.2017 Praga 4500 m steeple dż. P. Peprna 68 K. Rogowski 8 / 10 0 zł*
10.09.2017 Wrocław 4200 m płoty dż. P. Peprna 69 K. Rogowski 1 / 8 35 000 zł
02.09.2017 Warszawa 1400 m III pr. dż. M. Szabla 53 K. Rogowski 7 / 7 0 zł
13.08.2017 Wrocław 4200 m steeple dż. A. Kabardov 66 K. Rogowski 7 / 8 0 zł
22.07.2017 Sopot 2000 m IV dż. A. Kabardov 60 K. Rogowski 2 / 7 2 400 zł
16.07.2017 Sopot 1800 m III dż. A. Kabardov 56 K. Rogowski 2 / 5 2 800 zł
08.07.2017 Warszawa 1600 m IV u. D. Stępniak 58 K. Rogowski 5 / 9 300 zł
24.06.2017 Warszawa 1800 m III dż. A. Reznikov 60 K. Rogowski 6 / 6 0 zł
17.06.2017 Warszawa 1800 m III u. P. Kłóś 59 K. Rogowski 5 / 8 350 zł
21.05.2017 Wrocław 3600 m steeple dż. P. Peprna 69 K. Rogowski 8 / 10 0 zł
30.04.2017 Wrocław 3400 m steeple dż. P. Peprna 69 K. Rogowski 8 / 13 0 zł
23.04.2017 Warszawa 1800 m I pr. dż. K. Kamińska 47 K. Rogowski 7 / 7 0 zł
16.10.2016 Wrocław 3600 m steeple dż. A. Kabardov 63½ K. Rogowski 5 / 8 1 800 zł
25.09.2016 Wrocław 3800 m steeple st. u. P. Pałczyński 65½ K. Rogowski 3 / 8 2 600 zł
10.09.2016 Warszawa 2200 m IV dż. A. Kabardov 59 K. Rogowski 5 / 6 300 zł
04.09.2016 Wrocław 4200 m steeple dż. P. Peprna 67 K. Rogowski 2 / 5 3 250 zł
20.08.2016 Warszawa 2000 m III dż. P. Krowicki 55 K. Rogowski 4 / 5 700 zł
14.08.2016 Warszawa 1600 m III dż. A. Turgaev 58 K. Rogowski 5 / 7 350 zł
31.07.2016 Warszawa 1800 m IV pr. dż. D. Pantchev 60 K. Rogowski 5 / 5 300 zł
16.07.2016 Sopot 2000 m IV pr. dż. D. Pantchev 56 K. Rogowski 1 / 7 6 000 zł
10.07.2016 Sopot 2000 m IV dż. A. Kabardov 58 K. Rogowski 7 / 7 0 zł
26.06.2016 Warszawa 1800 m III pr. dż. K. Kamińska 58 K. Rogowski 5 / 7 350 zł
30.04.2016 Warszawa 2000 m III pr. dż. K. Kamińska 56 K. Rogowski 7 / 7 0 zł
25.10.2015 Wrocław 4000 m steeple k. dż. R. Benš 65 K. Rogowski 4 / 6 2 250 zł
15.02.2015 Pisa 4000 m płoty u. T. Pastuszka 66 K. Rogowski 8 / 9 0 zł*
08.11.2014 Warszawa 1600 m IV dż. L. Reznikova-Wróblewska 58 K. Rogowski 6 / 7 0 zł
19.10.2014 Wrocław 4000 m steeple dż. A. Kabardov 65 K. Rogowski 3 / 7 8 000 zł
28.09.2014 Wrocław 3800 m steeple k. dż. A. Kabardov 64 K. Rogowski 3 / 6 2 000 zł
06.09.2014 Wrocław 4200 m płoty u. T. Pastuszka 65 K. Rogowski 3 / 8 12 000 zł
10.08.2014 Wrocław 3800 m steeple k. dż. A. Kabardov 62 K. Rogowski 4 / 8 1 000 zł
26.07.2014 Sopot 1400 m IV k. dż. A. Kabardov 58 K. Rogowski 4 / 6 600 zł
20.07.2014 Sopot 2800 m płoty k. dż. A. Kabardov 63 K. Rogowski 1 / 7 8 000 zł
12.07.2014 Sopot 2000 m III k. dż. A. Kabardov 54 K. Rogowski 2 / 7 2 800 zł
29.06.2014 Wrocław 3800 m steeple am. u. P. Peprna 62 K. Rogowski 0 / 9 0 zł
08.06.2014 Wrocław 4000 m steeple u. T. Pastuszka 60 K. Rogowski 7 / 7 0 zł
25.05.2014 Warszawa 1600 m II k. dż. A. Kabardov 53 K. Rogowski 5 / 7 430 zł
03.05.2014 Warszawa 1400 m II k. dż. A. Kabardov 53½ M. Rogowska 6 / 7 0 zł
09.11.2013 Warszawa 1300 m IV dż. S. Mazur 60 K. Rogowski 3 / 8 1 120 zł
26.10.2013 Warszawa 1600 m IV am. u. C. Pawlak 56 K. Rogowski 2 / 7 2 240 zł
12.10.2013 Warszawa 2000 m IV k. dż. A. Kabardov 55 K. Rogowski 6 / 8 0 zł
15.09.2013 Warszawa 1800 m III k. dż. A. Kabardov 53 K. Rogowski 8 / 10 0 zł
24.08.2013 Warszawa 1600 m IV k. dż. A. Kabardov 54 K. Rogowski 7 / 11 0 zł
10.08.2013 Warszawa 2000 m IV k. dż. A. Kabardov 57 K. Rogowski 3 / 7 1 120 zł
28.07.2013 Warszawa 1600 m IV dż. T. Lukašek 53 K. Rogowski 6 / 14 0 zł
13.07.2013 Sopot 1600 m III k. dż. A. Kabardov 53 K. Rogowski 3 / 5 1 360 zł
23.06.2013 Warszawa 1600 m III k. dż. A. Kabardov 57 K. Rogowski 2 / 6 2 640 zł
02.06.2013 Warszawa 1600 m II k. dż. S. Mura 55 K. Rogowski 3 / 7 1 720 zł
26.05.2013 Warszawa 2200 m II dż. A. Reznikov 56 K. Rogowski 2 / 5 3 440 zł
05.05.2013 Warszawa 1300 m II k. dż. S. Mura 54 K. Rogowski 2 / 6 2 580 zł
28.04.2013 Warszawa 1600 m II k. dż. A. Kabardov 55 K. Rogowski 5 / 6 430 zł
17.11.2012 Warszawa 1200 m I dż. P. Krowicki 58 K. Rogowski 5 / 9 350 zł
10.11.2012 Warszawa 1400 m B dż. V. Popov 57 K. Rogowski 4 / 5 1 500 zł
03.11.2012 Warszawa 1200 m II k. dż. A. Kabardov 57 K. Rogowski 3 / 6 1 200 zł
14.10.2012 Warszawa 1400 m II k. dż. A. Kabardov 56 K. Rogowski 2 / 6 2 400 zł
30.09.2012 Warszawa 1200 m B k. dż. A. Kabardov 57 K. Rogowski 6 / 6 0 zł
09.09.2012 Warszawa 1200 m II k. dż. A. Kabardov 56 K. Rogowski 2 / 6 2 400 zł
25.08.2012 Warszawa 1300 m II k. dż. A. Kabardov 57 K. Rogowski 5 / 8 300 zł
12.08.2012 Warszawa 1200 m II pr. dż. A. Mazurkiewicz 56 K. Rogowski 6 / 7 0 zł

