Jutrzenka

Gniada klacz ur. 2008 (11 lat)
Rasa: Pełna krew angielska
Pochodzenie: Polska
Ojciec: Jape (USA, 1989)
Matka: Jurga (POL, 2000) / Who Knows
Trener: koń nie zgłoszony do sezonu 2019
Właściciel: B. M. Tomaszewski i K. Kozłowska
Hodowca: Damis BT
Stajnia: Damis II
Handikap: 67.0 (11.11.2013)  wykres
Dosage: 4-2-5-0-1 (12)

JUTRZENKA - STATYSTYKI

sezon I II III IV V bm starty suma
2013 2
(22.22%)
1
(11.11%)
0
(0%)
1
(11.11%)
3
(33.33%)
2 9 21 350 zł
2012 4
(50%)
2
(25%)
1
(12.5%)
0
(0%)
1
(12.5%)
0 8 34 500 zł
2011 0
(0%)
3
(37.5%)
1
(12.5%)
2
(25%)
0
(0%)
2 8 9 750 zł
2010 0
(0%)
0
(0%)
1
(50%)
0
(0%)
1
(50%)
0 2 1 375 zł
suma 6 6 3 3 5 4 27 66 975 zł

JUTRZENKA - WYKAZ STARTÓW

data tor dystans kat. jeździec waga trener mc wygrana
09.11.2013 Warszawa 3000 m płoty dż. R. G.-Panczew 65 J. Kozłowski 1 / 7 8 000 zł
02.11.2013 Warszawa 2000 m III dż. A. Turgaev 58 J. Kozłowski 5 / 8 330 zł
12.10.2013 Warszawa 2600 m I k. dż. S. Mura 56 J. Kozłowski 2 / 7 6 200 zł
21.09.2013 Warszawa 2000 m IV dż. A. Reznikov 59 J. Kozłowski 5 / 7 280 zł
01.09.2013 Warszawa 1800 m IV dż. A. Reznikov 58 J. Kozłowski 1 / 10 5 600 zł
17.08.2013 Warszawa 1800 m IV u. M. Szabla 54 J. Kozłowski 5 / 7 280 zł
07.07.2013 Warszawa 1600 m II st. u. B. Giedyk 59½ J. Kozłowski 6 / 9 0 zł
16.06.2013 Warszawa 1600 m III dż. V. Popov 58 J. Kozłowski 4 / 7 660 zł
25.05.2013 Warszawa 2000 m III dż. V. Popov 58 J. Kozłowski 10 / 12 0 zł
10.11.2012 Warszawa 3000 m płoty dż. R. G.-Panczew 69 J. Kozłowski 2 / 6 2 400 zł
14.10.2012 Warszawa 1600 m IV u. B. Giedyk 57 J. Kozłowski 1 / 6 3 000 zł
30.09.2012 Warszawa 2800 m płoty dż. Z. Lica 67 J. Kozłowski 1 / 8 10 000 zł
09.09.2012 Warszawa 2200 m B dż. V. Popov 55 J. Kozłowski 2 / 5 6 000 zł
12.08.2012 Warszawa 2000 m IV dż. V. Popov 58 J. Kozłowski 3 / 9 600 zł
01.07.2012 Warszawa 3800 m płoty dż. P. Peprna 66 J. Kozłowski 5 / 7 500 zł
03.06.2012 Warszawa 3400 m płoty dż. R. G.-Panczew 66 J. Kozłowski 1 / 5 6 000 zł
05.05.2012 Warszawa 3000 m płoty dż. R. G.-Panczew 64 J. Kozłowski 1 / 5 6 000 zł
19.11.2011 Warszawa 3000 m płoty dż. P. Peprna 61 J. Kozłowski 2 / 5 2 640 zł
30.10.2011 Warszawa 3200 m płoty dż. R. G.-Panczew 61 J. Kozłowski D / 6 0 zł
17.09.2011 Warszawa 2800 m płoty dż. R. G.-Panczew 63 J. Kozłowski 4 / 8 660 zł
20.08.2011 Warszawa 2800 m płoty dż. R. G.-Panczew 62 J. Kozłowski 2 / 6 2 640 zł
23.07.2011 Warszawa 2800 m płoty dż. R. G.-Panczew 62 J. Kozłowski 2 / 8 2 640 zł
19.06.2011 Warszawa 2000 m III dż. S. Wasiutow 56½ J. Kozłowski 7 / 7 0 zł
28.05.2011 Warszawa 2200 m III dż. S. Wasiutow 58 J. Kozłowski 4 / 7 390 zł
01.05.2011 Warszawa 1800 m III dż. S. Wasiutow 57½ J. Kozłowski 3 / 9 780 zł
23.10.2010 Warszawa 1300 m II dż. A. Turgaev 57 J. Kozłowski 5 / 7 275 zł
02.10.2010 Warszawa 1200 m II dż. A. Turgaev 56 J. Kozłowski 3 / 10 1 100 zł

