Smok

Gniady ogier ur. 1998
Rasa: Pełna krew angielska
Pochodzenie: Polska
Ojciec: Enjoy Plan (USA, 1990)
Matka: Smolinka (POL, 1989) / Juror
Trener: koń nie zgłoszony do sezonu 2019
Właściciel: A. Wójtowicz
Hodowca: Agnieszka Wójtowicz
Wymiary: 160.0-187.0-20.50
Stajnia: Bełżyce
Dosage: 4-1-13-0-0 (18)

SMOK - STATYSTYKI

sezon I II III IV V bm starty suma
2003 0
(0%)
2
(16.67%)
0
(0%)
1
(8.33%)
0
(0%)
9 12 2 240 zł
2002 0
(0%)
3
(20%)
4
(26.67%)
3
(20%)
0
(0%)
5 15 6 080 zł
2001 1
(7.14%)
2
(14.29%)
4
(28.57%)
2
(14.29%)
1
(7.14%)
4 14 8 025 zł
2000 0
(0%)
1
(16.67%)
1
(16.67%)
3
(50%)
1
(16.67%)
0 6 4 275 zł
suma 1 8 9 9 2 18 47 20 620 zł

SMOK - WYKAZ STARTÓW

data tor dystans kat. jeździec waga trener mc wygrana
22.11.2003 Warszawa 1200 m IV dż. J. Ochocki 60 A. Wójtowicz 5 / 7 0 zł
08.11.2003 Warszawa 1400 m IV dż. W. Szymczuk 60 A. Wójtowicz 7 / 9 0 zł
29.10.2003 Warszawa 1400 m IV dż. W. Szymczuk 60 A. Wójtowicz 6 / 9 0 zł
15.10.2003 Warszawa 1200 m IV dż. W. Szymczuk 60 A. Wójtowicz 2 / 6 960 zł
08.10.2003 Warszawa 1800 m IV dż. P. Piątkowski 60 A. Wójtowicz 5 / 7 0 zł
17.09.2003 Warszawa 1400 m IV dż. W. Szymczuk 60 A. Wójtowicz 2 / 7 960 zł
03.09.2003 Warszawa 1600 m IV dż. P. Piątkowski 60 A. Wójtowicz 6 / 7 0 zł
16.08.2003 Sopot 1200 m IV pr. dż. M. Gajowiak 58 A. Wójtowicz 5 / 6 0 zł
27.07.2003 Warszawa 1400 m IV pr. dż. M. Gajowiak 58 A. Wójtowicz 5 / 6 0 zł
20.07.2003 Warszawa 1600 m IV pr. dż. M. Gajowiak 58 A. Wójtowicz 7 / 13 0 zł
22.06.2003 Warszawa 1600 m III pr. dż. M. Gajowiak 58 A. Wójtowicz 4 / 10 320 zł
07.06.2003 Warszawa 1800 m III dż. P. Piątkowski 60 A. Wójtowicz 5 / 7 0 zł
23.11.2002 Warszawa 1200 m IV dż. M. Pilich 60 A. Wójtowicz 2 / 7 960 zł
09.11.2002 Warszawa 1600 m IV dż. T. Dul 60 A. Wójtowicz 5 / 6 0 zł
03.11.2002 Warszawa 1300 m IV dż. T. Dul 60 A. Wójtowicz 2 / 7 960 zł
27.10.2002 Warszawa 1400 m IV dż. W. Szymczuk 60 A. Wójtowicz 4 / 7 240 zł
06.10.2002 Warszawa 1300 m IV dż. W. Szymczuk 60 A. Wójtowicz 2 / 6 960 zł
29.09.2002 Warszawa 1600 m IV k. dż. A. Wójtowicz 59 A. Wójtowicz 7 / 12 0 zł
22.09.2002 Warszawa 1800 m IV dż. W. Szymczuk 60 A. Wójtowicz 3 / 5 480 zł
04.09.2002 Warszawa 1800 m IV dż. M. Pilich 60 A. Wójtowicz 5 / 7 0 zł
24.08.2002 Warszawa 1800 m IV dż. W. Szymczuk 59 A. Wójtowicz 7 / 7 0 zł
04.08.2002 Warszawa 1600 m IV dż. W. Szymczuk 60 A. Wójtowicz 4 / 6 240 zł
30.06.2002 Warszawa 1300 m III k. dż. A. Wójtowicz 59 A. Wójtowicz 6 / 7 0 zł
08.06.2002 Warszawa 1800 m III dż. W. Szymczuk 60 A. Wójtowicz 4 / 7 320 zł
19.05.2002 Warszawa 2000 m III dż. W. Szymczuk 60 A. Wójtowicz 3 / 6 640 zł
05.05.2002 Warszawa 1400 m III dż. T. Dul 57 A. Wójtowicz 3 / 7 640 zł
21.04.2002 Warszawa 1600 m III dż. W. Szymczuk 60 A. Wójtowicz 3 / 7 640 zł
24.11.2001 Warszawa 1600 m IV dż. T. Kluczyński 62 A. Wójtowicz 9 / 13 0 zł
07.11.2001 Warszawa 1300 m III dż. E. Zahariev 59½ A. Wójtowicz 4 / 7 340 zł
21.10.2001 Warszawa 2000 m IV dż. T. Dul 58 A. Wójtowicz 3 / 7 500 zł
03.10.2001 Warszawa 1600 m IV dż. P. Słobodzian 61 A. Wójtowicz 3 / 7 500 zł
12.09.2001 Warszawa 1300 m III dż. P. Słobodzian 57 A. Wójtowicz 3 / 7 680 zł
01.09.2001 Warszawa 1600 m IV dż. P. Słobodzian 61 A. Wójtowicz 6 / 7 0 zł
15.08.2001 Warszawa 1800 m IV dż. P. Słobodzian 61 A. Wójtowicz 2 / 7 1 000 zł
25.07.2001 Warszawa 1800 m IV dż. P. Słobodzian 61 A. Wójtowicz 5 / 6 125 zł
14.07.2001 Warszawa 1600 m IV dż. P. Słobodzian 59 A. Wójtowicz 1 / 9 2 500 zł
01.07.2001 Warszawa 2000 m III k. dż. A. Wójtowicz 58 A. Wójtowicz 6 / 8 0 zł
16.06.2001 Warszawa 1800 m III k. dż. A. Wójtowicz 58 A. Wójtowicz 3 / 6 680 zł
03.06.2001 Warszawa 1600 m III k. dż. A. Wójtowicz 57 A. Wójtowicz 2 / 8 1 360 zł
12.05.2001 Warszawa 1800 m III dż. P. Słobodzian 59 A. Wójtowicz 8 / 10 0 zł
21.04.2001 Warszawa 1400 m III dż. P. Słobodzian 59 A. Wójtowicz 4 / 9 340 zł
08.11.2000 Warszawa 1200 m II dż. M. Pietriakow 57 A. Wójtowicz 4 / 7 450 zł
22.10.2000 Warszawa 1000 m II dż. M. Pietriakow 57 A. Wójtowicz 2 / 8 1 800 zł
01.10.2000 Warszawa 1400 m II dż. M. Pietriakow 57 A. Wójtowicz 4 / 7 450 zł
10.09.2000 Warszawa 1000 m II dż. M. Pietriakow 57 A. Wójtowicz 4 / 9 450 zł
16.08.2000 Warszawa 1200 m II dż. M. Pietriakow 57 A. Wójtowicz 5 / 6 225 zł
26.07.2000 Warszawa 1200 m II dż. M. Pietriakow 56 A. Wójtowicz 3 / 7 900 zł

