Kyrene

Gniada klacz ur. 2010 (9 lat)
Rasa: Pełna krew angielska
Pochodzenie: Polska
Ojciec: Double Alleged (USA, 1994)
Matka: Kallisto (POL, 2004) / Llandaff
Trener: koń nie zgłoszony do sezonu 2019
Właściciel: K. Rogowski
Hodowca: W. Rawa
Wymiary: 165.0-191.0-21.00
Stajnia: Metis II
Handikap: 49.0 (27.06.2016)  wykres
Dosage: 3-3-14-0-2 (22)

KYRENE - STATYSTYKI

sezon I II III IV V bm starty suma
2015 0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
1
(25%)
0
(0%)
3 4 700 zł
2014 0
(0%)
0
(0%)
1
(10%)
2
(20%)
2
(20%)
5 10 3 420 zł
2013 2
(18.18%)
1
(9.09%)
1
(9.09%)
0
(0%)
1
(9.09%)
6 11 21 500 zł
2012 0
(0%)
0
(0%)
1
(20%)
1
(20%)
3
(60%)
0 5 2 700 zł
suma 2 1 3 4 6 14 30 28 320 zł

KYRENE - WYKAZ STARTÓW

data tor dystans kat. jeździec waga trener mc wygrana
06.09.2015 Warszawa 2000 m III dż. D. Petryakov 55 K. Rogowski 6 / 7 0 zł
22.08.2015 Warszawa 1600 m III dż. A. Kabardov 54 K. Rogowski 4 / 7 700 zł
08.08.2015 Warszawa 1200 m III dż. A. Kabardov 55 K. Rogowski 6 / 7 0 zł
11.07.2015 Sopot 2000 m III pr. dż. K. Grzybowski 53 K. Rogowski 7 / 7 0 zł
15.11.2014 Warszawa 1800 m IV dż. L. Reznikova-Wróblewska 61 M. Rogowska 7 / 7 0 zł
10.08.2014 Warszawa 1600 m III dż. L. Reznikova-Wróblewska 56 M. Rogowska 7 / 7 0 zł
25.07.2014 Sopot 1900 m III dż. C. Fraisl 56 M. Rogowska 6 / 7 0 zł
19.07.2014 Sopot 2000 m IV k. dż. S. Mura 58 M. Rogowska 3 / 10 1 200 zł
12.07.2014 Sopot 2000 m III dż. C. Fraisl 55 M. Rogowska 4 / 7 700 zł
29.06.2014 Warszawa 2000 m III k. dż. A. Kabardov 57 M. Rogowska 7 / 8 0 zł
08.06.2014 Warszawa 1400 m II k. dż. A. Falchi 54½ M. Rogowska 5 / 5 430 zł
31.05.2014 Warszawa 2000 m II dż. S. Mazur 55½ M. Rogowska 6 / 7 0 zł
11.05.2014 Warszawa 2000 m III dż. S. Mazur 58 M. Rogowska 4 / 7 660 zł
03.05.2014 Warszawa 1400 m II dż. L. Reznikova-Wróblewska 57½ M. Rogowska 5 / 7 430 zł
23.11.2013 Warszawa 1400 m III k. dż. A. Kabardov 62 K. Rogowski 7 / 10 0 zł
09.11.2013 Warszawa 2600 m I k. dż. A. Kabardov 55 K. Rogowski 6 / 7 0 zł
19.10.2013 Warszawa 1800 m II k. dż. L. Reznikova-Wróblewska 52 K. Rogowski 1 / 6 8 600 zł
22.09.2013 Warszawa 2400 m I k. dż. A. Kabardov 53 K. Rogowski 7 / 8 0 zł
11.08.2013 Warszawa 2400 m LR A k. dż. L. Reznikova-Wróblewska 59 K. Rogowski 11 / 13 0 zł
20.07.2013 Sopot 2000 m III dż. W. Szymczuk 57 K. Rogowski 5 / 7 340 zł
07.07.2013 Warszawa 2000 m B st. u. B. Giedyk 56 K. Rogowski D / 12 0 zł
16.06.2013 Warszawa 2200 m LR A k. dż. S. Mura 57 K. Rogowski 9 / 9 0 zł
26.05.2013 Warszawa 2200 m II k. dż. A. Kabardov 51 K. Rogowski 1 / 5 8 600 zł
12.05.2013 Warszawa 1800 m III u. M. Szabla 56 K. Rogowski 3 / 7 1 320 zł
27.04.2013 Warszawa 1800 m III k. dż. L. Reznikova-Wróblewska 56 K. Rogowski 2 / 7 2 640 zł
17.11.2012 Warszawa 1600 m II k. dż. L. Reznikova-Wróblewska 57 K. Rogowski 4 / 7 600 zł
14.10.2012 Warszawa 1400 m II dż. V. Popov 56 K. Rogowski 5 / 6 300 zł
07.10.2012 Warszawa 1300 m II k. dż. A. Kabardov 56 K. Rogowski 3 / 7 1 200 zł
09.09.2012 Warszawa 1200 m II dż. J. Ochocki 56 K. Rogowski 5 / 6 300 zł
25.08.2012 Warszawa 1000 m II k. dż. L. Reznikova-Wróblewska 56 K. Rogowski 5 / 6 300 zł

