Vinatigo

Ciemnogniady ogier ur. 1995
Rasa: Pełna krew angielska
Pochodzenie: Polska
Ojciec: Graf (USA, 1987)
Matka: Vioda (POL, 1988) / Dakota
Trener: koń nie zgłoszony do sezonu 2019
Właściciel: T. Dobczyński
Hodowca: SK Kozienice
Wymiary: 166.0-179.0-19.50
Stajnia: Dragon
Dosage: 4-6-10-2-0 (22)

VINATIGO - STATYSTYKI

sezon I II III IV V bm starty suma
2002 0
(0%)
0
(0%)
1
(25%)
2
(50%)
0
(0%)
1 4 1 280 zł
2001 1
(7.69%)
3
(23.08%)
1
(7.69%)
2
(15.38%)
3
(23.08%)
3 13 7 280 zł
2000 1
(7.14%)
3
(21.43%)
1
(7.14%)
3
(21.43%)
2
(14.29%)
4 14 6 280 zł
1999 1
(7.69%)
1
(7.69%)
2
(15.38%)
3
(23.08%)
2
(15.38%)
4 13 5 779 zł
1998 2
(18.18%)
2
(18.18%)
3
(27.27%)
0
(0%)
2
(18.18%)
2 11 9 760 zł
1997 2
(50%)
1
(25%)
0
(0%)
1
(25%)
0
(0%)
0 4 8 270 zł
suma 7 10 8 11 9 14 59 38 649 zł

