Tokyo Cup

Kasztanowaty ogier ur. 1996
Rasa: Pełna krew angielska
Pochodzenie: Wielka Brytania
Ojciec: Pursuit of Love (GB, 1989)
Matka: Try Vickers (USA, 1985) / Fuzzbuster
Trener: koń nie zgłoszony do sezonu 2019
Właściciel: Polska Korporacja Inwestycyjna SA
Hodowca: A. Vickers
Wymiary: 165.0-188.0-22.00
Stajnia: Strzegom
Dosage: 4-0-7-1-0 (12)

TOKYO CUP - STATYSTYKI

sezon I II III IV V bm starty suma
2002 1
(7.14%)
1
(7.14%)
0
(0%)
3
(21.43%)
0
(0%)
9 14 4 240 zł
2001 1
(20%)
1
(20%)
0
(0%)
0
(0%)
1
(20%)
2 5 4 030 zł
2000 1
(16.67%)
1
(16.67%)
1
(16.67%)
1
(16.67%)
0
(0%)
2 6 4 140 zł
1999 1
(25%)
1
(25%)
0
(0%)
0
(0%)
1
(25%)
1 4 2 940 zł
1998 1
(50%)
1
(50%)
0
(0%)
0
(0%)
0
(0%)
0 2 4 480 zł
suma 5 5 1 4 2 14 31 19 830 zł

TOKYO CUP - WYKAZ STARTÓW

data tor dystans kat. jeździec waga trener mc wygrana
13.11.2002 Warszawa 1200 m IV dż. M. Pilich 63 A. Walicki 2 / 7 960 zł
02.11.2002 Warszawa 1400 m IV dż. M. Pilich 63 A. Walicki 4 / 7 240 zł
16.10.2002 Warszawa 1200 m II am. u. P. Gluza 55 A. Walicki 6 / 6 0 zł
02.10.2002 Warszawa 1800 m IV am. u. P. Gluza 60 A. Walicki 6 / 6 0 zł
21.09.2002 Warszawa 1200 m III k. dż. Michał Romanowski 59 A. Walicki 5 / 6 0 zł
14.09.2002 Warszawa 1600 m IV pr. dż. Michał Romanowski 58 A. Walicki 5 / 6 0 zł
24.08.2002 Warszawa 1800 m IV u. D. Turkowska 57½ A. Walicki 5 / 7 0 zł
04.08.2002 Warszawa 1600 m IV pr. dż. Michał Romanowski 62 A. Walicki 5 / 6 0 zł
14.07.2002 Sopot 1600 m IV am. pr. dż. D. Turkowska 58 A. Walicki 1 / 3 2 400 zł
26.06.2002 Warszawa 1800 m III k. dż. G. Bartol 51½ A. Walicki 5 / 7 0 zł
15.06.2002 Warszawa 1600 m III dż. Janusz Kozłowski 59½ A. Walicki 4 / 7 320 zł
09.06.2002 Warszawa 1300 m III dż. Janusz Kozłowski 60 A. Walicki 5 / 7 0 zł
12.05.2002 Warszawa 1200 m III dż. T. Kluczyński 60 A. Walicki 5 / 8 0 zł
20.04.2002 Warszawa 1300 m III pr. dż. Michał Romanowski 58 S. Walotek 4 / 9 320 zł
29.09.2001 Warszawa 1300 m IV dż. R. G.-Panczew 58½ S. Walotek 8 / 8 0 zł
14.09.2001 Warszawa 1200 m IV dż. R. G.-Panczew 60 S. Walotek 1 / 6 2 500 zł
09.06.2001 Warszawa 1600 m III u. E. Margańska 59 S. Walotek 7 / 9 0 zł
26.05.2001 Warszawa 1400 m III u. E. Margańska 56 S. Walotek 5 / 10 170 zł
22.04.2001 Warszawa 1600 m III u. E. Margańska 56½ S. Walotek 2 / 7 1 360 zł
26.11.2000 Warszawa 1400 m III am. u. E. Margańska 56½ S. Walotek 6 / 9 0 zł
29.10.2000 Warszawa 1400 m III dż. R. G.-Panczew 60 S. Walotek 6 / 10 0 zł
12.08.2000 Warszawa 1600 m IV dż. R. G.-Panczew 62 S. Walotek 3 / 6 440 zł
22.07.2000 Warszawa 1400 m IV dż. R. G.-Panczew 60 S. Walotek 1 / 7 2 200 zł
25.06.2000 Warszawa 1300 m III dż. R. G.-Panczew 60 S. Walotek 2 / 11 1 200 zł
27.05.2000 Warszawa 1400 m III k. dż. S. Wasiutow 54½ S. Walotek 4 / 7 300 zł
06.11.1999 Warszawa 1300 m IV dż. R. G.-Panczew 59 S. Walotek 1 / 6 1 840 zł
06.10.1999 Warszawa 1300 m IV dż. R. G.-Panczew 57 S. Walotek 6 / 6 0 zł
22.09.1999 Warszawa 1200 m IV dż. R. G.-Panczew 62 S. Walotek 5 / 8 92 zł
11.04.1999 Warszawa 1300 m III dż. R. G.-Panczew 62 S. Walotek 2 / 6 1 008 zł
29.11.1998 Warszawa 1000 m II dż. R. G.-Panczew 58 S. Walotek 1 / 7 3 200 zł
19.07.1998 Warszawa 1000 m II dż. R. G.-Panczew 56 S. Walotek 2 / 6 1 280 zł