SMOK - RODOWÓD

                  NATIVE DANCER (USA) s. 1950 POLYNESIAN (USA) c. gn. 1942
RAISE A NATIVE (USA) kaszt. 1961
 
GEISHA (USA) s. 1943
 
 
 
RAISE YOU (USA) kaszt. 1946 CASE ACE (USA) gn. 1934
ALYDAR (USA) kaszt. 1975 LADY GLORY (USA) c. gn. 1934
 
 
 
ON-AND-ON (USA) gn. 1956 NASRULLAH (GB) gn. 1940
SWEET TOOTH (USA) gn. 1965
 
TWO LEA (USA) gn. 1946
 
 
PLUM CAKE (USA) kaszt. 1958 PONDER (USA) c. gn. 1946
ENJOY PLAN (USA) gn. 1990 REAL DELIGHT (USA) c. gn. 1949
 
 
NANTALLAH (USA) gn. 1953 NASRULLAH (GB) gn. 1940
LT. STEVENS (USA) gn. 1961
 
SHIMMER (USA) gn. 1945
 
 
 
ROUGH SHOD (GB) gn. 1944 GOLD BRIDGE (FRA) kaszt. 1929
BEL SHEBA (USA) gn. 1970 DALMARY (GB) c. gn. 1931
 
 
WAR ADMIRAL (USA) c. gn. 1934 MAN O' WAR (USA) kaszt. 1917
BELTHAZAR (USA) c. gn. 1960
 
BRUSHUP (USA) gn. 1929
 
 
BLINKING OWL (USA) c. gn. 1938 PHARAMOND (GB) c. gn. 1925
BABA KENNY (USA) c. gn. 1928
SICAMBRE (FRA) c. gn. 1948 PRINCE BIO (FRA) gn. 1941
SARAGAN (GB) s. 1965
 
SIF (FRA) gn. 1936
 
 
 
ASH PLANT (GB) s. 1948 NEPENTHE (FRA) s. 1938
JUROR (POL) gn. 1981 AMBOYNA (GB) gn. 1943
 
 
 
NEGRESCO (FRA) c. gn. 1957 SICA BOY (FRA) gn. 1951
JURYSTKA (POL) c. gn. 1973
 
FOLLE NUIT (FRA) gn. 1940
 
 
JURYSDYKCJA (POL) gn. 1959 AQUINO (FRA) gn. 1948
SMOLINKA (POL) c. gn. 1989 JUSTITIA (GB) gn. 1947
 
 
LAVANDIN (FRA) gn. 1953 VERSO (FRA) gn. 1940
MEHARI (FRA) gn. 1963
 
LAVANDE (FRA) gn. 1936
 
 
 
EOS (GB) c. gn. 1946 SOLFERINO (GB) gn. 1940
SMAGLICZKA (POL) c. gn. 1978 ORMEL () kaszt. 1940
 
 
CEREMONIAL (POL) gn. 1949 PILADE (ITY) kaszt. 1930
SYNOGARLICA (POL)
 
BOURETTE (POL) gn. 1936
 
 
SULIMA (POL) k. 1958 ARRAS (POL) k. 1948
SUPRA (GER) 1952