VINATIGO - WYKAZ STARTÓW

data tor dystans kat. jeździec waga trener mc wygrana
30.06.2002 Warszawa 1300 m III dż. E. Zahariev 60 B. Mazurek 3 / 7 640 zł
09.06.2002 Warszawa 1300 m III dż. E. Zahariev 60 B. Mazurek 4 / 7 320 zł
26.05.2002 Warszawa 1600 m III dż. P. Słobodzian 51 B. Mazurek 6 / 7 0 zł
12.05.2002 Warszawa 1200 m III pr. dż. Michał Romanowski 58 B. Mazurek 4 / 8 320 zł
17.11.2001 Warszawa 1200 m IV dż. J. Ochocki 60 B. Mazurek 1 / 8 2 500 zł
10.11.2001 Warszawa 1400 m IV dż. E. Zahariev 60 B. Mazurek 2 / 9 1 000 zł
28.10.2001 Warszawa 1300 m IV dż. E. Zahariev 60 B. Mazurek 3 / 6 500 zł
14.10.2001 Warszawa 1200 m IV dż. E. Zahariev 60 B. Mazurek 4 / 10 250 zł
29.09.2001 Warszawa 1300 m IV dż. P. Słobodzian 51 B. Mazurek 2 / 8 1 000 zł
08.09.2001 Warszawa 1600 m IV dż. E. Zahariev 60 B. Mazurek 5 / 6 125 zł
11.08.2001 Warszawa 1600 m IV dż. E. Zahariev 60 B. Mazurek 6 / 7 0 zł
29.07.2001 Warszawa 1600 m IV dż. E. Zahariev 60 B. Mazurek 5 / 6 125 zł
15.07.2001 Warszawa 1300 m IV dż. E. Zahariev 61 B. Mazurek 4 / 7 250 zł
27.06.2001 Warszawa 1600 m III dż. E. Zahariev 60 B. Mazurek 5 / 8 170 zł
10.06.2001 Warszawa 1200 m III dż. E. Zahariev 60 B. Mazurek 2 / 9 1 360 zł
26.05.2001 Warszawa 1400 m III dż. E. Zahariev 56 B. Mazurek 7 / 10 0 zł
28.04.2001 Warszawa 1600 m III dż. E. Zahariev 60 B. Mazurek 8 / 9 0 zł
26.11.2000 Warszawa 1300 m IV dż. E. Zahariev 60 B. Mazurek 1 / 12 2 200 zł
19.11.2000 Warszawa 1600 m IV dż. E. Zahariev 60 B. Mazurek 3 / 9 440 zł
11.11.2000 Warszawa 1400 m IV dż. E. Zahariev 60 B. Mazurek 2 / 10 880 zł
28.10.2000 Warszawa 1400 m IV dż. E. Zahariev 60 B. Mazurek 2 / 7 880 zł
04.10.2000 Warszawa 1800 m IV dż. E. Zahariev 60 B. Mazurek 4 / 8 220 zł
24.09.2000 Warszawa 1600 m IV dż. E. Zahariev 60 B. Mazurek 4 / 8 220 zł
09.09.2000 Warszawa 1600 m IV dż. E. Zahariev 56½ B. Mazurek 2 / 8 880 zł
12.08.2000 Warszawa 1600 m IV dż. E. Zahariev 60 B. Mazurek 5 / 6 110 zł
02.08.2000 Warszawa 1800 m IV dż. J. Ochocki 60 B. Mazurek 7 / 9 0 zł
15.07.2000 Warszawa 1800 m III dż. E. Zahariev 56 B. Mazurek 5 / 6 150 zł
17.06.2000 Warszawa 1600 m III dż. M. Pilich 60 B. Mazurek 7 / 7 0 zł
28.05.2000 Warszawa 1600 m III dż. E. Zahariev 60 B. Mazurek 6 / 7 0 zł
13.05.2000 Warszawa 1400 m II dż. E. Zahariev 54 B. Mazurek 7 / 7 0 zł
29.04.2000 Warszawa 1600 m III dż. E. Zahariev 60 B. Mazurek 4 / 10 300 zł
11.12.1999 Warszawa 1600 m II dż. J. Ochocki 60 B. Mazurek 6 / 6 0 zł
04.12.1999 Warszawa 1600 m III dż. J. Ochocki 62 B. Mazurek 2 / 7 1 008 zł
21.11.1999 Warszawa 1600 m II dż. J. Ochocki 60 B. Mazurek 3 / 8 692 zł
13.11.1999 Warszawa 1600 m III dż. E. Zahariev 62 B. Mazurek 4 / 7 252 zł
21.10.1999 Warszawa 1600 m III dż. T. Kluczyński 62 B. Mazurek 4 / 5 252 zł
10.10.1999 Warszawa 1800 m III dż. M. Pilich 59½ B. Mazurek 1 / 6 2 520 zł
25.09.1999 Warszawa 1600 m III dż. E. Zahariev 60 B. Mazurek 6 / 7 0 zł
25.08.1999 Warszawa 1800 m III dż. J. Ochocki 60 B. Mazurek 4 / 4 252 zł
08.08.1999 Warszawa 1400 m IV dż. J. Ochocki 63 B. Mazurek 7 / 8 0 zł
26.06.1999 Warszawa 1600 m III dż. M. Pilich 62 B. Mazurek 5 / 7 126 zł
09.06.1999 Warszawa 1400 m III dż. M. Pilich 63 B. Mazurek 3 / 7 504 zł
30.05.1999 Warszawa 1600 m II dż. M. Pilich 60 B. Mazurek 5 / 5 173 zł
08.05.1999 Warszawa 1600 m III k. dż. M. Sędłak 61 B. Mazurek 13 / 13 0 zł
22.11.1998 Warszawa 2000 m I dż. E. Zahariev 57 B. Mazurek 5 / 7 250 zł
14.11.1998 Warszawa 1400 m II dż. E. Zahariev 60 B. Mazurek 1 / 9 3 000 zł
24.10.1998 Warszawa 1800 m II dż. E. Zahariev 59 B. Mazurek 5 / 6 150 zł
10.10.1998 Warszawa 1300 m III dż. E. Zahariev 62 B. Mazurek 1 / 8 2 200 zł
23.09.1998 Warszawa 1600 m III dż. J. Gęborys 61 B. Mazurek 3 / 6 440 zł
05.09.1998 Warszawa 1300 m II dż. M. Pilich 59 B. Mazurek 2 / 7 1 200 zł
15.08.1998 Warszawa 1600 m III dż. J. Gęborys 61 B. Mazurek 2 / 6 880 zł
01.08.1998 Warszawa 2200 m I dż. P. Słobodzian 52 B. Mazurek 7 / 7 0 zł
08.07.1998 Warszawa 1600 m III dż. J. Gęborys 61 B. Mazurek 3 / 7 440 zł
20.06.1998 Warszawa 2200 m LR B dż. J. Gęborys 56 B. Mazurek 3 / 6 1 200 zł
24.05.1998 Warszawa 2000 m I dż. J. Gęborys 59 B. Mazurek 7 / 8 0 zł
23.11.1997 Warszawa 1000 m I dż. W. Szymczuk 57 B. Mazurek 1 / 8 3 700 zł
25.10.1997 Warszawa 1200 m I dż. B. Mazurek 57 B. Mazurek 4 / 7 370 zł
04.10.1997 Warszawa 1000 m II dż. B. Mazurek 57 B. Mazurek 1 / 7 3 000 zł
14.09.1997 Warszawa 1000 m II dż. B. Mazurek 57 B. Mazurek 2 / 8 1 200 zł

