Benjo

Gniady ogier ur. 2011 (9 lat)
Rasa: Pełna krew angielska
Pochodzenie: Polska
Ojciec: Solo Banco (IRE, 1997)
Matka: Be Knows (POL, 1998) / Who Knows
Trener: koń nie zgłoszony do sezonu 2020
Właściciel: Polski Klub Wiejski sp. z o.o.
Hodowca: Cybernetyki Investment S.A.
Wymiary: 161.0-190.0-22.50
Stajnia: Lucky
Handikap: 64.0 (26.06.2017)  wykres
Dosage: 3-0-5-0-0 (8)

BENJO - STATYSTYKI

sezon I II III IV V bm starty suma
2017 0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
1 1 0 zł
2016 2
(22.22%)
0
(0%)
1
(11.11%)
3
(33.33%)
1
(11.11%)
2 9 18 200 zł
2015 0
(0%)
0
(0%)
1
(33.33%)
0
(0%)
0
(0%)
2 3 2 400 zł
2014 0
(0%)
0
(0%)
1
(14.29%)
1
(14.29%)
0
(0%)
5 7 2 000 zł
2013 1
(100%)
0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
0 1 23 500 zł
suma 3 0 3 4 1 10 21 46 100 zł

BENJO - WYKAZ STARTÓW

data tor dystans kat. jeździec waga trener mc wygrana
10.06.2017 Warszawa 2000 m III dż. C. Fraisl 59½ M. Romanowski 6 / 7 0 zł
13.11.2016 Warszawa 1800 m III dż. C. Fraisl 61 M. Romanowski 1 / 6 7 000 zł
30.10.2016 Warszawa 2000 m IV dż. C. Fraisl 62 M. Romanowski 4 / 7 600 zł
25.09.2016 Wrocław 2200 m III dż. C. Fraisl 60 M. Romanowski 6 / 12 0 zł
10.09.2016 Warszawa 2200 m IV dż. C. Fraisl 61 M. Romanowski 4 / 6 600 zł
06.08.2016 Warszawa 1800 m III dż. C. Fraisl 60 M. Romanowski 6 / 6 0 zł
10.07.2016 Sopot 2000 m IV dż. C. Fraisl 61 M. Romanowski 5 / 7 300 zł
12.06.2016 Warszawa 2000 m III dż. A. Turgaev 61 M. Romanowski 1 / 11 7 000 zł
08.05.2016 Wrocław 1600 m III dż. C. Fraisl 60 M. Romanowski 3 / 9 2 000 zł
17.04.2016 Warszawa 1600 m III dż. A. Turgaev 60 M. Romanowski 4 / 7 700 zł
28.06.2015 Wrocław 3600 m steeple u. A. Čmiel 63 W. Kryszyłowicz 0 / 10 0 zł
30.05.2015 Warszawa 3400 m płoty dż. Z. Lica 66 W. Kryszyłowicz 6 / 10 0 zł
26.04.2015 Wrocław 3000 m płoty st. u. A. Chopyk 63 W. Kryszyłowicz 3 / 7 2 400 zł
10.11.2014 Warszawa 2800 m płoty st. u. A. Chopyk 62 W. Kryszyłowicz 3 / 7 1 300 zł
31.08.2014 Warszawa 2200 m III dż. P. Krowicki 56 M. Romanowski 7 / 7 0 zł
17.08.2014 Wrocław 2000 m III dż. C. Fraisl 56 M. Romanowski 7 / 7 0 zł
20.07.2014 Sopot 2000 m III dż. C. Fraisl 60 M. Romanowski 4 / 6 700 zł
05.07.2014 Warszawa 1800 m II pr. dż. B. Giedyk 54 M. Romanowski 0 / 9 0 zł
17.05.2014 Warszawa 1600 m II k. dż. A. Kabardov 61 M. Romanowski 8 / 9 0 zł
27.04.2014 Warszawa 1800 m II k. dż. A. Kabardov 61 M. Romanowski 7 / 8 0 zł
07.07.2013 Warszawa 1200 m dż. A. Reznikov 56 M. Romanowski 1 / 5 23 500 zł

BENJO - RODOWÓD

                  NEARCTIC (CAN) c. gn. 1954 NEARCO (ITY) c. gn. 1935
NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961
 
LADY ANGELA (GB) kaszt. 1944
 
 
 
NATALMA (USA) gn. 1957 NATIVE DANCER (USA) s. 1950
UNFUWAIN (USA) gn. 1985 ALMAHMOUD (USA) kaszt. 1947
 
 
 
BUSTINO (GB) gn. 1971 BUSTED (GB) gn. 1963
HEIGHT OF FASHION (FRA) gn. 1979
 
SHIP YARD (GB) kaszt. 1963
 
 
HIGHCLERE (GB) gn. 1971 QUEENS HUSSAR (GB) gn. 1960
SOLO BANCO (IRE) gn. 1997 HIGHLIGHT (GB) gn. 1958
 
 
FORLI (ARG) kaszt. 1963 ARISTOPHANES (GB) kaszt. 1948
POSSE (USA) kaszt. 1977
 
TREVISA (ARG) kaszt. 1951
 
 
 
IN HOT PURSUIT (USA) gn. 1971 BOLD RULER (USA) c. gn. 1954
SALLY BROWN (IRE) kaszt. 1982 LADY BE GOOD (USA) gn. 1956
 
 
ABOVE SUSPICION (GB) gn. 1956 COURT MARTIAL (GB) kaszt. 1942
UNSUSPECTED (GB) gn. 1972
 
ABOVE BOARD (GB) gn. 1947
 
 
CHEVANSTELL (GB) gn. 1964 LE LEVANSTELL (IRE) gn. 1957
CHEVARCTIC (GB) c. gn. 1958
IN REALITY (USA) gn. 1964 INTENTIONALLY (USA) k. 1956
KNOWN FACT (USA) k. 1977
 
MY DEAR GIRL (USA) kaszt. 1957
 
 
 
TAMERETT (USA) c. gn. 1962 TIM TAM (USA) gn. 1955
WHO KNOWS (IRE) c. gn. 1984 MIXED MARRIAGE (GB) gn. 1952
 
 
 
BOLD HITTER (USA) c. gn. 1966 BOLD RULER (USA) c. gn. 1954
HAPPY KIN (USA) gn. 1975
 
BATTER UP (USA) gn. 1959
 
 
GAY NIECE (USA) gn. 1968 SIR GAYLORD (USA) c. gn. 1959
BE KNOWS (POL) c. gn. 1998 GREAT NIECE (GB) kaszt. 1956
 
 
CONOR PASS (IRE) gn. 1970 TIEPOLO (GB) c. gn. 1964
DIXIELAND (POL) gn. 1977
 
WINDFIELD LILY (GB) gn. 1962
 
 
 
DOSTOJNA (POL) kaszt. 1964 DORPAT (POL) kaszt. 1950
BIBA (POL) kaszt. 1987 DORQUINA (POL) gn. 1955
 
 
SARAGAN (GB) s. 1965 SICAMBRE (FRA) c. gn. 1948
BALANGA (POL) kaszt. 1982
 
ASH PLANT (GB) s. 1948
 
 
BRZYDULA (POL) kaszt. 1977 ANTIQUARIAN (GB) kaszt. 1961
BREDNIA (POL) kaszt. 1969