Kamarro

Gniady ogier ur. 2000
Rasa: Pełna krew angielska
Pochodzenie: Polska
Ojciec: All Hands On Deck (USA, 1982)
Matka: Kamorra (POL, 1985) / Skunks
Trener: koń nie zgłoszony do sezonu 2019
Właściciel: K. Kozłowska
Hodowca: SK Krasne
Wymiary: 166.0-188.0-20.00
Stajnia: Obsession
Handikap: 55.5 (21.11.2005)  wykres
Dosage: 2-1-9-2-0 (14)

KAMARRO - STATYSTYKI

sezon I II III IV V bm starty suma
2005 0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
1
(25%)
0
(0%)
3 4 180 zł
2004 1
(11.11%)
2
(22.22%)
1
(11.11%)
0
(0%)
0
(0%)
5 9 3 900 zł
2003 0
(0%)
7
(70%)
1
(10%)
1
(10%)
0
(0%)
1 10 8 400 zł
2002 0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
1
(50%)
0
(0%)
1 2 470 zł
suma 1 9 2 3 0 10 25 12 950 zł

KAMARRO - WYKAZ STARTÓW

data tor dystans kat. jeździec waga trener mc wygrana
21.09.2005 Warszawa 1800 m IV pr. dż. M. Gajowiak 58 K. Kozłowska D / 5 0 zł
10.09.2005 Warszawa 1400 m IV pr. dż. M. Gajowiak 63 K. Kozłowska 4 / 6 180 zł
20.08.2005 Warszawa 1800 m IV dż. W. Ryniak 60 K. Kozłowska 6 / 6 0 zł
07.08.2005 Warszawa 1600 m IV dż. W. Ryniak 60 K. Kozłowska 5 / 6 0 zł
21.11.2004 Warszawa 1800 m III dż. S. Wasiutow 61 C. Rajewski 6 / 6 0 zł
31.10.2004 Warszawa 1600 m III dż. S. Wasiutow 60 C. Rajewski 6 / 7 0 zł
20.10.2004 Warszawa 1600 m IV dż. W. Ryniak 62 C. Rajewski 6 / 7 0 zł
29.09.2004 Warszawa 1800 m IV dż. W. Ryniak 60 C. Rajewski 1 / 7 1 800 zł
05.09.2004 Warszawa 1400 m IV dż. W. Ryniak 60 C. Rajewski 5 / 7 0 zł
10.07.2004 Warszawa 2000 m I dż. P. Słobodzian 57 C. Rajewski 8 / 8 0 zł
23.06.2004 Warszawa 1800 m III dż. T. Rejek 60 C. Rajewski 2 / 7 840 zł
30.05.2004 Warszawa 1600 m III dż. T. Rejek 58 C. Rajewski 2 / 6 840 zł
02.05.2004 Warszawa 1400 m III dż. T. Rejek 60 C. Rajewski 3 / 7 420 zł
22.11.2003 Warszawa 1200 m IV dż. T. Rejek 60 C. Rajewski 4 / 7 240 zł
09.11.2003 Warszawa 1200 m IV dż. T. Rejek 59 C. Rajewski 2 / 8 960 zł
05.10.2003 Warszawa 1400 m IV dż. T. Dul 59 C. Rajewski 2 / 5 960 zł
17.09.2003 Warszawa 1400 m IV dż. T. Rejek 58 C. Rajewski 3 / 7 480 zł
30.08.2003 Warszawa 1400 m IV dż. W. Szymczuk 59 C. Rajewski 2 / 8 960 zł
09.08.2003 Warszawa 1600 m IV dż. T. Rejek 59 C. Rajewski 2 / 6 960 zł
23.07.2003 Warszawa 1600 m IV dż. T. Rejek 59 C. Rajewski 5 / 9 0 zł
05.07.2003 Warszawa 1600 m III dż. T. Rejek 58½ C. Rajewski 2 / 9 1 280 zł
14.06.2003 Warszawa 1600 m III dż. W. Szymczuk 59 C. Rajewski 2 / 9 1 280 zł
17.05.2003 Warszawa 1200 m III dż. W. Szymczuk 59 C. Rajewski 2 / 8 1 280 zł
05.10.2002 Warszawa 1000 m II dż. W. Szymczuk 57 C. Rajewski 4 / 6 470 zł
14.09.2002 Warszawa 1200 m II dż. W. Szymczuk 57 C. Rajewski 7 / 8 0 zł

KAMARRO - RODOWÓD

                  NEARCTIC (CAN) c. gn. 1954 NEARCO (ITY) c. gn. 1935
NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961
 
LADY ANGELA (GB) kaszt. 1944
 
 
 
NATALMA (USA) gn. 1957 NATIVE DANCER (USA) s. 1950
TOPSIDER (USA) gn. 1974 ALMAHMOUD (USA) kaszt. 1947
 
 
 
ROUND TABLE (USA) gn. 1954 PRINCEQUILLO (IRE) gn. 1940
DRUMTOP (USA) gn. 1966
 
KNIGHTS DAUGHTER (GB) c. gn. 1941
 
 
ZONAH (USA) gn. 1958 NASRULLAH (GB) gn. 1940
ALL HANDS ON DECK (USA) gn. 1982 GAMBETTA (USA) gn. 1952
 
 
TOM FOOL (USA) gn. 1949 MENOW (USA) gn. 1935
BUCKPASSER (USA) gn. 1963
 
GAGA (USA) gn. 1942
 
 
 
BUSANDA (USA) k. 1947 WAR ADMIRAL (USA) c. gn. 1934
AWARE (USA) gn. 1972 BUSINESSLIKE (USA) c. gn. 1939
 
 
MR. TROUBLE (USA) kaszt. 1947 MAHMOUD (FRA) s. 1933
AESTHETIC (USA) gn. 1956
 
MOTTO (USA) gn. 1932
 
 
AESTHETE (USA) c. gn. 1949 REVOKED (USA) c. gn. 1943
ATHENIA (USA) c. gn. 1943
NEGRESCO (FRA) c. gn. 1957 SICA BOY (FRA) gn. 1951
DORYANT (POL) gn. 1967
 
FOLLE NUIT (FRA) gn. 1940
 
 
 
DRACENA (POL) gn. 1962 HIROHITO (POL) gn. 1952
SKUNKS (POL) gn. 1976 DORABELLA (POL) gn. 1955
 
 
 
SURMACZ (POL) gn. 1954 SALUT (GER) c. gn. 1944
SEKUNDA (POL) gn. 1963
 
SURPRISE (POL) gn. 1938
 
 
SORBONA (POL) gn. 1952 SYGNET (ITY) gn. 1944
KAMORRA (POL) gn. 1985 SOLINA (GER) gn. 1942
 
 
SICAMBRE (FRA) c. gn. 1948 PRINCE BIO (FRA) gn. 1941
SARAGAN (GB) s. 1965
 
SIF (FRA) gn. 1936
 
 
 
ASH PLANT (GB) s. 1948 NEPENTHE (FRA) s. 1938
KOKAINA (POL) gn. 1971 AMBOYNA (GB) gn. 1943
 
 
NEGRESCO (FRA) c. gn. 1957 SICA BOY (FRA) gn. 1951
CURARA (POL) 1965
 
FOLLE NUIT (FRA) gn. 1940
 
 
CARBONATA (POL) 1957 AQUINO (FRA) gn. 1948
CAROLEA (ITY) c. gn. 1945