KYRENE - RODOWÓD

                  TOM ROLFE (USA) gn. 1962 RIBOT (GB) gn. 1952
HOIST THE FLAG (USA) gn. 1968
 
POCAHONTAS (USA) c. gn. 1955
 
 
 
WAVY NAVY (USA) gn. 1954 WAR ADMIRAL (USA) c. gn. 1934
ALLEGED (USA) gn. 1974 TRIOMPHE (FRA) gn. 1947
 
 
 
PRINCE JOHN (USA) kaszt. 1953 PRINCEQUILLO (IRE) gn. 1940
PRINCESS POUT (USA) gn. 1966
 
NOT AFRAID (USA) c. gn. 1948
 
 
DETERMINED LADY (USA) gn. 1959 DETERMINE (USA) s. 1951
DOUBLE ALLEGED (USA) c. gn. 1994 TUMBLING (USA) gn. 1953
 
 
TOM FOOL (USA) gn. 1949 MENOW (USA) gn. 1935
BUCKPASSER (USA) gn. 1963
 
GAGA (USA) gn. 1942
 
 
 
BUSANDA (USA) k. 1947 WAR ADMIRAL (USA) c. gn. 1934
DANSEUSE ETOILE (USA) gn. 1974 BUSINESSLIKE (USA) c. gn. 1939
 
 
NEARCTIC (CAN) c. gn. 1954 NEARCO (ITY) c. gn. 1935
ARCTIC DANCER (CAN) gn. 1963
 
LADY ANGELA (GB) kaszt. 1944
 
 
NATALMA (USA) gn. 1957 NATIVE DANCER (USA) s. 1950
ALMAHMOUD (USA) kaszt. 1947
NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961 NEARCTIC (CAN) c. gn. 1954
LYPHARD (USA) gn. 1969
 
NATALMA (USA) gn. 1957
 
 
 
GOOFED (USA) kaszt. 1960 COURT MARTIAL (GB) kaszt. 1942
LLANDAFF (USA) kaszt. 1990 BARRA (FRA) kaszt. 1950
 
 
 
VAGUELY NOBLE (IRE) gn. 1965 VIENNA (GB) kaszt. 1957
DAHLIA (USA) kaszt. 1970
 
NOBLE LASSIE (GB) gn. 1956
 
 
CHARMING ALIBI (USA) kaszt. 1963 HONEYS ALIBI (USA) gn. 1952
KALLISTO (POL) 2004 ADORADA (ARG) kaszt. 1947
 
 
LYPHARD'S SPECIAL (USA) gn. 1980 LYPHARD (USA) gn. 1969
SPECIAL POWER (IRE) gn. 1987
 
MY BUPERS (USA) c. gn. 1967
 
 
 
ANGEVIN (GB) kaszt. 1978 ENGLISH PRINCE (IRE) gn. 1971
KRONIA (POL) gn. 1998 PADDYFLOWER (GB) gn. 1969
 
 
DIXIELAND (POL) gn. 1977 CONOR PASS (IRE) gn. 1970
KAMPANIA (POL) gn. 1992
 
DOSTOJNA (POL) kaszt. 1964
 
 
KALKUTA (POL) gn. 1981 ORSK (POL) 1974
KAMEA (POL) kaszt. 1976