Arkan

Ciemnogniady wałach ur. 1999
Rasa: Pełna krew angielska
Pochodzenie: Polska
Ojciec: Fourth of June (USA, 1991)
Matka: Arkadia (POL, 1994) / Venecuela
Trener: koń nie zgłoszony do sezonu 2019
Właściciel: Damis
Hodowca: SK Golejewko
Wymiary: 163.0-182.0-19.50
Stajnia: Damis
Handikap: 70.5 (21.11.2005)  wykres
Dosage: 5-3-6-0-0 (14)

ARKAN - STATYSTYKI

sezon I II III IV V bm starty suma
2005 2
(28.57%)
1
(14.29%)
1
(14.29%)
1
(14.29%)
0
(0%)
2 7 5 670 zł
2004 3
(33.33%)
3
(33.33%)
0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
3 9 7 980 zł
2003 2
(33.33%)
1
(16.67%)
2
(33.33%)
1
(16.67%)
0
(0%)
0 6 9 280 zł
2002 1
(11.11%)
1
(11.11%)
2
(22.22%)
5
(55.56%)
0
(0%)
0 9 8 120 zł
2001 1
(20%)
2
(40%)
2
(40%)
0
(0%)
0
(0%)
0 5 12 560 zł
suma 9 8 7 7 0 5 36 43 610 zł

ARKAN - WYKAZ STARTÓW

data tor dystans kat. jeździec waga trener mc wygrana
30.10.2005 Warszawa 1400 m III k. dż. A. Turgaev 63 J. Gęborys 2 / 7 840 zł
09.10.2005 Warszawa 2000 m B pr. dż. A. Turgaev 57 J. Gęborys 5 / 6 0 zł
28.09.2005 Warszawa 1600 m III dż. J. Gęborys 62 J. Gęborys 4 / 6 210 zł
10.09.2005 Warszawa 1200 m III dż. J. Gęborys 60 J. Gęborys 1 / 6 2 100 zł
18.06.2005 Warszawa 1400 m III st. u. A. Turgaev 57 J. Gęborys 1 / 9 2 100 zł
28.05.2005 Warszawa 1800 m III dż. P. Słobodzian 60 G. W. Wróblewski 3 / 7 420 zł
22.05.2005 Warszawa 3000 m płoty u. K. Brygier 66 G. W. Wróblewski 6 / 10 0 zł
28.11.2004 Warszawa 1600 m III st. u. A. Turgaev 58 J. Siwonia 1 / 8 2 100 zł
20.10.2004 Warszawa 1600 m IV dż. M. Pilich 62 J. Siwonia 1 / 7 1 800 zł
03.10.2004 Warszawa 1600 m III pr. dż. D. Petryakov 58 J. Siwonia 5 / 6 0 zł
29.08.2004 Warszawa 1600 m IV pr. dż. D. Petryakov 58 J. Siwonia 1 / 6 1 800 zł
14.08.2004 Warszawa 1600 m IV dż. J. Ochocki 60 J. Siwonia 2 / 8 720 zł
25.07.2004 Warszawa 1800 m IV dż. J. Ochocki 60 J. Siwonia 2 / 7 720 zł
27.06.2004 Warszawa 2600 m LR A dż. J. Ochocki 60 J. Siwonia 9 / 14 0 zł
22.05.2004 Warszawa 1800 m III dż. J. Ochocki 60 J. Siwonia 6 / 9 0 zł
24.04.2004 Warszawa 1800 m III dż. J. Ochocki 60 J. Siwonia 2 / 6 840 zł
23.11.2003 Warszawa 1600 m III k. dż. A. Reznikov 59 B. Ziemiański 1 / 7 3 200 zł
08.11.2003 Warszawa 1600 m III k. dż. A. Reznikov 59 B. Ziemiański 2 / 6 1 280 zł
19.10.2003 Warszawa 1600 m III dż. P. Piątkowski 60 B. Ziemiański 3 / 4 640 zł
11.10.2003 Warszawa 1600 m III dż. T. Dul 60 B. Ziemiański 4 / 6 320 zł
18.05.2003 Warszawa 1600 m III dż. P. Piątkowski 60 B. Ziemiański 1 / 6 3 200 zł
26.04.2003 Warszawa 1400 m III dż. P. Piątkowski 60 B. Ziemiański 3 / 7 640 zł
23.11.2002 Warszawa 1600 m II dż. S. Wasiutow 56½ B. Ziemiański 4 / 9 440 zł
26.10.2002 Warszawa 1800 m II dż. P. Piątkowski 57 B. Ziemiański 4 / 7 440 zł
02.10.2002 Warszawa 1600 m II dż. P. Piątkowski 57 B. Ziemiański 3 / 6 880 zł
14.08.2002 Warszawa 1400 m III dż. T. Dul 58 B. Ziemiański 1 / 11 3 200 zł
28.07.2002 Warszawa 1600 m IV dż. T. Dul 61 B. Ziemiański 2 / 6 960 zł
06.07.2002 Warszawa 1300 m II dż. T. Dul 59 B. Ziemiański 4 / 9 440 zł
16.06.2002 Warszawa 1400 m II dż. T. Dul 59 B. Ziemiański 3 / 7 880 zł
26.05.2002 Warszawa 1600 m II dż. T. Dul 59 B. Ziemiański 4 / 7 440 zł
28.04.2002 Warszawa 1400 m II dż. T. Dul 59 B. Ziemiański 4 / 7 440 zł
04.11.2001 Warszawa 1200 m I dż. T. Dul 57 B. Ziemiański 3 / 5 1 140 zł
06.10.2001 Warszawa 1300 m I dż. T. Dul 57 B. Ziemiański 2 / 8 2 280 zł
09.09.2001 Warszawa 1000 m II dż. T. Dul 57 B. Ziemiański 1 / 7 5 000 zł
11.08.2001 Warszawa 1200 m II dż. T. Dul 57 B. Ziemiański 2 / 6 2 000 zł
22.07.2001 Warszawa 1000 m dż. T. Dul 56 B. Ziemiański 3 / 7 2 140 zł

