Anko

Ciemnogniady ogier ur. 1999
Rasa: Pełna krew angielska
Pochodzenie: Polska
Ojciec: Saphir (GER, 1985)
Matka: Arietta (GER, 1992) / Kings Lake
Trener: koń nie zgłoszony do sezonu 2019
Właściciel: ANKO sp. z o.o.
Hodowca: SK Iwno
Wymiary: 161.0-183.0-20.00
Stajnia: Anko
Dosage: 1-0-3-3-3 (10)

ANKO - STATYSTYKI

sezon I II III IV V bm starty suma
2004 2
(14.29%)
4
(28.57%)
0
(0%)
3
(21.43%)
0
(0%)
5 14 8 730 zł
2003 2
(16.67%)
3
(25%)
3
(25%)
3
(25%)
0
(0%)
1 12 12 050 zł
2002 2
(18.18%)
1
(9.09%)
1
(9.09%)
1
(9.09%)
0
(0%)
6 11 8 440 zł
2001 1
(20%)
0
(0%)
1
(20%)
0
(0%)
1
(20%)
2 5 8 365 zł
suma 7 8 5 7 1 14 42 37 585 zł

ANKO - WYKAZ STARTÓW

data tor dystans kat. jeździec waga trener mc wygrana
05.12.2004 Warszawa 1600 m IV dż. A. Reznikov 63 A. Walicki 1 / 5 1 800 zł
27.11.2004 Warszawa 1800 m II pr. dż. D. Petryakov 55 A. Walicki 5 / 5 0 zł
21.11.2004 Warszawa 1800 m III dż. A. Reznikov 61 A. Walicki 2 / 6 840 zł
24.10.2004 Warszawa 2000 m IV dż. A. Reznikov 61 A. Walicki 2 / 5 720 zł
13.10.2004 Warszawa 2000 m III pr. dż. D. Petryakov 58 A. Walicki 4 / 5 210 zł
22.09.2004 Warszawa 1800 m III pr. dż. D. Petryakov 58 A. Walicki 4 / 5 210 zł
04.09.2004 Warszawa 1800 m III pr. dż. D. Petryakov 57½ A. Walicki 4 / 7 210 zł
14.08.2004 Warszawa 1800 m IV k. dż. M. Maroszek 62 A. Walicki 6 / 8 0 zł
25.07.2004 Warszawa 1800 m IV k. dż. M. Maroszek 62 A. Walicki 5 / 7 0 zł
10.07.2004 Warszawa 2000 m I dż. O. Nowak 57 A. Walicki 7 / 8 0 zł
23.06.2004 Warszawa 1800 m III k. dż. M. Maroszek 59 A. Walicki 1 / 7 2 100 zł
30.05.2004 Warszawa 1800 m II k. dż. M. Maroszek 59½ A. Walicki 2 / 5 1 120 zł
08.05.2004 Warszawa 1600 m III dż. M. Pilich 60 A. Walicki 5 / 9 0 zł
24.04.2004 Warszawa 1800 m I k. dż. M. Maroszek 58 A. Walicki 2 / 7 1 520 zł
23.11.2003 Warszawa 1800 m IV dż. M. Pilich 62 A. Walicki 1 / 8 2 400 zł
16.11.2003 Warszawa 1800 m IV dż. M. Pilich 62 A. Walicki 2 / 10 960 zł
26.10.2003 Warszawa 2000 m IV dż. M. Pilich 61 A. Walicki 3 / 7 480 zł
08.10.2003 Warszawa 1800 m IV dż. M. Pilich 60 A. Walicki 1 / 7 2 400 zł
13.09.2003 Stawiguda 1600 m IV dż. M. Pilich 60 A. Walicki 2 / 7 1 200 zł
03.09.2003 Warszawa 2400 m I pr. dż. A. Reznikov 55 A. Walicki 3 / 6 1 000 zł
09.08.2003 Warszawa 1300 m IV dż. M. Pilich 60 A. Walicki 4 / 7 330 zł
19.07.2003 Warszawa 1600 m III k. dż. Michał Romanowski 55 A. Walicki 4 / 6 320 zł
02.07.2003 Warszawa 2000 m III dż. M. Pilich 60 A. Walicki 4 / 8 320 zł
07.06.2003 Warszawa 3400 m płoty k. dż. M. Bąk 63 A. Walicki 6 / 7 0 zł
25.05.2003 Warszawa 1800 m II dż. M. Pilich 56 A. Walicki 2 / 9 1 760 zł
04.05.2003 Warszawa 1800 m II dż. M. Pilich 56 A. Walicki 3 / 6 880 zł
24.11.2002 Warszawa 2000 m I u. A. Reznikov 54 A. Walicki 7 / 7 0 zł
16.11.2002 Warszawa 2000 m I dż. O. Nowak 55 A. Walicki 5 / 6 0 zł
26.10.2002 Warszawa 2000 m III dż. O. Nowak 57 A. Walicki 1 / 8 3 200 zł
22.09.2002 Warszawa 2000 m III k. dż. Michał Romanowski 58 A. Walicki 3 / 6 640 zł
31.08.2002 Warszawa 1800 m III dż. Janusz Kozłowski 59 A. Walicki 6 / 6 0 zł
21.08.2002 Warszawa 2000 m II pr. dż. M. Maroszek 51½ A. Walicki 4 / 5 440 zł
10.08.2002 Warszawa 1600 m III dż. Janusz Kozłowski 57 A. Walicki D / 6 0 zł
21.07.2002 Warszawa 1800 m IV dż. Janusz Kozłowski 61 A. Walicki 1 / 7 2 400 zł
08.06.2002 Warszawa 1800 m II pr. dż. V. Popov 51 A. Walicki 2 / 7 1 760 zł
12.05.2002 Warszawa 1800 m II dż. Janusz Kozłowski 59 A. Walicki 5 / 7 0 zł
20.04.2002 Warszawa 1600 m I dż. Janusz Kozłowski 55 A. Walicki 7 / 7 0 zł
14.10.2001 Warszawa 1600 m LR A dż. W. Szymczuk 57 A. Walicki 5 / 5 1 225 zł
26.09.2001 Warszawa 1200 m I dż. Janusz Kozłowski 57 A. Walicki 7 / 9 0 zł
11.08.2001 Warszawa 1200 m II dż. Janusz Kozłowski 57 A. Walicki 1 / 6 5 000 zł
01.07.2001 Warszawa 1200 m dż. Janusz Kozłowski 56 A. Walicki 3 / 6 2 140 zł
13.06.2001 Warszawa 1000 m II dż. Janusz Kozłowski 56 A. Walicki 7 / 7 0 zł

