Easy Go

Gniady ogier ur. 2009 (9 lat)
Rasa: Pełna krew angielska
Pochodzenie: Wielka Brytania
Ojciec: Exceed And Excel (AUS, 2000)
Matka: Triennial (IRE, 2002) / Giant's Causeway
Trener: K. Ziemiański
Właściciel: M. Chowańska i P. Urbańska
Hodowca: Laundry Cottage Stud Farm
Wymiary: 166.0-186.0-20.00
Stajnia: Atomówki
Handikap: 70.5 (23.04.2018)  wykres
Dosage: 2-2-16-0-0 (20)

EASY GO - STATYSTYKI

sezon I II III IV V bm starty suma
2018 1
(50%)
0
(0%)
0
(0%)
1
(50%)
0
(0%)
0 2 11 000 zł
2017 3
(30%)
1
(10%)
3
(30%)
1
(10%)
1
(10%)
1 10 26 765 zł
2016 1
(12.5%)
3
(37.5%)
3
(37.5%)
0
(0%)
1
(12.5%)
0 8 19 700 zł
2015 0
(0%)
1
(12.5%)
1
(12.5%)
2
(25%)
3
(37.5%)
1 8 20 050 zł
2014 1
(10%)
1
(10%)
1
(10%)
2
(20%)
1
(10%)
4 10 29 165 zł
2013 3
(30%)
0
(0%)
3
(30%)
1
(10%)
2
(20%)
1 10 30 580 zł
2012 3
(37.5%)
0
(0%)
0
(0%)
3
(37.5%)
1
(12.5%)
1 8 14 450 zł
suma 12 6 11 10 9 8 56 151 710 zł

