Chaldeja

Gniada klacz ur. 2002
Rasa: Pełna krew angielska
Pochodzenie: Polska
Ojciec: Don Graf (POL, 1995)
Matka: Chwilka (POL, 1985) / Dakota
Trener: koń nie zgłoszony do sezonu 2019
Właściciel: Patryk Wróblewski
Hodowca: J. Szwec
Wymiary: 155.0-170.0-18.00
Stajnia: Foresst
Handikap: 46.5 (21.11.2005)  wykres
Dosage: 2-3-5-2-0 (12)

CHALDEJA - STATYSTYKI

sezon I II III IV V bm starty suma
2005 0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
3 3 0 zł
2004 0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
4 4 0 zł
suma 0 0 0 0 0 7 7 0 zł

CHALDEJA - WYKAZ STARTÓW

data tor dystans kat. jeździec waga trener mc wygrana
26.11.2005 Warszawa 1600 m IV st. u. L. Reznikova-Wróblewska 54 I. Wróblewska 10 / 11 0 zł
12.11.2005 Warszawa 1400 m IV dż. A. Reznikov 58 I. Wróblewska 5 / 8 0 zł
22.05.2005 Warszawa 1600 m III dż. A. Reznikov 57 I. Wróblewska 6 / 7 0 zł
05.12.2004 Warszawa 1000 m II dż. S. Wasiutow 57 I. Wróblewska 10 / 10 0 zł
21.11.2004 Warszawa 1200 m II dż. M. Pilich 58 I. Wróblewska 8 / 8 0 zł
30.10.2004 Warszawa 1000 m II dż. A. Reznikov 57 I. Wróblewska 6 / 7 0 zł
29.08.2004 Warszawa 1000 m II dż. A. Reznikov 56 I. Wróblewska D / 5 0 zł

CHALDEJA - RODOWÓD

                  NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961 NEARCTIC (CAN) c. gn. 1954
DANZIG (USA) c. gn. 1977
 
NATALMA (USA) gn. 1957
 
 
 
PAS DE NOM (USA) c. gn. 1968 ADMIRALS VOYAGE (USA) c. gn. 1959
GRAF (USA) gn. 1987 PETITIONER (GB) gn. 1952
 
 
 
BEST TURN (USA) c. gn. 1966 TURN-TO (USA) gn. 1951
MICHELLE MON AMOUR (USA) gn. 1979
 
SWEET CLEMENTINE (USA) gn. 1960
 
 
COXSWAINS MEG (USA) gn. 1970 SAILOR (USA) kaszt. 1952
DON GRAF (POL) gn. 1995 DASHN HOME (USA) gn. 1962
 
 
SAINT CRESPIN (IRE) kaszt. 1956 AUREOLE (GB) kaszt. 1950
KAYOON (GB) kaszt. 1968
 
NEOCRACY (GB) c. gn. 1944
 
 
 
BAGHICHEH (FRA) kaszt. 1951 NASRULLAH (GB) gn. 1940
DONNA KAYA (POL) gn. 1979 MEHMANY (GB) gn. 1943
 
 
SARAGAN (GB) s. 1965 SICAMBRE (FRA) c. gn. 1948
DONNA SARA (POL) gn. 1974
 
ASH PLANT (GB) s. 1948
 
 
DONNA BEATA () 1967 JONGLEUR (IRE) gn. 1953
DONNA AQUI (POL) gn. 1957
BOLD RULER (USA) c. gn. 1954 NASRULLAH (GB) gn. 1940
STUPENDOUS (USA) c. gn. 1963
 
MISS DISCO (USA) gn. 1944
 
 
 
MAGNETO (USA) c. gn. 1953 AMBIORIX (FRA) gn. 1946
DAKOTA (IRE) c. gn. 1971 DYNAMO (USA) s. 1945
 
 
 
RIGHT ROYAL (FRA) c. gn. 1958 OWEN TUDOR (GB) c. gn. 1938
ARDNEASKEN (GB) c. gn. 1964
 
BASTIA (FRA) gn. 1951
 
 
ALICE DELYSIA (GB) kaszt. 1956 ALYCIDON (GB) kaszt. 1945
CHWILKA (POL) gn. 1985 DARING MISS (GB) kaszt. 1939
 
 
TORNADO (FRA) gn. 1939 TOURBILLON (FRA) gn. 1928
AQUINO (FRA) gn. 1948
 
ROSEOLA (GB) gn. 1923
 
 
 
APULIA (FRA) c. gn. 1931 APELLE (ITY) kaszt. 1923
CHININA (POL) gn. 1969 VERVELLE (GB) c. gn. 1923
 
 
BEDUIN (RUS) c. gn. 1953 BALTIC BARON (HUN) gn. 1938
KHIBINA (RUS) gn. 1958
 
BALTIKA (RUS) gn. 1948
 
 
CHRONOLOGIA II (UKR) gn. 1947 HALADJ (HUN) gn. 1938
GAFIRA (RUS) gn. 1942