VINATIGO - RODOWÓD

                  NEARCTIC (CAN) c. gn. 1954 NEARCO (ITY) c. gn. 1935
NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961
 
LADY ANGELA (GB) kaszt. 1944
 
 
 
NATALMA (USA) gn. 1957 NATIVE DANCER (USA) s. 1950
DANZIG (USA) c. gn. 1977 ALMAHMOUD (USA) kaszt. 1947
 
 
 
ADMIRALS VOYAGE (USA) c. gn. 1959 CRAFTY ADMIRAL (USA) gn. 1948
PAS DE NOM (USA) c. gn. 1968
 
OLYMPIA LOU (USA) c. gn. 1952
 
 
PETITIONER (GB) gn. 1952 PETITION (GB) c. gn. 1944
GRAF (USA) gn. 1987 STEADY AIM (GB) gn. 1943
 
 
TURN-TO (USA) gn. 1951 ROYAL CHARGER (GB) kaszt. 1942
BEST TURN (USA) c. gn. 1966
 
SOURCE SUCREE (FRA) c. gn. 1940
 
 
 
SWEET CLEMENTINE (USA) gn. 1960 SWAPS (USA) kaszt. 1952
MICHELLE MON AMOUR (USA) gn. 1979 MIZ CLEMENTINE (USA) gn. 1951
 
 
SAILOR (USA) kaszt. 1952 EIGHT THIRTY (USA) kaszt. 1936
COXSWAINS MEG (USA) gn. 1970
 
FLOTA (USA) kaszt. 1937
 
 
DASHN HOME (USA) gn. 1962 DECATHLON (USA) gn. 1953
ROCK DRILL (USA) kaszt. 1951
BOLD RULER (USA) c. gn. 1954 NASRULLAH (GB) gn. 1940
STUPENDOUS (USA) c. gn. 1963
 
MISS DISCO (USA) gn. 1944
 
 
 
MAGNETO (USA) c. gn. 1953 AMBIORIX (FRA) gn. 1946
DAKOTA (IRE) c. gn. 1971 DYNAMO (USA) s. 1945
 
 
 
RIGHT ROYAL (FRA) c. gn. 1958 OWEN TUDOR (GB) c. gn. 1938
ARDNEASKEN (GB) c. gn. 1964
 
BASTIA (FRA) gn. 1951
 
 
ALICE DELYSIA (GB) kaszt. 1956 ALYCIDON (GB) kaszt. 1945
VIODA (POL) s. 1988 DARING MISS (GB) kaszt. 1939
 
 
LIONEL (FRA) kaszt. 1963 HERBAGER (FRA) gn. 1956
MEAUTRY (FRA) kaszt. 1970
 
LA STRADA (FRA) gn. 1955
 
 
 
GREENSWARD (GB) gn. 1953 MOSSBOROUGH (GB) kaszt. 1947
VIOLENTIA (POL) s. 1980 STARGRASS (GB) gn. 1942
 
 
SARAGAN (GB) s. 1965 SICAMBRE (FRA) c. gn. 1948
VIOLETTA (POL) s. 1973
 
ASH PLANT (GB) s. 1948
 
 
VIOLA (POL) kaszt. 1963 SURMACZ (POL) gn. 1954
VIA AQUIA (POL) 1955