EASY GO - WYKAZ STARTÓW

data tor dystans kat. jeździec waga trener mc wygrana
09.06.2018 Warszawa 1400 m B dż. S. Vasyutov 56 K. Ziemiański 4 / 9 2 000 zł
19.05.2018 Warszawa 1400 m II dż. S. Mazur 60 K. Ziemiański 1 / 8 9 000 zł
12.11.2017 Warszawa 1200 m I dż. A. Kabardov 57 K. Ziemiański 11 / 12 0 zł
21.10.2017 Warszawa 1400 m I dż. S. Vasyutov 56 K. Ziemiański 5 / 10 265 zł
30.09.2017 Warszawa 1300 m III dż. S. Mazur 60 K. Ziemiański 1 / 7 7 000 zł
17.09.2017 Warszawa 1300 m IV dż. S. Mazur 63 K. Ziemiański 1 / 7 6 000 zł
02.09.2017 Warszawa 1200 m IV dż. M. Srnec 63 K. Ziemiański 3 / 6 1 200 zł
05.08.2017 Warszawa 1200 m IV dż. M. Srnec 63 K. Ziemiański 2 / 5 2 400 zł
08.07.2017 Warszawa 1600 m IV st. u. P. Stepakin 60 K. Ziemiański 1 / 9 6 000 zł
17.06.2017 Warszawa 1300 m II dż. M. Srnec 59½ K. Ziemiański 3 / 7 1 800 zł
14.05.2017 Warszawa 1000 m III dż. V. Popov 60 K. Ziemiański 4 / 6 700 zł
23.04.2017 Warszawa 1300 m III dż. V. Popov 60 K. Ziemiański 3 / 7 1 400 zł
12.11.2016 Warszawa 1400 m III dż. M. Srnec 61 K. Ziemiański 3 / 9 1 400 zł
05.11.2016 Warszawa 1300 m IV dż. M. Srnec 64 K. Ziemiański 1 / 7 6 000 zł
23.10.2016 Warszawa 1300 m L A dż. M. Srnec 62 K. Ziemiański 5 / 8 1 500 zł
01.10.2016 Warszawa 1300 m III dż. W. Szymczuk 60 K. Ziemiański 2 / 10 2 800 zł
18.09.2016 Warszawa 1400 m IV dż. V. Popov 63 K. Ziemiański 2 / 7 2 400 zł
11.06.2016 Warszawa 1200 m III dż. T. Lukašek 63 K. Ziemiański 3 / 8 1 400 zł
14.05.2016 Warszawa 1000 m III dż. V. Popov 63 K. Ziemiański 2 / 7 2 800 zł
08.05.2016 Warszawa 1400 m III dż. V. Popov 63 K. Ziemiański 3 / 7 1 400 zł
14.11.2015 Warszawa 1200 m I dż. V. Popov 60 K. Ziemiański 4 / 8 1 100 zł
25.10.2015 Warszawa 1300 m L A dż. V. Popov 62 K. Ziemiański 5 / 8 1 600 zł
05.09.2015 Warszawa 1600 m B dż. V. Popov 56 K. Ziemiański 5 / 7 1 050 zł
15.08.2015 Warszawa 1300 m dż. V. Popov 56 K. Ziemiański 2 / 5 8 400 zł
26.07.2015 Warszawa 1400 m L A dż. M. Srnec 60 K. Ziemiański 5 / 6 1 600 zł
05.07.2015 Warszawa 1600 m L A dż. T. O'Shea 60 K. Ziemiański 6 / 9 0 zł
06.06.2015 Warszawa 1400 m dż. S. Mazur 60 K. Ziemiański 3 / 8 4 200 zł
16.05.2015 Warszawa 1300 m B dż. S. Mazur 60 K. Ziemiański 4 / 6 2 100 zł
22.11.2014 Warszawa 1200 m I dż. V. Popov 61 K. Ziemiański 3 / 7 2 200 zł
02.11.2014 Warszawa 1200 m II dż. M. Srnec 63 K. Ziemiański 2 / 7 3 440 zł
12.10.2014 Warszawa 1200 m I dż. P. Piątkowski 60 K. Ziemiański 6 / 7 0 zł
13.09.2014 Warszawa 1300 m B dż. V. Popov 56 K. Ziemiański 4 / 5 1 950 zł
23.08.2014 Warszawa 1000 m I dż. S. Wasiutow 60 K. Ziemiański 4 / 7 1 100 zł
03.08.2014 Warszawa 1400 m L A dż. W. Szymczuk 60 K. Ziemiański 6 / 7 0 zł
06.07.2014 Warszawa 1600 m L A dż. W. Szymczuk 60 K. Ziemiański 6 / 10 0 zł
14.06.2014 Warszawa 1600 m I dż. S. Wasiutow 62 K. Ziemiański 7 / 8 0 zł
25.05.2014 Warszawa 1400 m B dż. S. Wasiutow 60 K. Ziemiański 5 / 5 975 zł
04.05.2014 Warszawa 1300 m B dż. S. Wasiutow 56 K. Ziemiański 1 / 5 19 500 zł
02.11.2013 Warszawa 1300 m I dż. V. Popov 56 K. Ziemiański 1 / 8 12 500 zł
13.10.2013 Warszawa 1200 m III dż. S. Mazur 60 K. Ziemiański 1 / 7 6 600 zł
15.09.2013 Warszawa 2000 m III dż. S. Mazur 60 K. Ziemiański 4 / 7 660 zł
01.09.2013 Warszawa 1400 m II dż. P. Piątkowski 58 K. Ziemiański 5 / 8 430 zł
18.08.2013 Warszawa 1300 m IV dż. P. Piątkowski 63 K. Ziemiański 1 / 8 5 600 zł
27.07.2013 Warszawa 1400 m III dż. M. Srnec 60 K. Ziemiański 3 / 6 1 320 zł
07.07.2013 Warszawa 1600 m LR A dż. J. Havlík 60 K. Ziemiański 11 / 12 0 zł
23.06.2013 Warszawa 1300 m III k. dż. S. Mura 63 K. Ziemiański 3 / 9 1 320 zł
02.06.2013 Warszawa 1600 m II k. dż. S. Mura 61 K. Ziemiański 5 / 6 430 zł
19.05.2013 Warszawa 1800 m II k. dż. S. Mura 60 K. Ziemiański 3 / 6 1 720 zł
03.11.2012 Warszawa 1400 m II dż. S. Wasiutow 57½ K. Ziemiański 1 / 7 5 000 zł
07.10.2012 Warszawa 1400 m I dż. S. Wasiutow 55 K. Ziemiański 6 / 9 0 zł
08.09.2012 Warszawa 1400 m II dż. S. Wasiutow 56 K. Ziemiański 4 / 7 500 zł
19.08.2012 Warszawa 1200 m III dż. S. Wasiutow 54½ K. Ziemiański 1 / 9 4 000 zł
05.08.2012 Warszawa 1200 m IV dż. W. Szymczuk 62 K. Ziemiański 5 / 8 150 zł
17.06.2012 Warszawa 1200 m III dż. S. Wasiutow 59 K. Ziemiański 1 / 6 4 000 zł
20.05.2012 Warszawa 1600 m III dż. P. Piątkowski 59 K. Ziemiański 4 / 9 400 zł
22.04.2012 Warszawa 1600 m III dż. S. Wasiutow 59 K. Ziemiański 4 / 6 400 zł

