Blue Sky

Gniady wałach ur. 2000
Rasa: Pełna krew angielska
Pochodzenie: Polska
Ojciec: Aprizzo (IRE, 1990)
Matka: Buena (POL, 1994) / Alywar
Trener: koń nie zgłoszony do sezonu 2019
Właściciel: A. Zieliński
Hodowca: A. Zieliński
Wymiary: 156.0-183.0-20.50
Stajnia: Pegaz
Dosage: 3-2-8-3-0 (16)

BLUE SKY - STATYSTYKI

sezon I II III IV V bm starty suma
2003 0
(0%)
0
(0%)
1
(12.5%)
3
(37.5%)
0
(0%)
4 8 2 700 zł
2002 1
(25%)
0
(0%)
1
(25%)
1
(25%)
0
(0%)
1 4 13 580 zł
suma 1 0 2 4 0 5 12 16 280 zł

BLUE SKY - WYKAZ STARTÓW

data tor dystans kat. jeździec waga trener mc wygrana
25.10.2003 Warszawa 2800 m płoty u. R. Śmigielski 65 A. Walicki 8 / 8 0 zł
05.10.2003 Warszawa 1600 m III dż. M. Pilich 61 A. Walicki 5 / 6 0 zł
20.09.2003 Warszawa 2400 m płoty dż. W. Ryniak 64 A. Walicki 3 / 10 1 000 zł
30.08.2003 Warszawa 2800 m płoty am. pr. dż. P. Peprna 61 A. Walicki 4 / 7 700 zł
20.08.2003 Warszawa 2000 m I st. u. Aleksandra Gajos 51 A. Walicki 6 / 7 0 zł
03.08.2003 Warszawa 2000 m I pr. dż. A. Reznikov 50 A. Walicki 4 / 6 500 zł
23.07.2003 Warszawa 2000 m III dż. M. Pilich 60 A. Walicki 6 / 8 0 zł
21.06.2003 Warszawa 1400 m I st. u. A. Reznikov 52 A. Walicki 4 / 6 500 zł
09.11.2002 Warszawa 1400 m B dż. R. G.-Panczew 57 G. W. Wróblewski 7 / 7 0 zł
14.08.2002 Warszawa 1300 m B dż. M. Pilich 57 G. W. Wróblewski 4 / 6 1 200 zł
24.07.2002 Warszawa 1200 m B dż. T. Kluczyński 56 G. W. Wróblewski 3 / 5 2 280 zł
29.06.2002 Warszawa 1000 m dż. T. Kluczyński 56 G. W. Wróblewski 1 / 7 10 100 zł

BLUE SKY - RODOWÓD

                  NEVER BEND (USA) gn. 1960 NASRULLAH (GB) gn. 1940
MILL REEF (USA) gn. 1968
 
LALUN (USA) gn. 1952
 
 
 
MILAN MILL (USA) gn. 1962 PRINCEQUILLO (IRE) gn. 1940
ENTITLED (IRE) kaszt. 1984 VIRGINIA WATER (USA) s. 1953
 
 
 
SIR IVOR (USA) gn. 1965 SIR GAYLORD (USA) c. gn. 1959
LADY CAPULET (USA) s. 1974
 
ATTICA (USA) kaszt. 1953
 
 
CAP AND BELLS (USA) s. 1958 TOM FOOL (USA) gn. 1949
APRIZZO (IRE) gn. 1990 GHAZNI (USA) s. 1942
 
 
IMPERIAL (HUN) kaszt. 1960 IMI (HUN) gn. 1953
PRINCE IPPI (GER) gn. 1969
 
HURRY (ITY) gn. 1952
 
 
 
PRINZESS ADDI (GER) k. 1955 AGAMEMNON (GER) gn. 1941
APPIANA (GB) gn. 1980 PINDARELLA (FRA) s. 1938
 
 
WALDCANTER (GER) kaszt. 1956 CARAN D'ACHE (ITY) kaszt. 1949
ANTWERPEN (GER) kaszt. 1972
 
WAPPENAU (GER) gn. 1947
 
 
ADELSWEIHE (GER) kaszt. 1954 WAHNFRIED (GER) gn. 1933
ADDIS ABEBA (GER) gn. 1949
RAISE A NATIVE (USA) kaszt. 1961 NATIVE DANCER (USA) s. 1950
ALYDAR (USA) kaszt. 1975
 
RAISE YOU (USA) kaszt. 1946
 
 
 
SWEET TOOTH (USA) gn. 1965 ON-AND-ON (USA) gn. 1956
ALYWAR (USA) kaszt. 1988 PLUM CAKE (USA) kaszt. 1958
 
 
 
PRINCE ROYAL (GB) gn. 1961 RIBOT (GB) gn. 1952
BLACK EYED LUCY (USA) kaszt. 1969
 
PANGE (GB) kaszt. 1955
 
 
LADY O WAR (USA) kaszt. 1956 PRINCEQUILLO (IRE) gn. 1940
BUENA (POL) kaszt. 1994 WAR KILT (USA) kaszt. 1943
 
 
NIJINSKY (CAN) gn. 1967 NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961
GREEN DANCER (USA) c. gn. 1972
 
FLAMING PAGE (CAN) gn. 1959
 
 
 
GREEN VALLEY (FRA) c. gn. 1967 VAL DE LOIR (FRA) gn. 1959
BETERA (FRA) s. 1979 SLY POLA (USA) kaszt. 1957
 
 
SILVER SHARK (GB) s. 1963 BUISSON ARDENT (FRA) gn. 1953
AL BURAK (GB) s. 1969
 
PALSAKA (GB) s. 1954
 
 
ETERNITY (GB) kaszt. 1963 NEVER SAY DIE (USA) kaszt. 1951
MADONNA (GB) kaszt. 1945