ISUZU - RODOWÓD

                  PITCAIRN (IRE) c. gn. 1971 PETINGO (GB) gn. 1965
ELA-MANA-MOU (IRE) gn. 1976
 
BORDER BOUNTY (GB) gn. 1965
 
 
 
ROSE BERTIN (GB) kaszt. 1970 HIGH HAT (GB) kaszt. 1957
SNURGE (IRE) kaszt. 1987 WIDE AWAKE (GB) gn. 1964
 
 
 
FARAWAY SON (USA) gn. 1967 AMBIOPOISE (USA) gn. 1958
FINLANDIA (FRA) gn. 1977
 
LOCUST TIME (USA) c. gn. 1955
 
 
MUSICAL (FRA) kaszt. 1961 PRINCE CHEVALIER (FRA) gn. 1943
RHODESIAN WINNER (GER) kaszt. 1999 MUSIDORA (IRE) gn. 1946
 
 
GREEN DANCER (USA) c. gn. 1972 NIJINSKY (CAN) gn. 1967
SOLO DANCER (GER) gn. 1978
 
GREEN VALLEY (FRA) c. gn. 1967
 
 
 
SHEBA (GER) gn. 1970 DSCHINGIS KHAN (GER) c. gn. 1961
RHODESIA (GER) gn. 1987 SHURA (GER) c. gn. 1962
 
 
NEBBIOLO (GB) kaszt. 1974 YELLOW GOD (GB) kaszt. 1967
ROMANA (IRE) kaszt. 1981
 
NOVARA (GER) gn. 1965
 
 
RHODOS (GER) kaszt. 1974 FRONTAL (FRA) gn. 1964
ROSABELLA (GER) gn. 1968
NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961 NEARCTIC (CAN) c. gn. 1954
SADLERS WELLS (USA) gn. 1981
 
NATALMA (USA) gn. 1957
 
 
 
FAIRY BRIDGE (USA) gn. 1975 BOLD REASON (USA) gn. 1968
ROYAL COURT (IRE) gn. 1993 SPECIAL (USA) gn. 1969
 
 
 
ALLEGED (USA) gn. 1974 HOIST THE FLAG (USA) gn. 1968
ROSE OF JERICHO (USA) gn. 1984
 
PRINCESS POUT (USA) gn. 1966
 
 
ROSE RED (USA) kaszt. 1979 NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961
IMPLIKACJA () 2002 CAMBRIENNE (FRA) gn. 1969
 
 
NUREYEV (USA) gn. 1977 NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961
BEACONSFIELD (GB) gn. 1988
 
SPECIAL (USA) gn. 1969
 
 
 
BEACONAIRE (USA) gn. 1974 VAGUELY NOBLE (IRE) gn. 1965
IMMA (POL) gn. 1993 OLE LIZ (USA) c. gn. 1963
 
 
DAKOTA (IRE) c. gn. 1971 STUPENDOUS (USA) c. gn. 1963
IMADA (POL) gn. 1987
 
ARDNEASKEN (GB) c. gn. 1964
 
 
IMPERIA (POL) gn. 1975 MEHARI (FRA) gn. 1963
IMPRESJA (POL) c. gn. 1970