ANKO - RODOWÓD

                  BIRKHAHN (GER) gn. 1945 ALCHIMIST (GER) k. 1930
LITERAT (GER) gn. 1965
 
BRAMOUSE (FRA) gn. 1936
 
 
 
LIS (GER) gn. 1960 MASETTO (GER) gn. 1952
SURUMU (GER) kaszt. 1974 LIEBESLIED (GER) c. gn. 1953
 
 
 
RELIANCE (FRA) gn. 1962 TANTIEME (FRA) gn. 1947
SURAMA (GER) k. 1970
 
RELANCE (FRA) kaszt. 1952
 
 
SUNCOURT (GB) c. gn. 1952 HYPERION (GB) kaszt. 1930
SAPHIR (GER) gn. 1985 INQUISITION (GB) c. gn. 1936
 
 
TAMERLANE (GB) c. gn. 1952 PERSIAN GULF (GB) gn. 1940
DSCHINGIS KHAN (GER) c. gn. 1961
 
EASTERN EMPRESS (GB) gn. 1944
 
 
 
DONNA DIANA (GER) c. gn. 1956 NECKAR (GER) k. 1948
SMERALDA (GER) c. gn. 1975 DONATELLA (GER) gn. 1950
 
 
ALIZIER (FRA) gn. 1947 TELEFERIQUE (FRA) kaszt. 1934
SAXIFRAGA (GER) c. gn. 1966
 
ALIZARINE (FRA) gn. 1939
 
 
SULEIKA (GER) c. gn. 1954 TICINO (GER) gn. 1939
SCHWARZBLAUROT (GER) gn. 1947
NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961 NEARCTIC (CAN) c. gn. 1954
NIJINSKY (CAN) gn. 1967
 
NATALMA (USA) gn. 1957
 
 
 
FLAMING PAGE (CAN) gn. 1959 BULL PAGE (USA) gn. 1947
KINGS LAKE (USA) gn. 1978 FLARING TOP (USA) kaszt. 1947
 
 
 
BALDRIC (USA) gn. 1961 ROUND TABLE (USA) gn. 1954
FISH-BAR (FRA) gn. 1967
 
TWO CITIES (USA) gn. 1948
 
 
FISHERMAN'S WHARF (IRE) kaszt. 1959 ALYCIDON (GB) kaszt. 1945
ARIETTA (GER) gn. 1992 HERRINGBONE (GB) gn. 1940
 
 
NEBELWERFER (GER) c. gn. 1944 MAGNAT (GER) c. gn. 1938
KAISERADLER (GER) c. gn. 1957
 
NEWA (GER) gn. 1937
 
 
 
KAISERWURDE (GER) s. 1945 BUBBLES (FRA) kaszt. 1925
ASTRA (GER) c. gn. 1978 KATINKA (FRA) s. 1933
 
 
MASETTO (GER) gn. 1952 OLYMP (GER) gn. 1942
ANEKDOTE (GER) gn. 1969
 
MIMOSA (GER) gn. 1945
 
 
AZORELLA (GER) gn. 1960 KILOMETER (GER) c. gn. 1953
ALEXIA (GER) gn. 1942