Alegoria

Gniada klacz ur. 2000
Rasa: Pełna krew angielska
Pochodzenie: Polska
Ojciec: Chef Supreme (USA, 1989)
Matka: Arkadia (POL, 1994) / Venecuela
Trener: koń nie zgłoszony do sezonu 2018
Właściciel: T. Dobczyński
Hodowca: SK Golejewko
Wymiary: 161.0-182.0-19.50
Stajnia: Dragon
Dosage: 2-10-8-4-0 (24)

ALEGORIA - STATYSTYKI

sezon I II III IV V bm starty suma
2003 2
(18.18%)
0
(0%)
1
(9.09%)
3
(27.27%)
0
(0%)
5 11 10 290 zł
2002 0
(0%)
1
(14.29%)
1
(14.29%)
1
(14.29%)
0
(0%)
4 7 5 470 zł
suma 2 1 2 4 0 9 18 15 760 zł

ALEGORIA - WYKAZ STARTÓW

data tor dystans kat. jeździec waga trener mc wygrana
08.11.2003 Warszawa 2800 m płoty u. K. Brygier 61 S. Zawgorodny 6 / 9 0 zł
25.10.2003 Warszawa 2800 m płoty u. A. Czopyk 63 S. Zawgorodny 3 / 8 1 000 zł
12.10.2003 Warszawa 1600 m II k. dż. V. Popov 51½ S. Zawgorodny 6 / 6 0 zł
20.09.2003 Warszawa 2400 m płoty u. G. Kowalski 63 S. Zawgorodny 6 / 10 0 zł
03.09.2003 Warszawa 1600 m III u. A. Paduchev 55 S. Zawgorodny 7 / 7 0 zł
17.08.2003 Sopot 2400 m płoty u. G. Unkowskij 62 S. Zawgorodny 4 / 6 450 zł
27.07.2003 Warszawa 1400 m III k. dż. V. Popov 57 S. Zawgorodny 5 / 6 0 zł
28.06.2003 Warszawa 2400 m płoty u. G. Unkowskij 61 S. Zawgorodny 1 / 10 5 000 zł
07.06.2003 Warszawa 1300 m III k. dż. V. Popov 57 S. Zawgorodny 1 / 7 3 200 zł
17.05.2003 Warszawa 1600 m III k. dż. V. Popov 56 S. Zawgorodny 4 / 6 320 zł
26.04.2003 Warszawa 1400 m III dż. R. G.-Panczew 58 S. Zawgorodny 4 / 6 320 zł
03.11.2002 Warszawa 1200 m II dż. W. Szymczuk 57 S. Zawgorodny 3 / 6 940 zł
02.10.2002 Warszawa 1300 m II dż. S. Wasiutow 57 S. Zawgorodny 7 / 7 0 zł
15.09.2002 Warszawa 1200 m II dż. W. Szymczuk 57 S. Zawgorodny 5 / 7 0 zł
18.08.2002 Sopot 1100 m II k. dż. V. Popov 56 S. Zawgorodny 4 / 8 490 zł
31.07.2002 Warszawa 1000 m II dż. W. Szymczuk 55 S. Zawgorodny 5 / 7 0 zł
07.07.2002 Warszawa 1200 m dż. V. Popov 55 S. Zawgorodny 2 / 7 4 040 zł
22.06.2002 Warszawa 1000 m dż. S. Wasiutow 55 S. Zawgorodny 5 / 6 0 zł

ALEGORIA - RODOWÓD

                  NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961 NEARCTIC (CAN) c. gn. 1954
DANZIG (USA) c. gn. 1977
 
NATALMA (USA) gn. 1957
 
 
 
PAS DE NOM (USA) c. gn. 1968 ADMIRALS VOYAGE (USA) c. gn. 1959
Chief's Crown (USA) gn. 1982 PETITIONER (GB) gn. 1952
 
 
 
SECRETARIAT (USA) kaszt. 1970 BOLD RULER (USA) c. gn. 1954
SIX CROWNS (USA) kaszt. 1976
 
SOMETHINGROYAL (USA) gn. 1952
 
 
CHRIS EVERT (USA) kaszt. 1971 SWOONS SON (USA) gn. 1953
CHEF SUPREME (USA) kaszt. 1989 MISS CARMIE (USA) gn. 1966
 
 
BUCKPASSER (USA) gn. 1963 TOM FOOL (USA) gn. 1949
L'ENJOLEUR (CAN) gn. 1972
 
BUSANDA (USA) k. 1947
 
 
 
FANFRELUCHE (CAN) gn. 1967 NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961
PAR EXCELLANCE (CAN) gn. 1977 CIBOULETTE (CAN) c. gn. 1961
 
 
FLEET PATH (USA) kaszt. 1952 COUNT FLEET (USA) gn. 1940
CAM SHAFT (CAN) kaszt. 1962
 
DENSE PATH (USA) kaszt. 1939
 
 
CAMBALEE (GB) kaszt. 1950 CAMBYSES (GB) kaszt. 1943
BALLYMAGINATHY (GB) c. gn. 1945
NEVER BEND (USA) gn. 1960 NASRULLAH (GB) gn. 1940
RIVERMAN (USA) c. gn. 1969
 
LALUN (USA) gn. 1952
 
 
 
RIVER LADY (USA) gn. 1963 PRINCE JOHN (USA) kaszt. 1953
VENECUELA (USA) c. gn. 1986 NILE LILY (USA) c. gn. 1954
 
 
 
FOOLISH PLEASURE (USA) gn. 1972 WHAT A PLEASURE (USA) kaszt. 1965
VINTAGE (CAN) gn. 1979
 
FOOL-ME-NOT (USA) gn. 1958
 
 
PRIX (USA) gn. 1973 VAGUELY NOBLE (IRE) gn. 1965
ARKADIA (POL) 1994 MARGARETHEN (USA) c. gn. 1962
 
 
BOLD LAD (IRE) gn. 1964 BOLD RULER (USA) c. gn. 1954
LORD HIPPO (GB) gn. 1982
 
BARN PRIDE (GB) kaszt. 1957
 
 
 
PARSIMONY (GB) kaszt. 1969 PARTHIA (GB) gn. 1956
ARIADNA (POL) c. gn. 1989 MONEY FOR NOTHING (GB) c. gn. 1962
 
 
DAKOTA (IRE) c. gn. 1971 STUPENDOUS (USA) c. gn. 1963
ARTEMIZA (POL) c. gn. 1981
 
ARDNEASKEN (GB) c. gn. 1964
 
 
ARTEMIDA (POL) c. gn. 1971 MEHARI (FRA) gn. 1963
ALWA (POL) gn. 1956


ALEGORIA - POTOMSTWO KONIA

nazwa płeć data ojciec Matka I II III IV V bm starty wygrane
Albumina klacz 2005 Jape Alegoria 0 1 0 0 1 5 7 1 635 zł