TOKYO CUP - RODOWÓD

                  RED GOD (USA) kaszt. 1954 NASRULLAH (GB) gn. 1940
BLUSHING GROOM (FRA) kaszt. 1974
 
SPRING RUN (USA) gn. 1948
 
 
 
RUNAWAY BRIDE (GB) gn. 1962 WILD RISK (FRA) gn. 1940
GROOM DANCER (USA) gn. 1984 AIMEE (GB) gn. 1957
 
 
 
LYPHARD (USA) gn. 1969 NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961
FEATHERHILL (FRA) gn. 1978
 
GOOFED (USA) kaszt. 1960
 
 
LADY BERRY (FRA) kaszt. 1970 VIOLON D'INGRES (FRA) gn. 1959
PURSUIT OF LOVE (GB) gn. 1989 MOSS ROSE (IRE) kaszt. 1963
 
 
NIJINSKY (CAN) gn. 1967 NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961
GREEN DANCER (USA) c. gn. 1972
 
FLAMING PAGE (CAN) gn. 1959
 
 
 
GREEN VALLEY (FRA) c. gn. 1967 VAL DE LOIR (FRA) gn. 1959
DANCE QUEST (FRA) gn. 1981 SLY POLA (USA) kaszt. 1957
 
 
BARBIZON (USA) gn. 1954 POLYNESIAN (USA) c. gn. 1942
POLYPONDER (USA) kaszt. 1974
 
GOOD BLOOD (USA) c. gn. 1942
 
 
SECOND THOUGHT (USA) kaszt. 1960 SAILOR (USA) kaszt. 1952
COCOPET (USA) s. 1941
SWAPS (USA) kaszt. 1952 KHALED (GB) c. gn. 1943
NO ROBBERY (USA) gn. 1960
 
IRON REWARD (USA) gn. 1946
 
 
 
BIMLETTE (USA) gn. 1944 BIMELECH (USA) gn. 1937
FUZZBUSTER (USA) kaszt. 1976 BLOODROOT (USA) gn. 1932
 
 
 
HASTY ROAD (USA) c. gn. 1951 ROMAN (USA) gn. 1937
CLEAR ROAD (USA) kaszt. 1957
 
TRAFFIC COURT (USA) c. gn. 1938
 
 
TINY REQUEST (USA) kaszt. 1950 REQUESTED (USA) kaszt. 1939
TRY VICKERS (USA) gn. 1985 ALBANIA (USA) c. gn. 1933
 
 
BULL DOG (FRA) c. gn. 1927 TEDDY (FRA) gn. 1913
JOHNS JOY (USA) c. gn. 1946
 
PLUCKY LIEGE (GB) gn. 1912
 
 
 
MY AUNTIE (USA) gn. 1933 BUSY AMERICAN (USA) gn. 1919
J. A'S JOY (USA) c. gn. 1965 BABE K. (USA) c. gn. 1924
 
 
COUNT FLEET (USA) gn. 1940 REIGH COUNT (USA) kaszt. 1925
BELLE REBELLE (USA) c. gn. 1950
 
QUICKLY (USA) k. 1930
 
 
GALA BELLE (USA) gn. 1937 SIR GALLAHAD (FRA) gn. 1920
BEL TEMPO (USA) kaszt. 1930