ARKAN - RODOWÓD

                  RAISE A NATIVE (USA) kaszt. 1961 NATIVE DANCER (USA) s. 1950
MR. PROSPECTOR (USA) gn. 1970
 
RAISE YOU (USA) kaszt. 1946
 
 
 
GOLD DIGGER (USA) gn. 1962 NASHUA (USA) gn. 1952
MISWAKI (USA) kaszt. 1978 SEQUENCE (USA) c. gn. 1946
 
 
 
BUCKPASSER (USA) gn. 1963 TOM FOOL (USA) gn. 1949
HOPESPRINGSETERNAL (USA) kaszt. 1971
 
BUSANDA (USA) k. 1947
 
 
ROSE BOWER (USA) kaszt. 1958 PRINCEQUILLO (IRE) gn. 1940
FOURTH OF JUNE (USA) kaszt. 1991 LEA LANE (USA) gn. 1952
 
 
GREAT NEPHEW (GB) c. gn. 1963 HONEYWAY (GB) c. gn. 1941
GOOD TIMES (ITY) gn. 1976
 
SYBIL'S NIECE (GB) kaszt. 1951
 
 
 
NEVER ANGEL (GB) gn. 1967 NEVER SAY DIE (USA) kaszt. 1951
PICNICING (USA) kaszt. 1984 LOS ANGELES (GB) c. gn. 1959
 
 
REFORM (GB) gn. 1964 PALL MALL (IRE) kaszt. 1955
MRS. MOSS (GB) kaszt. 1969
 
COUNTRY HOUSE (GB) gn. 1955
 
 
GOLDEN PLATE (GB) kaszt. 1964 WHISTLER (GB) kaszt. 1950
GOOD AS GOLD (GB) kaszt. 1955
NEVER BEND (USA) gn. 1960 NASRULLAH (GB) gn. 1940
RIVERMAN (USA) c. gn. 1969
 
LALUN (USA) gn. 1952
 
 
 
RIVER LADY (USA) gn. 1963 PRINCE JOHN (USA) kaszt. 1953
VENECUELA (USA) c. gn. 1986 NILE LILY (USA) c. gn. 1954
 
 
 
FOOLISH PLEASURE (USA) gn. 1972 WHAT A PLEASURE (USA) kaszt. 1965
VINTAGE (CAN) gn. 1979
 
FOOL-ME-NOT (USA) gn. 1958
 
 
PRIX (USA) gn. 1973 VAGUELY NOBLE (IRE) gn. 1965
ARKADIA (POL) 1994 MARGARETHEN (USA) c. gn. 1962
 
 
BOLD LAD (IRE) gn. 1964 BOLD RULER (USA) c. gn. 1954
LORD HIPPO (GB) gn. 1982
 
BARN PRIDE (GB) kaszt. 1957
 
 
 
PARSIMONY (GB) kaszt. 1969 PARTHIA (GB) gn. 1956
ARIADNA (POL) c. gn. 1989 MONEY FOR NOTHING (GB) c. gn. 1962
 
 
DAKOTA (IRE) c. gn. 1971 STUPENDOUS (USA) c. gn. 1963
ARTEMIZA (POL) c. gn. 1981
 
ARDNEASKEN (GB) c. gn. 1964
 
 
ARTEMIDA (POL) c. gn. 1971 MEHARI (FRA) gn. 1963
ALWA (POL) gn. 1956