JUTRZENKA - RODOWÓD

                  TOM ROLFE (USA) gn. 1962 RIBOT (GB) gn. 1952
HOIST THE FLAG (USA) gn. 1968
 
POCAHONTAS (USA) c. gn. 1955
 
 
 
WAVY NAVY (USA) gn. 1954 WAR ADMIRAL (USA) c. gn. 1934
ALLEGED (USA) gn. 1974 TRIOMPHE (FRA) gn. 1947
 
 
 
PRINCE JOHN (USA) kaszt. 1953 PRINCEQUILLO (IRE) gn. 1940
PRINCESS POUT (USA) gn. 1966
 
NOT AFRAID (USA) gn. 1948
 
 
DETERMINED LADY (USA) c. gn. 1959 DETERMINE (USA) s. 1951
JAPE (USA) gn. 1989 TUMBLING (USA) gn. 1953
 
 
FIRESTREAK (GB) gn. 1956 PARDAL (FRA) gn. 1947
SNOW KNIGHT (GB) kaszt. 1971
 
HOT SPELL (GB) gn. 1944
 
 
 
SNOW BLOSSOM (GB) c. gn. 1957 FLUSH ROYAL (FRA) gn. 1945
NORTHERN BLOSSOM (CAN) kaszt. 1980 ARIANA (FRA) c. gn. 1951
 
 
NORTHERN DANCER (CAN) gn. 1961 NEARCTIC (CAN) c. gn. 1954
VICTORIAN HEIRESS (CAN) gn. 1968
 
NATALMA (USA) gn. 1957
 
 
VICTORIANA (CAN) gn. 1952 WINDFIELDS (CAN) c. gn. 1943
IRIBELLE (CAN) gn. 1942
IN REALITY (USA) gn. 1964 INTENTIONALLY (USA) k. 1956
KNOWN FACT (USA) k. 1977
 
MY DEAR GIRL (USA) kaszt. 1957
 
 
 
TAMERETT (USA) c. gn. 1962 TIM TAM (USA) gn. 1955
WHO KNOWS (IRE) c. gn. 1984 MIXED MARRIAGE (GB) gn. 1952
 
 
 
BOLD HITTER (USA) c. gn. 1966 BOLD RULER (USA) c. gn. 1954
HAPPY KIN (USA) gn. 1975
 
BATTER UP (USA) c. gn. 1959
 
 
GAY NIECE (USA) gn. 1968 SIR GAYLORD (USA) c. gn. 1959
JURGA (POL) 2000 GREAT NIECE (GB) kaszt. 1956
 
 
CLUB HOUSE (IRE) gn. 1970 PALL MALL (IRE) kaszt. 1955
DEMON CLUB () 1978
 
COUNTRY HOUSE (GB) gn. 1955
 
 
 
DEMONA (POL) gn. 1961 MASIS (CZE) gn. 1952
JUDEMA (POL) gn. 1991 DZIWOZONA (POL) gn. 1949
 
 
DAKOTA (IRE) c. gn. 1971 STUPENDOUS (USA) c. gn. 1963
JUDEA (POL) c. gn. 1985
 
ARDNEASKEN (GB) c. gn. 1964
 
 
JURYSTKA (POL) c. gn. 1973 NEGRESCO (FRA) c. gn. 1957
JURYSDYKCJA (POL) gn. 1959