EASY GO - RODOWÓD

                  NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961 NEARCTIC (CAN) c. gn. 1954
DANZIG (USA) gn. 1977
 
NATALMA (USA) gn. 1957
 
 
 
PAS DE NOM (USA) c. gn. 1968 ADMIRALS VOYAGE (USA) c. gn. 1959
DANEHILL (USA) gn. 1986 PETITIONER (GB) gn. 1952
 
 
 
HIS MAJESTY (USA) gn. 1968 RIBOT (GB) gn. 1952
RAZYANA (USA) gn. 1981
 
FLOWER BOWL (USA) gn. 1952
 
 
SPRING ADIEU (CAN) gn. 1974 BUCKPASSER (USA) gn. 1963
EXCEED AND EXCEL (AUS) gn. 2000 NATALMA (USA) gn. 1957
 
 
NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961 NEARCTIC (CAN) c. gn. 1954
LOMOND (USA) gn. 1980
 
NATALMA (USA) gn. 1957
 
 
 
MY CHARMER (USA) gn. 1969 POKER (USA) gn. 1963
PATRONA (USA) kaszt. 1994 FAIR CHARMER (USA) kaszt. 1959
 
 
WATCH YOUR STEP (USA) kaszt. 1956 CITATION (USA) gn. 1945
GLADIOLUS (USA) kaszt. 1974
 
STEPWISELY (USA) c. gn. 1941
 
 
BACK BRITCHES (USA) kaszt. 1964 CARRY BACK (USA) c. gn. 1958
FOXBRITCHES (USA) gn. 1958
STORM BIRD (CAN) gn. 1978 NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961
STORM CAT (USA) c. gn. 1983
 
SOUTH OCEAN (CAN) gn. 1967
 
 
 
TERLINGUA (USA) kaszt. 1976 SECRETARIAT (USA) kaszt. 1970
GIANTS CAUSEWAY (USA) kaszt. 1997 CRIMSON SAINT (USA) kaszt. 1969
 
 
 
RAHY (USA) kaszt. 1985 BLUSHING GROOM (FRA) kaszt. 1974
MARIAH'S STORM (USA) gn. 1991
 
GLORIOUS SONG (CAN) gn. 1976
 
 
IMMENSE (USA) gn. 1979 ROBERTO (USA) gn. 1969
TRIENNIAL (IRE) 2002 IMSODEAR (USA) gn. 1967
 
 
ALYDAR (USA) kaszt. 1975 RAISE A NATIVE (USA) kaszt. 1961
ALYSHEBA (USA) gn. 1984
 
SWEET TOOTH (USA) gn. 1965
 
 
 
BEL SHEBA (USA) gn. 1970 LT. STEVENS (USA) gn. 1961
TROIS GRACES (USA) c. gn. 1992 BELTHAZAR (USA) c. gn. 1960
 
 
OLDEN TIMES (USA) gn. 1958 RELIC (USA) k. 1945
ANCIENT REGIME (USA) s. 1978
 
DJENNE (FRA) gn. 1950
 
 
CATERINA (GB) s. 1963 PRINCELY GIFT (GB) gn. 1951
RADIOPYE (GB) s. 1954